Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cafka kleik juz jakis czas do mleka jej daje bo głodna była abluszko dostła wczoraj pierwszy raz kaszke je od tygodnia a le oczywiscie cycucha tez jeszcze pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza :) ja kurda tak sie dziwnie czuje, bo jak ide do lekarza to widze pary już z widocznym brzuszkiem...więc wydawało mi, ze kobiety zabierają panów jak już coś tam więcej widać ... :O a z drugiej strony myslałam,z e lekarz to zaproponuje...ale on na razie nic nie mówił...tzn, ze on powie, ze następnym razem moge zabrac męza... ehhhh teraz nie wiem co mam zrobić, czy go zabrać w grudniu czy nie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki u mnie było tak pierwsze usg 10 tydzien usg było dopochwowo, jakbym to wiedziala wczesniej napewno nie wzielabym meza :D myslalam ze moj gin zartuje jak powiedzial "sciagaj majtki" :D tak glupio sie czulam masakra, potem facetom odwala bo widza co gin robi... pozniej 22 tydzien to juz bylo usg sprawdzajace czy wszystko w porzadku z dzidzia, bylismy razem:) no i 3 usg w szpitalu tydzien przed terminem ale wtedy bylam juz sama dzidzi nie widzialam :) wiec dla nas to byla wielka niespodzianka i zagadka :) Zabusia no ja tez niedlugo chce dac jabluszko albo marchewke zobacze :) z FM tez zamawialam kiedy duzo wlasnie amor amor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki u mnie było tak pierwsze usg 10 tydzien usg było dopochwowo, jakbym to wiedziala wczesniej napewno nie wzielabym meza :D myslalam ze moj gin zartuje jak powiedzial "sciagaj majtki" :D tak glupio sie czulam masakra, potem facetom odwala bo widza co gin robi... pozniej 22 tydzien to juz bylo usg sprawdzajace czy wszystko w porzadku z dzidzia, bylismy razem:) no i 3 usg w szpitalu tydzien przed terminem ale wtedy bylam juz sama dzidzi nie widzialam :) wiec dla nas to byla wielka niespodzianka i zagadka :) Zabusia no ja tez niedlugo chce dac jabluszko albo marchewke zobacze :) z FM tez zamawialam kiedy duzo wlasnie amor amor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka he he he he no mój gin mowił, ze do 15 tyg ciąży robią dopochowe, a potem dopiero zewnętrzne :) więc ja to kolejne jeszcze bede miała dopochwowe :o to może jednak sie wstrzymam i zabiore go na kolejne jeszcze, jak już bedzie mi po brzuszku jeździł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja nie odradzam tylko napisałam jak ja sie czulam :) wiec za drugim razem meza nie wezme ;) no a kazdy jest inny i kogos to nie rusza, u mnie to nie bylo ze sie wstydze, tylko bardziej co maz sobie pomysli, faceci roznie reaguja, pozniej w zlosci jakis glupi komentarz wiec jakbym wiedziala to bym sie zastanowila... a nie wiedzialam dlatego bo ja przez smsy z ginem na usg sie ugadywalam :P i tak w sumie nie wpadlam na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus jakie to patriotyczne :P ja jestem w trakcje wojny z moim i na dzien dzisiejszy co nawyzej w łep może dostać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.. No dzisiaj z pani doktor rozmawialam z malym wszystko ok ...zjada ladnie bo jak co 3 godziny to po 110 a jak mu daje co 3,5 -4 jak jestem to 160-180 potrafi zjesc.. takze bez proownania do stanu sprzed operacji. Prawdopodobnie na poczatku przyszlego tygodnia wyjdzie do domku. Dzisiaj mial sciagane szwy. Zmienili mu mleko ma Humane z MCT o smaku bananowym i wcina ja strasznie bo stwierdzili ze bebilonu nie chial pic. Najlepsze bylo zamotanie dzisiaj bo pani doktor nasza pwoiedziala zeby malego juz przesniesc na normalny oddzial bo jest wszystkso ok no i maly zostal przewieziony itd itp a potem o 15 lekarz ktpry ma dyzur stwierdzil zeby spowrotem na intensywna go dac bo musza miec zapelniona cala hehe i tylko z tego wzgledu pojechal zbowu na intensywna. Ciekawe co na to jutro nasza lekarka pwoie.. Co do usg ja mialam pierwsze w 7 tygodniu juz przez powloki brzuszne i maz byl...ogolnie chodzil dopoki nie wyjechal do Norwegii. Co do perfumow ja lubie gucci flora cudowny...i euphoria ck. to najbardziej no i mialam i odpowiadaja mi Jean Paul Gaultier clasic i hugo boss women takie z szara zakretka...Ostatnio wachalam armaniego idoll czy jak to sie pisze normalnie zakochalam sie juz meza gnebie ze ma mi kupic na lotnisku jak bedzie lecial do norwegii hehe...chociaz jak kupowal mi w norwegii gucciego to wielkiej roznicy w cenie nie bylo .... A maz mexxa niebieskiego i hugo bossa ta kulke pomaranczowa ..:) Eh mam nadzieje ze poniedzialek lub wtorek i maly bedzie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili super wieści :) bardzo sie ciesze, ze Mikuś ma sie coraz lepiej :) troche nam strachu narobił, a szczególnie mamusi i tatusiowi, ale tak jak miało być jest coraz lepiej i to jest najwazniejsze :) yza no czasem i taki prezent jest potrzebny :D możesz mu rózge ustrugać na gwazdkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja Cie chyba kopne :P czy jak ja złoze zamówienie, a Ty je wyslesz, to musisz od razu wrzucac znowu cos na co chora jestem?????????????????????????? 