Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Śliczna niunia - ja już wychodzę ze skóry, że chrześniaka zobaczyć nie mogę, ale jakbym zaraziła niunię choróbskiem to byłoby kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny ja obecnie mam dola ale mam nadzieje ze mi szybko minie. ja tez zaglosowalam na ta sliczniutka dzidzie i ma juz 18 glosow .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaglosowalam:) moze dlatego ze ma tak na imie, jak ja swojej niuni dam:) (tylko ze bedzie sie inaczej pisac - Chantael) :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Belleteyn - sympatyczna z Ciebie dziewczyna :-) tak rozejrzałam się po forum i stwierdziłam, że wszystkie pracujecie chyba!!?!!Tylko nie ja! no więc od dziś szukam jakiejś pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pracuję. Studiuję dziennie i nie bardzo mam czas, ale może w przyszlym roku. A na razie sobie choruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też studiuję dziennie - pielęgniarstwo ale zaraz sesja i wakacje więc myślę, że wartoby było zarobić chociaż na suknię ślubną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma inny gust co do obraczek...ja np nie lubie zoltego zlota..wiec bedziemy mieli z bialego zllota obraczki lub..platynowe:)zolte zloto zle na mnie wyglada ...na innych osobach mi sie podoba ale nie u mnie...:)wole cos delikatnego... http://obraczki.swiatzlota.pl/index.php?d1=134&d2=138&d3=-1&d4=0&id=0&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=RoWNRTtj&k=0&dd=5&pp=1 http://obraczki.swiatzlota.pl/index.php?d1=134&d2=139&d3=-1&d4=0&id=0&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=RoWNRTtj&k=0&dd=5&pp=1 http://www.luxlux.pl/artykul/1955/zlote_i_platynowe_obraczki_fontana_niessing Cos w tym stylu:)zreszta mamy juz z tytantu ..i jestesmy nimi zachwyceni:) http://www.sklep.yes.com.pl/sklep/obraczki_tytanowe.php Co o nich myslicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek GLOWA DO GORY!!! jak mowilam;) i kopnij ostro w dupe tego dola i niech spada gdzie pieprz rosnie;) trzymaj sie i do wieczorka na gg;) ja jeszcze z 30minut i spadam na bszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiątko bardzo ładne te obrączki! mi podoba się bardzo ta tylko model Model - P653 http://obraczki.swiatzlota.pl/index.php?d1=135&d2=317&d3=-1&d4=0&id=0&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=RoWNRTtj&k=0&dd=5&pp=1 zrezygnowałam z robienia zaproszeń własnoręcznie bo coś mi nie wychodzi tak jak chciałam więc jednak je kupię. znalzłam nawet ciekawą stronkę http://www.kobis.com.pl/zaproszenia.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey hey! Witajcie kochane,ladne te wasze obraczki. MY MAMY juz obarczki z cywilnego (chciaélismy zmienic ale stwierdzilismy ze jednak jest to pamiatka i zostajemy przy naszych )mamy tradycyjne z zoltego zlota ...jakos biale zloto mi sie nie podoba ...ale to tylko takie moje zdanie. Pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello;) czesc wszytskim:) u mnie zaczal sie piekny sloneczny--(zimny:( ) dzien przy kawusi:) my jeszcze obraczek nie mamy...wzoru tez...mysle ze wszystko przelozymy juz na 2008....wtedy zaczne dzialac:) trzymajcie sie i milego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey rybnik;) a wszystko po staremu masa roboty od rana--jak to zawsze z rana:) ale przynajmniej czas szybko leci.... wczoraj znalazlam w bszczy fajnego fryzjera i sie umowilam na wttorek juz nie moge sie doczekac na wizyte;) w wekend planuje zakupy ;) musze kupic jakis fajny kostium i bluzke do niego:) szkoda ze dopiero dzis czwartek...jeszcze jutro praca+zajecia do 21ej+ w sobote zajecia do 16ej no i wekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusiaa ja tez lubie chodzic do Fryzjera,tutaj w Niemczech bylam tylko raz i bylam bardzo zadowolona ale koszty :( Ja juz nie moge sie doczekac ...wyjazdu do Polski wtedy tez ide do fryzjera .... Zycze ci ABY fryzjerka ,zrobila ci super fryzure no i milych zakupow. Ja juz wrocilam z targu bylam u Polaka zrobic zakupy.Teraz ogarne mieszkanie ....a potem wejde na chwilke na forum...na weekend same imprezy u nas w domu wiec ...trzeba zabrac sie za sprzatanie ..choc nie wiem po co...bo po imprezie bedzie bajzel hehe. Zycze wam milego dzionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, ja powinnam siedzieć i stukać, ale jak zwykle ranek zaczynam od forum. Czy ktoś jeszcze ma ochote wysłać mi swoją fotkę? Zapraszam, meil w profilu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moge ci powiedziec jak wygladam wystarczy ze wejdzisz na mojego bloga..www.zapatrzona83.blog.interia.pl i tam strona wczesniej jest troszke zdjec:)...a moze ty mi przeslesz Belletyn jak wygladasz....kasiatko1983@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak dobrze pamieta juz chyba my wszystkie juz sie po wymienialismy fotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie chyba coś ominęło.:( Kasiątko wysłalam ci i zaraz wejdę na Twojego bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sprawdzma poczte:)...mnie tez widac troszke ominelo..chyba jak wymienialyscie sie zdjeciami to mnie chyba w tym dniu nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjecia Belletyn...bardzo sympatycznie i ladnie wygladasz...ladny krajobraz...za toba w tle...a ze swoim Tomkiem wygladacie slicznie jak rodzenstwo:)jak dwie polowki jablka:) To mam juz zdjecia Ineski, gosiaczka86 i Belletyn..uuu to i tak jestem w tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kasiatko pisalas ze nie masz mojego zdjecia wysylam ci moje zdjecie a ty wysli mi swoje kasiunia_uk@o2.pl reszte dziewczyn prosze o to samo. otatni ktora z was pisala ze wszytskie pracuja na tym forum. ja nie pracuje szukam pracy od dwoch miesiecy jestem zalamana przechodze kryzys mam wielkiego dola z dnia na dzien coraz gorzej sie czuje nie chce mi sie jesc nie moge spac :(.ah szkoda pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek/ będzie dobrze. Znam wiele osob, które szukały pracy parę miesięcy, to normalne w tym dziwnym kraju. Masz coś na meilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec kto jeszcze nie widzial prosze wejdz na ta stronke: http://izabela_tomasz_wieczorek.weddingchannel.com.pl/index.cgi?sid=2a2df175e47f85661f9331cd31f6548a&_frm=frmGaleria&galeriaId=izabela.wieczorek%40gmx.de Dziewczyny jest mi troche smutno bo wlasnie dzwonil tata i powiedzial ze dzis wieczorem idzie do szpitala bo w koncu jutro beda mu robic te badania ...smutno mi ze nie moge byc kolo niego i mocno wierze ze nic mu tam nie wykryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn nie ma za co bo naparwde ladnie razem wygladacie...glupolku juz ci wyslalam emaila ze zdjeciami na poczte...ale niestety twoje jeszcze nie doszly..rybnik uszka do gory bedziemy trzymac kciuki za twojego tate napewno bedzie dobrze..ja wiem ze trudno sie jest nie martwic..bo to tata...ale badzmy dobrej mysli...:)a przy okazji fajna stronka..ciekawe zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×