Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witajcie :) My jedziemy do stolycy ;) Przygotowania stanęły w miejscu... z utęsknieniem czekam na wakacje, choć w tym roku bardziej pracowite niz zazwyczaj :) Troszkę mi smutno, że jeszcze tak dłuuugo do ślubu, jestem wyjątkowo niecierpliwa ;) tylko ineska mnie bije na głowę;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewczyny:)jak sie macie?ja dzis o niebo lepiej....po wizycie nad morzem w srode...tak mnie przewialo...ze cierpialam przez ostatnie 2 dni...dzis jest ciut lepiej...ale plecy nadal mnie bola...do tego sie przeziebilam..bylo cieplo ale byl zimny wiatr i to sa skutki:( Co do slubu..to u mnie jesszcze 259 dni.....ale zleci szybko..narazie wszystko stanelo w miescju dopiero w czerwcu znowu ruszy jak pojedziemy do domu...w sumie...to jestem mile zaskoczona..bo moj lukasz od kilku dni mowi o slubie sam...z czego sie ciesze..kiedys mial dziwne mojecie o slubie..i sie balam ze jak dojdzie do tego dnia to on sie bedzie tylko wtedy meczyl..tak sie wypowiadal.a mnie bylo smutno..ale widze ze on sie doczekac nie moze, robi plany itp...mowi o dzieciach...macierzynskim, przedszkolu..poprotu jestem w szoku...w duchu sie usmiecham bo mnie rozbraja niektorymi tekstami ale naparwde sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personic
Cześć!dziękuje za odpowiedź Belleteyn. Mi też zespół Amigos bardzo się podoba,mam zamiar podpisać z nimi umowę, A którego będzie Twoje wesele?bo moje 12 lipca 2007.Może jakby Twoje było wcześniej to napisałabyś jak tam zespół sie spisał i jak się bawiliście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello panie, a ile was wyjdzie wszystko w calosci? ja z mojim Kochanie myslimy o dacie, kiedy sie poznalismy -04,08 :) tak na moje oko to wszystko nas wyjdzie do .30 tys pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze przed kompem i wbijam dane z ankiet do mojej pracy dyplomowej ale za to wieczorkiem gril z moim nionkiem i znajomymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nio to milego grillownia :) ja wrocilam z wyjazdu z mojim Miskiem w gory a grilla moze zrobimy jutro wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie weekend jak zawsze pracowicie. spa_cja o co ci chodzi \'\'tylko ineska mnie bije na głowę \'\'??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:)) ja od wczoraj wrocilam z urlopu i juz dzis zaliczylam zajecia od rana:(tez tak jak kasiatko walcze z chorobskiem ( i to od samego poniedzialku-czyli caly urlopowy wyjazd:() wlasnie kupilam ferwex i uciekam pod koc...dzis mam sporo nauki.. huczne wesele--> nie zaluj..poprawa na lepsze to fajna sprawa...szkoda ze u nas w kraju tak ciezko jest osiagnac cokolwiek i zeby poprawic sobie standart zycia to albo trzeba zostac politykiem...albo zlodziejem...albo wyjechac...:(przykre ale prawdziwe.... jutro jade odwiedzic budowe mojego mieszkanka az mnie skreca z ciekawosci jakie postepy zrobili:) pozdrawiam wszystkie i milego wypoczynku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam sie niusiu jak sie czujesz....mam nadzieje ze szybko wrocisz do zdrowka...:)ja dzis mam sie lepiej..ale wczoraj mialam najgorszy kryzys..tak mnie przemrozilo w srode ze dopiero wczoraj ze mnie to wyszlo..u nas cieplo ponad 22 stp a ja sie telepalam z zimna, poprzykrywana po sam nos a tam mi bylo ziemno ze nie wiem co..dopiero potem poszlam do apteki kupilam sobie co nieco...i dzis juz jest lepiej..chociaz plecy nadal ciut bola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja weszlam sie tylko z wami pozegnac uciekamy na urodzinki zycze wam milego po poludnia ,wieczoru i nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inesko--------> chodziło mi o to, że jestes bardziej niecierpliwa niz ja, a to rzadkość, bo ja w goracej wodzie kąpana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spa_cja , no ladnie, przez jakis czas sie tu nieodzywalam, a tobie sie przypomnialo teraz ze ja niecierpliwa jestem, ciekawe czemu? no laaadnieee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
