Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a ja mam juz sukienke od pażdziernika i wiem ze innej bym nie chciala!! Tylko musze sie jeszzce zorientowac jak wygladaja poprawki w salonie w ktorym byla kupowana!! Wiecie co mnie najbardziej stresuje TANIEC - bo ja jestem anty talent!! A zamierzamy tanczyc slow foxa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slow foxa- wow :) witaj w klubie antytalentów tanecznych. zastanawiałam się nawet, czy nie zrobić tylko obiadku bez tańców (w końcu każdy wujek chce zatańczyć z panna młodą) ale stwierdziłam, że kiedyś muszę się nauczyć....poszukamy jakiegoś kursu może mi wreszcie wyjmą ten kij z tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Ja mam stresa ostatnio. Powiedzcie mi czy już kupujecie sukienki? My mamy 1/2 roku do ślubu i ja stwierdziłam, że kieckę zamówię sobie w kwietniu gdzieś. Na razie się intensywnie odchudzam ( z efektami :P) , ale wciąż nie jestem zadowolona (jak się hodowało brzuś przeż par ę lat, to tak jest :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMM nam od dnia dzisiejszego równe 5 miesięcy zostało :) Co do snów na nowym mieszkaniu to czułam się tak komfortowo ze spałam jak kamień i poprostu nic mi sie nie śniło no może poza seksikiem z moim ukochanym na plaży hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek u mnie niestety otwiera się tylko biała kartka z napisem "2008" ale jeśli możesz to proszę o dopisanie. Bardziej się stresuję tym spotkaniem rodziców niz ślubem/weselem- specyficzna sytuacja- teściowie są rozwiedzeni i nie mogą przebywać w jednym pomieszczeniu. Ehhh...Przez to chyba zrobimy winietki- żeby przypadkiem nie znależli się obok siebie- a szczerze mówiąc chętnie bym ich nie robiła- mamy tylko 60 gości. Sukienkę bedę szyć, wertuję neta. Szczerze mówiąc to spodziewałam się, że przy oglądaniu dostanę oczopląsu, a okazało się, że ziewam. Strasznie podobne do siebie, ale trudno. Mam kilka typów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, mi slow fox nic nie mowi :) najwiecej na pewno powie Calineczce :) Ruda, podobno cwiczenie czyni mistrza (ja na to licze ;) ) Witaj Belleteyn :) ja juz szyje sukienke - ale mamy tylko 2 miesiace do slubu - a zaczelam ja szyc w ubiegla sobote dopiero, wiec nie wpadaj w panike :) eh, ja sie do odchudzania nie moge zebrac :( Zabusia - fajnie :) taki sen to tez proroczy sen :P Ruda - napisz, co bys chciala tam wstawic (date, moze godzine, moze Wasze imiona, moze cos o Was - albo i nie :) ) tam przy kazdej z nas jest cyferka - odliczanie ile dni zostalo, a pozniej opis tekstowy - kazda ma taki, jaki chciala :) (daty, godziny, imiona, wiek, miasta itp) a spotkanie odbedzie sie w 4? w sensie nie znoszacy siebie wzajemnie rodzice i Twoi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, mi slow fox nic nie mowi :) najwiecej na pewno powie Calineczce :) Ruda, podobno cwiczenie czyni mistrza (ja na to licze ;) ) Witaj Belleteyn :) ja juz szyje sukienke - ale mamy tylko 2 miesiace do slubu - a zaczelam ja szyc w ubiegla sobote dopiero, wiec nie wpadaj w panike :) eh, ja sie do odchudzania nie moge zebrac :( Zabusia - fajnie :) taki sen to tez proroczy sen :P Ruda - napisz, co bys chciala tam wstawic (date, moze godzine, moze Wasze imiona, moze cos o Was - albo i nie :) ) tam przy kazdej z nas jest cyferka - odliczanie ile dni zostalo, a pozniej opis tekstowy - kazda ma taki, jaki chciala :) (daty, godziny, imiona, wiek, miasta itp) a spotkanie odbedzie sie w 4? w sensie nie znoszacy siebie wzajemnie rodzice i Twoi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek - wzywalas mnie??:D haha, wiec jestem:D wiecie, powiem tak, np. powiedzmy taka rumba, dla tancerzy zawodowych, jest ona dosc trudna, tutaj oprocz wyczucia rytmu, partnerka musi sie wykazac gietkoscia i zmyslowo ruszac biodrami i cialem (patrz link) jak ktos nie wie o co chodzi:) tak samo jest ze slow fox'em, zeby utrzymac sie w balansie, ale wiadomo ze nowozencow uczy sie stopnia I, i uczy sie krokow podstawowych, i podstaw techniki, i prostego ukladu choreograficznego. I czesto pary mowia mi, ale ta rumba jest latwa:D ale wiadomo, ze Pierwszy Taniec na slubie, to nie Show Tanca z Gwiazdami, dlatego choregoraf ma trudne zadanie:) wato spojrzec na link, i wiadomo o co