Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Iza czy to byl by juz poczatek :) trzymam kciuki i pisz co u ciebie? Mam nadzieje ze nie jestes sama w domu? A co do dentysty my jutro mamy termin ..ale sie boje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny, ja pije kawke zeby sie dobudzic, co do zaproszen to 3 miesiace wystarcza, ja mam kuzynke zagranica wiec jej musze wyslac wczesniej, a tak to 3 miesiace :) Yza toz to chyba juz Wojtus chce na swiat przyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza to juz :):):):) trzyamam kcikuki za porod zeby był szybki :) i zeby Wojtus był zdrowy :) Jeanne ja tez na 2 sierpnia :) Wyspałam sie w koncu :) A ten nasz Babitek mogłby juz wrócic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka hejka :) jak samopoczucie dzis?? Kochana nie przejmuj sie tak ta tesciowa, olej ja i tyle, wiem ze propsto mi to pisac, ale nie ma co sobie dobierac do głowy, wiem ze bola takie słowa. Ale lepiej zebys sobie tego nie dobierała, bo po co?? Jednym uchem wpuszczaj, a drugim wypuszczaj :) tez ide po kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Gagatka :) na poczatku przepuszczalam, ale jak widac nie chce odpuścic tego slubu i nie moze go przebolec :( wiec teraz z kazdym miesiacem jest mi coraz ciezej... ale zobaczymy. Gagatka kawki? Iza to fajnie wczesnie chodzicie spac ;) ja jak studiowalam dziennie i dojezdzalam to najwczesniej chodzilam o 21 :) trzymamy kciuki za Yze i Wojtusia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja już u siebie. Właśnie wróciłam ze sklepu i muszę zjeść jakieś spoźnione śniadanko :) Yza - 3mam kciuki za Ciebie i Maluszka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza to daj znac jak juz urodzisz Wojtusia, podaje nr telefonu 669366774 :) pisz kochana pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza trzymam mocno kciuki za ciebie i wojtusia:D Organizuj juz transport - tak na wszelki wypadek i czekamy...pakowanie walizki już chyba skończyłaś;) Masz telefon do mnie i teraz już do Gagatki, więc pisz koniecznie co z wami się dzieje jak tylko dasz radę. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a mnie jakas nagla ochota porzadków nabrała, trzeba to wykorzystac :) :) wiec kochane miłego dnia :) Kocurku 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie fałszywy alarm,ale torby spakowane i coś mi sie widzi że jeszcze tylko kilka dni-chociaż nie wiem nawet czy tyle wytrzymam...a teraz poczytam was z zaległości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza jeszcze się okaże czy fałszywy;) Ale widzę że już nie możesz się doczekać:) Wojtuś też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) co tam u Was?? Ja sobuie gram :) dzis mam luzy :) Zjadłam juz obiadek i tak jakos mało, ostatnio jesresm nie głodna :) co sie rzadko zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dziewczyny wzruszylam, bo na tvp lecial program o bliznietach syjamskich, kiedys czytalam na topicu \"ciaza\" ze dziewczyna sie spodziewa wlasnie blizniat syjamskich i to ta sama dziewczyna z forum, az mi sie lezka zakrecila, podziwiam ta dziewczyne ze wiedzac od 2 miesiaca co ja czeka zdecydowała sie urodzic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik Iza-nie bój się,ja lubię chodzić do dentysty:)-do dziś.Kurde cały dzień się nawkurzałam,bo nikt z bólem nie chciał przyjąć(może jutro,pojutrze,to po co składki?) ale dopiero zaczęłam leczenie,bo okazało się,że ząbki zdrowe,ale...po zdjęciu rtg,że