Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

czesc wam :)czesc gosiaczku:)fajna data na slub..wlasne urodzinki...tyle prezentow + nowy maz...:)tylko sie cieszyc..co do porodow..to ja wpisalam w googlach ciecie cesarskie + wady i zalety i poczytalam mojemu Łukaszowi...i on teraz sam nie wie hehe..zglupial...ale powiem wam ze decyzje podjac ciezko..ja cos czuje ze u mnie stanie na porodzie naturalnym..a dzis ustalilismy kiedy czas na dzidziusia...i wyszlo ze w marcu zaczniemy sie starac a w styczniu odstawie antykoncepcje..:)wiec sie nie moge doczekac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiątko to za mniej niż rok :) :) :) piekna wiadomość....ja za ponad rok, ale tez sie niewyobrażalnie cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek w dniu urodzin ma slub a ja w dniu imienin:)) czesc wszystkim:) u mnie od rana mega mlyn.....o 9ej mam nastepne spotkanie...praca praca praca...ale przynajmniej szybko czas zleci.... trzymajcie sie pozniej jakos sie odezwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gosiaczku stanowczo jesteś najmłodsza :) - i jeśli twój nick to imię, to jesteśmy imienniczkami :). Jeśli chodzi o datę ślubu, to mój będzie 2 dni po urodzinach :). Nie wiem, czy była tu oglaszana taka \"akcja\". Chciałabym zobaczyć dziewczyny jak wygladacie. Na razie widziałam tylko ines.kę na jej blogu - mogłybyście mi wysłać zdjątka na meila (w profilu) z opisem, kto wy zacz, albo może zdjęcia was z waszymi menami :). Obiecuję zrewanżować się tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh i wyjdzie szydlo z worka;) wysle ci fotki ale mam w domu na kompie i chyba jakies starawe...z ostatniego urlopu...:) ale cos poszperam i wysle wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 11.05.1984 co do dzidzi to obeje chcemy jak najszybciej po slubie a moze nawet troszke przed wy sie zastanawiacie jak sobie poradzicie z jednym a umnie mozliwe jest by byly bliżniaki i to mnie po trochu przeraza ale oboje kochamy dzieci i bedziemy bardzo szczesliwi z naszych skarbkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez mam mini obawy bo mama mojego faceta ma siostre blizniaczke a top podobno wychodzi co drugie pokolenie.... jeny zonqa mam siostre rok mlodsza od ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest tak ze moj ukochany jest drugim pokoleniem wiec prawdopodobienstwo jest BARDZO duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie gdzie mozna zamiescic zdjecia w necie nie placac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.fotosik.pl www.imageshack.us www.imagevenue.com Polecam ci fotosik, bo wszystko jest po polsku i jak jesteś mało zaawansowaną użytkowniczką to łatwiej będzie ci znaleźć instrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam bym chciała mieć bliźniaki - jakoś zawsze chcaiałam, tyle, że prawdopodobieństwo jest niewielkie bo u mnie w rodzinie nie było wcale ciąż mnogich a u Tomka gdzieś w dlaszej rodzinie. Wiem, że to więcej roboty i kłopotów, ale jakoś zawsze marzyłam o bliźniakach - konkretnie 2 urwisach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiaa.................31. sierpnia 1979 spa_cja ................8. stycznia 1980 Babitek................14. lutego 1980 Rybnik..................13 maj.1982 kasiątko...............14 listopad 1983 zonqa...................11 maja 1984 Belleteyn_.............14 sierpnia 1984 gosiaczek..............05 lipiec 1986 To ułożone wg wieku. Mam nadzieję, że się nikt nie obrazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh...a jednak najstarsza:( hehehe no trudno jakos to zniose hehehehe dzis musze kupic sobie lecytyne i jakies witaminy bo kurcze czuje sie ostatnio fatalnie ciagle mi ie spac chce:(jak wracam do domu to marze tylko o tym zeby sie wykapac i polozyc...a przedemna jeszcze tyle nauki:( jaka u was pogoda? u mnie teraz swieci mega slonce ale co jakis czas przylaziu chmura i kropi deszcz...pogoda fatalna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle na liscie mnie nie ma, wrryyy (zart oczywiscie:) ) u mnie prawdopodobna jest ciaza mnoga, choc ja wole miec dwojke dzieci ale po kolei. moja mama rodzila mnie 24 godziny, i kiedy juz nie bylo slychac tetna, wtedy lekarze zdecydowali sie na cesarke, i o dziwo...dzis zyje. wszystkich zaskoczylam pozytywnie. takie czasy byly. ale ja nie bede ryzykowac. zwlaszcza ze w mojej rodzinie, glownie robilo sie cesarki ze wzgledow zdrowotnych, jak nie pierwsza to druga ciaze. chcialabym rodzic w wannie. ale pewnie skonczy sie na cesarce. niech bedzie cokolwiek, gdzie nie bedzie wielkiego bolu... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines.ka - bo gdzieś przegapiłam twoją datę urodzenia - jeśli ją podawałaś . Zonqa- ja wolę skromniejsze obrączki, te są dla mnie zbyt \'strojne\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ - podawalam:) ale ok,niewazne:) ta obraczka kojarzy mi sie z pierscieniem - sygnetem rodowym - niz obraczka slubna. ale kazdy ma inny gust:) ja jestem za tradycyjna gladka zolta obraczka, bez mieszania kolorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiaa.................31. sierpnia 1979 spa_cja ................8. stycznia 1980 Babitek................14. lutego 1980 ines.ka.................15 marca 1982 Rybnik..................13 maj.1982 kasiątko...............14 listopad 1983 zonqa...................11 maja 1984 Belleteyn_.............14 sierpnia 1984 gosiaczek..............05 lipca 1986 Nikogo nie pominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny tylko mnie utwierdzilyscie w moim przekonaniu i i bede sie upierac przy drugiej propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn - zdecydowanie te obrączki są również w naszym stylu. lubię połączenie białego złota z żółtym bo potem mogę zakładać różne pierścionki i srebrne i złote i nie będzie to głupio wyglądać! też bardzo chciałabym mieć bliźniaki ale szanse raczej średnie siostra mojego taty była z ciąży bliźniaczej ale drugie dziecko zmarło przy porodzie..więc sznase moje są niewielkie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_-->Twój gust -odnosnie obraczek-to idealnie moj:)dokladnie takie mi sie podobaja najbardziej podobaja mi sie te: http://img91.imageshack.us/my.php?image=286546 18hr1.gif http://img183.imageshack.us/my.php?image=31216 762bt1.gif takie chcemy miec-pewnie juz to pisalam- ale dostaje do przerobienia obraczki moich przyszlych tesciow;)sa bb ladne i grube wiec bedzie mozna z nich zrobic super nowe...ale chce dodac w srodku motyw z bialego zlota bo mam z niego pierscionek zareczynowy;) co do blizniakow....o zgrozo!!! mam nadz ze mnie to nie spotka hehe wole pomalutku pomalutku i po kolei;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Belleteyn http://img183.imageshack.us/my.php?image=31216 762bt1.gif mi te podobaja sie najbardziej :) zareczynowy tez mam z bialo-zoltego zlota Zonqa - ja jestem takze zwolenniczka skromniejszych. co do dat - w urodziny juz wypadaja walentynki (lub odwrotnie - urodziny w walentynki :) ), zareczyny - wiec juz 3 okazje na raz, 4 to bylaby w moim wypadku przesada ;) noooo a poza tym - to polowa lutego, wiec jak dla mnie, za zimno na slub :) dlatego data slubu - zupelnie przypadkowa - chcielismy koniec kwietnia, wiec jest ostatnia sobota kwietniowa, a że akurat 26 to 26 :) Ale slub w urodzinki, imieninki - fajnie fanie :) Gosiaczek, Nusiaa - mąż nie zapomni o rocznicy ;) Dzieci - tu znow pod Nusia sie podpisuje - za blizniaki dziekuje, jak Nusia - wole na raty - dwie raty ;) no i w rodzinie Adr i mojej nie bylo w ogole blizniakow, wiec pewnie my nie zapoczatkujemy tradycji ;) Belleteyn - wysle zdjecie z domu - w pracy mam tylko swoje, bez ukochanego Nusiaa - najstarsza, no niby taaak, ale tylko 6 miesiecy nas dzieli :D Choc fakt faktem, jak ja wydawalam z siebie pierwszy okrzyk, Ty juz sobie pol roku gugałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam babitek o pol roku nie bedziemy sie klocic hehe;) moze i gulalam ale w pieluche walilam jak i ty heheheheh ja jeszcze dwie godziny i uciekam do domu...mam dzis tyle roboty i szalenstwa przy takim mega leniu ze szok:( no ale jeszcze tylko troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik ale fajowa dzidzia:)taka usmiechnieta:)takie lubie hehe lubie dzieci byle nie plakaly nic ich nie bolalo i pieluche mialy czysta hehe wstretna jestem wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik - zaglosowalam :) słodka ta Chantal Nusia - no nie bedziemy kochana, nie bedziemy :D ale sądze własnie, ze swiat poznawalysmy w miare rowno :) wiec nic sie nie łam, sama nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×