Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

moze to jest głupie pytanie, ale zapytam Was dziewczynki :) czy orientujecie sie moze jak stoja płace w sklepach odziezowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja zarabiam w takowym 1300 :( a cafka kurczę nie wiem kiedy wraca - trzebaby było poszukać kilkanaście stron wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo sobowturów to mój były ożenił się z moim sobowtórem :) tak doniosła mi koleżanka, która podeszła do tamtej panny i zaczęła jej gratulować myśląc, że to JA!!!Chciałabym ją zobaczyć i przekonać się czy naprawdę taka podobna ale jakoś minął rok i nie miałam okazji jej spotkać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oglądam Gosiaczku widze wzieli slub hehe w koncu igor sie kloci z ta swoja natalia hehe bo ona go zle cos w czyms zrozumiala nie wiem o co chodzi bo mialamna mtv na chwile biegnie za nia heh i jazda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam nowe Panny Młode i te \"stare\" :) My spedzamy dwa dni u tesciów mamy wolne hehehe :) Jutro mój skarb zdaje egz na prawo jazdy trzymajcie kciuki relacja jutro buziaki Teraz zmykam do niego bo stryszeka cały nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia na pewno bedziemy trzymaly kciuki za Twojego ukochanego!! powodzenia życz mu od nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia trzymam kciuki :D gosiaczku a w jakim to sklepie?? Jezeli mozna wiedziec?? i na jakich warunkach jestes?? prosze napisz mi cos wiecej plis plis :) (ile pracujesz, kiedy wolne?? - bo ja jako studentka zaoczna musze miec soboty wolne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka a Ty jesteś z Wawy?? No więc pracuję w sklepie z ubraniami dla kobiet w ciąży. Pracuję 5 dni w tygodniu ale nia tak że weekend mam wolny ale różnie raz pon raz sobota. Ze szkołą można się dogadać bo to tylko dwa weekendy w miesiącu nie?? Umowę mam o pracę 1900zł +700 premii uznaniowej. Do ręki biorę 1300 + ewentualna premia. Pierwsza umowa na 1 miesiąc, druga na pół roku. Co jeszcze chcesz wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no z Wawy nie jestem :o tarnów (jezeli ktosnie wie gdzie to miasto lezy to jzu pisze malopolska ) no widzisz a ja w urzedzie gminy (czyli urzad jakby nie było) zarabiam 936 zł brutto --->> smieszne prawda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero?? to do ktorej gosiaczku pracujesz?? i od ktorej?? ja chyba tez juz lece spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo :) pewnie juz wszystkie sobie poszlyscie :) Darianka - dziekuje za fotke :) fakt - kolejna ladna panna (jeszcze :) ) No i powiedzcie same, czy Polki nie sa najpiekniejsze? ;) (skromne takze :D ) Obiecuje Ci zrewanzowac sie swoja, ale teraz usiadlam przy kompie Adriana, moj jest wylaczony i wszystkie swoje ulubione zdjecia mam u siebie :) wiec wysle jutro. Pisalyscie o zarobkach - nie ma zasady. ostatnio znajoma pytala mnie, czy nie znam kogos, kto chcialby pracowac w sklepie miesnym zakladow Łuków, chcieli placic 2 tys do reki, a czasem placa nedzne 600...zalezy, jak sie trafi. dlatego warto cierpliwie szukac. ja w poprzedniej pracy zarabialam 1000 na reke, a teraz czasem (roznie to bywa) wyciagam powyzej 4 tys. na reke. na pewno szukajac pracy trzeba miec cierpliwosc i nie zrazac sie za szybko. a ja dzis skonczylam czytac to, co mialam przeczytac w pismie swietym, jutro jade podpisac w kosciele jakies papierki :) czuje sie mooocno zmeczona, spadam zaraz do wanny i przed tv na zasluzony relaksik :) colorowych snow dziewczynki :) do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooczywiscie, to bylo do przewidzenia - jak ja jestem, to Was nie ma :D jutro sie na Was zaczaję! