Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej dziewuszki! Dlugo nie pisalam ale to dlatego ze ciagle wieszala sie ta stronka. Yza - jeju ale fajnie, to juz czas :) mam nadzieje ze powysylasz jakies fotki maleństwa :) Gagatka - co Ty sie tyle uczysz:P Kala - mam nadzieje ze wypali koncert :) pochwal sie kto gra:> Poza tym pisalam Wam niedawno ze moj R. nie moze dostac pracy bo studiuje dziennie, tymczasem dostal dzis prace, potrzebowali informatyka na gwalt w banku :) z jednej strony sie bardzo ciesze ale z drugiej mam jakies watpliwosci, bo on ciagle siedzial w domu a teraz po nocach go nie bedzie:( Mam nadzieje ze pomozecie w ciezkich chwilach samotnosci :) Czy Wasi męzulkowie tez pracuja po nocach albo po godzinach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja jeszcze 2 w 1:P:P:P:P dopiero we wtorek idę do gina ale nic się nie dzieje jak narazie.... tylko ten wymaz z brązowymi nitkami-podobno skutki sexiku:):):):) ale jaja zamówiliśmy łózko i okazało się że jest uszkodzone ale dosłownie mikro-milimetr, gdyby nie powiedzieli to byśmy nie wiedzieli...i po długich pertraktacjach (proponowali inne,milion kilometrów zrobiliśmy z parteru na piętro żeby oglądać itp itd) zaproponowali ze jak weźmiemy to uszkodzone to za 150 (7% uszkodzenia)zł możemy coś wybrać i wybraliśmy lampę za 170...dopłaciliśmy tylko różnicę czyli 30 zł..... a lampa jest wypasiona:) ma prawie 2 metry,dwa światła,regulowane na pokrętło jak maja się świecić...fajowska jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja jeszcze 2 w 1:P:P:P:P dopiero we wtorek idę do gina ale nic się nie dzieje jak narazie.... tylko ten wymaz z brązowymi nitkami-podobno skutki sexiku:):):):) ale jaja zamówiliśmy łózko i okazało się że jest uszkodzone ale dosłownie mikro-milimetr, gdyby nie powiedzieli to byśmy nie wiedzieli...i po długich pertraktacjach (proponowali inne,milion kilometrów zrobiliśmy z parteru na piętro żeby oglądać itp itd) zaproponowali ze jak weźmiemy to uszkodzone to za 150 (7% uszkodzenia)zł możemy coś wybrać i wybraliśmy lampę za 170...dopłaciliśmy tylko różnicę czyli 30 zł..... a lampa jest wypasiona:) ma prawie 2 metry,dwa światła,regulowane na pokrętło jak maja się świecić...fajowska jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ:) ZNOWU JA PIERWSZA:):):) Izus coś się ostatnio lenisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) yza tam masz racje ostatnio nie chce mi sie wstac z lozka bo za oknem strasznie zimno ale juz jestem Milego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie wzajemnie:):):) i dla pozostałych dziewczynek też:) miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zasypało :o ziman stulecia w listopadzie ;) Autobus nie dał rady na tych górkach i wpadł do fosy :o tak wiec do pracy chyba na sankach :) Wstałam juz dziewczynki bo planuje sie tak 2 godzinki pouczyc w łóżku :) potem na swietlice a potem znow nuka :) Jutro sie juz bede lenic (jakeis 2 dni bo potem trzeba pisac prace zaliczeniowa i trzeba sie przygotowac na cwiczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janne-koncert Gospel,ale nie jadę ,nie mam serca prosić J. jechał do pracy już o 6:( też wiecznie pracuje,może nie w nocy,ale od rana do późna:(ma 5 min do domu,a przychodzi później ode mnie gdzie ja muszę dojechać:( miłej nauki gagatko:) wczoraj z J.oglądaliśmy fajny film polecam:)\"wersja ostateczna\" z Robin Williamsem(uwielbiam tego aktora) miłego dnia,jeszcze tylko sobota i wolne,jest nadzieja:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala 🌼 dla Ciebie i dla Jarka :) ja siadam tzn klade sie do nauki :) moze z 2 godzinki (a tak realniej z 1,5godzinki) sie poukam :) buziaki :) u mnie sypie, sypie, sypie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas mrozik,ale śniegu nie widać.jest tylko szron:(chociaż niebo jest stalowo-szare, a z tego co pamiętam ze szkoły,właśnie z takich chmur jest szansa na śnieg.A już mamy zaklepane miejsce na kulig,więc śnieg by się przydał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dawno nie pisałam, ale czytam was na bieżąco. W pracy dużo roboty:( mam już dość! Poza tym jakoś nie mam na nic ochoty i cały czas chce mi się spać... No i rozglądam się już powoli za nową pracą:P idę nawet dzisiaj na spotkanie, ale