Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam Was :-) gagatka, nie chce cie martwic ale przed samym slubem wydatki sie mnoza jak popieprzone, wiec lepiej odkladac zawczasu... jak w ostatnim tygodniu codziennie wydawalam srednio 200 zl :-( ruda, ja tez truskaweczki uwielbiam :-) juz mi pomalu wysypka wyskakuje (jak jem za duzo swiezych owocow to ma takie czerwone krostki na przedramieniach) ale mam to w :-P i wcinam dalej. calineczko, ja juz tyle razy zastanawialam sie nad slubem ze ..... wlacznie z tym, ze jakies 2 tygodnie temu byla u nas taka awantura, ze m. zabral czesc swoich rzeczy i zakomunikowal, ze sie wyprowadza na jakis czas a a... nawet go nie zatrzymywalam. na szczescie on po kilku godzinach przyjechal, zaczelismy gadac i jakos te wszystkie awantury przegadalismy tam i spowrotem i od tego czasu jest dobrze. ale byl to okres, ze klotnie byly codziennie. wie to wszystko norma :-) zabusia, no to mialas dzis lightowy dzien ;-) fajnie :-) ja sobie przed chwila wstalam po drzemce, teraz sie zabieram za tlumaczenie, musze skonczyc i mysle ze za jakas godzine dwie wroci marcin i idziemy do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że przedślubny stres robi swoje. Mnie mój N wkurza, bo jak się go pytam o jakieś pierdy związane z weselem, on mi odpowiada, że mu obojetnie :O na to ja, że przecież to ma być też jego impreza, chcę, żeby się dobrze na niej czuł, a nie jak aktor w przedstawieniu- a ten mi odpowiada, że on nie może się doczekać nocy poślubnej :D :D :D Dodam, ze nie zamęczam go kolorem wstążek, rajstopkami, kwiatuszkami, tylko normalnie- najważniejsze decyzje powinniśmy podejmować wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda 22-nie przejmuj się mój J. też tak miał:) ale mu to minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie przejmuję się aż tak bardzo- w końcu jest młody, niedoświadczony ;) , w życiu nie był na ŻADNEJ większej rodzinnej imprezie- nawet na komunii, nie mówiąc o weselu, więc za bardzo nie wie czym to pachnie. ale nie chcę póżniej usłyszeć, że coś tam jest, bo ja tego chciałam wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie ślub za dwa dni i nam chyba też nerwy puszczają i stres daje o sobie znać bo ciągle w ciągu tego tygodnia też ciągle się o coś kłócimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, a no czasami mi sie udaje w ciagu dnia pospac godzinke :-) ale to zazwyczaj wtedy tez mam jeszcze przed soba troche pracy wiec wszystko sie wyrownuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja walsnie dogrywam ostatnie piosenkie na plytke :-) i pisze do siebie ogolnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzien dobry moja drogie :) ja wlasnie zaczełam prace 💤 ale na szczescie tylko do 13;45 bo ide na oczyszczanie :) Summer no piekne kryzysy macie :) u nas na razie spokoj od tygodnia chyba :) cisza przed burza :P chciałam Wam zakomunikowac uroszyscie ze wytepilam te cholerstwa :) jeszcze tylko musze poczekac miesiac zeby wykluły sie w razie czego nowego i znow im psik psik :) wiec przez 2 mieiace czeka mnie wegetacja z jednego pokoju do drugiego :) ehh ja to amm zycie to z kasa wegetacja to z pokojem :( no ale trudno :) pasuje jeszzce mi wszystko wyprac :o i wyscierac w meblach i czekac miesica :) czy beda nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie witam :-) wstalam, pije kawe i powoli sie zbieram :-) na chwile do pracy i wyjazd na weekend!!!!!! pogoda sie szykuje boska wiec mam nadzieje zlapac troche slonca :-) gagatku, u nas niestety wiekszosc klotni wyglada bardzo \"barwnie\". takie mamy niestety charakterki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja witam :) wczoraj popołudniu a właściwie o 19 padliśmy ja muchy i spalismy do 21 :) potem ogladalismy TV bo sie nam juz