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! nie jestem tu sama jednak :) Gosiag - 88 to Twoj rocznik rozumiem? czyli masz 19 latek? gdzie mieszkasz? co bedziesz studiowac? sto pytan do... :P ja majac 19 lat nie myslalam o slubie zupelnie :) teraz mam 27, w dniu slubu bede miala 28 :) i w sumie na powaznie zaczelam sie nad slubem zastanawiac calkiem niedawno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z okolic cieszyna a studia w bielsku białej . Jestesmy razem 3 lata i barzdo sie kochamy. chcemy sie pobrac i marzymy o tym od dawna, w dniu slubu bede miała 20 lat a mój wybranek 22 prawie to nie jesaz tak młody wiek . hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, ja nie twierdze, ze za mlody - kwestia poszczegolnych osob, pisalam o sobie, absolutnie nie o Tobie :) fajnie, ze sie kochacie i ze spelniacie marzenia :) o to chodzi w zyciu.. mieszkasz w okolicy Cieszyna :D mam tam cala rodzine - czesc w cieszynie, czesc w ustroniu, czesc w wisle, czesc w skoczowie :)))))) baaaaardzo lubie tam jezdzic..pieknie tam macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizjoterapia - to pewnie mozesz po tym otworzyc jakis wlasny gabinet, pracowac w szpitalu itp? ja po wielu trudach dostalam wymeczony tytul mgr politologii, ktory okazal sie byc absolutnie niepotrzebny i zbedny :) kiepski to byl wybor - dlatego nie pracuje w zawodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiem wiem:D wesele mamy w równie pieknęj brennej w \"Hawanie\" www.hawana.pl . JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC 25 .10 .2008 . A KIEDY WASZ WIELKI DZIEŃ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slicznie :) strasznie zaluje, ze nie mam tu takich widokow, gorek wszedzie...eh eh eh z ciekawosci - ile tam placicie? noclegi tez wykupujecie? bylam na weselu w hotelu stok w wisle, baaaardzo fajnie bylo, a dla mnie najpiekniejsze (powtarzam sie :D) byly widoki wlasnie. nasz slub 26 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiag, na mnie pora, jak pisalam wyzej - spadam do wanny i do sypialni :) pozbylam sie dzis Adriana na wieczor i moge zapanowac nad pilotem bez walki :D musze to wykorzystac, bo pewnie za niedlugo wroci i sie skonczy dzien dziecka ;) dobranoc, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey _:) Darianka dzieki za fotke -sliczna -zaraz wysle ci swoje. Gagtka Tobie rowniez dzieki za fotka ladna z ciebie dziewczyny zaraz sie rewanzuje. Widze dziewczyny ze tez Patrzycie na M jak Milosc jak myslicie jak potacza sie losy Marka ? A co do Na wspolnej -Natalia chciala powiedziec Igorowi ze go Kocha ale on powiedzial zeby lepiej tego nie mowila no i sie poobrazali na siebie. bYlo wesele Weroniki i Adama .Izabela chwycila Bukiet Panny Mlodej . I w sumie nudne to bylo. Gagatka ja ci w Twoim pytaniu nie odpowiem. Zabusia -Witaj i 3mam kciuki za Twojego Mena moja szwgaierka zdala za 3 razem a Twoj to dopiero poczatek? Dziewczyny nie bede was wysylac zdjec na emaila nasze zdjecia znajduja sie :D http://izabela_tomasz_wieczorek.weddingchannel.com.pl/ :D i trzeba wejsc na galerie zdjec i tam sa nasze zdjecia. Lub Tutaj http://www.fotka.pl/profil/izaitomek/ Dzis w miejscowosci skad pochodzimy otwieraja Focus Park i beda wystepy Stachurskiego i Dody -szkoda ze mnie tam nie ma . Zmykam do pracy Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D boze jaka paskudna pogoda!! a zimno jak cholera. chce do łóżka pod kołderke, a swoja droga to jak bedzie tak zimnio to chyba zniose sobie jeszcze jedna kołdre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🌻 nio zimno jak franca :-( i nie wspominaj mi gagatko o kołdrze, bo ja w pracy siedze przy zimnym biurku 😭 ale się wczoraj rozpisałyście :-D darianka, kati - ja też bym chciała zobaczyć Wasze zdjęcia!!!! wyśle wam moje za pare minut z nadzieją, że się odwdzięczycie ;-) Rybnik tez Ci wyśle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki no moje biurko tez do goracych nie nalezy :o zaraz chyba ciepla herbatke sobie zrobie :D kati ale jestes chuda :) rybnik dzaieki za zdiecia. Dziewczynki ale my wszystkie ładne jestesmy :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja na chwilke bo zmykam do rodziców do pracy :) milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×