Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

waikiki potem napiszę ci kilka przepisów na maila-prostych i smacznych,szybkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka mi sie podobają te brązowe zaproszenia z ludzikami:) A i przecież wiesz że my cię tu lubimy bardzo:D Czemu jesteś smutna? 🌼 dla ciebie Yza ja też proszę o tego maila, o którym tak rozprawiacie;) Babitku witaj w klubie ja też mam wolne:) tylko co mi po tym wolnym jakznowu jestem chora i nawet nie mogę nigdzie wyjść, kupić prezentów itd:( Rzeczywiście porażka z tym hotelem, ciekawe kto był taki mądry żeby sie na to zgodzić:( Waikiki mi tez się coś na poprawę nastroju przyda;) anetapuchalska1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tylko kafe cos szwankuje. A smutna jestem z wielu powodów ale juz mi lepiej :) My chyba bedziemy zamawiam te z ludzikami albo cos kombinowa w tym stylu :) Kocurku to powrotu do zdrówka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chcialam sie z Wami dzis pozegnac, bo watpie zeby znalazla jutro czas na kompa, bo bede sie pakowac. W sobote z rana jade do Polski na swieta. Takze, chcialabym zyczyc Wam i kazdej z osobna Radosnych i pogodnych swiat. Duzo zdrowia i Udanego staru w Nowy Rok!:) pozdrawiam cieplutko!:) ps. nie piszcie za duzo!:D bo nie nadaze z czytaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mailiki poszły do 🌻 żabusi 🌻 Yzy 🌻 Calineczki 🌻 Kali321 🌻 Kocurka83 (Ty jesteś ten sam rocznik co ja :-) i YZA chyba też) Kala :-D juz masz mojego maila... dawaj przepisik jakis :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja wstałam co prawda juz 1,5 godziny temu ale nie byłam w stanie nic robic tak mnie bolał brzuch (na okres) ale juz lepiej (lepiej nie mówic) Miłego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie weim czemu, ale ja nie lubie ubierac choinki!! Czy któras chce ubrac za mnie ??? Odstąpie z przyjemnościa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie a teraz jak moge ubierać razem z Rafałe to już wogóle jest fajnie tak rodzinnie za rok o tej porze to już bedziemy 5 miesiecy po ślubie i mam nadzieje że święta spedzimy już we własnym gniazdku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol dziewczynki :) wczoraj bylismy na zakupach prezentowych i w koncu wszystko dla wszystkich mamy :) wieczorem nawet udalo mi sie wsio zapakowac :) Kala, dobrze, ze nie usnelas, czytajac do konca moj post ;) Gagatku, to zaproszenia http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=011.11.01&katalog=1 :) papier leciutko sie mieni, srodek jest kremowy, czcionka brazowa ciemna, a na froncie jest wyciete \'Beatka i Adrian\' (nie znosze, jak ktos mowi do mnie Beata :P - tak w dziecinstwie mowili rodzice, jak byli zli za cos na mnie :) zawsze bylam \'Babitek\', a jak nabroilam, to bylo Beata! - i teraz zle mi sie kojarzy :P ) Z hotelem, bylam naprawde zla, stracilam pol dnia - babka kazala nam przyjechac wczesnie, wiec musialam sie urwac z pracy..a wystarczyloby, zeby powiedzieli..liczyli na to, ze to nie bedzie istotne dla nas. a jak to ma byc nieistotne? i tez ciekawi mnie, kto na to poszedl.. Mamy juz kolejny na oku, niestety drozszy, ale mam nadzieje, ze juz bez niespodzianek :) Darianka, trzymaj sie dzis kochana 🌼 Witaj Rzeszow - ja nic nie wiem o salach w okolicy Rzeszowa :) Waikiki, pierniczkow nigdy nie pieklam, mam jeden przepis, ale jest jakis taki, ze robi sie