Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cicho i goraca :) :) ja nie planuje sukienki :) bo nie mam poprawin tylko garden party :) zarcie z wesele spozywane w moim ogrodzie :) strój dowolny Zabieram sie z aprace choc bardzoe mi sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wsumie też poprawin jakotakch nie mam ale zostają na niedziele rodzice rafała ojdziemy do koscioła a popołudniu sesja w Pszczynie Bede mieć sukienkę czarną w białe groszki z tiulem pod spodem :)taką stojącą i butki ślubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*  * ☆ *  *  *  ☆ * ☆ ☆ *  *  *  ☆ *  *  ☆  ------().\"\".() ------( \'o\', ) -----()(\"♥\")() -----(\"\')\'v\'(\"\') ((, »*¯*«*»*¯*«,)) ((»*¯*«♥♥»*¯*«)) ☆.¸¸* Wesołego i Słonecznego Dnia !!! ☆.¸¸* Słonecznego i Bajkowego ☆.¸¸* Weekendu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcz 2,5 godzinki i do domku wreszcie weekend :) Jutro jak wróce z zakupó ide sie poopalać :)nie można pogody przegapić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Fajnie Was poczytać. Kala, Babitek fajnie że wypoczęłyście :) 3mam kciuki za pieseczka 🌻 Nam wczoraj minęły 2 miesiące od ślubu, Booooże kiedy to było :) dobrze że wspomnienia pozostały :) Ja nanoszę ostatnie poprawki na pracę magisterką :) Za tydzień w sobotę mam absolutorium, przyjadą moi rodzice, aaaaaaaale się cieszę :) Planuję z okazji absolutorium przygotować jakiś uroczysty obiad i tort upiec. Poza tym biegam na kurs na prawko, we wtorki i czwartki. Póki co mam wykłady,a za 2 tygodnie zaczynam jazdy. Dobrze, że po lesie chociaż mnie mężulek nauczył jeździć :) to się nie zbłaźnię aż tak, hihihi A w między czasie rozglądam się za pracą. Praca i owszem jest, tyle że ja szukam w zawodzie. Jesteśmy teraz \"w zawieszeniu\" - nie wiemy co będzie i jak będzie i być może za 2 miesiące będziemy mieszkać już w zupełnie innej części kraju :) Eeeeeeech, zobaczymy, grunt że mamy siebie nawzajem i wsparcie :) Kuknęłam sobie w kalendarz i oczom nie wierzę, że to już za moment będzie wysyp ślubny :) super!!!! Dobra dziewczynki, 3majcie się cieplutko i słonecznie... PS. Zazdroszczę Kali, że spotkała osobiście kafeteriankę z naszego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka miło że nas odwiedziałaś :) dziś tu jakaś piątkowa cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeee Darianka w koncu do nas zawitala:D... widze o sukienkach na poprawiny rozmawiacie ja jeszcze nie wiem co bede miala ....jak moj wroci bedziemy sie musili do Nadarzyna przejechac tam pelno tych sklepow z takimi sukienkami weselnymi:)...a i przy okazji moze mu tam garnitur znajdziemy:)....ale super pogoda jest..slonce cieplutko i w ogole:D super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja jak zwykle mam cieżki dzień. Właśnie wróciłam z przymiarki sukni ślubnej :) Byłam z mamą i świadkową - na szczęście bo pomogły mi dobrać dodatki. Tak więc suknię muszą delikatnie zebrać w pasie i biuście i ucięli w końcu dół idealnie do moich butków które już musiałam mieć. Dobrałyśmy długi welon (taki do kolan) i diadem. Całość wyniesie mnie 2050zł więc chyba nie tak źle :) We wtorek idę wybierać menu :) Zmykam popracować troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny narzeczone i ZONY :-) \\kala, babitku, super ze sie wam wyjazdy udaly :-) babitku, trzymam kciuki za pieska ❤️ chetnie bym do was wpadal czesciej ale nie wiem juz gdzie rece wlozyc... na dodatek w ciagu ostatnich dwoch dni musialam znalezc sobie nowa swiadkowa i musielismy zalatwic nowe auto 😡. dziewczyna ktora miala byc swiadkowa wycofala sie z powodu problemow w swoim malzenstwie.. teraz juz wszystko mamy nagrane ale w ten dzien jak sie dowiedzialam myslalam ze mnie krew zaleje. no ale niestety czekaja nas jeszcze dwa dodatkowe spotkania, ktorych juz nie zakladalam, z nowa swiadkowa i z nowym wlascicielem auta, ktory nas powiezie. a czasu coraz mniej .... na dodatek sukienka miala byc gotowa na tydzien temu, a dopiero bedzie