Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

:) witam :) ja jzu po kosciele :) zaraz bede jadla obiadek a potem kawusia chila na kurniku i jade do cioci, bo imiminy wujka i kuzynka przyjecjal;a z irlandii :) wiec szybko mi zleci :P Kala pewnie ze go pozdrowie :) ps. wstałam o 7:40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko-szybko masz obiadek:) my błogie lenistwo,śniadanko,kawka i gofry, a potem do teściowej:O,może uda się zachaczyć o znajomych.Na koncert nie jadę, bo od wczoraj mocno boli ząbek i nie dam rady śpiewać.Tabletki,a w poniedziałek skoro świt dentysta:) szkoda,że w niedzielę nie ma:( Darinko-skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo tak sie utarlo u nas w domu ze w niedziele jest o 12 obiad :) Kala Ciebie boli zabek??+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,a najgorsze jest to,ze jak byłam ostatnio to wszystki zdrowe,a tu w nocy taka niespodzianka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Calineczka :) miałam fajny humorek, ale oczywiscie tesciowa znowu kopie dolki :o a ja tylko czytam smsy od mojego :( nie wiem ile wytrzymam, wiem teraz ze jak dojdzie do tego slubu to bedzie wrecz super!!!!!! nie wiem ale zaczyna mi juz brakowac sił, pol roku zostało a mnie szlag trafia!!!! :( dobra juz wam nie nudze, ale co mam isc do mojej mamy i jej mowic co ona znowu wymysla? po co mam denerwowac mame wystraczy ze ja mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka - to wyzal sie...napisz co Cie najbardziej wkurza w tej tesciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️:) wróciliśmy do domku od teściów,nie było tak źle. a teraz herbatka,chipsy ,gofry i film:) błogi wieczorek z J.;) citroen 2 cv-(francuzka kaczka)-możliwe,że pojedziemy takim do ślubu:) tylko musielibyśmy zaprosić J.kuzyna(za którym ja nie przepadam),ale może dla takiego autka przeboleje:);) a zaczęliśmy rozmawiać o podróży poślubnej,a właściwie J. zapytał co sądzę o Grecji:)fajnie;) cieszę się,że to wyszło od niego:);) kocham mojego J.❤️😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️:) wróciliśmy do domku od teściów,nie było tak źle. a teraz herbatka,chipsy ,gofry i film:) błogi wieczorek z J.;) citroen 2 cv-(francuzka kaczka)-możliwe,że pojedziemy takim do ślubu:) tylko musielibyśmy zaprosić J.kuzyna(za którym ja nie przepadam),ale może dla takiego autka przeboleje:);) a zaczęliśmy rozmawiać o podróży poślubnej,a właściwie J. zapytał co sądzę o Grecji:)fajnie;) cieszę się,że to wyszło od niego:);) kocham mojego J.❤️😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na kafe pisalam niedawno co i jak, jak był poruszany temat tesciow, nie ma co zasmiecac ;) nie chce sie jeszcze bardziej wkurzac, ale wiem jedno ze po slubie jej wygarne wszystko!!!! teraz nie bede podsycac sytuacji bo nie dam jej stysfakcji, ale tez nie zostawie tak tego... nie ma co gadac, nie bede zanudzac dziewczyn, ale naprawde zazdroszcze dziewczynom ktore maja super kontakt z tesciami czyt. tesciowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka - mnie nie musisz zazdroscic bo tez mam nieciekawa sytuacje, wiec w kupie sila,najwazniejsze nie dac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadac, zawsze mam humor spaprany przez nia, ale koniec juz. Janne i inne dziewczynki trzymamy sie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamiast dopisywac goscie na mojej liscie, to coraz bardziej sie zastanawiam, i najchetniej kazdego dnia o 1 osobe bym skreslila, heh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - ja mam 2 sierpien :) a 17 osob dlatego ze jest to tylko przyjecie weselne, gdyz bierzemy slub cywilny. Takze to tylko grono najblizszych nam osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile wczesniej przed slubem daje sie lub wsyla zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janne , u mnie na cywilnym bedzie 6-7 osob:) a na koscielnym, to 55 osob-to tylko moja rodzina, a z 10 to narzeczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) Ja wlasnie otworzylam oczka ...wyspalam sie bo wczoraj zaslismy juz o godzinie 20 :) hehe.Ktos pytal o zaproszenia ...tak jedni mowia ze wytarczy 3 miesiace wczesniej ...ale teraz sa takie czasy ze malo kto moze sobie urlop zalatwic ...my mamy slub koscielny w Lipcu i zaniedlugo bedziemy rozdawac zaproszenia bo tu w Niemczech musza w styczniu planowac w firmach urlopy ...a w Polsce rozdamy jak bedziemy teraz na swieta w Polsce bo to 1 maja musza nam dac odpowiedz kto przyjdzie a kto nie?? Nie czytalam waszych ostatnich wypowiedzi ...za to was przepraszam mam nadzieje ze weekend minal wam fajnie i wszyscy jestescie zdrowi??? Yza jak tam Wojtus????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie się tydzień zaczyna:( od rana szukam dentystę,ale jak nie zapłacisz to cię nie przyjmą:( i poco tyle na składki się płąci?tylko pod górkę,moja dentystka ma przeprowadzkę:( a znaleźć coś innego to koszmar.Zaraz muszę iść do pracy,a nie mam umówionej wizyty:)😭:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×