personic/ moje wesele jest 16.08 - więc raczej to ty będzisz mogła mi opowiedzieć. Dziewczyny moja siostra dziś urodziła bobasa!!! Cesarskie cięcie - ale bobo jest duże i zdrowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny już wróciłam do domku z weekendu!!!! Belleteyn_ Gratuluję siostrzeńca kasiątko i nusia - wracajcie szybko do zdrowia!! co do oświadczyn to NAsze były 21.01.2005 na mojej Studniówce! My w czwartek podpisujemy umowe z salą weselną, a w niedziele idziemy zaklepać termin w kościele. W przyszłym tygodniu kontaktuję się z zespołami, które znalazłam i jak narazie to z przygotowań ślubnych byłoby tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gosiaczku:)fajnie ze juz worcilas:)ja juz mam sie o niebo lepiej...i wiesz jak ci sie uda zaklepac sale, kosciol, zespol..to ci ulzy to sa takie najwazniejsze..rzeczy zeby zgrac a potem powiem ci..ze bedzie troszke przestoje...u nas dopiero ruszy wszystko w czerwcu na nowo...wtedy bede w polsce...przez 2 tygodnie sie nie bede odzywala ale potem wszystko nadorbie...a historie z zareczyn sa bardzo ciekawe..a dziewczyny u was co tak cicho zadna nic nie pisze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplo dziewczyny :) Belleteyn - z calego serca gratuluje :) i zycze Chlopakowi szczesliwego zycia!!!! :) Nusia, Kasiatko - zdroooooowka zycze!!! Mam nadzieje, ze juz czujecie sie lepiej.. Z naszych przygotowan - zaliczka na sale, zespol zaplacone, fotograf tez. Reszte juz mamy na oku, wiec spie spokojnie. Sabine - nas ok 30t. ale niestety chyba z lekka gorka - przez hotel dla rodziny przyjezdnej - duzo osob.. Zonqa - powodzenia w mgr!!! :) Nasze zareczyny - tylko my i romantyczna kolacja w walentynki i zarazem moje urodziny.. I jeszcze, ominal mnie watek relacji z tesciami - ja na razie nie narzekam - oboje bardzo fajni, z tym, ze pewnie jedna z ich wiekszych zalet to to, ze mieszkaja 450km od nas, wiec nawet gdyby chcieli, nie maja jak \"przeszkadzac\" ;) ale naprawde sa bardzo ciepli i kochani.. kochane, zycze Wam milego powrotu do pracy po urlopach ( ehhh :( ) i kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Gratuluje siostrzenca niech chowie sie bardzo dobrze i duzo zdrowka !!! Ciesze sie ze juz niektore z was powrocily,mam nadzieje ze wyjazd sie udal! My wczoraj bylismy u szwagierki i poznalam osobe z ktora gadam przez rok juz na gg (to znajomy mojego szwagra ):) Ja zaraz zmykam do pracy,za oknem nie ma juz slonca,chyba bedzie padac,mam troche stresu znowu bo mojemu tatawoi skonczyla sie przepustka .....i dzis musi isc do szpitala ciekawe na jak dlugo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) u nas pogoda cudna -->pelno slonca:) ja juz troche lepiej sie czuje:) wczoraj mialam paskudny dzien bo moj men mial mega focha--tzn on mowil ze ja mialam a ja twierdze ze on badz co badz efekt- cicha niedziela:( dzis pierwszy raz wracam do domku sluzbowym autkime-juuupi:) i mam ambitny plan zapisania sie na aerobik od jutra ale nie wiem czy mi wypali...strasznie przytylam i bb zle sie z tym czuje..ale nie moge znalezc odpowiedniego fitness-lokalu dla mnie...zobacze moze dzis sie zapisze.... pozdrawiam i wracam do pracy...bo od godziny spory mlyn mam a narazie w biurze sama siedze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik glowa do gory;) wlasnie skojarzylam ze masz slub tydzien przedemna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny milego dnia wam zycze:) niusia zostawilam tobie krotka wiadomosc na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!właśnie wróciłam z praktyk! Dziewczyny czy Wasi przyszli mężowie chętnie rozmawiają o ślubie??bo ja tak obserwuję mojego Marcina i stwierdzam, że On przeważnie tylko mnie słucha a jak ma coś powiedzieć to stwierdza, że to jeszcze tak daleko do ślubu!!czy z Nim jest wszystko ok?? czy Oni może poprostu tak mają???