Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

imili to doskonale, ze już się Miki lepiej czuje :) yza nie chodziło mi o @ tylko o takie plamienie spowodowane implantacją, czyli zagnieżdzaniem sie w macicy zarodka... takie plamienie trwa zazwyczaj 1-2 dni maksymalnie. po prostu dziwi mnie to plamienie piatkowe, bo nigdy nie miałam takich nieplanowanych plamień...niezaleznych od @ a @ to dopiero może przyjdzien w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ;) jak nic to ciąza :) MUSIS być :) Imili ;) bardzio się cieszę :) i dzicko Ci się naprawiło-pewnie dlateg ze w szpitalu za każdym razem jak zapłącze to nie biorą na rece. wróciłąm z zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego piszesz ze nie miałąm nieplanowanych krwawień-coś dziwnego :) a jak nei to trzenba działąć dalej...albo przestać i zobacztysz ze szybciej zajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza :D musi być ;) he he he w tym tygodniu bedzie wszystko wiadomo :D a co kupiłaś???????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spożywkę-naprawdę wiecie co niedużo a prawie 100 PLN poszło...masakra jakie to wszystko jest drogie..... i jeszcze Sławkowi koszulke :) nie mogłam się oprzeć :) ciekawe jak kala w pracy sobie daje rade ?? :) gagatka też coś ostatnio zamilkła. ale mnie ten palec boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze na zwolnieniu i nie byłam w pracy tak naprawdę,tylko na 5,5 godz u szefowej robiłam papierkową robotę i tak co jakiś czas mam iść.Dopiero w środę idę na kontrolę i dowiem się co dalej czy wracam do pracy,czy rehabilitacja,czy dalsze zwolnienie.Na razie wielka niewiadoma do środy a co do zakupów,to wszystko droższe ,też to zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek rano w samych skarpetkach uciekła z domu-pognał na rose ina jeżyny, a teraz poszedl na dwór ze Słąwkiem, a ja pdodziwiam jego rysunki...na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Imilia-😘 Fajnie ze z Mikolajkiem lepiej .A ty jestes dzielna ,podziwiam cie .😘 Yzulka-Ale Twoj Wojtus jest duzy,nie poznalam go na zdjeciu Nk ,ale pomysly ma swietne :-p Ja poki co ciesze sie ze moj Fabianek jeszcze tylko lezy w lozeczku albo w wozeczku :-) Waiki no no .....3 mam kciuki. My w czwartek idziemy na 10 rano z malym na ta gimnastyke ,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ,i nasz maluszek nie bedzie plakal. Ok uciekam bo wlasnie wstal ....Pozdrawiam. Yzulka o ktorej wyjezdzacie na wakacje bo my w sobote ok 20 -21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka :) ciesz się póki możesz :) jak sobie pomyślę ze rok temu on dopiero raczkował... a my jedziemy w poniedziałek około 4 nad ranem. Przyjeżdżają znajomi z Gd-a którymi jedziemy, ale oni w niedziele wieczorem. A poza tym to mnie przeziębienie łapie 😭 i do tego @ będę miała na wyjazd...super estra...bomba... a wy na długo jedziecie do Polski?? waikiki ;) no no poczekaj jak się Tobie taki urok trafi, albo dwa na raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik Iza :) ...a na jaką gimnastykę z Fabiankeim jedziesz???? bo mi chyba cos umkneło kurde :o Yza nie kracz prosze!!!! dwa na raz o nieeeeee!!!!!!! to by była masakraaa :o ale jak Cie czytam gdy o Wojtusiu piszesz to mi sie wesoło robi, lecz gdy tak pomyśle, to chyba na Twoim miejscu tez bym czasem opadła z sił albo wręcz przeciwnie! bym sie rozjuszyłaaaaa ;) :D he he mały kochany potworek!!!!! zobaczcie :) http://www.youtube.com/watch?v=mH_SnS3Mk_k na poprawe humoru he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D to ci piłkarze to zboczuchyyyyy bez gaci grają!!!!! he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka my jedziemy do Polski na 2 tygodnie :-) To ciepla herbatka z cytrynka i do lozka Albo na solarium sie "wygrzac"!!!!! Waikiki ostatnio jak bylismy na Bilansie lekarz powiedzial ze poleca nam isc z Fabiankem na gimnastyke ,bo on jak na swoj wiek jest za duzy i ze zrobil sie leniuszkiem i nie lubi lezec na brzuszku,i zeby z nim gimnastykowac nie wiem dokladnie o co w tym wszystkim chodzi ,ale zeby Fabio byl stabilniejszy . Idziemy do Polki to w czwartek bede wiedziec wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK ŁOŻKO-mogę sobie pomarzyć ..... do pracy na 16-nasta idę :o a wogule to wiecie co-zaczęłam blog pisać :D pisze któraś z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby :P Yzulka zapodaj link do bloga :D ja nie mam czasu ani weny na takie cos ;) ale chetnie poczytam :P jeju jak mi sie dzis chce spac masakra jakas nie wiem czy przez ten okres czy co w ogole to zaczynam brac tabsy bo sie boje wpadki :D a moj maly ma dzisiaj 2 miesiace!