Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej:) a ja mam urodzinki w dzień próbnej fryzurki panienki gagatki :P ruda:) koszmar;)miałam podobny ;p kati:) fajne zdjątka-uszy najlepsze:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wróciłam po pracowitym weekendzie w domu. Najpierw załatwiliśmy zaświadczenia w USC - niestety trzeba na nie czekać tydzień. Potem poszliśmy do księdza - i tu nastąpił klops. Rozmawialśmy z naszym wikarym, byliśmy na parafii 3 razy (!!!) zanim nas przyjął, a jak już się w koncu udało to był taki opyrskliwy. Zagroził, że ślubu nie dostaniemy, bo było do niego wówczas 2.5 miesiąca a protokół podobno powinno się ABSOLUTNIE spisać 3 miesiące przed. Zdenerwowałam się, aż mnie trzęsło - jeszcze żeby mi ktoś coś o tym powiedział.... Na szczęście mój proboszcz okazał się być ok, powiedział, że rozumie że studiujemy i pracujemy w Lublinie i że możemy spisać ten protokół w poniedziałek. Spisaliśmy - co najlepsze jak ksiądz sie pytał o zachowanie czystości to ja powiedziałam, że nam średnio wychodzi a Tomek że wychodzi :-/ (bo zeznania składaliśmy oddzielnie). Spadniemy w tę niedzielę pierwszy raz z ambony ;). No i dziś rano w drodze powrotnej zepsuł się mój zabytkowy już prawie samochodzik - chyba łożysko. Dobrze, że stało się to prawie pod domem a nie w środku szczerego pola ;). Wrtóciliśmy busem... Po spisaniu tego protokołu czuję się jakby to wszystko było coraz bliżej i bliżej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, żę jak sie terochę udzielę to mnie nie pogonicie mimo mojej nieobecności :(((..... My protokół spisywaliśmy już w święta wielkanocne, bo mój e. nie wiedział czy wróci jeszcze przed ślubem czy dopiero na sam ślub, nasz Proboszcz był dla nas bardzo bardzo miły i u nas nie był pytania jak czystość :))) no i wsumie razem bylkismy także może tez by nie było wpadki :))). Tylko fajnie bo Proboszcz mówi tak najpier Ty ( do mojego e. ) póxniej ona :))) a ja i tak na wszystko szybciej odpowiadałam :))) A po za tym u mnie to chyba naraiz ejeszcze mało przygotowań :) dzis np. idę do organisty :)) się z nim umówić na swój ślub :))) Macie może wiązankę wybraną??? bo ja nie mogę sie zdecydować :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz padam tak gorąco jeszcze 2 godzinki i do domu uffff Co do wiązanki róże bordowo białe na mikrofonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA mi też jeszcze zostało 2 godzinki i do domu :))) Mówisz bordowe róże ja się zastanawiam nad kilkomo ale nie ma jak wam ich pokazać :((9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogółnie po obejrzeniu większości tych zdjęć trochę zgłupiałam ale podobają mi się takie :))) :) http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Frezje/slides/1.html http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Frezje/slides/10bigsmallyq6.html http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Kalie/slides/30a6260760651837.html http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Kalie/slides/Calla%20lily%20and%20crystal%20posy%20large.html ten prowadzi chyba :) http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Róże/slides/2125zva3.html http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Lilie/slides/39041817.html Nie wiem juz sama co chce jak zaczynałam robić wesele to biały kwiaty były dla mnie straszne w wiązance slubnej a teraz są prześliczne :)) powiedzcie na co sie zdecydować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już wybrałam ide dziś popytać w kwiaciarniach i zamówić :) Jest w moim pamietniku :) Link w mojej stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi ta stronka mętlik w głowie zrobiła :( mówię wam normqalnie szok! A wy wiecie juz jak będziecie się czesła bo dla mnie to chyba największy problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) ja wlasnie skonczylam ogladac mecz hiszpania rosja:D...ale byl piekny 4-1 dla hiszpani i dobrze bo rusków nie lubie:d...ide sie kapac bo zaraz nastepny mecz grecja szwecja mam nadzieje ze grecja wygra:D....:P...pozdrawiam ..kurcze co ten moj przyszly maz ze mnie zrobil heh jeszcze troche a bede znala nazwiska wszystkich pilkarzy grajacych na euro hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - widzisz a u nas to jest tak, że to ja się znam na piłce i lubię mecze oglądać a mój Tomek mówi \"łeeeeeeee przełączmy na cos innego ;D\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy na coś takiego http://slubne.fotosik.pl/albumy/150515.html poza tym wystraszyłyście mnie z tym protokołem....my byliśmy u xsiędza w niedziele i nic nie wspominał kazał tylko przyjść ja już będziemy mieli załatwione dokumenty... poradnie tylko mamy załatwić sobie sami.. a dziś Wizyta u xsiędza w S parafii- jak narazie luzik .po pierwsze wdałam sie w słowna utarczkę z xsiędzem chodziło mu o moja bluzkę-długa jest za tyłek,na cienkie ramiączka i ma dekolt-no sorry nie będę chodzić ubrana pod samą szyję w taki upał!!! xsiądz mówi czy tam w mojej parafii w Skoszewach to same takie panny chodzą? a ja mówię ze tylko takie! potem mówię że jest tak gorąco i normalne ze sie tak ubrałam a on mi na to