Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

www.nasza-klasa.pl mozna znalezc znajomyc ze swojej danej klasy :-) ja znalazlam ludzi z liceum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko- daj spokój z głupimi tekstami.najważniejsze ,że wy chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Właśnie wróciłam do domciu :D:D:D Piję Kubuśka i czytam Was 🌻 Widzę, że pojawił się temat - nasza klasa. Ja też już od jakiegoś czasu jestem tam zarejestrowana i włączona do grona znajomych z klasy z ogólniaka i z grupy na studiach :) Fajna stronka, polecam :D Dziś rano jak wyszłam na zewnątrz doznałam błogiego upojenia po tygodniu niewyłażenia z domciu :) Normalnie - cudowne uczucie :D:D:D:D:D:D ty,m bardziej, że rano spalin brak ;) Nawet z tej radości, że mogę znów funkcjonować jak normalny człowiek pojechałam sobie tramwajem do Tesco :) No i stąd mam wlaśnie Kubusia :D pycha !!!! :D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla moich koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta mi zasypło :o i teraz dopiero mam :) Na swietlicy kolejna kontrola ale tym razem chyba było ok :) zobaczyny. Wzielam dzis wypłate (przez chwile poczułam sie bogatym człowiekiem) teraz sie zastanwiam na co wydac kase na wodke chyba wydamy juz. Rodzice moi sie dzwiwia dlaczego razem kupujemy, ale dla mnie to bez znaczenia, czy kupi michal a ja zapłace cos innego. No chyba ze obraczki, ale za 700 zł napewno pary nie kupie :) Summer hejo :) no mozliwe ze masz cos wspolnego z moim psem :) w tajemnicy przed nim czasami mu troszke podjadam tej dudy, ale to tylko jak jest swieza. Na naszej klasie kiedys bylam, ale newry mi sie szybko wyczerpały i poszłam. (wian szybkiego transfera) Summer ja okres wlasnie mam, boli mnie brzuch jak cholera, ale przynajmniej pojde do lekarza i zrobie sobie cytologie i takie tam badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - czyli widze ze nie tylko u mnie nasza klasa wolno chodzi :-( ja czekam na okres chociaz juz powoli trace nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też wolno chodzi \"klasa\" jakie chcecie obrączki?proste,z diamencikami, z wzorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bede jego RZona :P Ja bym chciała zwykle żótle złoto, ale michałowi podoba sie białe, wiec pojdziemy na kompromis i bedziemy miec mieszne. Choc ja bym chciala zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleiłam nazwe bo nie mogę wkleić inaczej(Obrączki tradycyjne półokrągłe (C510) szer. 5 mm żółte złoto)przejść ze strony ogólnej: Obrączki ślubne » Obrączki Klasyczne, Obrączki ślubne Materiał: Złoto 14 k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko tam jest wybór na tej stonce:) chyba idę spać bo już mi sięmiesza:) za dużo łamigłówek-z fokus exstra i teraz głowa dymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a ja jestem za tradycyjna zlota obraczka! moje kolezanki maja cuda,dziwactwa,ktore nie wygladaja jak obraczka! gdy patrze na mieszane zloto, i dziwne wzory-to sie zastanawiam,czy to obraczka,pierscionek zareczynowy,czy jakis inny jako dodatek do \'\'gumy balonowej\'\' . Chce nosic obraczke, i jej sie nie wstydzic-za 3,5,10...15 lat. Chce aby wygladala jak obraczka:) ps. a mezczyzni z cudami na palcu,wygladaja dziwacznie,albo conajmniej smiesznie:) ktorzy pokornie, pod wplywem mody i \'\'zyczen\'\' narzeczoenj decyduje sie na cos takiego:D oczywiscie to moje zdanie, bez obrazy of course!:) dobrej nocki zycze i pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Zareczona przykro mi :( Zabusia gratuluje Twojemu R znalezienia pracy ...a Tobie wytrwalosci i powodzenia. Widze ze kolejne osoby sa dostepne na \"naszej klasie\"ja tez jestem tam dostepna ...i Yza bo mam ja na liscie znajomych.A serwer niestety chodzi pomalutku , pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie:) już połowa tygodnia za nami jest nadzieja:) czeka m na wolną niedzielę z utęsknieniem,a dziś czwartek najgorszy dzień po poniedziałku dla mnie w pracy:( chcęjuż do domu, a jeszcze nie wyszłam do pracy.Yza ale ty szczęśliwa,że jesteś w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam Calineczka wierz mi to czasami faceci chca miec udziwniane. :) ja tam wole tradycyjne lub troszeczke bialego :) Wstałam choc było trudno :) teraz jem zaraz bede tzn za 2 godziny) bede szla do pracy!! Nie chce mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zima :) chyba na sankach pojede do pracy (akurat mam z gorki :) ) heheh powinnam sie uczyc, ale mi sie nie chce :o jak wroce ze swietlicy to obiecuje ze poucze sie z 2 godzinki :) poki co to gram se na kurniku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka Ty to masz zajecie.Przynajmnie ambitniesze niz moje. Ja robie NIC. Krzatam sie po domu i ogarniam od czasu do czasu. Nie wiem za co sie zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona ale Twoje przynjamniej jest barzdiej widoczne bo przynajmniej cos sprztasz, a ja powinnam sie uczyc :o ale tak mi sie nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ide do pracy, nie zrobiłam dzis nic tylkow stałam, umyłam sie , zjadłam i wyprostowałam włosy :o A teraz wrociłabym najchetnmiej do łozka :D Miłego dnia dziewczynki bede po 16 :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gosiaczka:) pytanko do Ciebie-chyba ze ktoś wie!!!! powiedz czy jak sie czop śluzowy odkleja to już poród blisko????? i jak on wygląda? no nie dokładnie ale w przybliżeniu-barwa,czy dużo,konsystencja.. chyba zaczynam panikować-jutro zaczynam 37 tydzień wg a wg usg 39......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza!!! Mojej kolezance sie czop odkleil tydzien przed porodem, ale polozna mowila, ze moze i do dwoch tygodni potrwac, ale sie zadko zdaza. Juuuuhu!!! A to juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ja nie wiem, a co juz?? Dzis nawet spoko na swietlicy było :) teraz toretycznie powinnam byc na drugiej ale mi sie nie chce :) zaraz siadam do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam🖐️ idę robić obiadek dobry dla J. mam do niego wielką prośbę jutro jest fajny koncert zaczyna się o 18:15, a ja kończę o 18 pracę, a trzeba dojechać do inego miasta.Muszę mojego poprosić,żeby mnie zawiózł( a on też kończy o 18)-a mówią ,że przez żołądek do serca.Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! JAk zwykle jestem zabiegana teraz siedzę na OIOM wcześniaczym :) i chyba to jest to co chcę w życiu robić :) Yza - Kochana no poród niedługo ( może ciąża jeszcze trwać ok.2 tygodni ale za zwyczaj krócej) USG jest bardziej prawdopodobne więc zakładam, że to 39 tyd. ciąży więc najwyższa pora skarbie :) A co do koloru i objętości przyznam się (ale wstyd) ale nigdy tego osobiście nie widziałam :( więc Ci nie pomogę ... Trzymam kciuki mocno za Ciebie i Wojtusia Przepraszam ale przeczytałam tylko ostatnią stronę bo mało mam czaasu ale nadrobię zaległości :) Wszystkie serdecznie pozdrwiam !!!!!!! A zamówiliśmy już obrączki - do odbioru będą 10 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×