je z miesiac wczesniej i musza lezec, wiec bez sensu :) A kkkik - na razie robi sie ten drugi serwis, zaraz potem kkkik :) bardzo mi milo, ze pamietasz :) dzieki za maila :) Kati, kciuki trzymalam. A drugi mail - ja tez przylapana :P Yza, a gdzie nowe zdjecia Wojtusia? :) Zareczona, taaaa, nie ma to, jak organizacja w ostatniej chwili..wspolczuje Ci..ale bedzie dobrze, zobaczysz :) Kocurku, bez sensu chorujesz, uspokoj sie :P zdrowka! Calineczko, pewnie juz w ferworze pakowania, ale gdybys zajrzala - Tobie tez pieknych, radosnych swiat, usmiechu i ogromu szczescia z rodzinka! :) 🌼 Kala, jestes naszym prywatnym suwaczkiem swiatecznym :P Gagatku, nie daj sie brzuchowi! :) Ja kiedys lubilam bardzo ubierac choinke, ubieralam zawsze z tata, od smierci taty z powodow oczywistych nie lubie tez... moze zgnebie w tym roku adriana, zeby ubral :) Zabusia, noooo, to ostatnie swieta kawalersko panienskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa ze mnie oczywiscie ze juz widziałam Twoje zaproszenia :) Ładne :) Nie wiem dlaczego ale w głwoie mam tylko zaproszenia Kati :) i swoje (a przynajmniej tak mi sie wydaje). Kati a włąśnie i jak tam ?? Czy moje trzymanie kciuków pomogło?? (wiesz jak trudno sprzata sie jedna reka??) :) Babitku gratuluje prezentów :) Babitku a jaki to drugi serwis??? Zdradzisz Nam?? Babitku tak jest nie dałąm sie brzuchowi. Ale tak mnie bolał jakbym dostała okres (lezałam i skercałam sie z bólu) a tu okresu jak nie było tak nie ma, no chyba ze teraz nastaął nowa era okresu - brzuch boli jak by był okres - ale nie ma go!! I tak co 28 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku wczoraj o 13 powiadomiłam, że można kciuki puścić :) Nie musisz ich już trzymać :) Ale dzięki. Kciuki mam nadzieję, że pomogły. Decyzja za jakiś czas (nikt nie wie czy tydzień, czy dwa, czy miesiąc). Ale poszło całkiem nieźle. Ja się wczoraj z D pożarłam trochę :( Jest straaasznym bałaganiarzem i się wkurzyłam na niego. Wyszłam na dwie godzinki, a po powrocie zastałam sklep jakby tornado przeszło, a on sobie grał. Dopiero pół godz temu jakoś normalnie się do mnie odezwał. Oczywiście jeszcze muszę wyegzekwować przeprosiny. Nie dam się tak łatwo. Ale źle mi z tym było, że hoho. Ważne że już lepiej. Źle się czuję jakoś, chyba mnie przeziębienie bierze :( Pęcherz niby nie boli (biorę tabletki), ale wiem, że muszę na siebie uważać i nie mogę marznąć. Zmykam popracować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku :) dziekuje :) (mi tez sie podobaja ;) ) Prezenty ufffff..czulam juz oddech braku czasu na plecach, ale sie udalo ;) A drugi serwis - dlugo by mowic, ale spolecznosciowy, mam nadzieje, ze i Wy tam zawitacie jak ruszy :) Z okresem niedobrze..ale mam nadzieje, ze juz nie bedzie Cie bolal! 🌼 i ze dojdziesz z nim do ladu :) Kati, no kciuki byly masowe :) wiec musialy pomoc! Balaganiarstwo znam..niestety, Adrian sieje wokol siebie spustoszenie..i tez sie o to klocimy niestety czasem.. no na pecherz bardzo uwazaj..w sensie na nie-marzniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam uważam, ale jak przychodzę do siebie do sklepu to mam 16 albo 17 stopni tylko. Podkręcam grzejniki (niestety elektryczne) i na koniec dnia mam 20, 21 stopni (szczególnie jak dużo dzieciaków siedzi na cafejce). Jednak i tak zdąrzę zmarznąć troszkę. Najbardziej nogi. A ostatnio miałam jeszcze okres, więc organizm osłabiony i mnie dorwało :( No, ale podkoszulka wciśnięta w spodnie (jejku jak ciężko kupić koszulkę którą da się wcisnąć w spodnie biodrówki). Kurcze zmykam faktury wpisywać. Chcę jeszcze jechać do US i VAT oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyprałam psa :) zaraz wychodze bo umówiłam sie z michałem. Ale ładna pogoda :) Lece kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam do Urzędu Skarobowego 2 min przed jego zamknięciem :) Prawie zdemolowałam pana ochroniarza :) Ale się udało. Niby mogłam złożyć VAT do 27, ale jednak wolę przepisowo do 25-go :) Ważne że zdążyłam, a dzięki IRence (kupiona w listopadzie maszyna xero) nie muszę płacić VAT-u w tym miesiącu. A wyszłoby prawie 600zł. Teraz wezmę te pieniążki i oddam część długu. Napewno temu komuś przyda się kasa na święta :) Kurcze zadowolona jestem jakaś. Darek zaczął się odzywać, już jest prawie wszystko ok. Jutro jedziemy do kina ze znajomymi - nie widzieliśmy się z nimi ponad rok. Mam nadzieję, że troszkę odpocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, musisz sie kochana cieplo ubierac, bo jak przeziebisz znowu pecherz to ciezko Ci go bedzie wyleczyc, dbaj o siebie :) 🌼 I nie bij ochroniarzy przed swietami :P fajnie, ze jestes zadowolona i fajnie, ze nie musisz placic podatku :) ja sie z adr tez zawsze ciesze, jak jakies koszty wpadaja i rozliczenia w US okazuja sie in plus :) Gagatku, posprzatalas nawet psa na swieta? :D :P ja swojemu dam chyba spokoj, niedawno go sprzatalam a on strrrrrrasznie tego nie lubi :) a ja ubralam dzis choinke :) i wlasnie sprzatam mieszkanie (przerwa na kafe i papierosa :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszystkie pochowałyście? :( Ja nadal w pracy - do 20.00. Jutro od 9 do 16 i w niedzielę też (chociaż może zostawię tu D., a sama porobię coś w domu). Wigilia w tym roku u nas w domku, a w pierwszy dzień świąt jedziemy do D babci i zostajemy na następny dzień. W końcu odpocznę :) Ekstra tak samej do siebie pisać :) lalalala lalala tak sobie śpiewam :D Cholera za dużo kawy na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :-) dawno nie bylam, nie mam jakos czasu ani szczerze :-) nie mialam ochoty na pisanie :-) nawet nie wchodzilam na kafe.... ale mi sie pewnie zbierze za to :-D my juz dostalismy zaproszenia, bardzo fajne. na obraczki jeszcze czekamy ale to juz niedlugo :-) ustalilismy finalnie co ze swietami: wigilie kazy u siebie, 1sze swieto mrcin u mojej rodziny na obiedzie 2gie swieto ja u jego matki a 28 jedziemy w gory juz na sylwestra :-) poza tym ostatnio mielismy spiecie z jego tata, b marcin nie bardzo chce, zeby przyszla ta jego partnerka a tata bez niej sobie nie wyobraza przyjsc... no ja mam zdanie ze to naturaln ze przyjdzie z nia ale dla marcina to problem... zobaczymy jak to bedzie :-) no i zbliza sie powoli styczen a z tym i spotkanie naszych rodzicow.. ciekawie bedzie :-) po swietach planuje tez isc poogladac sukienki, chcialabym cos wypatrzec zeby moc juz kupic buty i zaczac je rozchodzic, wiec troche sie dzieje w sprawach zwiazanych ze slubem:-) no i przed koncem roku chcemy jeszcze wykupic jaka wycieczke poslubna bo do konca roku sa duze obnizki ale nie wiem czy sie nam uda zdecydwac tak szybko :-P prezenty juz mam, teraz tylko pakowanie i jutro jade juz do rodzicow cos pomoc przy organizacji swiat :-) no i postaram sie regularniej byc na kafe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×