psuje się pod plombą,po otwarciu-bez znieczulenia(bo bardzo się go boję),okazało się,że leczenie kanałowe:( wróciłam o 250 zł uboższa, z perspektywą 5 -ciu wizyt i zębem,który dalej boli.Mam nadzieję,że u Ciebie będzie to rutynowa kontrola. yza-już?Jak fajnie:)i co już??? gagatka-jak Cię tak wzięło za sprzątanie to przyjedź do mnie,bo mi tak ząbek dokucza,że idę do łóżka i się nie ruszam ;) nie wiem co mam robić?doradźcie?jedziecie też w podróż poślubną?zaraz po,czy później? nie wiem co robić dziś dowiedziałam się,że mamy jechać śpiewać pod koniec maja do Włoch,a planowaliśmy z J. na początku maja pojechać w podróż do Grecji.Nie dostanę urlopu tak długo:( co mam robić?może podróż poślubna może być przedślubna;)? albo po po ślubna(po kilku miesiącach)?co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kala :) My jak pojedziemy to we wrzesniu a ślub w czerwcu, mozna tez pojechac przed slubem pewnie czemu nie, ale frajda jest chyba wlasnie po slubie gdzies pojechac ja tak mysle :) dlatego wole jechac te kilka miesiecy po slubie niz przed, moglibysmy tez jechac zaraz po, ale ja tak nie chce wole pozniej na wakacje pojechac , podróż poslubna i wakcje w jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No frajda to jest zaraz po slubie \"na goraco\" :) No ale skoro nie mozesz to pozniej na pewno tez bedzie super:) juz z mężusiem :) Dziewczynki ma któras z Was kotka?bo my jutro kupujemy koteczka 2 miesiecznego a wczesniej nie mielismy i potrzebuje jakichs porad, co do zywienia, kuwetek,legowisk itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam przedtem baaardzo duzo i sie nie wysłalo!!! :( Kala lepiej jechac pare miesiecy po slubie niz przed :) jenne ja mam aktulanie 2 koty!! Dodam 2 grube koty :) jeden nic nie robi tylko spi i je (czesio) a kizior bardzo duzo sie myje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu dzis cisza :) Yza i jak?? ogladnełam samo zycie, mjm i na wspolnej :) zaraz bede ogladac brzydule betty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - A jakiej rasy masz? ja kupuje norwegiego lesnego :) taki lewek.. aha no i czym je karmisz ze takie grube:D Zamula ta kafe jak nie wiem :] Gagatka ja tez sobie zawsze robie taki wieczorny maraton serialowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ja mam na to sposob poprostu jak pisze dluzsze posty to je sobie kopiuje gdyby cos poszło nie tak ;) co do kotka ja niestety ich nie lubie, sa to chyba jedyne zwierzeta ktore mnie draznia, nie chce sie tutaj wypowiadac bardziej na ten temat, bo moge sie wam narazic ;) ale powaznie nie trawie tych zwierzat, ciesze sie ze moim znajomi nie maja kotow, moja rodzina itd. za to maja pieski ktore uwielbiam :) ale fajnie ze wy macie i sie z tego cieszycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalam i mi sie skasowalo:/ ostatnio tak forum dziala ze sie nie chce nA nim pisac a nawet tutaj wchodzic:/ ja mam slub w sierpniu, i od razu po slubie chielismy jechac w podroz (uwielbiam podroze do cieplych krajow i nie moge sie juz doczekac!:P), ale ze mam operacje po slubie, to podroz przesuwamy na sezon letni przyszlego roku. i tak jest ok!:) ps. nie ma czegos takiego jak podroz przedslubna, jesli juz to narzeczenska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) wrocilam :) wczoraj poznym wieczorem, ale dzis sie probowalam caly dzien zbierac jakos do zycia, od jutra do roboty.. bylo super :) bawilam sie swietnie, tyle, ze szybko minelo niestety.. mam nadzieje, ze