Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

kasiotko zaraz wyslylam po kolei dla kazdej. belleteyn dzieki za zdjecia fajna z was para. kasiotko a wy to jak rodzentwo pasujecie do sibie naprawde :) piekne dlugie wlosy jak ja ci zazdroszcze. ale dzis sie ruch zrobil na tym forum jak nigdy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie znac czy zdjecia doszly rybnik podaj adres to wysle bo nie ma twojego adresu. niusia pewnie zapracowana to bedzie miala co do czytania na wejdzie na forum niusia pozdrawiam cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupoek moj adres email jest w profilu. ale podam jeszcze raz izabela37@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Glupolku:)za komplement...powiem ci ze dlugie wlosy sa ladne ale to tez duzy klopot..ale wkoncu znalazlam dla siebie szampon...i powiem wam ze teraz lubie swoja wlosy jeszcze 10 cm i beda do pasa:).........zaraz sparwdze poczte..czy doszly zdjecia od ciebie glupolku:) Belletyn te zdjecia sa z Exmouth bo ja jestem w Anglii:)w hrabstwie Devon:)a mieszkam w Exeter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik juz wyslalam sprawdz poczte. dziekuje za wszystkie zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolku zdjecia doszly..ladna z ciebie blondyneczka..ladnie wygladacie na tle dinozaurow:)hehe ze was nie zjadly hehe - zartuje:)bardzo ladnie razem wygladacie.:)wogole wszystkie zdjecia jakie do tej pory widzialam..powiem wam ze mi sie podobaja..a ze swoimi mezczyznami...kazda ma z nas cos wspolnego..niektorzy sa bradzo do was dpodobni a niekotrzy ..no maja podobne oczy, nos itp podejrzewam ze ta pani z ktora masz zdjecie to twoja mama:):)dziekuje wam za zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ale sie towarzystwo rozgadalo:D kto mi nie wyslal zdjatek, niech w tej chwili mi wysyla! brac sie do roboty,ale juz!:D kto widzial moje zdjatka, widzial o ile skrocilam wlosy:D za kazdym razem skrocam je jeszcze bardziej:D a rodzinka jest zla, ze scielam (u fryzjera jak mi scinali,chcieli za nie zaplacic, bo chcieli uzyc je do peruki,ale ja zostawilam na pamiatke), poniewaz mialam dlugie blond jasne wlosy za posladki. a jak raz scielam, to tak juz scinam. choc mowi mi ze wypada zapuscic do slubu,heh. zastanowie sie jeszcze:D pozdrawiam, ja za chwile zaczynam tance 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ma byc skrAcam, a nie skrocam - i mowiA mi - tak wyszlo z pospiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska moge tobie wyslac ale nie mam adresu a ty wysli do mnie podaje jeszcze raz moj adres kasiunia_uk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pardon, pytanie miało być do \"głupolka\" (swoją drogą taki masz nick brzydki ;) ) a nie do kasiątka - zmyliły mnie wasze nicki. A wzięlo się stad, że jedyny chyba w Polsce dinopark z prawdziwego zadarzenia jest właśnie w Bałtowei, a to jest koło Ostrowca Św., z którego pochodzę :) Kto dostał ode mnie foto - proszę o rewanż. Kto nie dostał, a chce - proszę się upomnieć, bo już mi się pokićkało komu wysłałam a komu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być, że zmylił mnie mejl głupolka Eh, głowa mnie boli i jakaś taka niepozbierana jestem - chyba to niskie ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mam taki nick bo tak do mnie mowi moj narzeczony \"moj ty glupolku\". to zdjecie jest z Rogowa w wojewodztwie kujawsko-pomorskim ten park zostal otworzony niedawno jakies trzy tygodnie temu. do niusi polecam tobie ten park bo ty mieszkasz niedaleko mnie:) belleteyn jak chcesz uzyskac wieej informacji na ten temat podaje ci stronke www.zaurolandia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek mail jest widoczny, gdy klikniesz na nicka. ale jeszcze raz podaje: aga.k82@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska juz wysylam i czekam na twoje pozdrawiam. a gdzie sie podziewa babitek niusia oj dziewczyny sie zdziwa dzis co sie tu dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce wasze zdjecia bo nie widzialam nikogo oprocz dziewczyn co podaly blogi:((( wyslijcie mi pleeeass:) pyndziowa@interia.pl ja jak wroce do domu tez powysylam tym co chca:) dzis mam taki zachrzan w pracy ze ciagle jezdze po budowach i zalatwiam mase spraw:((ale jeszcze tylko dobra godzina i uciekam do domku na eskalopki drobiowe hehe mniammm wyszly mi wczoraj pyszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia ja ci wysle zdjecia a ty mi swoje zaraz wyslam.ineska rybnik od was nie dostalam jeszcze fotki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast nusia to ja pisze niusia nie wiem dlaczego :) ale sie poprawilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze łatwiej bedzie anka;) czekam na fotki wieczorem wysle ci moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn zdjecia wyslalam sprawdz poczte:)mam nadzieje ze ci sie spodobaja:)zerknij milego dnia:)odezwe sie wieczorkiem do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiaa - wysłałam Kasiątko - masz faktycznie ładne włosy :) Też kiedyś miałam takie długie, ale zdecydowanie miałam ich dosć - sięgały aż za pupę, a że mam gęste i ciężkie to mnie wnerwiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa, co Wy nawyczyniałyście? :D Czlowiek pracą się zajął, a tu bach :) ide Was czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo, chyba się zamotałam :) Widziałam zdjęcia - Gosiaczka (mailem), Kasiatka (na blogu) i Izy (na weeding chanel). Nie widziałam: Belleteyn, Ineski, Glupolka, Nusi, Spacji, Zonqi - poprosze bata.b@wp.pl :) Jesli ktos chce moje - dajcie znak sygnal :) Mam nadzieje ze nie pominelam zadnej z Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo i jak mnie nie bylo, to dyskusje trwaly, jak sie pojawilam, to Was wszystkie wcielo :) a pozniej, jak pojade z pracy do domu, znowu sie rozgadacie a ja znowu bede 3 strony do tylu...eh, zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczylam pierwsza ture tancow, a tu sie narobilo ze hej! Belletyn i glupolek wyslalam wam zdjatka!:D Belletyn super zdjatka! takie naturalne w krajobrazie bardzo podobaja mi sie:) glupolek - sliczne foteczki, a ta Pani rzeczywiscie wyglada jak twoja mama:) podobne jestescie do siebie:) nie martw sie tym ze nie masz pracy, (wiem, ze sie dobrze tylko mowi). ja zanim zaczelam pracowac na etat, imalam sie roznych zajec, az w koncu na praktykach w firmie zobaczyl moje zaangazowanie w prace dyrektor firmy, wiec dostalam prace w niej jako ksiegowa. Wiec ta praca przyszla dosc nieoczekiwanie. przepracowalam tam ponad 3 lata. i sama sie zwolnilam z niej, na rzecz mojego (juz)narzeczonego. a mianowicie wyjechalam do niego do UK. i teraz robie to co kocham. bo jestem instruktorka tanca towarzyskiego (wiec cos co kiedys robilam w Polsce, czyli moje hobby-bylo nieoplacalne, a teraz w UK jest moim zyciem, i jeszcze mam z tego dochody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×