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Rybnik Iza juz kojarze - skleroza :o no pewnie chodzi o to, ze jak juz spory jest to go trzeba rozruszac, wtedy na pewno szybciej zacznie siadać itd :D ruch to samo zdrowie :) od małego bedzie sie gimnastykował :D moze sportowcem zostanie i jakiś medal olimpijski zdobędzie :D :D Yza no to linka podaj :D ja nie pisze choc myslałam o tym pare razy... chyba brak mi regularności w zagladaniu na kompa... ;) cafka tak to jst, ze my baby mamy przechlapane z tymi hormonami, ich huśtawkami i innymi tego skutkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ale ja juz czekam na Twój test :P co do hormonowo to nawet nie mow, tak mi cudnie bez okresu bylo!!! a teraz zas te dziadostwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ale szybko dostałaś @ :o no ja na test tez czekam ;) ale najpierw sprawdzimy czy do piątku-soboty sie nie zjawi @ ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez sie dziwie ze tak szybko, no ale co zrobic... moj sobie zasnal ja mam troche czasu dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi sie trudno... :) za to teraz nie będziesz miała niepewności kiedy co i jak... ;) ...jeja juz sie od piatku wybieram na zakupy do rossmana i sie wyrać nie moge! chyba się spręże i pójde w końcu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki z jednej strony sie ciesze bo znowu na kilka miesiacy wracam do tabletek,przed ciaza tez nie bralam ich dlugo, wtedy moglismy szalec bez tabletek i gumek :P teraz no niestety cos za cos ;) dzidzia zoobowiazuje do wiekszej ostroznosci :D ciekawe jak tam Mikołajek :) ja tez sie wybieram do rosmana na wieksze zakupy i nie umiem jakos tam dotrzec, w koncu poszlam dzisiaj do kumpeli i kupilam sobie u niej gume do wlosow :P reszta zakupow musi poczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.. Mikolajek dzisiaj zostal przewieziony z intensywnej opieki na normalny oddzial juz nie lezy pod ta cala aparatura.. po lekach mu sie poprawilo ..nawet dzisiaj pielegniarki mowily zjadl im o 16.30 90 ml mleczka co dla niego bylo wczesniej wielkim wysilkiem.. fakt jest po lekach troszke oslabiony bo az plakac biedny niema tak sily ale jest tez spokojniejszy i sie nie wydziera jak wczesniej a o to chodzi by zmniejszyc objawy tej choroby lekami.. jutreo chyba do domku ale dowiem sie rano..no i w domu bede podawala mu lekarstwa no i bedziemy czekac na tel kiedy operacja bo jeszcze nie bylo komisji a pani doktor nie wie kiedy bedzie mozliwe ze w czwartek wiec maly juz chyba bedzie w domku i pani doktor zadzwoni mi powiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja jestem chora 😭 z nosa cieknie, gardło boli-a jutro rano do pracy, w piątek od 9-21....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza łyknij coś... :o Imili to jak tylko sie dowiesz co i jak i kiedy Miki do domu wychodzi to daj znać!!!!!!!!!!!!!!!! Kala jak dziś wrócisz od lekarza to daj znac co z nogą!!!!!! ...nie wiem co mnie pokusiło i wczoraj wieczorem pojechałam z moim małżonkiem wielką ciężarówką przyholować do naszego miasta inną ciężarówkę... koledzy z pracy utknęli pod Grudziądzem, bo im sie popsuła bryka... a że bryka jest ciężarówką to trzeba było wziąć jeszcze większą ciężarówkę i jechać!!!! ale co mi strzeliło do łba żeby jechac razem z nim 😠 cała noc z głowy!!!!!!!!!!! własnie mnie podwiózł do pracy 20 min temu- prosto z trasy!!!!!!! więc do pracy spóźniona byłam i to jak nigdy!!!! (ale na szczęście wszyscy szefowie na wyjazdach są) poza tym ja byłam w firmowej sprawie przecież tylko cała noc nieprzespana ojojojjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Yzulka kuruj sie kobito :) Imili od razu daj nam znac!!! Waikiki to mialas przygode :P a ja dzisiaj jade na trzaskanie szkla kolezanka wychodzi za maz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki -dam znać jak wrócę:) a powiedz czemu byłaś tak blisko i nie wpadłaś:P Yzulka-a Twoje przeziębienie chyba zaraźliwe,bo zaczęłam kichać ,z nosa leci i gardło boli:( Kuruj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×