Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitku - trzymam kciukasy za psiaka. Mój Tomcio wreszcie ruszył pupę i był dziś w USC, jedziemy też dziś do jego księdza - weźmiemy świadectwo chrztu i bierzmowania i w przyszły piątek jedziemy do mojego USC załatwić zaświadczenie w USC. W piątek też idziemy do księdza - może spiszemy protokół? A na pewno damy na zapowiedzi ^^ Rany, jakie to wszystkie się robi bliskie i namacalne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale u mnie ciemno jak by bylo godzina 22 i trzeba by bylo isc spac. I na dodoatek pada i jest burza :( A szwagierka dzisiaj leci do Anglii :) I sie boi :) Ja czekam na mego meza zjemy sniadanko i do pracy. Zabusia i jak tamto mieszkanko ? Bukiety na swoj sposob ladne ....ale zaden nie wpadl mi w oko nie moj gust. Calineczka witaj po krotkim pobycie w Polsce,jak bylo? Kala i ty rowniez witaj po podrozy poslubnej i zdaj szybko relacje. Witaj Babitku!I 3mam kciuki za Twojego pupilka Boje sie bo wielkie grzmoty sa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kalispera\"-dzień dobry:) tak to język dla kali:P:) a \"kala\"-znaczy dobrze:) pieknie było,gorąco i bajecznie Grecy,a właściwie Kreteńczycy-bardzo mili:) zawszemają czas,tam nikt się nie spieszy.Normą jest ,że dwa jadące samochody ,autobusy,stają sobie na srodku drogi,aby kierowcy sobie porozmawiali i mimo korka-kolejki,nikt się nie denerwuje,oni maja czas.Odwrócą się pomachają ,że dziękują-\"parakalo\" i jadą dalej.Trochę zwiedziliśmy - na wycieczkach,trochę sami(wypożyczylismy skuterek):).Pięknie tam jest i planujemy tam wrócić. Która jeszcze nie ma podróży to polecamy:) Wyspa zachęca do miłości,spacerów i ...sexu ;);P ludzie mili,jedzednie pyszne,wyspa piękna,woda ciepła i krystaliczna,błękit:)-gorąco polecamy dziś jeszczewolne-odwiedzimy rodziców,a potem Was ponadganiam:) Ale największą radość sprawiło nam-poznanie osobiste Kati-fajna dziewczyna:) odebrała nas z lotniska:) ,zrobiła nam fajną niespodziankę-prezent.Mieliśmy mało czasu,ale miło go spędziliśmy.Pozdrawiamy-kati{czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że z pieskiem wszystko będzie dobrze:) i nie chorować dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co do mieszkana jedziemy dziś bo wczoraj fatalnie sie czułam a dziś wylądowałam u lekarza i mam zapalenie krtani :( Pani projektant kazała mi iść do lekarza :) wiec już w domku jestem i czekam na Rafcia :) Buziaki ide sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) dziewczyny co jest potrzebne z usc? ja biorę ślub w swojej parafii więc co S ma ze swojej przynieść? wogule jakie dokumenty???? ps.wypadało by w końcu iśc do kościoła :):) ja jestem chora i Wojtuś też a na dodatek kolejny ząbek na świat wychodzi... kala:) calineczka:) babitek:) zony i narzeczona marnotrawna powróciły:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka dla psiaczka!!!!!!!!! Jestem pełna nadziei, ze wydobrzeje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, on musi na pewno swój odpis aktu chrztu i biezrmowania chyba... tych wszystkich sakramentów które miał w swoim kościele, czy jakimkolwiek innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaświadczenie z Urzędu Stanu Cywilnego o braku okoliczności wykluczających zawarcie związku małżeńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ma Twój wszystkie sakramenty w tym samym kościele, to metrykę chrztu (nie starsza niż 3-miesięczne) i zaświadczenia o bierzmowaniu powinni dać w jednym kawałku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z USC bierzecie odpis aktu urodzenia jednego z was a do miejsca zamieszkania drugiego idziecie po zaświadczenie o braku przeszkód - no, chyba że jesteście oboje z jednego miasta... To zaświadczenie jest ważne 3 miesiące. Do księdza potrzeba świadectwo chrztu z adnotacją, o bierzmowaniu lub świadectwo chrztu i świadectwo bierzmowania - z tym się idzie do parafii, w której będzie wasz ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kala ja też się bardzo cieszę, że w końcu Was poznałam :) Czekałam biedna na lotnisku 3 godz., ale w końcu wylądowaliście :) Więcej