Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no mam nadzieje ze zrobi sie z niego glodomorek:) i juz nie bedzie jego karmienie koszmarkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pisze w kratke bo i neta mam w kratke :o ale dzis super pogoda jak maly wstanie dostanei butle i pojdziemy rodzinka na spacer :) w poniedzialek robie ciasto ktore wam linka wkleilam :D ostatnio nic nie zjadlam a ze mamy gosci to sie dobrze sklada no i mamie obiecalam przywiezc bo narobilam jej smaka ;) wiec znowu goscie, ja nie wiem kiedy te kolejki sie skoncza, a to dlatego bo jeszcze nikt mieszkania nie wiedzial... wiec pewnie bede miala znowu mniej czasu zeby tu zagladac. chce tez takie ciasto zrobic http://www.smaczny.pl/przepis,karmelowy_herbatnikowiec,zdj,1 ale to nie teraz chociaz skaldniki juz mam :) jeju ja nie wiem co mi sie stalo ale ja nigdy ciast nie lubilam piec jak biszkopt z galaretka zrobilam to bylo dobrze zawsze wolalam konkrety a teraz odmiana :) Imili super ze Miki sie wybudzil, teraz bedzie juz tylko dobrze!! Glupolek nie martw sie usuna i nie bedzie sladu :) Iza fajny ten wozeczek:) Waikiki nie martw sie wizyta napewno wszystko bedzie ok...:) ostatnio zdarzyla sie bardzo smutna historia naszym znajomym w zwiazku z ciaza i wcale nie chodzi o poronienie ale nie bede wam tu pisac i straszyc, mi sie az lezki puscily no ale chyba nie powinnam pisac ze wzgledu na was :) nie wiem co tam jeszcze chcialam napisac, zapomnialam ;) Kala dam znac, pewnie przyjdzie tak jak ostatnio... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam:) U malego coraz lepiej dochodzi do siebie barzo szybko.jutro moze juz trafi z sali pooepracyjnej na normalna intensywna opieke gdzie normalnie dzieci od 3 do 7 dni na pooperacyjnej leza a on juz dzisiaj byl gotowy tam zejsc ale miejsca brak bylo ...dzisiaj mieli odpinac dreny malemu ... eh jestem dumna ze taki silny ten moj synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co smutnych historii to w czwartek jak malego odnieslismy na blok operacyjny i wyszlismy na chwile przed szpital spotkalismy rodzicow 6 miesiecznej dziewczynka ktora we wtoek miala operacje lezala z mikim na sali no i pytam sie co tam jak sie mala czuje a tu odpowiedz ze mala umarla na drugi dzien po operacji no myslalam ze zawal dostane taka wesola dziewczynka taka kluseczka bo duzo jadla..eh nie dosc ze jej mi sie szkoda zrobilo to ledwo odprowadzilam Mikiego mowie wam beczalam jak bobr tak sie balam o malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Imili to faktycznie był cios... :o cafka dobra...nie pisz lepiej, bo ja juz mam takiego stresa przed wizytą u gina, ze szok! w zyciu bym nie pomyślała, ze tak bardzo bede to przezywac :o kala doskonale słyszeć (czytać) dobre wieści!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie mnie??? Tak weszlam poczytac i az mi ciarki przechodza.Buziaki dla Mikiego. Dla J. duzo zrowka!!!! Moja Maja super...(obecnie zdrowa) i ma 11,5 zeba hehe.Jeszcze tylko pare nie przespanych nocek i wyjdzie do konca. ZEBY u Mai to katorga - za kazdym razem wielki placz, goraczka i infekcja. Blle.No ale pochwale sie,ze Moja ksiezniczka to sprinterka.Jak miala 8,5 miesiaca zrobila sama - bez trzymania pierwsze kroki.Na dzien dzisiejszy ma 13 miesiecy i ksywe Wicher!!! wszystko leci jak Maja biegnie. Bede starala sie do Was czesciej zagladac. Ps. Wspominam slowa Izy Rybnik jak mowila, ze jak nie zrobimy teraz koscielnego to pozniej nam bedzie ciezko i wiecie co??? Znowu przesuwamy ermin,bo w przyszlym miesiecu staramy sie o braciszka dla Mai. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki wiem co czujesz bo ja z kazda wizyta sie stresowalam pozniej juz coraz mniej ale zawsze to stres czy serduszko bije itd... Imili straszne to co napisalas :( Zareczona pamietamy!! :) uciekam bo maz goni :o otem zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zareczona witaj to Twoja Maja juz duza kobitka:) .. waikiki ja tez sie stresowalam przed kazda wizyta ale zobaczysz bedzie wszystko ok.. No cafko to straszne co pisze i bardzo przykre juz nie bylam w stanie nawet zapytac co sie stalo ze umarla czy operacja sie nie udala czy cos innego eh :/ A ciekawe jak tam zonqa on tez czekala na dziecko jak dobrze pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili ja pewnie też bym nie spytała... ważne że Miki zdrowieje :) będzie więcej jadl i nie będzie już sie tak męczył jak wcześniej... malżon usypia malego to ja wskoczyłam na kompa ;) obiad już gotowy więc jedno mniej do roboty tylko podrzać... ten czas naprawde szybko leci mój skonczył już 4 msce :) ale tempo maly juz spi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole mielismy isc na szczepienie ale panuje grypa i odwoluja wiec mam zmiane terminu... a moj synus przed 7 rano zjadl tata powozil w wozku i zarzygał wszystko, wozek siebie, tate, podloge, drzwi masakra :o dobrze ze go wozil bo przynajmniej go widzia i go dzwignal a ja w szoku z lozka wyskoczylam :ol a w