ze sie musi męczyć w habicie -to mu powiedziałam ze nie moja wina a poza tym w klasztorze jest chłodno(bo naprawdę ziąb niesamowity) a był tam jeszcze jeden ojciec i tylko się śmiał i powiedział ze faktycznie w klasztorze jest chłodno!!! powiedział mojemu S żeby zakazał mi się tak ubierać i takie inne pierdoły o których nie pamiętam(a dodam ze on uczył S w szkole podstawowej) :] mówi że panny młode podczas ślubu są jeszcze bardziej letnio ubrane-to stwierdził że to nie możliwe nie w jego kościele.w jego kościele maja zakryte ramiona to ja mówię że tak sie składa że ostatnio byłam na ślubie i młoda miała odkryte ramiona(miałam jeszcze powiedzieć że świadkowa nawet całe plecy-notabene będzie u nas duchna i ciekawe jak nasz xsiądz zareaguje jak tą sama sukienkę przyodzieje to powiedział że widać ze bardzo lubię rozmawiać!!! :] za akt nic nie chciał-ale S dał 20 zł i jeszcze będziemy musieli przyjść raz w sprawie zapowiedzi ale to jak już w moim kościele skończymy wszystkie kursy przedmałżeńskie. Byliśmy tez u fotografa-zaliczka dana,umowa podpisana i teraz mamy sie zastanowić nad miejscem na plener :niedowiarek: tydzień przed ślubem się z nim spotykamy i ustalimy już wszystkie szczegóły... będzie tez robił fotki na ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście mój N nie jest fanem piłki, ale i tak nadrabia gierkami i ogólnym siedzeniem na necie- ostatnio ściaga stare zdjecia Wrocka, to tak jak imili sobie z nim oglądam YZULKA ksiadz bardzo podobny do mojego proboszcza :) też czuje, że ma misję :) aneczka115a mnie się podobaja białe kwiaty, ale dobrze, jeśli maja jakis akcent- długie zielone łodygi lub kilka z nich w kontrastowym odcieniu. Jeśli calusienki biały to PM jest mdła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierwsza dziś prawie cały dzień spędze w samochodzie, pierw jadę na uczelnię potem po Łukiego ciocię i jedziemy wybrać prezent ślubny mam tylko nadziej, że się nie ugotuję. Summer wystawiamy dziś buty na parapet by mieć piękną pogodę:D Pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kwiatow, tez mi sie wydaje aneczka ze jak juz bardzo chcesz biale to same biale bede mdle, musi by jakis akcent. poza tym mysle sobie (ale to tylko ja) ze do bialej sukienki srednio pasuje bialy bukiet... zabusia, bukiet ladny ale nie w moim stylu :-) ale fajny ogolnie :-) izulka, ten twoj ciekaw, bardzo mi sie podobaja kwiaty w nim co to sa???) ale juz nie bardzo to, ze wisi :-D z ksiedzem to mialas naprawde przeprawe... wiecie co ja sie w sumie im dziwie, dzis kosciol sie nie ma najlepie, poza starowinkami, a oni swoim zachowaniem odstraszaja jeszvcze tych mlodych co juz tam przyszli. a pozniej sie dziwia ze ludzie nie chca sie pobierac, ze nie chodza do kosciola, do spowiedzi. zamiast jakos zachecic to oni jeszcze klody pod nogi :-( ooo zonqa :-) :-) ale w ktora strone czuby?? i ile tam maja stac?? ja jestem zielona w tym temcie :-) :-) a jak ogolnie Wasz nastroj? ja dzis jade odebrac sukienke, bolerko i spotkac sie ze swiadkowa. ale do poludnia mam wolne wiec moze tez jeszcze cois ogarne. jutro juz ide spac do rodzicow, musze Mamie pomoc sprzatac i ogolnie wszystko przygotowac na sobote :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Czym Blizej wesela nasza lista gosci sie skraca znow kilka osob nie przyjdzie lub przyjda same bez osob towarzyszacych :( W naszej sali podrozalo os osoby 20 zl :( Za 2 tygodnie nasi rodzic ejada potwierdzic ostateczna liste gosci Ustalic Menu i Zaplacic .... Zycze wam Milego dnia ...JA za chwileczke uciekam do pracy. POzdrawiam i sorki ze nie odpisuje na wasze pisanie ale brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili jaki z Ciebie wierny kibic :) ja wczoraj padlam, dzis ledwo wstałam ( a musialam po 5 wstac) ehhh keidy ja sie wyspie ?? Yzulka nono ksiezulek pierwsza klasa :) charakterek ma :P Bukiet fajny :) Summer i zonqa Wasz dzien zbliza sie wielkimi krokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik a gosciu mowil cos ze moze podrozec? Bo nam wspominal ze podrozeje no i podrozało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, a co Ty na nocna zmiane sie przerobilas?? :-P co za licho cie sciagnelo z lozka po 5 :-P iza 🖐️ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, jak madry wlasciciel kanjpy to sobie zastrzega, ze moze podrozec jak np wzrosna ceny zywnosci, benzyny (dostawa) ... jei pozniej z tego korzystaja inni nie. nam np nic nie podrozalo, a rezerwowalismy w grudniu, wiec jakby chcial, to by tez mogl podniesc. wiec chyba duzo tez zalezy od czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo summer musiałam sobie sniadanko zrobic (jajecznica), włosy umyc, wyprostowac i powłoczyc sie po domu tak dla zasady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko Jak podpisywalismy nasza tzw pierwsza umowe ...wlascicielka powiedziala ze do naszego wesela jest jeszcze 2 lata a wiadomo jak w Polsce jest wszystko dorzeje z dnia na dzien ....Niestety musia dzwignac nie wiem czy tylko nam bo wie ze mieszkamy w Niemczech czy wszystkim ale teraz za osobe placimy 160 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×