Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Inesko - laseczko :) Bardzo ladne z Ciebie dziewcze moja droga :) Swoje wyslalam - zmienilam od zdjec nieco kolor wlosow na ciemniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek, nie przesadzaj, taka srednia jestem:D sliczny masz usmiech Babitek:) a juz chcialam powiedziec ze ladna z was para, na tym drugim zdjeciu, haha:D no to czekam na zdjatka z twoim men\'em jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) A para - nie znamy sie nawet specjalnie :) tyle, co z jakis imprez, wiec niewiele.. z domu cos wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale sie rozpisalyscie .... musze znajsc chwilke i poczytam zalegle posty. pozdrawiam was serdecznie. Ja jednak nie mialam wolnego,musialam isc na kilka godzin do pracy teraz wlasnie wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy zdjęcie na stronie, do której link mam w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam do was zdjęcia - Babitku i spa_cjo. Oczekuję na rewanż. Za wszystkie zdjęcia serdecznie dziękuję - jakiś mamy na tym topiku urodzaj ładnych par :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belletyn moje juz powinnas miec:) zaraz wysylam reszcie zainteresowanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie wysylam do spacji i babitka:) mam nadzieje ze juz tez Was niedlugo zobacze w moim mailu????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłajcie, wysyłajcie :) Dziekuję Belleteyn za fotki :) śliczne... Już wiem, jak masz na imię ;) od niusi zaraz będą...czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny - normalnie przesadziłyście :-) ja oczywiście też chcę Wasze zdjęcia!!!!!!!!!! Widziałam już kasiątko, babitka, balleteyn, ineske i dziewczyny z bloga. na resztę czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiaa :) dziekuję, bardzo ładnie wygladasz w rozpuszczonych włosach :) wiem, skąd taki nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia dzieki za zdjecia super z ciebie dziwczyna. do reszty dziewczyn wysle pozniej obiecuje i prosze tez o reszte spa_cja gosiaczek rybnik czekam na wasze fotki.a mialam racje ze niektore z Was sie zdziwia ile zesmy dzis namazaly na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie elo :) wyslalam maila do Was wszystkich :) inaczej bym sie pogubila.. dzieki za zdj - Belleteyn - Twojego Tomka wprawdzie kiepsko widac, ale przeboleje - w koncu głownie o Ciebie chodzilo ;) Słodka romantyczka na łonie przyrody - pięknie :) Nusia - w loczkach Ci ladnie :) prostujesz na stale? Ja w stosunku do tych zdj kt wyslalam, mam ciemniejsze włosy - brązowe i czasem wyprostowane (prostownicą - od mycia do mycia). Poza tym chyba wiele się nie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Tomka - to zabieg celowy, bo on nie lubi jak się jego fotki rozpowszechnia :) :). Ech, siedzę bez niego, bo on jest w domu u rodziców i się kuruje. Oczywiście sprzedałam mu swojego wirusa, i co ciekawe on przechodzi tą samą chorobę milion razy gorzej - a nawet jeśli tak nie jest, to duuuuuuużo więcej o tym rozprawia - chyba wiecie co mam na myśli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek mowilam ze zdjec nie mam a tu wchodze na poczte i sa:) hehe i powiem ze urocza z was para:)taka radosna i usmiechnieta super:)bardzo ladnie razem wygladacie:)az sie milo patrzy:) Belletyn wiesz to chyba ta pora roku..mozna zwariowac..ja mam na sobie pidzame, skarpetki i szlafrok i mi zimno nogi mam jak z lodwoki jak ja chce juz lato..oby twoj Tomek szybko wrocil do zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatko - wyslalam do Ciebie tez, ale wyslalam teraz raz jeszcze w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz Kasiatko, nie odswiezylam i bedziesz miala x2 :D dziekuje w imieniu swoim i paskudnika z ktorym sie dzis poklocilam :) (zasluzyl!) Belleteyn - zdrowka dla Tomka. A o czym mowisz - wieeeeem :) w ich wypadku katar jest ciezko przezywana, niemal smiertelna choroba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. Ja cichutko choruję już 4 dzień - w zasadzie teraz to już zdroweiję, a u niego 37.6 st. jest warte wykonania telefonu w celu powiadomienia mnie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) całkiem normalne ;) Jak Adr choruje, to nie przesypiam nocy, bo lezy obok i stęka, marudzi i jeczy :) A pozniej rano - on odsypia, a ja zasuwam do pracy :) ot sprawiedliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Łukasz ma syndrom suchego oka...powaznie ani plakac nie moze...ma zatkane kanaliki lzowe..oczy mu sie szybko podrazniaja....ma co kilka godzin przekrwione i go swedza..wiec kilk razy zakrapianie i oklady cieple i masaze...mam swojego chorowitka na odziale...a jak sie zaczyna zle czuc..to moj duzy hipohhondryk juz kilka dni wczesniej siega bo aspiryne..ehh ci faceci...a my cierpimy i to godnie znosimy:)babitku ja nie pamietam czy ci wyslalam zdjecia na emaila...bo juz ich tyle dzis wyslalam ze nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszym topiku mamy p[ozałatwiane sale i kapele i niektóre z nas - fotografów i kościół. Ja na 08.2008 salę zamawiałam w lutym i już 3 terminy w tym miesiącu były zajęte. A tak na marginesie - znajomi byli na weselu w \"Panoramie\" czyli tej restauracji, w której będzie nasze wesele i mówili same superlatywy - pyszne jedzenie, miła i sprawna obsługa, ładny tort. Ucieszyło mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatko - wspolczuje Lukaszowi :( nooo i Tobie przy okazji tez ;) Ja tez sie juz zamotalam - ale sprawdzilam - nie, nie mam Twoich zdjec - dawaj! :) Belleteyn - bardzo fajnie :) czyjas opinia na temat sali, jesli sie w niej bawil, jest bezcenna. Mi tez sie morda hahała jak slyszalam o naszej sali pochwały :) Buteleczka - witaj :) Kiedy slub? Troche pewnie zalezy od miasta i Waszych oczekiwań. Im popularniejsza sala - tym wczesniej trzeba ja rezerwowac - wiadomo. My w zeszlym tygodniu (chyba Wam sie nie chwalilam w ogole :) ) wplacilismy zaliczki za sale i zespol, mamy juz fotografa, i krawcową :) Jesli zostal do Twojego slubu ok rok, to polecam zaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie i zaczynam wysylac zdjecia do tych co jeszcze nie maja moich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyslalam do wszystkich zakrecilam sie troche z tym wyslylaniem.musialam na kartce spisywac do kogo wyslalam od kogo dostalam .a teraz do lozeczka pora:) do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×