Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No to ZABUSIA pewnie czekasz z utęsknieniem na ten piątek i ciągle jesteś w strachu, że @ nadejdzie. Ale skoro lekarz widział pewne oznaki ciąży, a Ty nadal nie masz @ to coś mi się zdaje, że się udało i rośnie w Tobie mały człowieczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie ważci mi sie kobity ciązowe stad odvhodzic!! wtedy topik juz całkowicie zamilknie :( a wiec apeluje do Was nie robcie tego!!! Zabusia czy juz gratulowac??? Ja wlasnie wrocilam z pracy i zaraz bede robic obiadek na jutro :) a w pracy było urwanie głowy :/ masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za gratulacje :)..dzisiaj bylam u ginekologa ale dopiero na przyszla srode jest wolny termin no to sie zapisalam:)heh no no coraz wiecej naS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę i co czytam-następna zaciążona:) Zabusia:)Ja tam już Ci(wam) gratuluje :) i teściowa będzie szczęśliwa i śpioszki się przysadzą :) Mogę wam powiedzieć co was czeka-mała umorusana buzia,która jest przekorna i papuguje wszystko.Nie słucha mamy i taty,uwielbia telefony i piloty :) Próbuje przez szczebelki od łóżeczka wyciągać 5 razy większą maskotkę:) Ten rok zleciał momentalnie:) szkoda troszkę:) no to kto jeszcze czeka na bociana? gagatka? Ty :) a może kala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam :) Ale mam wrażenie, że w tym cyklu się nie udało (wysypały mnie na twarzy, rwał dół brzucha - jedne z kilku objawów jakie mam przed okresem). Ale nie zabezpieczamy się i idziemy na żywioł. Co będzie to będzie. Może już niedługo :) Narazie czekam na okres który ma nadejść na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!!! co Wy sie tak rozmnażacie kobietki??????? :D jak szalone! ja na razie nad tym nie pracuje :( ale mam nadzieje,że za rok o tej porze już będę miała lokatora w brzuszku ;) zaręczona śliczna córcia!!! GRATULUJE!!!! ...i wszystkim co zaszły też gratuluje!! :) a tym co się starają ż całego serca życzę udanych godów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej :) Nie moge sie zabrać do roboty....:) Jutro duga przymiarka, mam nadzieję, ze będzie bardziej owocna :) Zabusia trzymam kciuki!!!!! imili jak zareagował szanowny pan monsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZULKA -ja na razie nie a szkoda,ale pracuję nad namową męża;P nie odchodzcie ,przecież możecie tu pisać,my (a napewno ja )chętnie usłyszę co się u Was dzieje,jakie problemy i radośc,a nóż się przyda:) gagatka-chyba też tak myśli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gagatka tez tak mysli :) heheh :P ja poki co pracuje nad zrzucaniem zbednego sadelka :) kiepsko mi to idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zonki i przyszle mamuski nie wiedzialam ze az tyle do mnie dołaczy :) hurra a to niespodzianka .Ja bylam u lekarza na kontroli w poniedzialek u mnie zacznie sie za tydzien siodmy miesiąc i tak jak mi powiedziala bedzie synuś :) ten czas tak szybko plynie. ja nadal chodze do pracy czuje sie dobrze, przytylam juz 11 kg ale cala waga idzie na brzuszek. Nogi rece mi nie przytyly nic mi nie puchnie wszystko jest ok oby tak dalej. gratuluje jeszcze raz wszystkim przyszlym mamusia ale nie zapominajmy o przyszłych zonach choc garstka ich sie została a im zycze udanych przygotowan do swojego wielkiego dnia. buziaki dla was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Glupolek fajnie ze sie odezwalas,jeszcze tylko 2 miesiace i Wasz synek bedzie z wami ale fajnie. Zabusia 3mam kciuki zeby lekarz wszystko potwierdzil. Ja mam dzisiaj wolne w pracy ,bo idziemy do lekarza nie wiem ale znowu sie mocno stresuje tym wszystkim:) Ok wiec zostaniemy tutaj i bedziemy tutaj pisac o wszystkim :) Pozdrawiam i zycze Milego dnia W pracy wczoraj mi wszyscy poowiedzieli ze sie zmienilam ,choc ja tego nie zauwazam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn_ no przepraszam :D ja tez jestem taka niezapylona i nie starająca się, więc hm... co tu można takim jaki my życzyć... żeby nie zwariowały przy tych zapylonych i staraczkowych ?? :) :P nie wiem :( belleteyn podpowiedz coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyśmy zrealizowały swoje zamierzenia, nie będące staraniem się o ciążę lub o zdrowe rozwiązanie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo ogólnie jak Was czytam to we mnie wzbiera ogromna ochota na dziecko :) tak bym chciała o maleństwo sie postarac ;) ale kurde umówiłam sie z mężem, ze za rok i w ogóle wiem, ze ten czas za rok byłby dla mnie bardziej odpowiedni... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, gdy to czytam to raczej czuję strach i uczucie, że absolutnie nie jestem gotowa i nie jest to dobry moment - więc zdecydowanie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn jesteś genialna! :D tak tak tak - tego zyczę Tobie, sobie i wszystkim takim jak my :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Zabusia:) pewnie dopiero wychodzi z ukrycia ,dlatego taki/a blady :) glupolek:) gratuluje synka:) nie mamusie:) bawcie się i szalejcie:) ja z wami też ;P mały już ma rok wiec wszystko co najtrudniejsze za nami:) jak sobie pomyślę,ze rok temu czekałam na godzinę \"0\" a teraz już ...ech za szybko trochę. Znowu idę na jazdy-nie chce mnie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się nie chce iść do pracy ,ale jeszcze dziś i jutro i wolne:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...nn
♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ .:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ................:♥:♥ .............:♥:♥ ..........:♥:♥ .......:♥:♥ ....:♥:♥ .:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) u mnie dzidzia chyba rosnie bo brzuszek sie powieksza minimalnie ;) smaruje sie oliwka bo wyczailam juz rozstepa jednego grrrr :/ w poniedzialek ide z mezulkiem do lekarza wreszcie sie dowiemy co i jak :) no i troche sie wkurzylam bo mialam miec kurcze weekend wolny a tu dzwoni kumpela czy nie chce zarobic za dodatkowa niedziele wiec co no zgodzilam sie bo bardziej mi sie to oplaca... widze ze cafe nasze sie rozrasta ;) bardzo dobrze :) pozdrawiam was i zycze milego weekendu... postaram sie tu jeszcze do was zajrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zony, przyszle zony, mamusie i przyszle mamusie :) ja wlasnie konsumuje sniadanko :)zaraz wybywam w swiat na uczelnie, potem wpadam do domciu, ograniam go i siebie i wychodze na impreze pozegnalna szkoły :( cafka joł kupe lat :) odzywaj sie czesciej :) co tam ogolnie u Ciebie?? pracujesz?? jak Wam sie zyje?? moj maz pojechal do szkoly, wroci jutro wieczorem i nawet dobrze sie sklada bo sobie ciut od niego odpoczne, wkurza mnie ostatnio jaklos\\!!! milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Ale sie wyspalam,wczoraj zaslam juz o 19:30 a wstalam 20 minut temu zaraz uciekam zrobic sobie sniadanko,potem ogarne mieszkanie ....a po poludniu bedziemy ogladac Kasete z Naszego wesela od poczatku do konca bo w Polsce jak bylismy to widzielismy tylko troszke u kazdego wiec zapowiada sie mila sobota. POzdrawiam Uciekam sprzatac poki moj maz spi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski :) Sprzatałam wczoraj, bo dziś do pracy :( gagatka udanego wieczoru życzę :) Yza wiesz jak to jest...małe dzieci- mały kłopt. Duże dzieci-duży kłopot Wczoraj miałam przymiarkę. Wreszcie miałam na sobie większy kawałek materii i mogłam zobaczyć jak to wszystko wyglada razem (co prawda sztukowane z kawałków, ale zawsze). Zmieniłam materiał na ciemniejszy- bedę taka bardziej cappuccino niż krem, ale to mi akurat odpowiada. Rany nie mogę uwierzyć, ze jeszcze tylko 1,5 miesiąca zostało :D Przed nami jeszcze 2 wizyty w poradni (ło matko...ale mi się tam chce iść....), 2 spowiedzi, 1 wizyta u naszego ksiedza, dogadać się z organistą i pania strojąca kosciół (krzesła i klęczniki dla nas)...i finito :D Stresik powolutku zaczyna działać ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa i krawcowa namówila mnie na tren :classic_cool: Kiedyś nie chciałam, ale skoro ma mi dodać wzrostu to musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×