nie wiem czy to jest to co bym chciała robić bo charakter pracy podobny. No zobaczymy:) Powinnam się wziąć wreszcie za pisanie pracy magisterskiej, a tu niestety czasu brak, chęci jakoś ostatnio też:( No to sobie ponarzekałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! sorki ze sie wtracam ale tylko na chwileczke:) jestem juz swiezo upieczona mezatka i chcialabym Wam podsunac fajny pomysl na super wspomnienia z przygotowan do slubu: Pamietnik Panny Mlodej: http://www.skrypty.bizneswesele.pl/Pamietniki/pamietniki.php?mod=show&id=244 To byl moj, a teraz stronka ogolna: http://www.skrypty.bizneswesele.pl/Pamietniki/pamietniki.php Naprawde swietna pamiatka! Cudownie wspomniec, jak to bylo przed slubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tam prowadze swój pamietnik :) A teraz mi smutno bo mój Rafał chce dziś jechać do Chybia beze mnie ja niby mam jutro dojechać a smutno mi i tyle do tego okres sie zbliża i jestem nie w sosie Miałam nadzieje ze jutro skoczymy na zakupy bedzie fajnie wesołu a tu nici z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia biedactwo, ale nie martw sie ja ostani raz widziala sie z michalem w poniedzialek przez 5 minut, nastepny raz zobaczes ie znim jak dobrze pojdzie to w poniedzialek,a jak nie to w srode. :o Sciągi zrobiłam :) heeh tearz jeszcze napisze z 2 gotowce i heja banana :) oby mi cos sie udało sciagnac lub podłozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) widze ze ostatnio na tapecie temat nieobecnosci waszych przyszlych mezow.. wiec u nas ostatnio jest tak samo w tym tygodniu marcin byl codziennie w domu nie wczesniej niz o 6 a wczoraj i przedwczoraj 0 21... dzis ma znow jakies spotkania do wieczora wiec ja sobie przyjechalam do rodzicow do jutra bo juz mi sie nudzi samej w domu :-) yza - trzymama kciuki ze ciebie i wojtusia :-) nie stresuj sie :-) wiem wiem latwo sie mowi :-) no i fajne zakupy widac zrobiliscie :-) sluchajcie dzis moja mama mowi do mnie ze jestem taka opuchnieta jakbym byla w ciazy :-) cholera juz mnie ta niepewnosc zabija 😡 dzis 20 miut odsniezalam auto wrrr do dupy z taka zima jak trzeba gdzies szybka dojechac. a predkosc na drodze byla zabojcza max 50km/h :-D kala -ja z aktorow najbardziej lubie a. hopkinsa :-) dosc stary ale jak dla mnie suuper :-P gagatka powodzenia za sciagami :-) chociaz to tak nieladnie sciagac panno gagatko :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer a moze tesik zrob :) Chciałam Yzo napisac ze obryzły mnie kozaki, takie zwykle na plaskim obcasie :o i ja nie wiem jak ja jutro dojde do szkoły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - jakos nie moge sie zebrac :-) ale zrobie jesli @ nie przyjdzie na poczatku tygodnia :-) a juz sama nie wiem czy chce zeby przyszla :-) nie ma rady musisz sobie porzadnie zaplastrowac obtarcia i w nogi :-) albo idz w innych butach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka już wróciłąm z pracy ,a J. robi dziś obiadek:)mam dobrze;) kocurku-powodzenia w szukaniu pracy:)widzę,że ty też chętnie zapadłabyś w sen zimowy.Mi też się nic nie chce gagatko-głowa do góry i uszy też:)dobra strona zbicia kubka-możesz kupić nowy,fajniejszy:);) gagatko-próbuję Cię rozszyfrować?\"obgryzły kozaki?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - wlasnie \"Obgryzly kozaki\" :-D u nas sie mowi \"obtarly\" tez na poczatku nie wiedzialam o co ci chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"obgryzły\"-dobre sobie:);)obtarły :)-nie wpadłabym:)-mnie też:)\"obgryzły\";) i noszę plasterki:) lub jesienne buty na zmianę,jak już nie mogę mimo plastrów chodzić:) summer-będziemy ciociami?ale masz fajnie? a teścik?gratulacje:);):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala - nie no jeszcze nic nie wiadomo na 100% :-D ale zawsze mialam @ regularnie wiec albo bedziecie ciociami albo cos mi sie tam popsulo :-( test na poczatku tygodnia robia jak nic nie wyjdzie chyba pojde do gina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oj dziewczynki ale mi sie nie chce uczyc, ale wielkiej afery z tego nie robie i sie nie ucze :P gram na kurniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pisior
Nie kopulujcie bo potem jestescie głupie i brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×