spać nie chciało heheh Co do sprzeczek tez jakos tak troszke ich mamy ale to przez tych facetów musimy sie steresować im wszystko obojetne a potem maja wąty ahh :/ Dzis tez konferencja i szkolenie o 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) była któraś z was może w solarium stojącym kiedyś???jak tak to napiszcie o co kaman,ponieważ ja mam klaustrofobie i oglądałam OSZUKAć PRZEZNACZENIE gdzie dziewczyny się przypiekły w solarium-i wyobraźnia zaczęła działać maksymalnie... poza tym mamy(Wojtuś ma ) drugi ząbek 🌼 ząbkowe trzeba zrobić:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny do slubu rowne dwa tygodnie.od jutra zaczynam chodzic na solarium.pisaliscie cos o sukniach moj narczeczony nie widział sukni tylko buty i welon :). bylam w środe na probnej fryzury i wiecie co trzyma mi sie do dzis.za tydzien jeszcze ide zrobic jedna i zobacze w ktorej lepiej. jeszcze pare drobnych spraw zostało do załatwienia. juz jutro powiekszy sie grono męzatek :) a ja mam slub w piatek przypominam :) dziewczyny miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka poszła na solarium dwa tygodnie przed ślubem i niestety ale nie wyszło jej to na dobre zamiast brąziku ładnego była czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam w środę chodzić z moim Łukim i póki co nie jesteśmy czerwoni dziś kolejna dawka solarium jest dla ludzi rozumnych i potrafiących dawkować sobie promienie a poza tym zbyt duża opalenizna brzydko wygląda do białej sukni pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo solarim stojącego jak dla mnie fajne tylko trzbea stać :) fajnie sie w nim opala Ja za rada mojego fotografa nie chodze na solarium tylko łapie naturalne słonko na działce po solarium skóra na zdjeciach jest żółta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Spędziłam sobie troszku czasu nad Odrą leżąc na kocyku i olewając totalnie zbliżająca się sesję oraz inne problemy :) Teraz czekam na N z obiadkiem (w tym tygodniu pracuje do 20+dojazd) Mamy współlokatorkę- nie jestem już jedyną kobietą w mieszkaniu :D co zaowocowało większą dbałością chłopaków o czystość i nie-łażenie-w-gaciach czyli estetyka na plus :) Na oczyszczenie tez się wybiorę, ale dopiero jesienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dzis zakupiłam sobie podwizake :) ciesze sie jak dziecko :D i wiecie co ja tego nei rozumiem w zwykłym sklepie koszt podwiazki wynosił 17 zł a zwykła 14!!?????? Natomiast w Trumphie 9,90 normalnie szok>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo to fajnie, chociaż raz będe mieć firmową bieliznę (lub fragment ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za swoj zaplaciłam 55 i na dokladke babaka w sklepie powiedzialała że trumf sie skiepscił i wiecej teraz osob kupuje bielizne innych firm babka w salonie tez pochwaliła mój wybór choć powiem szczerze że też się połąszczyłam na triumfa i uważam że nie potrzebnie wydałam te 75 zł bo się nie umywa do stanika za 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAFKA dzisiaj Twoj najlepszy Dzien w Zyciu Szczesliwa Mloda Paro Zyczymy Wam w uroczystym dniu slubu milosci goracej jak slonce, szlachetnej jak zloto, czystej jak lza, slodkiej jak miód oraz spelnienia pieknych marzen i planów. Pozdrowienia dla Reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko towarzyszko moja w grze literaki :P duzo szczescia, miłosci, radości na nowej drodze zycia :) niech ten dzien bedzie najpiekniejszym dniem w waszym zyciu :) niech nich nie zniszczy waszej miłosci :D badzcie szczesliwi :) Ja juz normalnie kuchnie wysprzatałam :) zjadłam sniadanie, podłode wymyłam :) czekam teraz jeszcze chwile i bede mogła pic :) wstałam przed 8 ale tak to juz jest jak sie chodzi spac po 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×