Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

co do garnituru to http://slubnysalon.pl/wilvorst.html podoba mi sie lecz musimy isc z karolem na przymierzenie ...na szczescie wiem ze taki kolor chce wiec kazal mi rozgladac hehe... z kolekcji 2008 model Tziacco 04 a z kolekcji 2007 After six zdjecie numer 8....numer 5 ....i 19..... cos w takich kolorkach ..:).. no wlasnie nie wiem jak to jest czy sa ponczochy koloru ecru :/ fajnie by bylo gdybym takie znalazla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka w ogole zycze wam powrotu do zdrowka i Tobie i Wojtusiowi..zebym nam malenki szybko do zdrowka wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) ja zaraz ide do organistki w sprawie kwiatow i muzyki na slubie... imili, garnitury ladne ale my chcielismy zeby marcin mial cos ciemniejszego, i ma sliczny grafitowy z delikatnymi jakby srbrnymi nitkami. yzulka, ja nie szukam ecri ponczoch, tylko imili :-) zabusia, tez jestem za wspolnym mieszkaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka nie, nie obgadywałyśmy Was :) serio serio. Odebrałam państwa młodych z lotniska, a potem całą drogę autobusem słuchałam wrażeń z wycieczki :) Potem jeszcze pobiegaliśmy po dworcu, zjedliśmy coś i odstawiłam ich na pociąg a sama pojechałam do domku. Troszkę mało czasu na wszystko było, ale jest to do nadrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już po obiadku Dostałam sliczną elegancką bluzeczke na dzień dziecka :) Naszemu małemu Wojtusiowi buziaki z okzji jego swięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto tutaj dzisiaj:D...no piekna pogoda kazdy na spacerki:D...ja dzisiaj z mama na lodach bylam hehe..i tyle...siedze w domu samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) ja wrocilam ze spacerku :-) bylam dzis na spotkaniu z organistka. zaplacilysmy jej w sumie 220 zl, ma za to zrobic cos ladnego. zdecydowalam sie tez, ze za kosciol zaplace 300 pln. Mama nawet sie juz z tym pogodzila ;-) ustalilysme, ze na slubie trzy utwory zagra na skrzypcach nasza znajoma, mam nadzieje ze bedzie ladnie i wzruszajaco :-) jutro do siedza, ustalic szczegoly mszy.. niestety rozpoczal sie okres placenia za wszystko, nie jest to przyjemne :-( az mi sie wierzyc nie chce za za 2 tygodnie juz bedzie po wszystkim.... troche zal. ide na truskawki, ktora chce troche ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jedno wazne pytanie. ile czasu przeznaczacie/przenaczylyscie na blogoslawienstwo w domu?? i ile wczesniej trzeba byc na spisywaniu tych ostatnich papierkow w kosciele? mniej wiecej oczywiscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia:)🌼 Summer:) my mamy slub o 17:30 więc o 1 błogosławieństwo,do kościoła mamy rzut beretem więc będziemy tam ok 17:15 natomiast co do podpisywania papierków nie wiem czy zrobimy to w trakcje ślubu czy przed-ale przed chyba lepiej . jutro idziemy do S parafii po dokumenty zostały 3 miesiące :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy niedaleko w sumie do kosciola ale o 14 jak wrocimy z pleneru bo tak musimy juz byc kamerzysta bedzie jeszcze krecil moich rodzicow jego rodzicow nas i swiadkow wiec z 15-20 minut na przedstawienie naszych sylwestek hehe jak to brzmi ale nie wiem jak to wytlumaczc ale chyba wiecie o co chodzi :P..bo blogoslawienstwo to piec minut roboty wiec krociutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, ja poczatkowo myslalam zeby godzine wczesniej juz marcin byl u mnie ale teraz mysle ze to za wczescnie. yzula, my podpisujemy cos w trakcie mszy, ale chyba ze swiadkami musimy jeszcze pojsc wczesniej do kancelarii, tzn przed msza. fajnie, podoba mi sie ten pomysl podpisywania na mszy. nooo, Tobie juz 3 miesiace zostaly :-) super, zleci szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Kati pisała,mieliśmy