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku nie martw sie..mezczyzni sa rozni..ale ciesza sie na slub..troszke tez boja..bo to bedzie dla nich tez inna sytuacja..teraz to sa wolne ptaki a potem zacznie sie zycie..moj łukasz tez troszke omijal temat slubu...ale teraz sam o nim mowi, mowi o dziecach, porodzie. itp powiedzial ze nie da mi sie meczyc..i ze bede rodzila przez cesarke chociaz jeszcze nawet w ciazy nie jestem hehehe:)uszka do gory...im blizej bedzie tym bardziej sie rozgada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - Adrian na poczatku jak zaczelismy organizowac mial niewiele do powiedzenia :) i chyba troche go przerazala ilosc \"wątków\" do ogarniecia. Ale pozniej aktywnie uczestniczyl, podzielilismy sie zadaniami, no i jak sie wkrecil w zadania, wkrecil sie i w rozmowy - choc przyznam, ze nie gadamy o tym duzo - teraz bardziej skupiamy sie na kredycie, działce, domu, samochodzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie Babitek trochę pocieszyłaś bo już myślałam, że może On nie za bardzo jednak myśli o Naszym ślubie!!trochę mnie to martwiło ale może nie jest aż tak źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasiątko dopiero zobaczyłam Twój wpis!!ale jestem gapa straszna!!Dzięki!marcin tak ogólnie też jest raczej skrytym człowiekiem więc się tym pocieszam!! naprawdę chciałabyś rodzić przez cesarkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie Gosiaczku nie martw - oni i my inaczej myslimy, inaczej postrzegamy, inaczej ukladaja sie nam w glowach priorytety - tak byc musi. Ale uwazam, ze absolutnie nie oznacza to nic zlego :) Moze tylko tyle, ze Marcin jesli mieszka z rodzicami moze sie troche obawiac zmian w zyciu - ale to tez uznalabym za normalne. W naszym zyciu wiele sie nie zmieni ze spraw codzienno - praktycznych - tak czy siak mieszkamy razem, ale chyba mimo to w kazdym z chlopcow (celowe uzycie tego wlasnie slowa :D ) jest strach/niepokoj przed dorosloscia - wiec i przed slubem. Ale nie oznacza to niecheci tylko niewiadomą nieznanego/nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację choć ta sytuacja trochę mnie zdziwiła bo zawsze to Marcin jako starszy ode mnie lubił podejmować decyzję i pokazywać mi jak postępować w konkretnych sytuacjach a tu muszę wszystko prawie robić sama!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ja juz wrocilam z pracy,zjedlismy obiadek teraz pijemy kawe i weszlam zobaczyc co napisalyscie. Kazdy mezczyzna jest inny ,jedni mysla tylko o slubie i caly czas o nim gadaja a inni nic tylko patrza na przygotowania narzeczonej.Moj maz ciagle mowil ze zadnego slubu nie bedzie ....a tu prosze cywilny i koscielny ....i bardzo chetnie uczestniczy w poszukiwaniach ...bardzo sie z tego ciesze. Moj tata niestety ma jeszcze do piatku przepustke ....kurcze czy w tych szpitalach polskich ktos pracuje ...nadal jest zesputa m,aszyna na badania :( juz mnie to po prostu denerwuje. nusiaa----mam nadzieje ze u Ciebie nadal super pogoda bo u mnie niestety pda i wiatr jest.Nusiaa dzieki za dobre slowa. Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, moja siostra urodziła a ja nawet nie mogę iść zobaczyć siostrzeńca, bo mam paskudne przeziębienie (efekt grillów podczas majowego weekendu). Co do facetów - mój Tomek też \"średnio chętnie\" rozmawia o weselu i ślubie - motywuje to tak samo jak wasi faeci\' oj bo jeszcze tule czasu\". Ale czasm jak ma nastrój to surfujemy po portalach śliubnych i allegro wyszukując różne cuda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×