Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

teoretycznie w solarium nie potzreba czasomierza ale ogolnie jest mi potrzebny bo chciałabym sie nie spoznic na autobus :) jutro pojde :) sękata ja chodze do Formy Na Nowy Świat bo mam karnety, minuta kosztuje tam 1,20 ale sa tam mocne lampy summer biedaku stres Cie dopadł :) spokojnie, wez głęboki oddech :) policz do 10 a jak nie pomoze to do 100 :classic_cool: wiem wiem łatwo mi mowic pewnie ja tez bede latac po scianach :) ale spokojnie :) kochacie sie i to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę iść do dermatologa bo mam paskudne uczulenie słoneczne. Nie wyobrażam sobie być na weselu w czerwone plamy :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już czasem mam stres :) a to dlatego że teść bedzie pewnie wszystkich chciał po swojemu poustawiać hmm aż sie boje mogłabym sie z nimi zobaczyć w dniu slubu bo teraz to sie boje ze moge mu conieco wygarnąć i tym najbardziej sie stersuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELLETYN---> ja tez mam takie plamy od słońca:/ daj znać jak wrócisz od dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata fajnie jest też na Krakowskiej na przeciw Urzędu Gminy Tarnów, wchodzisz w brame, minuta kosztuje 1 zł :) chodziłabym tam ale przez te karnety musze zapieprzac z narutowicza na nowy świat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie co coraz częściej myśle o dziecku :) Wiem że musze poczekać do stycznia bo wtedy nam podpiszą umowy na stałe ale przeciez moge pomyśleć już wczesniej i poprostu w ltym np powiedzieć że jestem w ciąży albo zacząć sie starać tak od listopada bo znając życie troche to potrwa A z drugiej strony ciekawa jestem jak teraz odstawie tabsy czy poprotu nic sie nie przytrafi wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę żeby Clotrimazolum pomogło - oprócz plam mam też piekielnie swędzące krostki, które wyglądają jak papier ścierny. Smarowałam to już Hydrocortisonem i nie dał rady. Jak były tylko w zgięciu łokcia to się nie przejmowałam, ale teraz jak mam je na obu rękach i szyi oraz na dekolcie to zaczęłam się martwić - niestety na państwową wizytę sobie 2 tygodnie poczekam :-/. Aha, zdecydowałam się, że będę się sama malować - jakoś nie wierzę w \"super-moce\" kosmetyczek. Tym bardziej, że sama maluję się na co dzień i nie mam z tym większego kłopotu. Kupiłam już bazę pod podkład Sorayi i muszę stwierdzic (przetestowane w upale!!!) że jest świetna - skóra zaczęła mi się lekko świecic po ok. 5 h od zrobienia makijażu. \"Idzie\" tez do mnie pocztą baza pod cienie Lumene i fiksator Art-Deco (taki puder utrwalający).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dziecka - zdarza mi się o nim pomyśleć, ale czuję taki wewnętrzny strach, że wiem że to jeszcze nie czas - pewnie jak przyjdzie to poczuję. Jeszcze jestem młoda :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czuje taka pokuse zeby już chciałbym przytulic taką kruszynkę :) poczuc jej ruchy sama nie wiem strasznie tego pragnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to stresa juz mam :(( ogólnie sala !!!! zła jestem na siebie że sie na nią uparłam :(((( Jakoś sobie z tym radzę ale bardzo sie boję :((( A co do dzieci to ja też myślę o małeństwie :))). Zaczełam się samoobserwować :)) jest taka fajna stronka www.28dni.pl naprawdę super tam jest dokładnie chodzi o naturalne planowanie rodziny. na tą stronkę trafiłam, po tym jak odstawiłam anty i nic nie mogło mi sie unormować :((. Belleteyn_ mówisz sama sie malujesz :) też o tym myślę, ale chyba jednak nie :)) Dziewczyny jak się czeszecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala ogólnie jest super i wogóle, tylko mam mały problem bo myślałm że wchodzi tam 150 osób a okazało sie że wchodzi 130 ja mam zaproszonych 142 osoby. Wprawdzie 7 osób już mi odmówiło no ale trochę sie tym martwię :(( wsumie to nie troche od 2 dni się tym zadręczam :(((( grrrr Mam nadzieję że będzie dobrze... Ja wiązankę też już nareszcie chyba wybrałam :) na 99% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytalas sie własciciele czy te 130 osob to juz tłok czy moze da sie jeszzce kogos upchnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mi powiedzieli że i 140 upchną ale boję się że będzie ciasno :( aczkolwiek przecież wszyscy nie tańczą na raz :( bo chodzi mi głównie o parkiet że się wszyscy na nim nie zmieszczą :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka- myślę, że te kilka sosób nie zrobią aż takiego tłoku (różnica między 130 a 140 jest nieduża, co innego kiedy mieści się 30 a zaproszonych jest 40) Łykend :D :D :D Jadę w sobote wieczorem do domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Summer ja ogladalam mecz i nawet nic nie wspominaj o tym..sedzia jak nic byl przekupiony bo za takie cos nie daje sie karnego i to z 11 metra...nie jeden w ciagu meczow sie przepycha i nic z tego nie robia...a tu taki walek...takbysmy mieli wygrana....no ale trzeba przyznac ze my tez gola w zasadzie mamy niesprawiedliwie bo ze spalonego:P ale tego nie zauwazyl zaden z 3 sedziow:P./.. Dzidzius mm...tez juz marze i nie tylko ja,....Karol tez czesto mowi ze chcialby juz miec mala kruszynke ale niestety trzeba jeszcze poczekac na to...najpierw dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie nie marzymy o dziecku- czasem tak sobie rozmawiamy tylko, jak by to było, ale to w dalekiej mam nadzijeę (bo cos ostatnio mogły się hmmmm pokrzyżowac plany- małe prawdopodobieństwo, ale za kilka dni musze zrobić test :( dla swiętego spokoju, bo mi się czesto @ sama z siebie spóżnia, wtedy si stresuje, mimo, że nie mam za bardzo powodu. Stres dodatkowo opóżnia i jest takie błędne koło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. summer to juz jutro twoj wielki dzien trzymam kciuki aby nie podalo taka pogoda sie brzydka zrobila. moj slub juz za tydzien :) w nasza rocznice 7 lat ale fajnie i ta siodemka szczescie juz mam nadzieje mi przyniosła. wy tu tak o dzieciach piszecie zdradze wam cos prawdopodobnie jestem w ciazy :) wczoraj zrobil test i wyszlo ze jestem . rodzice jeszcze nic nie wiedza jak sie upewnie to im powiem, chce zrobic tacie niespodzianke w dniu ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) nie wiem czy jutro zajrzę:(:(:( życzę szczęścia,miłości i gwiazdki z nieba:):) najpiękniejszego wesela i ślubu:)::) 🌼🌼❤️❤️❤️❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gluppolek:) 🌼GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka na razie nie dziekuje :) jak potwierdze to na 100 % bede sie cieszyla dobranoc dziewczyny dzis sobie pozdwolilam troche posiedziec jutro do fryzjera ide na pasemka i probna fryzure pa pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ja wlasnie wstalam. spalam zadziwiajaco dobrze :-) teraz prysznic, jakiessniadanko i do fryzjera. pogoda poki co cudna, slonce ale nie ma upalu. moze jeszcze wpadne poniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Glupolek -GRATULACJE ...............Ale ci zazdroszcze :) Wszystkim dzisiejszym Mlodym Parom Najserdeczniejsze zyczenia na nowej drodze zycia Przedewszystkim duzo duzo MILOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer i zonqa wszystkiego najlepszego w Waszym pikenym dniu :) duzo słoneczka, radosci, spokoju, miłosci i szczescie w Waszym wspolnym zyciu :) :) mi tez sie okres spoznia ale poczekam jeszcze tydzien :) bo chyba nadchodzi :) miejmy nadzieje i pomyslec ze ja tez moglam dzis sie hajtac :) ehhhh głupolek GRATULUJE kochana 🌼 Yzulka co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej) summer:) zonqa:) 🌼🌼🌼 dziś kolacja na dziadka urodziny odechciewa mi się iść;? będzie S brat-i wielkie pretensje o wszystko(widzę po wczorajszym mailu od jego żony do S ze to moja wina,ze ja skłóciłam braci-kurwa oni sie pokłócili jak nie znałam Sławka) wczoraj byli nawet do pokoju nie weszli do na(nie wspomnie ze jak byłam w ciąży ani razu sie nie zapytali o małego,jak sie urodził to nie przyjechali nas odwiedzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×