Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hello ponownie Z malym wszystko ok co sie okazalo nawet plesniawek niema.. caly i zdrowy w ciagu dwoch tygodni 500 gr przytyl.. nie wiadomo od czego marudny..pani doktor powiedziala moze z goraca no ale ja go nie przegrzewam w domu w krotkim rekawku w samym body lezy..i bez znaczenia czy ubrany czy rozebrany a marudny jest widocznie taki ma okres i musimy to przetrwacd...w zasadzie ja musze hewhhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili to dobrze, ze wszystko good :) a może marudny bo mu pogodna nie odpowiada faktycznie, podobno cisnienie spada... hm... a może ma rzeczywiscie taki okres i swoje musi wymarudzić ;) hm...ciekawe kiedy mi tak bedzie jakiś malutek marudził :) :) ja byłam znowu u mojego przystojnego dentysty...hm... jak tak patrze na niego to mam wrażenie jakby był ideałem facet! (ale na pewno jakieś swoje wady ma...) jest boski!!!!!!!!!! tylko nie wiem czemu zaczął ze mna rozmowe o moim mężu, ze go ostatnio spotkał he he nie wiedziałam jak zejśc z tego tematu... ;) Yza furak kupiony??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) furka jest :) ssangyoung musso - nie mylić z daewoo :) wielka -Wojtek beiga po bagażniku ;) miała być kia sportage-ale jak pojechaliśmy to okazało się -jedna wielka padaka to auto!!! zenada!!!!! pozatym ja też wczoraj byłam u dentystki-napewno nie tak przystojnej jak waikikowa ;P od środy jestm na 8 ketanolach, w czwartek byliśmy w kielcach, w piątek i dziś w pracy-że ja na rzęsach jeszcez nie chodze... opuchlizne małą mam... a za chwilke jedziemy do mojej siostry-jutro do Norwegii leci. a jej córki lw lapku matryce zbiły i tzreba naprawić i jej wysłąć...ech imili-ile kosztuje paczka do Norwegii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie Yzulka niestety nie wie ile paczka do Norwegii kosztuje :/ A co do deawoo ja tam zadowolona jestem mamy lanosa juz 11 lat i nic sie z nim nie dzieje nawet rdza go nie bierze..ale ogolnie japonczyki sa dobrymi samochodami...mmm a ssangyoung te nowe jeepy jak widzialam jakie extra sa :D marzenie moje... Eh maly dal mi dzis popalic hehe o 4 pobudka i co bedziesz matka spala:P...poszalal poszalal i o 7 poszedl spac dalej tylko ze ja juz nie poszlam no bo trzeba bylo posprzatac mieszkanie isc do cukierni po ciasto bo mamy znajoma przyjezdza i mama nie miala kiedy bo w pracy eh...nie dlugo naparawde bede chodzila jak jakis potwor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boziuuuuuuuuu so szkocji paczka do 3 kg priorytetowa kosztuje 100zł!!!!!! to ja nie wiem czy wysle paczke do mojego męza siostry w grudniu z prezentami na boże narodzenie ;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) paczka pojedzie z moim bratem-bo córki siostry popsuły matryce i Słąwek musi naprawić... a to nie japonczyk tylko koreanczyk-też Azjata :) jedziemy na msze za tescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skosnooki heh:P Waikiki jeszcze raz wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:) no i tego dzidziusia upragnionego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujeeeeee za zyczonka!!! i te tutaj i te na naszej klasie :D Imili no własnie tego upragnionego :) dziękuje!!!!! ...ale ja stara d**a jestem he he he stawiam dziś szampana na na na na na!! dla wszystkich polewam i sobie spiewam ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki-jeszcze raz sto lat:) a szampana to chyba od rana już pijesz,że taki świetny humorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak waikiki stara na pewno:P eeee ja szampana nie lubie:P... wybredna jestem:P moze byc metaxa:P albo lech z sokiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilii Ty to se mozesz wybierac - ale co z tego jak nie mozesz :D heheh ja po weseleu, było bnawet całkiem, całkiem :) cale szczescie ze to juz koniec wesel w tym roku. ufff w przyszlym poki co nic sie nie zapowiada. milej niedzieli Wam życze :) my zaraz jedziemy po jakies winko i zrobiomy sobie koreczki :) chodza za mna i chodza :) waikiki dzieki za szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej :P ja moge pic bo nie karmie piersia :P i tu Cie mam gagatko hehe:P Oj ja Ci zazdroszcze tych wesel bo tak bym sobie z checia poszla na jakies a dopiero w przyszlym roku w sierpniu mam eh.. A ja sobie zjadlam pomidory w sosie czosnkowym i teraz ode mnie ladnie pachnie buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili metaxa 7-gwiazdkowa moze być??? :D he he polewam co chcecie pijane będziecie :P :D :) ;) :D ha ha ha ja dziś zjadłam shorme drobiową z frytami i surówkami :) mniam mniam, mąż zabrał mnie na obiad do restauracji :D milego wieczorku dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj waikiki wiesz co dobre:P mam w domku eh i az sie chyba dzisiaj napije..a co:P maly drink jeszcze nikomu nie zaszkodzil .. mm uwielbiam z zimna cola:) No ja pijana jedynie byc nie moge bo kto sie synkiem zajmie:P jakby byl Karol to co innego heh:P nie no zart bo wyjdzie ze jakas patologiczna mamusia jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili ja bym tak nie pomyślała :P dobry drineczek raz na jakiś czas jeszcze nikomu nie zaszkodził ;) he he he hm...znowu o rok starsza jestem :o mąż mi wczoraj wieczorem pokrzyzował romantyczne plany i pojechał do niemiec po auto :o ehhh trudno, wybacze mu jakoś . ale dzisiaj to już mu nie popuszcze!!!!!!!!! :D nawet jak zmeczony będzie to nie ma zmiłuj ;) :D ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Waiki pochwal sie po jakie autko jechal Twoj maz ? Yzulka gratuluje zakupu i jak autko sie sprawuje :-) Imilia Jak tam Malutki ? Zabusia a jak twoja coreczka? Glupolku co tam u ciebie ? Naszemu malemu wczoraj stuknelo 100 dni :-) Jak ten czas szybko leci dzisiaj grzecznie sobie spal w nocy jak zasnal o 20:30 spal do 3:30 a pozniej obudzil sie 0 7:15 i lezelismy sobie tak do wpol do 9 teraz juz jest na drugiej drzemce :-) Je jabluszko bardzo mu smakuje i z dnia na dzien zjadlby coraz wiecej 1 wrzesnia mamy termin do lekarza na bilans i dostanie zastrzyk :-( Napewno bedzie plakal a ja razem z nim ... jeszcze 20 dni i jedziemy do Polski ale sie ciesze ,wlansie teraz gotuje zupke ogorkowa .....NAPISZCIE CO TAM U WAS WSZYSTKICH SLYCHAC ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie nie było ale mam pełne ręce roboty mam nadzieje że teraz jak rodzice wrócili bedzie troszke łatwiej Izuś co do Zuzi to bylismy wczoraj u tesciów i cały plan dobowy nam sie pozmieszła i musimy na nowo ale damy rade mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Waikiki no ja wlasnie tez sadze ze jeden drink raz na jakis czas nikomu nie zaszkodzil ale wiesz zdarzaja sie i tacy co zaraz by sypali glupie komentarze:) No i oczywiscie prosze pochwalic sie autkiem.. Eh wy tu tak kupujecie te samochody my mielismy kupowac w tym roku chcielismy volvo jakies ale ze zachorowalismy na Mazde 6 i tak z 35 by trzeba bylo wydac to postanowilismy odlozyc zakup do przyszłego roku.:D Iza a malutki dobrze w sumie zrobil sie nie dobry i dokucza:) ale i tak jest kochany..:) teraz sobie slodko spi to jest jak aniolek gorzej jak nie spi:) Jutro mały konczy 4 tygodnie:) i nie wiem kiedy mi one zlecialy tak szybk to minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł dziadek i poprosił żebym odjechała autem, bo musi z szopy coś wyciągnąć...ok mówię; odjadę...problem w tym ze kluczyki sa w torbie-a torba z Wojtkiem u mojej mamy-okolo 20 km od auta :P Iza :) odliczamy razem ;) jeszcze 2 tyg i 6 dni :) waikiki:) to po jakie autko? terenówka MU SIE JUŻ ODWIDZIAŁA CZY NIE??? My w niedziele mamy rocznice :) a dziś w nocy 3 razy snił mi się ślub mojego brata :) pierwsza cześć wesele, obudziwszy się potem dalej wesele i się znowu obudziłam i oczepiny ;P oczywiście zespół standardowy-ten co na wszystkich weselach.......sprawdziłam w senniki-znaczy to powiększenie rodziny :P ja mam @....hehe ale braciszek i jego dziewczyny wracają z Egiptu dziś i kto wie może jakiegoś małego faraonka przytargają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza hehe Egipt sprzyja rozmnazaniu:P heeh wiem po sobie..i znam jeszcze z dwie pary co z egiptu sobie dzidziusia przywiezli:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik - Iza a pojechał po mercedesa E klase w kombi, zeby był cięzki i mógł podpiąc do niego lawete na drugie auto... :o ale gratuluje 100dniówki!! :D dobrze że dzieciątko ma apetyt!!!!! :D Zabusia :) mała zapewnia rozrywkę widzę ;) Imili mój srednio co 2-3 m-ce zmienia wóz, więc wiesz dla mnie to normalka! :D w tym roku już ich było z 5 :D mnie juz to nie rusza! do zadnego nie idzie sie przyzwyczaić ;) Yza Ty jak juz to Łosica nie łoś :D ha ha ha ha no co...zdarza się! ojej ;) a wóz no chcial duży...ale będzie mniejszy, co nie znaczy, ze za miesiąc, dwa znowu nie zachce większego... buahahahah za nim nie zdążysz ;) ...A może byc jakieś egipskie poczęcie jak u Imili :D To chyba u Imili dzidzia z Egiptu przyjechała, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Imili :D :P hej a widziałyście te zmiany na kafe?? nie ma zakładki "moje tematy" czy jakoś tak :o a ja tam miałam łatwo i szybko zapisane by wejść tutaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie kiedys sie popłakałam, bo mój przywiózł auto z niemiec takie wyczekane, wyszukane mocno, piękne!! wygladało jak nowe mimo 6 czy 7 lat, poprostu igiełka!!!!!!!!! i tak je chciał! a mnie tez sie podobało!!! ale pojździł 2 tygodnie i trafił mu sie klient co daje więcej niż na nie wydał...no i co??? auta sie pozbył! popłakałam się jak dziecko! od tamtej pory nie angażuje sie w jego samochodowe zakupy w żaden sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też myślimy o samochodzie,ale finansowo chyba na wiosnę bardziej niż teraz:) Imiili to czekam razem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech bedzie łosica ;P waikiki-no to niezła furka, my do naszego możemy podczepić lawetę i ciągnąc drugie auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza no na pewno, każda terenówa może pociagnąc lawete... sek w tym, ze moj znalazł kombi osobówkę która tez lawete pociagnie, a jak nie ciągnie to mniej pali...ale wiesz ja sie wcale nie zdziwie jak już za tydzien będzie chciał terenówke znowu... :o pozyjemy zobaczymy ;) kala 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zauwazylam te zmiany...w ogole jakas czcionka inna...dziwnie.. no waikiki fajna bryka no ale w sumie przy takim mezu to sie lepiej nie przyzwyczajac do samochodu heh:) Kala no to czekamy razem z tym ze my dopiero w pazdzierniku lub listopadize przyszłego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wloasnie powiało zmianami na cafe :o nie my poki co nie myslismy o nowym aucie - dalej musimy pooddawac dlugi, ale poki co michala szkola. Volvo sprawuje sie nam bardzo dobrze :) ja juz po weseleach - i dobrze :) dzis w pracy był sajfgon normlanie a roboty tyle ze hej!! a tak w ogole to czekam z ustesknieniem na okres i wyplate. Okres powinien sie juz pojawic, zreszta zazywalam luteine a ti poki co od piatku nic a zazwyczaj dostawalam na drugi dzien. A brzuch boli mnie jakkbym mialal dostac.... ehhhh głupi okres. jak bylam ostatnio na usg jajników to lekarzowi nie podobał sie mój prawy jajnik - ciekawe co powie pani doktor w czwartek!! chyba sie wybiore z mezem do egipty skoro sie z tamtad dziedzi sie przywozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×