Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam :)kala u mnie piekna pogoda rano bylo troche pochmurno ale teraz jest ok. wiec nic sie nie martw wszystkiego naj naj w jutrzejszym dniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Niestety nie mam kiedy do Was zaglądać. Muszę siedzieć i opiekować się maluszkami, które zaczynają urządzać sobie piesze wycieczki. Odejdą od mamuśki na jakieś pół metra a potem wrzask bo wrócić nie potrafią. No i muszę pomagać :) Kala zazdroszczę Ci już tej chwili. Ty będziesz ślubować, a ja malować swój pokój :) Modlę się o słoneczko dla Was i żeby wszystko poszło po Waszej myśli. Jestem pewna że ze wszystkim zdążycie. Dziś czeka Was cieżki dzień. Idźcie jak najwcześniej spać bo jutro wielka chwila :) Napisz na czym polega ten portabend? U nas nie ma żadnych takich zwyczajów na szczęście. No i co z tym błogosławieństwem? To dziś? U nas błogosławieństwa udzielają rodzice w jakąś godzinę przed ślubem w domu i potem wszyscy jedziemy na mszę. A dla reszty dziewczyn 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;-) wrocilismy z majowki :-) wiec po krotce wam opowiem. mieszkalismy w morsku, w sumie bylismy niecale 3 dni. wczoraj i dzis dzien zwiedzania. ruiny kilku zamkow, obiadek w pstragarni (mmmmmmniam), wycieczka rowerowa, duzo grzanego wina :-D a poza tym duuzo relaksowalismy sie :-P wiadomo co i jak :-P :-P babitku, inni maja podroze a ty poslubna chorobe :-) ale na pewno MAZ sie toba troskliwie zajmuje. ----------co do temetu usc, u nas akt jest do odbioru tydzien po slubie. a pozniej to cholerne wymienianie... nie mam pojecia jak to zrobic, glownie chodzi mi o paszport, bo do paszportu trzeba miec juz chyba nowy dowod?? a ja mam wyjazd w polowie lipca do rosji, poczatek sierpnia do turcji i nie wiem jak to zrobic... na panienskie? a dowod nowy? czy jak.. aaas cholera 😡 kalusia :-) jutro Wasz Wielki Dzien. zycze Wam duzo milosci, radosci i usmiechu na ten dzien a na wszystkie kolejne ... jeszcze wiekszej milosci, oddania i cierpliwosci w budowaniu pieknego zycia :-) na pewno wszystko sie uda, pogoda bedzie cudna a Ty najpiekniejsza - przede wszystkim dla Jarka 🌻❤️ dla Was na jutro. dla reszty 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka, to z naszego kalndarza wynika ze po kali ja ide nastepna???!!! uuuu.. strach jest :-) dziekwczyny, dzieki za odpowiedzi co do platkow :-) wiedzialam ze pytanie glupie :-P ale co tam :-) a pytalam o to znajoma ktora jest biologiem :-P :-D i powiedziala ze spoko, ale najbezpieczniej platki roz a na pewno nie tulipanow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, nie mam otek z suknia, ma tylko fotki sukni z salonu ale to te ktore wam juz wysylalam. nastepne fotki dopiero ze slubu :-) (sorry ze tak nie po kolei odpowiadam ale doczytuje sobie wasze posty:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasraniecino
Hellow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki Kati - gratuluje maluszkow :) Summer :) zazdroszcze majowki :) moja majowka poslubna mija w lozku z toną chusteczek :) ale adrianek, zwany moim mezem :P ma za to pole do popisu :) lata z herbatkami i caluje zaraze :D Summer - wiem od znajomych, ze wiele z nich jechalo na panienskie nazwisko po slubie - na stary paszport. teoretycznie jak legitymujeswz sie paszportem to nie potrzebujesz innego dokumentu - tylko musisz pamietac, zeby bilet na samolot kupowac na stare nazwisko, zeby sie zgadzalo. Kala pewnie wlasnie szklo zamiata na portabendzie :D:D:D u nas tego zwyczaju nie ma - ale znam z opowiadan.. no i wlasnie, doszlam do Kali :) jeszcze panienki Kaluniu kochana, zycze, zeby caly jutrzejszy dzien byl dla Ciebie i Jarka niezapomnianą bajką, pieknym koncem narzeczenstwa i cudownym poczatkiem malzenstwa, w ktorym oboje bedziecie szczesliwie i w milosci osiagac wspolne cele. kochajcie sie, rozumiejcie, wspierajcie cale dlugie zycie, badzcie dla siebie wzajemnie zrodlem radosci i wiecznej zabawy :) niech sie spelniaja Wasze wszystkie marzenia kochana! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nasz slub:D:) właśnie wróciliśmy:) kati-odpowiadam jest to tłuczenie szkła,butelek,słoików itp na szczęście dla młodej pary ,a w zamian częstuje się wódką,dzieci cukierkami i trzeba potem posprzątać:) do 24 można tłuc więc musieliśmy siedzieć u mojej mamy teraz już się myjemy i idziemy spać ogólnie było dobrze i błogosławieństwo i wszystko dwie wpadki- -tam gdzie miałam zamówione owoce,pani miała zamknięte mimo wcześniejszego zapewnienia o otwarciu do 18.Kilka razy przejeżdżaliśmy,ale nadal zamknięte.Owoce pojechaliśmy kupić gdzie indziej -pani z kwiaciarni nie miała kwiatów które zamówiłam(konwalie i storczyki dla rodziców).Dowiozłam swoje konwalie i będę miała połączone z eustomą.Sama układałam bukiet,a pani trzymała w ręce. A dla rodziców zamiast storczyków proponowała mi gerbery z margaretkami lub po 3 róże:( byłam wściekła.Moja mama bardzo lubi takie niespotykane kwiaty,a ona wogóle nie była przygotowana.Nawet innych w zamian nie kupiła.Skończyło się na tym,że latałam po innych kwiaciarniach i kupiłam-storczyk,ala kwiat wiśni w doniczce i powiedziałam ,że ma je ściąć i delikatnie ozdobić.Zobaczymy jutro.Ciekawe ile sobie policzy-kupiłam sama kwiat za 50 zł+swoje kwiaty do wiązanki.Zobaczymy jutro-teraz idę już spać. Na razie jeszcze spokój:) pozdrawiamy i dziękujemy za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - juz dzis :) Kala, poza zyczeniami wyzej dolaczam tez kciuki za- piekna pogode i za to, zeby wszystko poszlo po Waszej mysli :) - niech te dwie \'niespodzianki\' beda wszystkim co Was negatywnie zaskoczy - juz nic wiecej. u nas w sumie wpadek nie bylo, byly drobiazgi ale raczej zabawne :) - w kosciele kilka potkniec - kiedy wstac, kiedy kleknac itp ;), przed sala rzucilam kieliszkiem za siebie i nic, nie chial sie rozbic - wiec go z obcasa - nic - dalej w calosci i kilka minut zajelo mi rozbicie - tu mialam ubaw ganiajac go - bo wyslizgiwal sie spod buta :) a wczesniej mamy zapytaly - co wybierasz - sol, chleb, czy pana mlodego? na co ja z usmiechem odpowiedzialam (przed tlumem gosci, rodzicami, kamerzysta itd) - hmmm, a co mam odpowiedziec? :) w pierwszym tancu - wyuczonym walcu sie pomylilismy :) no i zostawilismy w domu prezenty dla rodzicow i dalismy im w poniedzialek zamiast na weselu :) ale nic z tego nie bylo wazne tak naprawde :) wiec niczym sie Kaluniu nie przejmuj, wazne ze sie pobieracie :):):) z calego serca POWODZENIA I SZCZESCIA WAM OBOJGU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala no to juz niedlugo i zostaniesz zona :-) mam nadzieje ze u Ciebie pogoda jest ladna, ze Ty jestes (Jeszcze ?) :-) spokojna ale na pewno wiem, ze jestes przeszczesliwa :-) niech tak bedzie przez caly dzisiejszy dzien ❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻🌻❤️ 🌻🌻 babitku, u nas jest znany zwyczaj tluczenia szkla, chociaz juz sie go raczej nie praktykuje. a wlasnie, co sie odpowiada na to pytanie: co wybierasz... ? ostatnio mi mama cos takiego mowila a ja zupelnie nie mialam pojecia o co jej chodzi :-D kala, zupelnie sie nie przejmuj tymi \"wpadkami\" zasze cos sie musi nie udac :-) najwazniejsze ze dzis wszystko pojdzie cudownie :-) ja id nastawiac dalsze pranie, bo troche mi sie nazbieralo i jade do rodzicow w gory, jako ze moj m. ma mnie przez dalsza czesc weekendu w :-P i jedzie na jakies mecze :-D czyli poupojnej majowce mamy standard :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku, co do paszportu to dzieki za info. mysle ze najwiekszy problem mozge miec z wiza do rosji, bo to bede zalatwiac jakos niedlugo wiec na pewno na panienskie i obawiam sie zeby sie tam pozniej nie czepiali. chyba musze zadzwonic wreszcie do tego konsulatu :-) normalnie chroniczny brak czasu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) całkiem jeszcze spokojnie żyjemy:) było brzyżdko,a teraz się przejaśnia mam nadzieję,że będzie ładnieje teraz śniadanko na 10 do fryzjera,a o 9 przyjedzie świadkowai wypakujemy moją suknię i welon J. jeszcze jej nie widział;) tak jak wy;);Pale już niedługo będzie zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiada się na pyt."chleb,sól i pana młodego,który zarobi na niego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a świadka to dopiero mamy luzaka,był naskałkach w jurze Częstochowsko-krakowskiej(500 km od nas) - włąśnie zadzwonił,że już przyjechał do domu i będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafaterii dzisiaj wielka impreza bo Kala Wychodzi za maz !!!!! Z tej okazji przyjmnij odemnie i od mojego meza najserdeczniejsze zyczenia na Nowej Drodze Zycia Oto dla Was ślubne zyczenia co mają gwarancję spełnienia -prezentów ładnych -smutków żadnych -radości licznych -potem dzieci ślicznych -uniesień gorących wielu -miłych szelestów w portfelu -i do tego na końcu wypłaty dwa razy w miesiącu !!! Tego Wam Zyczy Iza i Tomek W :) Bawcie sie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy a Was co tak