na 2 czerwca. super, czekam co jeszcze sie wydarzy :-D no ale nie ma co narzekac :-) co do poprawin, my nie robimy. moze ewnetualnie oglosimy, ze zapraszamy na kawe i wino, kto bedzie mial ochote w niedziele u nas w domu. w poniedzialek prawdopodobnie zrobimy sesje, a nie jak planowalismy we srode. ogolnie zostaly nam 2 tygodnie, ja sie jakos nie stresuje. chcialabym czesciej do was wpadac ale nie wiem na ile mi czas pozwoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no summer ekstra juz nie dlugo bedziesz zonka:D...i w ogole wiele dziewczyn:D...ach ale wam zazdroszcze:)...ja dodatki dopieralam juz przy kupnie sukienki ze wzgledu na to ze welon mi bedzie szyla i kwiat we wlosyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, ja dodatki dobralam w zasadzie na przedostatniej przymiarce. nie bylo tego wiele bo jedynie wisiorek, taki ladny z kamyczkowy przezroczystych :-) nie planowalam nic miec pod szyje, ale to mnie oczarowalo :-) welonu nie mam wiec nie mam problemu :-) imili, zobaczysz tobie tez zleci szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na szyje nic nie bede zakladala jedynie jakies kolczyki sobie kupic i moze bransoletke ale nie wiem bo bolerko koronkowe...a na szyje nic bo ramiczka z koronki i nie chce przesadzic z dodatkami zebym nie wygladala jak bita smietana:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Summer nie przejmuj się grunt,że się udało i ułożyło jakoś:) dobieracie dodatki fajnie ja też nic nie miałam mieć na szyję a w końcu miałam delikatny wisiorek komplet do kolczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) u nas piekne slonce, zjedlismy sniadanie i zaraz idziemy na spacer. to nasz ostatni weekend razem jeszcze jako nie-malzenstwo :-) za tydzien ja jade na przedluzony panienski :-P a marcin ... to tylko sam Pan Bog wie co bedzie robil :-P mysle ze swiadek jakos sie nim zajmie :-) kala, a ja podpatrzylam na Twoim suwaczku ze niedlugo masz urodzinki :-) i to jakie okragle :-) ciekawe jak tam cafka na tydzien przed :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki dziś byłam z babcią po buty dla niej na nasze wesele kupiła sobie sliczne czerono malinowe :) A przy okazji mnie na dzien dzicka białe takie fajne z kwiatuszkiem i adidaski :) Potem opalałam sie na działce teraz odpoczynek u boku Skarba który sie zdecydowałi...od sierpnai a może nawet lipca przeprowadzka :) huurraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..ja wlasnie wyruszam na maraton po sklepach z mama...:) tata pojechal na ryby z bratem do krakowa na noc wiec mamy babski weekend z reszta jak co weekend jak jest cieplo hehe:)...no na relaks u boku mojego Karola musze jeszcze poczekac 1,5 miesiaca:D ale juz jutro czerwiec to mi zleci szybciutko:D...milego dnia zyczE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Summer latka lecą:) wy mieliscie fajnie zakupy,leniuchowanie a ja w pracy do16 od 8 teraz obiadek i do teściów:) czeka nas też porządne mycie samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Dziewczyny wrocil nasz protok przeslubny podpisany przez biskupa i ksieza teraz tylko nie mozemy go zapomniec jak pojedziemy do Polski. Dzisiaj mielismy jechac do szwagra wyjechalismy o godzina 12 ....i po 50 km stalismy poltorej godziny w korku ....i w koncu zrezygnowalismy i wrocilismy do domu i jutro rano do nich pojedziemy ....A wiecie najlepsze bylo to to .ze w korku stala PANNA MLODA I NIE MOGLA DOJECHAC NA SWOJ SLUB .........:( KATASTROFA :) Ok uciekam na tapczanek bo mnie krzyz boli od tego siedzenia w aucie.Mam nadzieje ze jutro uda nam sie tam dojechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ale mnie tu dawno nie było. Imii dziękuję za przysłanie zdjęć sukni ślubnej. Naprawdę urocza i Tobie w niej bardzo ładnie. Te ramiączka koronkowe są też bardzo ciekawe :) Nadrabiam zaległości w czytaniu i widzę, że temat sukienek na poprawiny się pojawił. My mamy zamówioną naszą restauracją na 2 dni, więc sukienkę jakąś