😡 ehhhh jakbym sie nie opamietała, to bym zbankrutowała przez Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala nic nie dostałam jeszcze...ale ta ostatnia fotka na picasa mnie urzekła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - dostałam przesyłkę. Korale wyglądają jeszcze lepiej niż na fotce - to jest dokładnie to czego chciałam:). Dzięki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn-i o to chodzi,aby się podobało to co zamawiacie,a oczywiście że na żywo lepiej ciężko czasem zrobić zdjęcia przy takiej aurze.A najważniejsze by nie było odwrotnie;P Waikiki o to chodzi,aby weny nie tracić i aby robić coś co sie podoba.Bo cobyś w styczniu lub grudniu kupowała jakbym zaczęła robić bochomazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki dlatego ja zamawiam więcej kolczyków bo inaczej Kala musiałby co kilka dni wysyłać jakieś kolczyki :) ja się w koncu dodzwonilam do osrodka zdrowia i idziemy na szczepienie z malym ciekawe jak dzisiaj sie zachowa, ostatnio byl zmierzly nie chcial sie bawic, tylko marudzil :( no i przy okajzi przeniose juz jego papiery. dzisiaj u mnie super pogoda, sloneczko cieplutko jak na listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka wysłąłam meila:) Waikiki też zamawia po kilka;),ale to mój czar robi;) i do tego skromność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ten Twój czar tak zadziałał na mojego synusia że spał wtedy do 3!! :D a ja nie mogłam uwierzyć że ciagiem spał 7 godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spryciara :P a powiedz mi będziesz jeszcze jakieś fotki wklejać? bo ja się juz doczekać nie mogę, kurcze szkoda że tylko 2 uszów mamy :D bo ja tych kolczyków to naprawdę nie obchodzę, albo będe zmieniać co kilka godzin przez dzień no i na noc będe zakladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jeszcze będę wstawiać:),a niech Wam oczy wyjdą:P :):D ja ubieram codziennie coś innego,a swoich mam ok 50 par, a jeszcze cały czas robię te do galerii i tak by były dla mnie,ale nie udaje mi się,bo kupujecie;P,ale to dobrze:),bo robię nowe:) będziesz dziś na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - nie przeskoczysz mnie. Ja mam ok. 150 par :D. Gdyby nie kryzys finansowy to już bym od Ciebie zamawiała :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ubieram codziennie nowe :P ile par mam nie wiem nie liczyłam ale policze :) no własnie na gg bede dopiero w niedziele:( jestem u mamy bo mezulek ma nocki a ja nie lubie byc sama w nocy, znaczy mam syna no ale on wrzeszczy w nieboglosy jak chce jesc wiec wykorzystuje mame do pomocy :) ona nawet o 5 moze go nosic i wozic wiec dla mnie to raj bo spie ;) no nic ide budzic malego, nakarmie go, ubiore i jazda na szczepienie buuu, straszne to jest patrzec jak dziecko tak strasznie placze :( Waikiki a wiem co chcialam Cie spytac, jak dlugo zamierzasz pracowac w ciazy? :) ja chcialam dlugoooo, ale jak dostalaam plamien tak sie przestraszylam ze nie wrocilam juz do pracy tylko na zwolnienie poszlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belletyn-no wiesz jak doliczę te co zrobiłam;P;) to jak tak lubisz to kupuj jeszcze 2 rachunki mi zostały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w tym i przyszłym miesiącu muszę zakupić prezenty, ale potem :D :D. Wiesz, jak kupię teraz, to kto moje rachunki zapłaci :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ostatnie 2 noce u rodziców spałam :) bo mój mąż w niemczech jest :o ale dziś wieczorem wraca kochanie moje :D cafka nie wiem jak długo ...hm...czas pokaze :) jak sie będę dobrze czuc to jak najdłużej, ale zobaczymy... ja mam o tyle niekomfortową sytuację, ze pracuje na umowe zlecenie :( i mi przysługuje macierzyński, ale już wychowawczy nie 😭 To mnie najbardziej martwi!!!!!!!!!! a nawet przeraża!!!!! jedna teraz od nas z pracy byla na macierzyńskim, a jak jej sie skończył i nie miała z kim dziecka zostawić by wrócić do pracy to ją po prostu zwolnili. I kuźwa az mnie skręca na ta myśl!!!!! jakbym miała zostawić maleństwo po 18 tygodniach (chyba tak? 18 tygodni to jest??) to jest dla mnie irracjonalne i smieszne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×