mało czasu.a obgadywać nie obgadywaliśmy:):P ale było miło:) ja chcę truskawek-uwielbiam je:) ale macie fajnie zakupy,ciuszki:) my ubieralismy sie razem w naszym mieszkanku,błogosławieństwo zrobilismy dzień wcześniej(J. rodzicemieszkają w innym mieście) papiery u nas podpisuje się po ślubie już tuż tuż:) a płacenie rzeczywiście nie jest młe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamieściliśmy kilka zdjęć na nk,która chce zobaczyćKretę i nas :) dziękuję za komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam o poraNKU ja juz w pracy :) Ale ten czas leci za 22 dni mam urodzinki a potem to juz poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, ja juz widzialam Twoje zdjecia ktore byly na NK :-) kreta jest cudna, taka klimatyczna, jak dla mnie super miejsce na podroz poslubna :-) ja tez uwielbiam truskawki ale zglaszam zapotrzebowanie na SLODKIE bo ostatnio same kwasne sa u mnie. zabusia, to niedlugo tez bedzie u nas wysyp urodzinek: Ty, kala ... :-) ja dis ide do ksiedza, a za chwile na spacerek i przy okazji wyslac 2 zagubione i zapomniane zawiadomienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wybieram się dziś do ksiedza zanieść reszte dokumentów :) Rafał do fryzjera hehe A jak mi sie uda wyrwac z pracy to skocze wysłac zawiadomienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) tak tak już niedługo wczoraj w kościele,ks.pytał ziecido kiedy się jest dzieckiem? odp.\"do 30\" tak,że niedługo pożegnam się z tym pieknym czasem;P:) muszę iść do USC po dokumenty,aby pozałatwiać zmiany:wymeldowanie,nowy meldunek,dowód,skarbówka,banki itd:P nie chce mie sie tego załatwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, ja mam nadzieje ze mi sie uda ta poskladac wiekszosc dokumentow zeby sie "wymianialy' jak ja bede na wakacjach. a poza tym, to przeraza mnie to chodzenie po urzedach, bo to nie jest moja mocna strona :-P heheh fajnie, to ja jeszcze moge bezkarnie 3 lata byc dzieckiem :-P :-) dzieki kala, przekaze to mojej Mamie, pewnie sie ucieszy :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo... Kurczę, to ja jeszcze 6 lat :D. Moja mama stwierdziła, że dzieckiem będę dopóki ona żyje - więc oby jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja jeszcze 5 lat hehehe Apropo dokumentów :) ja swoje bede wymieniac pewnie poczatkiem sierpnia bo ok 30 lipca bede mogła odebrac akt małżeństwa :0) czeka sie na niego u nas 2 tygodnie Musze wymienić dowód, prawo jazdy, karte od lekarza, hm bank i skarbówka :) chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa poki co ja wymiatam mam jeszcze 7 lat :P ja wczoraj spadłam z ambony (ale anwet nie bolało :) i niestety sie słyszałam :( wolałam tego uniknac (zwłaszcza jak sie mieszka na wsi i wszyscy sie znaja) jedna babka myslałam ze nam do auta wejdzie z ciekawosci!! Do slubu zostało rowne 2 miesiace :) po M. obronie ruszamy dalej :) czyli dzien skupienia, poradnia, spowiedz (tego boje sie najbardziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ wczoraj mało jeszcze mówiłam postanowiliśmy że do spowiedzi idziemy w przyszła niedzielę :) do katedry na msze o 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie o czym ostatnio myślałam .... o okresie w trakcie wesela :) Ale na szczęście policzyłam i wypada mi tydzien przed :) hurra a potem to zobaczymy jak zachowa sie mój organizm jak odstawie tabsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 81 tam gdzieś jest też mój dziadziuś Więc i jemu dorzucam czasem swiatełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się dziś, że jednak istnieje coś takiego jak strefa ochronna wokół cmentarza :-/. A w urzędzie powiedzieli mi, że jej nie ma. Zna się ktoś na tym? Bo ja już zdurniałam... Wizja domku się oddala :( :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×