mi się spóźniać proszę!! :D (hehe jakbyście mieli wpływ na samolot). Ja już zaczynam się denerwować. Jutro jadę na ostatnie poprawki sukni i za tydzień już będzie można odebrać :) Teraz muszę się jeszcze skontaktować z zespołem i podjechać na pogadankę no i do sali naszej, żeby ustalić wszystko i wpłacić część kasy. Babitku wiążę ogonki na wszystkich 9 freciakach za zdrówko Twojego psiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:D...o no prosze fajnie ze sie poznalyscie:D ..:) my w podroz poslubna do egiptu albu tunezji chcemy...w grecji bylam juz takze wiem jak jest:D a fakt faktem jest cudownie i ludzie cudowni...:D/..najbardziej mi sie podobalo ze popoludniu przerwa a pozniej od 18 do 24 sklepy otwarte i nocny tryb zycia ze do hotelu wracalam o 4 rano :D...od 9 na plaze i tak dzien w dzien:D..ghehe... ale na pewno jeszcze pojedziemy do grecji:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati-czyli mamy pozwolenie na spóźnienia-jak dobrze przeczytałam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam to czekałam. Ale na przyszłość poganiajcie samolot, żeby leciał szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spoko;) może kiedyś bedzie nam dane spotkać się większą grupą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tylko sie z wami Witam I uciekam do pracy . Do naszego Wesela pozostalo 50 dni :) Pozdrowienia. Dzisiaj w NOcy znow byla burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wszystko było by spoko gdyby nie fakt ze cos mi starsznie nogi pogryło (jakies robale chyba) i cały czas mam wrazenie ze po mnie łaza i mnie gryza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i do naszgo też 50 dni zostało :) Ogladaliśmy to mieszkanko jest suuper całkowity koszt 700zł i mój Rafi sie waha a ja nie chce wracac do teściów daleko do pracy, zero prywatności i wogóle :( A do tego nawet nie mam mu jak powiedzieć bo mi głos odebrało mam zapalenie kratani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) śniadanko i niestety już do pracy:9 szkoda,że nie można mieć urlopu częściej,to w poniedziałek bym poszła :):D ale trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam :-) piekna dziś pogoda, a w weekend 30 stopni zapowiadają! ale bym się poopalała :-) ale niestety cały weekend w szkole 😭 Dziewczyny kochane powiedzcie mi ile przed ślubem załatwia się zapowiedzi w kościele????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimum 3 tygodnie przed my nasz oddaliśmy już w Chybiu a dziś albo w ponidziałek zanosze do swojego kościoła Są wygłaszane 3 niedziele z rzedu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak jak mówi Żabusia-możesz dać kiedy chcesz,ale muszą być 3 niedziele:) ale Wy macie fajnie-przygotowania do tego wielkiego dnia:) a my niedługo,bo za 3 dni mamy \"małą rocznicę\"-miesiąc po ślubie;D miesiąc-mąż i żona;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala no to suuuper taka mała pierwsza rocznica małżeńska No my pomalutku sie przygotowujemy :) Jeśli odzyskam głos do niedzieli to idziemy do pierwszej spowiedzi przedślubnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej troche mnie nie było ale zaliczalam przedmioty bo wszystkie egz mam w dniu slubu lub nastepnego poki co dobrze idzie nic ponizej 4 ale to sie moze zmienic szybko niestety jutro kolejne zaliczenia i musze jeszcze napisac prace zaliczeniowe taka ladna pogoda a ja nie moge sie opalac :( pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonqa - gratulacje, szalejesz normalnie. My załatwiamy zapowiedzi w przyszłym tygodniu, ale to dlatego, że oboje siedzimy w Lublinie, a ślub w Ostrowcu. Chcieliśmy dać na zapowiedzi najpierw w Lublinie, w parafii Tomka, ale okazało się, że najpierw trzeba w parafii ślubu, i stamtąd powinniśmy dostać jakieś zaświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dostaliśmy dwa w parafii gdzie bedzie slub jedno zaświadczenie do mojego kościoła drugie do Rafała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie cicho zrobiło :) powiedzcie jakie sukienki planujecie na niedziele po weselu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×