Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej babki :) Kala dostalam dzis!! są superrrrr!!!!!!!! :D pozniej napisze maila co i jak ale narazie mam sajgon,do tego co chwile zabieraja mi prad a ja mam w domu wszystko na prad!! :o takie uroki nowoczesnego budownictwa... Waikiki to super :) tetno to prawda szalenie bije :D Kala glowa do gory 🌻 Yza zdrówka zycze!! Iza ciasto super :D mam jeszcze pol blachy ;) ale to na jutro bo goscie przychodza... jejjjuu mam nadzieje ze ten prad sie unormuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka :) no brak prądu teraz to porazka! dosłownie całe życie jest zależne od tego :o ...a tak w ogóle to chciałam Ci powiedziec, ze współczuje roboty jaką Ci synuś z mężem zafundował ostatnio ... no ale cóż, czasem kazdemu sie może zdarzyć mała zwrotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, nawet nie mow o tej zwrotce :) dobrze ze takie jednorazowe to bylo... Kala jeszcze raz musze napisac bomba :D w ogole to o maly wlos nie puscilabym listonosza bo maly "spiewal" zanim go odlozylam to listonosz juz praktycznie wychodzil dobrze ze sie odwrocil to mnie zobaczyl :) musialam go ladnie przeprosic ze mam male dziecko :):) dobra uciekam, powiem ze masakra miec wszystko na prad, obiadu niet, mleka dla dziecka niet i w takich sytuacjach zaluje ze nie karmie ;) u nas buduja osiedle nowe bloki powstaja i mozliwie ze jakas awaria byla bo cos tam robia, nie wiem ale juz mnie cos bierze, nawet do portiera nie da sie dodzwonic bo jak? jak nie ma pradu... ale poki co prad jest wiec ide zapiekanke zrobic, bo zas maz powie ze nic nie ma :P z niczym nie wyrabiam grrrr. do sklikania AHOJ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki kochana jeśli Twoje maleństwo będzie terminowe to urodzi się w dniu moich urodzin hehehe bo ja jestem z 24 czerwca :) Yuzulka trzymajcie się i nie dajcie choróbsku Imili jak tam nasz mały bohater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej żony roku 2008 :D:D:D Yzulka - 3mam kciuki za Wasze zdrówko Waikiki - cieszę się, że z maluszkiem wszystko w porządku. 24 czerwca - sam początek lata :) Fajnie :) Tylko - nie choruj :):):) Kala - wysłałam Ci wczoraj wiadomość na nk :) Imili, Kala - jak Wasze chłopaki???? Mam nadzieję, że już coraz lepiej :) U mnie nudy......... :O Jutro o 16.15 mam wizytę u gina. Denerwuję się, nooo..... :( Buziolki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka super,że doszły i że Ci się podobają:) Waikiki-a może w moje ur 23 czerwca? Darianko-zaraz zobaczę nk... Wstawiłam dziś nowe na galerii ja mam zła i dobrą wiadomość dzwonił J. przyszły wyniki przeciwciał i stwierdzili że ich nie ma czyli nie ma autoimunologicznego zapalenia wątroby z jednej strony dobrze,tylko dalej nie wiedzą co mu jest:( będą go badać pod kontem rzadko występujących chorób i pod chemicznym czy jakimś tam zarażeniu:( biopsja ma coś powiedzieć więcej ale najszybciej za tydzień będą wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko odpisałam na nk a tak wogóle przy pierwszej pozycji jest wytłumaczone ,że jeśli "tymczasowo sprzedane"-to spokojnie mogę zrobić gdy ktoś chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę na nk przeczytać :) Kala, a widzisz, ja nie doczytałam, bo mnie nie bylo na pierwszej pozycji :D Tak sobie skakałam wybiórczo :D Gapa ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie juz jakieś pomysły na prezent gwiazdkowy dla męża ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie smigam po necie i
weszlam w ten temat, obejrzałam galerię Kali i jestem ciekawa ceny tych Twoich małych arcydzieł, zdradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po 65 jest jedna rzecz:P ale zapraszam pytać konkretne ceny konkretnych nr ,które interesują na meil kala321@wp.pl lub gg 11717886 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhh interesuje to mnie sporo
a nie myślałaś moze o dopisaniu cen do podpisów poszczególnych pozycji? Na gg dopytam, tylko się zbiorę i powybieram co i jak, ale lista pewnie będzie długaśna. Zwłaszcza podoba mi się ten nietypowy wisiorek, a la zatopione kwiaty, nie pamiam numeru, ale taki pociągły w kształcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałąm o cenach,ale niestety czasem zamawiam u innych dostawców,ceny się zmieniają raz tanieje,raz drożej więc nie chcę co chwilę zmieniać.A znowu nie chcę robić uniwersalną wyższą ,bo po co skoro mam możliwość kupić taniej i wtedy dla klienta też jest taniej:) wiem jaki wisiorek w tej chwili go nie ma ,a był po 15 zł masz moje gg pisz na nie lub na meil,bo nie chcę tu podawać cen i gadać na ten temat,bo to forum nie o biżuterii:) pozdrawiam,a lista im dłuższa tym lepiej:) tylko musisz się spieszyć abym zdążyła do 30,bo potem mam przymusową przerwę do 24 grudnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) sprostowanie małe :P to forum ślubne fakt..ale powiedz mi kiedy my ostatnio o ślubie pisałyśmy ;p waikiki :) ja myślałam o maszynce do golenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka a to ty pytałąś o ceny?:) nie ale może nie wszyscy chcą czytać o kolczykach,wiesz dzielimy się życiem,a ślub nas połączył i przygotowania do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kal, dziękuję korale wyglądają super, już się nie mogę doczekać paczki no i reakcji obdarowanej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam Przepraszam ze nie pisalam ale brak czasu. Wczoraj w koncu Mikolaja przewiezli z sali pooperacyjnej bo w koncu sie miejsce zrobilo na intensywnej. Miki dobrze sie czuje juz wariuje usmiecha sie znowu i gaworZy odzyskal sily :) . Je c o 2 godziny po 100 wiec jest dobrze:)... Eh jestem ciekawa kiedy bede miala go w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Imili to cudownie :) chłopak rosnie w siłę... a nie mówili ile u nich polezy...po jakim czasie mozna sie spodziewać powrotu do domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Imili to naprawdę super wieści :) teraz to już z górki i niedługo Miki w domku z wami będzie :) Kala to ja robie kolejne zamówienie ;) i zaczekam trochę bo napewno dojdą jakieś nowe fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaha waikiki pytałaś o prezenty ja w sumie nie wiem jeszcze, na urodizny kupiłam mu wiertarkę i do tego zestaw wierteł (tak to się odmienia?) :D a na święta nawet nie mialam czasu myśleć, ja lubie oryginalne i przydatne prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-super,że z Mikim dobrze:) mam coś z gg:(jakiś błąd aplikacji(dla mnie czarna magia)-jak co pytania o ceny itd piszcie na meila,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś się zna na komputerach i może mi powiedzieć co mam zrobić aby naprawić to gg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprościej to chyba ściągnąć i zainstalować od nowa. Tylko zapisz sobie swój nr, żebyś nie musiała zakładać nowego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×