lozeczku az strach myslec... tak zartujac teraz, dobrze ze sciane oszczedzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikuś jeszcze chwilę i wyjdzie do domu:) szok z tym maleństwem,nie chciałabym tego nigdy przechodzić Zaręczona-witaj,dawno się nie odzywałaś.Co u Ciebie? mały ochrzcił wszystko,mam nadzieję,że jest zdrowy? ja zaraz lecę do kumpeli na obiad i potem jedziemy do J.Już nie mogę się doczekać,nawet sny mam z nim w roli głównej.Ale dalej ciężko mi zasnąć bez niego(wczoraj o 2).Ale na szczęście mam fajną książkę"Dom nad rozlewiskiem"-dobrze,że gruba ma 494 strony,a ja przez wekend już prawie mam koniec.A czytam tylko wieczorami.Muszę znaleźć koleje tomisko,abym nie zostawała z myślami i zmartwieniami sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) dobrze ze zz Mikusiem juz dobrze :) cafka to mialas przygody rano heh :) Kala a Dom nad rozlewiskiem ma jeszcze 2 czesci "Powroty nad rozlewisko" i "Miłość nad rozlewiskiem" Ksiazka o niebo lepsza niz film, nawet go nie ogladam. My bylismy wczoraj na 2012. Darianka zdrówka dla Was zycze :) Zareczona witaj :) dlugo Cie nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo i deszczowo :-) Imilia ...super i jak Miki dzisiaj sie czuje? Kala ....super ze J spadl alat a jak on sie wogole czuje i jak ty to wszystko znosisz ? Cafka i jak ciasto smakowalo? Glupolek duzo zdrowka dla Ciebie :-D Waiki napewno wszystko bedzie dobrze :-) Imilia ...smutna ta historia ...i nie wiem co wiecej napisac.... Zareczona witaj ...Fajnie ze Wasza coreczka juz taka duzo i zycze powodzenia w staraniach braciszka i zagladaj do nas czesciej :-) No ciekawe jak tam Zonqa ?Dawno sie nie odzywala? Cafka i jak synus wszystko dobrze ? Gagatka jak film? A co u nas wszystko Ok tylkko pogoda nie dopisuje i nie mozna nigdzie wyjsc bo ciagle pada,w niedziele Fabian mial 6 miesiecy a w sobote przyszedl do niego chrzestny z rodzinka z prezentem wiec weekend spedzilismy milo a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę się trzymać,choć nogi mnie bolą,zus mnie wkurza,a zaczęłam się smucić ,bo przez ten śmiertelny wypadek grypy chyba zakażą odwiedzin u J.:( wyników na przeciwciała i biopsji jeszcze nie ma( to pierwsze pod koniec tyg,drugie za 2 tyg) pogoda mnie dobija:( przypominam o prezentach na święta i o galerii biżuterii-codziennie wstawiam nowe(kolczyki,wisiorki,bransoletki)-dobre dla siostry,mamy ,teściowej,koleżanki,dla siebie od męża;)polecam :) dawajcie też link znajomym ,bo przypominam od 30 listopada-24 grudnia nie ma mnie:( to taka reklama do której zachęcała mnie Waikiki co ja bym bez Was zrobiła🌼 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka daj znać jak dojdzie,wysłąłąm poleconym to powinnaś dziś mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, mój braciak ma grypę - mam nadzieję, że szybko mu minie. Pytanie czy warto się szczepić? On się zaszczepił a mimo to zachorował i przechodzi tak jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja mam zapalenie płuc z przezutami na oskrzela...dzięki kurwa jebniętym mamuskom ze złobka które przyprowadzaja tam swoje chore dzici i twierdza ze sa zdrowe!!!!! do tego Wojtek tez jest chory..poprostu zajebiście!!! kala podaj mi na gg link do kolczyków bo chcia lam kupić na swięta bratanicy i siostrzenica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn -potrzebuję Twój adres,aby zrobić wysyłkę,już mam to co chciałaś na prezent dla mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny yzulka duzo zdrowka dla ciebie i synka kurujcie sie :) imilii i kala jak tam wasi mężczyzni sie czują ? belleteyn duzo zdrowka dla chorego. teraz taka pogoda ze łatwo o przeziebienie a na weekend jaka piekna pogoda zapowiadali ma być slonecznie a dzis tak brzydko. dziś moj Bartuś kończy 9 miesięcy ulllllaaaaaa ulllllaaaaaaaa sama nie moge w to uwierzyc ze to tak szybko zleciało :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala nosek do góry, bedzie dobrze! pamiętaj - pozytywne myslenie!!!!!! ale widze,z ę zamówienia poszły w ruch, bedziesz miała na rachunki :) i może na coś dobrego do jedzonka starczy :D (daj znac jak z moim zamówieniem i kiedy moge kase wysyłać :) ) Yza no to sie urządziłaś :o kuruj sie z Wojtusiem!!!!! Głupolek ale duży już ten twój syncio :D Belleteyn duzo zdrówka dla brata!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj u lekarza i jestem już spokojniejsza :) maleństwo ma 2 cm i szalone tętno :D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala to te długie czerwone zrobiłas też?? :) to moge Ci wysłac kase? wyślesz mi dziś paczke?? na gg napisz ile za przesyłke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za gratulacje :) hm...ale martwie sie troszke bo dziś kicham strasznie i jakby mi sie na katar zbiera :o i co teraz...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ;) ja byłam chora w ciąży-przeziębienie-jest to coą strasznego-dlatego uważaj na siebie,,,i leki homeopatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×