troche tesknilyscie :P staralam sie przejrzec wszystko, co napisalyscie w tym czasie, ale duuuzo tego bylo :) rozmawialyscie o kwiatach, sukienkach i fryzurach - mocno zakrojonej koncepcji jeszcze nie mam, na razie w powijakach, a zostalo 5 mies. wiec pora sie ruszyc z tym :) rozmawialyscie o tesciowych - do tej pory reprezentowalam nieliczne grono bab, ktore tesciowej nie maja nic do zarzucenia - no to maly apgrejt - juz mam sporo do zarzucenia...wkurzyla mnie - oboje z tesciem zaczeli sie wtracac w sprawy mojej rodziny - komentowali, wymyslali itp itd. wkurwili mnie niemilosiernie i maja kreche jak stad do tamtad! rozmawialyscie o naszych mezczyznach - moj ma tendencje do \'napadowego\' zainteresowania slubem - albo go nie obchodzi nic albo jak sie zainteresuje, to mi zyc nie daje z tematem. i jeszcze o podrozy - ja rowniez mysle, ze przed slubem to podroz narzeczenska :) i zdecydowanie wybierzemy sie po. pewnie w maju - ok miesiac po slubie. pewnie nie odpisalam na wszystko...ale ciezko tak poltora tygodnia :) Yza, mam nadzieje, ze zdarzylam jeszcze przed \'rozpakowaniem\' :) kochana, dawaj nam koniecznie znac smsami i trzymajcie sie z Wojtusiem dzielnie :) powiedz synkowi, zeby nie dawal mamie za mocno w kosc :) powiedzcie mi, co jeszcze mnie ominelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja tak po pracy na chwilke kurde juz pewnie nie pamietacie o mnie nawt nie mam kiedy poznac nowych dziewczyn eh :( ale 3 lutego wracam juz do domku eh:) nie czuje sie w anglii jakos :/ caluski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się zaczęło chyba na dobre...od 2:20 mam skurczęta co 4-5 minutek. dziewczyny bolą jak cholera.ale tylko przez chwilkę. jak tak dalej będzie tzn.do rana to jedziemy do szpitala... pewnie sie dziwicie dlaczego nie teraz,bo Sławek wiezie ciocie do szpitala na zabieg rano i jak tez pojadę... rano myśłałam że mnie bolało ale tamte skurcze to pikuś w porównaniu z tymi. i teraz sobie pisze bo się chociaz czymś zajmę. i tak nie zasne. te skurcze to mi chyba na mózg padły bo nie panikuje \"aż\" tak bardzo,raczej próbuję sie śmiać... no to czekam jeszcze.zobaczymy... 3-majcie sie ciepło bo jest zimno-POWIEDZIAłA CO WIEDZIAłA:p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Yza ...I co ..jak sie czujesz to jednak chyba dzisiaj przyjdzie na swiat Wojtus odezwij sie kochana w wolnej chwili i daj znac co sie dzieje....3mam kciuki. Tak jak wspomnialam mamy dzis wizyte u dentysty tak idziemy tylko na kontrole ale nie wiem czemu ja zawsze boje sie dentystow. Babitek kochaniutka witaj i opowiadaj jak bylo. Co do kotkow ...ja nie lubie :) wiec sie nie wypowiem. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobrek :) Co tam u Was?? Yzus jak tam kochana?? pewnie jestes juz po?? Albo w trakcie?? Trzymjacie sie tez cieplutko z Wojtusiem :) i badzcie dzielni :) Babitku hej hej :) :) fajnie ze juz jestes :) No to mo pozostało tylko czekaz az moja tesciowa zacznie wyciagac pazurki :o Imili hmmm kim Ty jestes??????? :) No pewnie ze Cie pamietamy :) szkoda ze tak rzadko sie odzywasz do Nas. Czesc Rybnik-Iza :)miłego dzionka Ci zycze :) Ja poki co siedze w domu, ale czekam na telefon z mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam- i umieram(ząb):( kiedy w końcu zasnęłam musiałam wstać:( a trzeba do pracy:( ale jestem dziś na nie:( yza- i co już? trzymamy kciuki:) jedyny pozytywny aspekt dziś to twój poród:)ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×