Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dokładnie....do tego rozbudowa jest zawsze specyficzna- inaczej wychodzi u każdego. Pociągnąc ogrzewanie- ok, ale czasem może się okazać, że trzeba wymienić to czy tamto....to są drobne koszty z których robią sie duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda uważam że udzielasz bardzo cennych rad aczkolwiek mi dziecko nie przeszkadzałoby w salonie a jak dla gosci by to przeszkadzało to ich problem :) jak bede miała maluszka to bede mogla tylko z nim czas spedzac:) tak, że wiesz dziecko nr jeden. Co do skosu tez uważam że lepiej z nim :). Teraz tylko zastanawia mnie ta łazienka powiem tak myslałam żeby wstawić tam ogromną szafę widziałam takie w ikei i do niej chowa sie odkurzacz, mopy wszystkie takie pierdoły ale teraz to już nie wiem a jak widzisz te pomieszczenie w tej łazince?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,ja już po pracy zazdroszczę Wam godzin pracy od 7-15 super my mamy dziś obiadek,i wieczór we dwoje:film,masaż,drink i ...;) miłego wieczoru:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja własnie wstąpiłam do rodziców żeby do was zajrzeć nie mam daleko bo mieszkamy za ścianką hehe Mój Skarbek w pracy wiec mam popołudnie wolne za to wieczór zajety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka115a nie odpisywałam bo leciałam na zajęcia. Dom musi odpowiadać waszym potrzebom i przyzwyczajeniom- nie ma jednego obowiązującego modelu. Ja akurat nie cierpię pralki i prania w łazience- w żadnym piśmie wnętrzarskim tego ustrojstwa nie uświadczysz. Taka szafa jest wg mnie do bardzo małego domu/mieszkania- gdzie liczy się każdy najmniejszy skrawek powierzchni. Wydaje mi się, że wygodniej jest umieścić cały bajzel w jasnym, wentylowanym (!!!) pomieszczeniu niż w szafie. Szafa wymaga pewnej dyscypliny- to dobrze i żle. Żle, bo jak kupisz czegoś za dużo bo była promocja to nie ma gdzie tego upchnąć, jeśli coś (odkurzacz) będzie wystawać 1cm to ona już się nie domknie- to tak jak z puzzlami :) Nigdy nie wiadomo, co będzie w przyszłości nieodzownym sprzętem domowym, osobne pomieszczenie jest bardziej reformowalne. Znajoma mamy za ciężkie pieniądze kupiła sobie piękne dębowe szafki do kuchni, nie przewidziała miejsca na zmywarkę, bo wtedy mało kto ją miał-ot, zbędny luksus. Czasy się zmieniły, AGD potaniało i zapragnęła ją mieć. Zamiast przerabiać meble lub wywalać szafki wstawiła ja po prostu do spiżarni i po kłopocie. Można zamiast pokoju zrobić 2 pomieszcenia (1 z oknem kształt prostokąta, okno na dłuższej ścianie)+ mniejsze kształt kwadratu, bez okna(oba przylegają do komina)+malutki korytarzyk. Przeanalizuj dom pod kątem prac domowych i przechowywania konkretnych przedmiotów włącznie z choinką :) Poszperaj w forum muratora- skarbnica wiedzy, w dziale projektów można poprosić o opinię wybranego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierwsza :D ruda dzieki za informacje :) cenne sa :) tak sobie wykombinowalismy ze zrezygnujemy z auta i dorobimy sobie jeszzce łązienke mała!! Tylko przerzazaja nas troche koszta!! No ale wszystko jest jeszzce do przemyslenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka i ja jestem :) Co do kosztów to nic nie mów :) ale są plusy tego bomoże spełnią się nasze marzenia. A to przeceiż ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też jestem :) miłego dnia Dziś jade w spraiw sukni dogadac konkrety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda dziękuję za podpowiedzi wejdę sobie na ten murator :) mam nadzieję że znajdę jakąś podpowiedź odnośnie tej mojej łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia :) Mój przyszły pojechał dzisiaj rozmówić się z teściową w sprawie spotkania rodziców....zobaczymy jakie informacje przywiezie.... Co sądzicie o naszych wariantach weselnych? (poprzednia strona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee znowu sie pomyliłam nie poprzednia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda ja sie juz na ten temat wypowiedzialam :P ja wlasciwie sie juz wyrobilam :P teraz moe siedziec !! i nic nie robic :) Jak na arzie dowiedziałam sie ze projekt to koszt okola 1000 zł hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka_wariatka dzięki za opinię, ale przydałoby się wiecej bo naprawdę jesteśmy "w kropce" a decyzję trzeba podjąć szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dole kuchnie z jadalnią,spiżarnię,małą łazienkę z prysznicem i kibelkiem i korytarzyk-schody na górę bo podnosimy dach tam sypialnia,łazienka,garderoba i 3 pokoje+taras. my musimy mieć pozwolenie na szambo ekologiczne,na wywóz śmieci,pozwolenie z gminy na podniesieni i dobudowanie i najprawdopodobniej sprawdzenie czy stare fundamenty się nadają-i za każdy świstek się płaci więc te 3 tys są tylko za projekt-dodatkowo tyle samo za wszystkie pozwolenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
hej ja biorę śłub 27.09.2008 i w końcu zebrałam się na odwagę żeby sie do Was dopisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) już po pracy:) witam madziaczek:)🌼super:),że dpłączyłaś do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przymiarka sukni 15 maja :) ale fajnie :) Dziś zakupiłam slubna bieliznę to znaczy majteczki i stanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja oczywiście zabiegana i nie mam kiedy napisać. Ale dziś muszę się pochwalić. Wybrałam w końcu sukienkę i już się szyje :) Po wpłaceniu zaliczki Pan pozwolił w końcu na zrobienie zdjęć. Robione były telefonem więc jakość nie rewelacyjna. Proszę o opinie :) Dodam, że jestem wysoka (173cm) i szczuplutka (53kg). A oto suknia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41567c07a8e305c8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9136deb360ec85a.html Suknia jest delikatna i prosta, ale jak dołożyli mi do tego welon do kolan + diadem we włosy to poczułam się jak księżniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn ja wiem, że ja śliczna jestem, ale co z sukienką? :P Ps. Dzięki za opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
jak dla mnie urocza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaczek to o mojej sukience? Jeśli tak to dziękuję 🌼 A Ty masz już jakąś wybraną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaczek
oczywiscie ze o Twojej!a w jakim miesiacu masz slub?ja we wrzesniu, ale juz powoli szukam sukienki-chce wypozyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 czerwiec - to nasza data. Masz jakiś wybrany krój? Szukałaś już czegoś w necie na wzór swojej wymarzonej sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×