wywiało? Kati jak co to masz mój nr tel:) a tak wogóle to J. zaraz zabierze mi komp. i nawet jakbym chciała to nie będę mogła do Was pisać:(bo jedzie zawieść sprzęt,a muza idzie przez komp ale i tak jestem z Wami Na razie stresa niet jedyne co to nichce nam się jeść-to początek? aha okazało się,że jesteśmy pierwszym ślubem,a po nas dopiero o 17,także spokojnie nie musimy się spieszyć:) możemy dukać po literce słowa przysięgi zdążymy;);D;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przypomnienia my mamy o 15 w godzinie Miłosierdzia:) nie wiem czy mam wszystko ,trudno najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę już,bo J. bierze komp:( kicham cały czas i piasek mam pod powiekami,a tak ok miłego wekendu,pa do napisania po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie zdarzyłam zzyczeniami :) Kalusiu i Jarusiu wiele szczescie, miłosci, ciepła, zrozumienia kazdego dnia Wam życze :) ❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼 Kurcze zazdroszcze Wam tego nie stresu :) u mnie za 3 miesiace bedzie juz po :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam was kala dzis ten twoj wielki dzien u mnie slonce ktore na pewno dzis tez u ciebie zaswieci w tym dniu wspanialym wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia spelnienia marzen usmiechu na co dzien i aby wasza byla kwitnaca i rozwijajaca sie kazdego dnia. babitku a tobie zycze zdrowka kochaniutka i zdrowiej nam szybciutko. a wam dziewczyny zycze milego dnia odpoczywajcie bo majowy dlugi weekend sie konczy pa pa buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kala:) jarek:) 🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️ życzę wam spojrzenia-wystarczy jedno aby powiedzieć to czego nie powiedzą słowa... życzę wam pięknych słów-najprostsze są najpiękniejsze,najprostsze są prawdziwe i wieczne... życzę wam pocałunków-oczekiwanych z drżeniem serca-ust które nigdy nie zechcą się rozstać... życzę wam bliskości-być tuz obok bez względu na odległość,bez względu na przeszkody... życzę wam zachwytu-oszałamiające uczucie gdy marzenia staja tuz przed Wami... życzę wam uśmiechu-ukochanej osoby,w każdej sekundzie,minucie,w każdej godzinie,w każdym dniu... życzę wam uczucia-które roznieci ogień w sercach,rozpali wasze ciała... Iza,Sławek i Wojtuś;););););) dzis 5 rocznice drewniana ma moja siostra cioteczna;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdążyłaś,jastem jeszcze:) mamy drugi komp zapomniałam:P stresa jeszcze nie mam wróciłam od fryzjerki,teraz się wykąpałam i za chwilę robię makijaż a potem to już ,już...:) dziękują Wam bardzo za życzenia,dziękujemy:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Summer - dokladnie tak jak pisze Kala :) - chleb, sol i pana mlodego zeby zarbil na niego :) mi sie nie udalo - moze Wam sie uda :D O paszport sie dowiedz dokladnie, zebys nie miala przykrych niespodzianek Summer.. Kaluniu :) niezmiennie - najszczersze i gorace dla Ciebie i Jarka :) jestes dzielna dziewczynka :) ciekawe czy tak jak mnie, dopadnie Cie przed kosciolem, czy wyjdziesz za maz ze stoickim spokojem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja na chwilke wskoczylam zaraz jade na weselicho:) eh pogoda u mnie koszmarna leje jak nie wiem:(....Kala jeszcze raz wszystkiego naj naj...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy z majówki - wczesniej, bo pogoda była paskudna. Pierwszego dnia o mało co nie zgubiliśmy się w lesie. Zmylilismy szlaki i zrobiliśmy 25 km piechotą przez las, wyszliśmy z lasu we wsi, złożonej z leśniczówki i 5 domów - na szczęście jedna sympatyczna babka (oczywiście nie za friko) podwiozła nas maluchem, bo musielibyśmy jeszcze iść 16 km. Kala - wszystkiego najnajnaj.... Na pewno będziecie mieli piękny ślub, nawet jeśli pogoda nie dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn:) to mieliście majówkę z przygodami:):):)będzie co wspominać:):):) i Kala już po;);) ciekawe jak z trema i stresem?!?!?!?! nio i jaka pogoda bo powiem szczerze u nas taka sobie czasem słońce czasem deszcz... ps.złamałam paznokcia żelowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przy zakładaniu butów:P:P:P:P:P:P ale jak dobrze pójdzie to jutro bedzie nowy;):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam Kala??:) pewnie juz na weselichu :) my dzis mielismy grilla zjadlam w sumie w miare ale i tak zaraz bede cwiczcy z jakies 30 miinut :) milego wieczorku jak fajnie ze jutro niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×