muszę mieć obowiązkowo :) Dziś byłam na zakupach pooglądać właśnie sukienki na poprawiny. Mam już nawet jedną na oku. Długa w kolorze delikatnie łososiowym. Chcę sobie taką kupić, żeby ją jeszcze wykorzystać na jakieś inne wesele, już jako gość. Ale zanim ją kupię chcę iść z mamaą i siostrą, żeby mnie w niej obejrzały. Pozdrawiam Was dziewczyny i idę leniuchować :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza rybnik nieciekawie korki te sprawy wiem co to znaczy kiedys do radomia z nadarzyna wracalismy 5 godzin bo taki korek byl ogromny...ze spalam cala droge hehe... Niezapominajka dziekuje za opinie na temat sukni:)...ja wlasnie nie wiem na poprawiny chyba zdecyduje sie na krotka... Dzisiaj widzialam dwa cudne garnitury slubne aaa...obydwa jasne bo chcemy jasny dla Karola..ale cudo...eh niech on juz wraca to sie wybierzemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :-) ja dzisiaj tez szalalam po sklepach :-) wlasnie wrocilam. musialam sobie kupic jakas ladna, bardzij \'elegancka\' sukienke, bo jak juz bde zona :-) :-) to musze z marcinem na kilka bardziej oficjalnych spotkan pojsc , a na codzien to biegam w lnianych, a nie bardzo sie nadaja ... no i trafilam na cudna, bialo czarna w zasadzieczarna z bialymi plamami, zwiewna, no cudo po prostu :-) poza tym jeszcze klasyczna biala bluzka sie trafila, ktorej szukalam od miesiecy no i same wiecie, nie mozna bylo nie kupic :-D teraz sie stresuje ze duzo wydalam :-P a za chwile kolacja i jeszcze siadam do pracy :-) trzeba teraz pozarabiac na te ciuchy :-D ps. za 2 tygodnie o tej godzinie bede juz zona :-) ;-) ;-P:-) ;-) ;-P:-) ;-) ;-P:-) ;-) ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer ale CI dobrze :D ze za dwa tygodnie zonka:P.. ja kupilam sobie rybaczki z materialu w orsayu fajniutki z kancikiem ..takie eleganckie no w sumie dzien dziecka dostalam a co:d...heh i ze jak dziecko sie chcialam poczuc to 10 par skarpetem hehe stopek w malpki ehhe:P a co sie bede:D.. W ogole kochane doradzcie mi ..chce miec ponczochy z pasem no i wlasnie sprawa tyczy sie pasa...bo mam suknie ecru wiec wypadaloby miec cieliste rajstopki bo biale to nie bardzi wiec jaki kolor tego pasa...bo chyba takie koloru to ja nie dostane..czy to niema znaczenia?i moze byc pas bialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, dobrze ze Ty tez c sobie kupilas nie czuje sie juz jak okropny zakupoholik :-P :-) co do pasa wydaje mi sie ze moze byc bialy... przeciez tego i tak nie widac. ponczochy mysle ze ecri, ale dziwie sie, ze nie mozna pasa dobrac rowniez ecri. ale bialy powinien byc moim zdaniem ok :-) skarpetki w malpki :-P :-P :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ponczochy oczywiscie chcialam napisac cieliste :-P ale tak sie teraz zastanowilam - nie ma ponczoch ecri????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej::) dzięki dziewczyny za informacje :) belleteyn:)ja na weselu w miniona sobotę miałam suknienke ala Marylin M. tylko czarną:)i na szelki kati:) kala:) fajnie że sie poznałyście osobiście:) przyznać sie obgadywałyście nas?????????????????????? zabusia:) jak macie możliwość mieszkać sami to korzystać jak najbardziej:):) co do sukienki na poprawiny -to mam nadzieję zę będzie ciepło:):) i jakaś zwiewna lekka:):) Darianka:) w niedalekim czasie powodzonka za egzaminie...i fajnie że jesteś i piszesz;):) jakiego koloru wasi mężowie będą mieć garnitury?????? mnie sie podoba stalowy:):) poza tym jestem chora,Wojtek tez;( i do jutra jest u miojej mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) jak znajdziesz pończochy ecr i;P:P:P:P:P:P to daj mi znać:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kiecka w groszki też ma szelki :). Mój Tomek jeszcze mnie wie jaki garniak ma być - ja go namawiam na ciemny brąz, aby pasowała koszula ecru i aby pasował do mnie ;). My dziś byliśmy w Ogrodzie Botanicznym, napstrykaliśmy zdjęć - było tak pięknie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×