chodzi, to jest przykladowa rumba: http://pl.youtube.com/watch?v=6Qb5SKAId4A a to slow fox: http://pl.youtube.com/watch?v=gYzAhTj8hHo&feature=related :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko :D 🖐️ ha, no wlasnie - wyglada pieknie, w slow foxie, jakby plyneli, a nie tanczyli :) tylko wez i wez zatancz ;) ja mysle, ze w naszym wypadku okaze sie wszystko w trakcie nauki - zobaczymy, jak nam idzie nauka i tak sie nauczymy, co by sie nie wyglupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 👋 :D wlasnie mi chodzilo o takie suniecie po parkiecie, a nie krok+krok. osobiscie uwazam , jesli ktos chce zatanczyc cos wolnego, cos ze standarcu, to amatorom proponuje walca angielskiego:) ps. Babitek, fakt im blizej slubu, tak jakos nam wychodza klotnie, szybkie klotnie i szybkie godzenie, heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie obawiam, ze to bedzie krok+krok+nadepniecie zonie na stope+krok+potkniecie sie+nadepniecie mezowi na stope+krok+rypnięcie na podloge itd itd :D dobra, mam nadzieje, ze histeryzuje i tak zle nie bedzie ;) bedziemy sie starac nauczyc :P no ale nie slow foxa na pewno - myslelismy wylacznie o walcu (z tym mialam juz kiedys przyjemnosc :) uczylam sie w szkole sredniej) a klotnie, Calineczko czy jestescie tego swiadomi, czy nie - im blizej slubu, tym wieksze napiecie - dokladnie to samo zauwazylam u nas :) bedzie dobrze, a ponad wszystkim - najwazniejsze, ze sie godzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hej :) no wiec ten slow fox jest strasznie trudny ii ja naprawde jestem przerazona tym tanicem, myslalam ze to bedzie prostesze!! No nic druga lekcja w czwartek przed naukami!! A mysmy chcieli zatanczyc cos takiego http://www.youtube.com/watch?v=PlYWPCJO9P4 Ale co nam z tego wyjdzie to nie wiadomo, na pewno chcielismysmy srocic czas maksymalnie do 2 minut!! Zjadlam wlasnie obiad, ale co to bylo o nie wiem, cos na wzpr placków ziemniaczanych. Uwaga moja szefowa jest jakas inna niz 1,5 roku temu, chyba relanium zazywa albo cos!! Ide pisac prace na administracje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie wróciliśmy z poradni rodzinnej:)-super było potem opowiem,teraz lecę zjeść obiadek i potem was poczytam:) witam Ruda:)🌼 wrócę po obiedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Probowalam dzisiaj z mezem taniec z ociazeniem (brzuchem) to znaczy wolniej i bezpieczniej niz normalnie tanczymy, ale sie nie da. Energia nas rozpierala i taniec przyspieszal. Mnie w niedziele tak rozpierala energia, ze pogralam sobie w kosza na hali. Sama, bo to sort kontaktowy, wiec lepiej nie ryzykowac jakims bodzcem z boku. Ogolnie super sie czujemy. Mdlosci przeszly, albo po prostu znalazlam na nie sposob. Fasolka rosnie jak szalona i zaczal mi sie 9 tydzien. Czas leci jak szalony. Jestem na etapie szukania sukien slubnych dla ciezarnych. Z efektem zerowym. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam:D ale trudne te tańce,mnie też to stresuje,ale chyba nie będziemy robić jakiegos specjalnego układu Żabusia-super na swoim,my mamy to od 2 lat i za każdym razem jak wracamy do siebie (z imprez,czy odwiedzin),to się cieszymy. Ruda 22-my też niedługo musimy zrobić spotkanie rodziców.Zwlekalismy jak się dało,ale teraz już trzeba.Nawet Ks. na spotkaniu zdziwił się trochę ,że rodzice się nie znają._poód-Inne pokolenia) pokaż typy sukienek? i napisz coś o sobie:) co to slow fox?a dzięki już wiem,ale trudne... u nas też wychodzą napięcia:);P;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona,a może uszyj? u nas jest ładna sukienka odpowiednio krojona dla pań z kształtami lub (dla ciężarnych),mi podobał się krój,więc mierzyłam.Ale jestem za chuda, i w innych wyglądałam lepiej(opinia swiadkowej i pań z salonu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona wysłałam Ci na pocztę podobną sukienkę co mówiłam.Zobacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy dziśna spotkaniu ,było fajnie.Nasze prowadzi fajny facet,miły i pozytywnie zakręcony.Rozmawialiśmy o cyklu i rodzinie.Dostaliśmy kilka pomocy i od jutra będziemy obserwować mój cykl(badać,mierzyć i zapisywać).Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala dzieki za sukieneczke.Ladna.No i cos na pewno bede szyla. Bede w 8 miesiacu, wiec bede miala duzo do ukracia.Hehe.Zarty zartami ukrywac nic nie bede, bo sie nie wstydze. Jestesmy juz rok po slubie cywilnym i wszyscy wiedzieli juz wczesniej, ze planujemy baby. A tak na powaznie Kala z tymi cyklami i kalendarzykiem to...polecil mi to nowy lekarz i rewelacja. Czarno na bialym widac czy masz owulacje. Ja mialam i maz strzelil w dziesiatke.Hehe.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja późnawo bo dzisiaj zapraszaliśmy na chrzest-ale jeszcze nie wszystkich-kurcze ciesze się że to w święta bo rodzina będzie cała a i poznają się też przed weselem i jakoś luźniej już będzie:):) nam zostało troszkę ponad pół roku do ślubu i tak myślę zę góra za 3 miechy trzeba zacząć zapraszać gości-i nie będzie fajnie bo S pracuje w soboty i niedzielę czasem a zazwyczaj właśnie gości można spotkać w domu w week. wysyłanie zaproszeń nie wchodzi w grę.będzie w tempie expresowym:P:P Zaręczona:) 9 tydzień:):)zazdroszczę Ci.przynajmniej @ nie masz:P:P a tak poważnie to przed Toba cudowne chwile:):):):) ja to w szoku jestem jak szybko przy Wojtusiu płynie czas juz 3 miesiące:):):):)a on z dnia na dzień jest coraz śliczniejszy i ...okrąglejszy-o drugim podbródku nie wspomnę:):) hej a co się dziję z imili? kocurkiem? gosiaczką????strasznie dawno ich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś pierwsza kolejna noc w nowym domku mmm ale super kolacyjke już jedliśmy u siebie :) aa w sobote robimy sobie romantyczny wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kala wiesz jest taka fajna stronka www.28dni.pl logujesz się pierwszy miesiąc masz za darmo a poźniej trzeba płacić ale nie dużo, i tam możesz prowadzić swoej cykle wszystko masz tak fajnie rozpisane :) wpisujesz temperaturkę i tam objawy ipt. Fajne ja wprawdzie nie stworzyłam jeszcze swojego ani jednego cyklu obserwacji bo dopiero miesiąc tam jestem i pierwszy cykl zaczełam ale później sie poddałam bo sie wystraszyłam że nie będę miała skoku temperatury czyli że nie mam owulacji, ale teraz jak dostane okres to zaczynam :) mimo wszystko.... mam nadzieję że z moja płodnościa jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo polecam stronkę www.iner.pl tam są karty ,które możesz pobrać,wydrukować i masz:),są też różne pomoce:) łatwiej jest gdy masz kartę lub książeczkę przy łóżku i zaraz po zmierzeniu temperatury zapiszesz.Nie chciałoby mi się biec do komp. po zmierzeniu.Czasem odpalam go dopiero po kąpieli,śniadaniu,więc sama rozumiesz,ale dzięki-obejrzę sobie stronkę dokładnie po pracy pa miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś o sobie- jestem studentką polibudy wrocławskiej, na damskim wydziale budownictwa :p (właśnie wczoraj definitywnie oblałam zakończenie 7 semestru :D). Z moim N znamy się 3 lata z małym hakiem, poznaliśmy się na próbie zespołu \"garażowego\" w którym był pałkerem- tak więc szalony artysta ;) Przez 2 lata związek na doległość - weekendowy, aż w końcu zamieszkaliśmy razem, a z nami wprowadziła się perkusja :) aktualnie spakowana w kartony i milcząca (całe szczęście, że zdobyliśmy największy pokój ). Ślub będzie w mojej rodzinnej miejscowości, będą 2 spotakania rodziców- moi+teść, moi+teściowa (inaczej by się zagryżli). Nasze rodziny baardzooo różnią się od siebie- moja jest duża i zżyta (ze względu na to będzie wesele- byłam na 7 jeszcze jako smarkula) natomiast mój N ma problem z określeniem, czy jego chrzestni to daleka ciocia i wujek czy kuzyni :) Moja mama jest religijna, jego ateistka....dużo jeszcze mozna by napisać. Ale wierzę, że się uda :) Suknię będę szyć (mamy ograniczone fundusze) jestem drobna i niewysoka- rozłożysta i \"z dozysku\" odpada. To, co mnie zainteresowało http://www.alvinavalenta.com/alv/display_dress.php? mageno=9815&multimatch=x z ramiączkami http://www.alvinavalenta.com/alv/display_dress.php?imageno=9662&multimatch=x Te powyżej chciałabym trochę mniej rybkowate, bardziej kielich http://www.alvinavalenta.com/alv/display_dress.php?imageno=9661&multimatch=x boję sę, że wyjdzie koszula nocna http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keywordText=JD8110&keywordType=any&page=0&pageSize=8&style=JD8110 inna góra Generalnie trudno jest znależć lekko rozszerzane A bez koła Co o nich myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×