Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dzis mam dzien ciastek :D a to ja sie zegnam, a to ktos został babcią :D wiecie co chyba bez zalu opuszczam ta prace, jakos mi tak lekko. No i mam dobre przeczucia :D niew iem czemu. Dzis złożyłam papiery o prace na świetlicy jako opiekun :) nie wiem na jakiej zasadzie, ale złożyłam bo mi kazali :D (wiec jest szansa ze ja dosatne). zawsze to pare groszy :D Jeszcze 2 godziny i zegnaj gmino :) a jutro sie wyspię :P heheh Na prawde nie wiem z czego ja sie ciesze :D w kocnu mozliwe ze bede pozbawiona zrodłą dochodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane! Kurde stresa mam jak myśle o ślubie, jakoś mnie ściska w żołądku. Może dlatego, że za tydzień nasi przyjaciele mają ślub i strasznie to przeżywają i mnie też się udzieliło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wredne ;) my sie chyba jeszcze nie znamy w sensie zdiec :) moze sie pokazemy ;) ja jestem dostpena tutaj gagatka85.fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) ja na chwilke bo lece na solarium :) Babitku faktycznie smutna Twoja historia i mi też lezki poleciały :( Rybnik buciki przesliczne ...tez bym takie chciala :) tylko ze u mnie beda raczej ecru lub jasny zloty bo taki kolorek ma upatrzona suknia :) zobaczymy jak to bedzie... :) POzdrawiam kochane moje i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) ja na chwilke bo lece na solarium :) Babitku faktycznie smutna Twoja historia i mi też lezki poleciały :( Rybnik buciki przesliczne ...tez bym takie chciala :) tylko ze u mnie beda raczej ecru lub jasny zloty bo taki kolorek ma upatrzona suknia :) zobaczymy jak to bedzie... :) POzdrawiam kochane moje i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredne faktycznie sliczna kobitka z ciebie :) bo my tez sie nie znamy a moje zdjecia masz na www.milcia12342.fotka.pl :) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie chcialam Was rozplakac.. Gagatka, podziel sie ciastkami :P Wredne - ja jak na razie stresa nie mam :) czasem zdarza mi sie jakis glupi sen typu - ojjjj, za godzine slub a ja zapomnialam o fryzjerze - no coz, pojde w kucyku, albo ojjjj, chyba zapomnialam umowic sie z wizazystka...albo - siedze z adr w kosciele i brak gosci - nikt nie przychodzi - takie poschizowane sny :) pewnie kiepsko bedzie z miesiac przed. Wredne a ładne! :P Kochane, dawajcie opisy - wiecej, wiecej, wiecej :) www.kalendarz.ilf.pl musimy uzbierac wszystkie z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku heh nie tylko ty masz takie sny ja mam czesto takie sny raz pamietam nawet mi sie snilo ze sukni slubnej nie mialam i w jeansach poszlam :) ale i bez fryzjera bez makijazu ...czesto tak mam..ale tez mi sie snilo pare razy ze bylo pieknie :) i pozostane przy tej drugiejj opicji ze bedzie cudownie i pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, Imili, ja opcji pozytywnej jeszcze sobie nie wysnilam :) za kazdym razem cos bylo nie tak :) zapominalam o czyms waznym i istotnym :) (nawet tipsy mi sie odklejaly i szukalam kogos kto ma klej :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny. Ja wlasnie wrocilam z pracy musze sie wam pochwLIC :) otrzymalam w pracy umowe o prace i podwyzke ale jestem szczesliwa. Dziekuje za dobre slowa. Uciekam zjesc obiadek. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam właśnie wyp[iłam kawke z moim ukochanym no i oboje siedlismy przed komputerki hehe :) Rybnik super masz te butki szukałam podobnych ale nie było a potem te mi się spodobały i kupłam :) Ciesze sie że mamy slub w tym samym dniu bedzie co opisywać :) Mam nadzieje ze przysłali mi już link na fotosika bo chce zrobic stronke z moimi zdjecioami tzn naszymi :) :) Buziaki PS. Czy Wam tez tak zimno ????? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja w pracy od 15 do 22 ale szefowa była i nie mogłam nic do Was napisać. Zakupy się udały :) kupiłam kurtkę, sweterek, polar, spodnie elegancki i topa :) i zabrałam Marcina na kolacje i tak sobie zaszalałm :) Iza buciki śliczne ;) no i baaardzo gratuluję umowy i podwyżki!!! No mi się jeszcze żaden sen o ślubie nie zdarzył ale myślę,że jeszcze wszystko przede mną wkońcu nie mam do ślubu tak niewiele czasu jak Babitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie było mnie 2 dni, a zaległości mam na 10 str :) Nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać. Studenci zawalili mnie robotą - przepisywanie prac, poprawianie, korekty itp. Już ledwo na oczy patrzę od wpatrywania się w komputer. Niech ktoś mi napisze w skrócie co mnie ominęło? :) Wiem, że był jakiś kalendarz. Jeśli to możliwe to proszę o dopisanie Kasia 25 lat Wyszków i Darek 29 lat Warszawa. ehh oby do 20.00 - spacerek do domku i odpoczynek. W końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) ja dopiero wrocilam po calym dniu do domu, jeszcze mi sie udalo wyskoczyc do kosmetyczki. marcina oczywiscie jeszcze nie ma.... babitek------- co do spowiedzi a mieszkania razem. my mamy jeszcze wpisane kazde swoj dawny adres. ja sama nie wiem jak bedziemy robic. ale opowiem wam historie mojej przyjaciolki, ktora wychodzila niedawno za maz i mieszkali razem i sie z tego wyspowiadali. no i ksiadz powiedzial, ze to ze uprawiaja seks to jest mniejszy grzech niz mieszkanie razem. no i poradzil im, zeby ona so slubu (jakis miesiac) wrocila spowrotem do rodzicow :-D ;-D po dwoch latach wspolnego mieszkania miala rodzicom sie zwalic na glowe :-P a jak nie to ksiadz kazal im sie wyspowiadac w dzien slubu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale jestem zla zamowilam z bratem o 20 pizze i do tej pory jej nie ma wrrrr....zaraz sie wsciekne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, najserdeczniejsze gratulacje!!! 🌼 :) Zabusia - ja zamarzalam caly dzien Gosiaczek - no no, troche zazdroszcze zakupow :) Nie strasz mnie kochana, mi sie wciaz wydaje, ze jeszcze duzo czasu do slubu :D Kati - kalendarz to: www.kalendarz.ilf.pl - dopisalam Twoj opis Summer - no wlasnie widzisz, ja slyszalam o parach, ktore przyznaly sie do wspolnego mieszkania i dostaly rozgrzeszenie warunkowe (cokolwiek to oznacza), ale slyszalam tez o parach, ktore w zwiazku z tym rozgrzeszenia nie dostaly i bujaly sie po kosciolach, finalnie klamiac, ze nie mieszkaja razem. I takze uslyszeli dokladnie to samo, co mowisz - ze wspolne mieszkanie jest wiekszym grzechem, niz seks przedmalzenski. i co tu robic? Imili, mam nadzieje, ze juz jesz :) smacznego. faktycznie - kapke przydlugo... A ja dzis wyszlam nawet wczesnie z pracy, musialam jechac do drukarni, przyjechal po mnie adrian i przy okazji w drukarni wzielismy probki papierow na zaproszenia, bardzo ladne :) najladniejsze ecru 300g czerpane. babeczka zrobila kalkulacje i wyszlo, ze za druk dwustronny ok 300pln za 150szt. projekt mamy za darmo - grafik jest swiadkiem :) a pozniej zostalam porwana na kolacje do wloskiej knajpki i bylo super :) a za chwile chyba ide ogrzac kosci w wannie, bo nic nie pomaga i do sypialni, ogladac tv z adrianem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku no juz zjadlam z bratem eh...zadzwonilam do nich spytalam sie gdzie ta pizza i wyobraz sobie ze jak zadzwonilam to jakos za 10minut potrafili przywiesc :/ eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo im do tylkow nakopac i powiedziec - glodna kobieta - zla kobieta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Ja znow tylko na chwilke zaraz zmykam do pracy . Chyba zapowiada sie fajny dzien choc za oknem 10 stopni. Pozdrawiam . Ciesze sie ZABUSIA ze mamy wesele w tym samym dniu . Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezrobocie dzien pierwszy :o:o:o:o chceeee do pracyyyy :o:o:o:o:(:(:(:( tak na parwde to dopiero od jutra zaczynam bezrobocie bo dzis mam wolne ale mimo tego czuje sue fatalnie :/ pozostaje mi tylko szybko znaleźć pracę =/ Iza gratuluję umowy :) U mnie nawet ciepło :) wczoraj tez byłam na zakupach ale z michałam kupował spodnie (facet na zakupach to facet maruda, gorzej niz baba)!!! Poem zabrał mnie na pizze i przy okzaji wytrabiłam 2 piwa (niezaleznie od tego czy wypije 1 czy 5 suszy mnie zawsze po nich strasznie). Ide sobie kawke zrobic :) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzewczynki Gagatko, nie doluj sie, ciesz sie na razie, ze mozesz sie wyspac, odpoczac, porobic to, na co masz ochote, a niebawem bedziesz znowu lazila do pracy - zobaczysz. Jak sie zaczniesz nakrecac, bedzie Ci sie psul humor z godziny na godzine coraz bardziej - a po co..🌼 🌼 🌼 W pracy wlasnie sie zrobila kawa, wiec oddalam sie na chwile, zeby sobie nalac (i pewnie zapalic tez :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×