Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gosiaczek szukam pracy godnej mnie i mojego wyksztalenia.jestem po studniach magisterskich skonczylam marketing i zarzadzanie a kierunek organizacja i kierowanie przedsiebiorswem wiec w moim miescie ciezko znalezc prace pasujaca do mojego wyksztalcenia.obecnie czekam za odpowiedzia z paru firm i zakladow.wiec czekam ale w poniedziales ide sie przypomnic w pare miejsc aby wiedzieli ze mi naprawde zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać niełatwo jest rozstać się ze swoim panieńskim nazwiskiem! Głupolku - szukaj a napewno znajdziesz tylko się niepoddawaj!Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Ja też szukam pracy ale raczej takiej dorywczej :-) na 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki gosiaczek za wsparcie to szukamy jak na razie razem moze jeszcze ktos do nas dolaczy i nie bedziemy same :) i od razu troche lepiej mi sie zrobilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn - fryzura - Raczej nie wyprostuje wlosow - zostawie pokrecone, jakos \'ujarzmie\' loki, cos do spięcia, coś wiszącego, lekki bałagan, przy welonie (krótkim welonie) naturalny kwiat. ale oczywiscie to tylko koncepcja na razie. Nazwisko - przyjmuje Adrianowe.Troche zal, moj Tata nie zyje, nie mam braci, wiec powoli sie zegnam z nazwiskiem...aleeee nowe jest bardzo ładne :) Ineska - trzeba bylo pisac :) ja siedzialam chyba do ok 2, wiec moze bym Cie przebila :P ale dziekuje, ze nie rywalizowalas o tą szczytą pozycję :) Glupolku - pewnie ze sie nie poddawaj, zobaczysz ze znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolku, a od kiedy nie masz pracy? Mnie straszyli, że po takich studiach to pracy nie znajdę, a czekałam tylko do wrzesnia...bo w moim zawodzie we wrzesniu sie zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam czegoś na krótko więc najbardziej prawdopodobne, że przyjmą mnie w:butikach, knajpach, może jakaś niania sama nie wiem. tak napoważnie to zacznę szukać od czerwca bo wtedy będę maiła więcej czasu. Ale ja jestem z Warszawy więc u nas pracy jest do wyboru do koloru :-) głupolku a Ty skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem :) właśnie szykuję się na druga zmianę, bo pokorne (biedne)ciele z dwóch matek ssie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac_cja ja szukam od dwoch miesiecy intensywnie. po studniach tez pracy nia mialam szukalam i zarza po obronie wyjechalam do UK i wroclilam 2 miesiace temu ale to dluga historia. poczekam jeszcze troche a jak nie to wracam sama bo moj facet dostal tu prace i nie chce juz wracac ale ja chyba nie dam rady sama bez niego jestesmy juz 6 lat ze soba bedzie trudno sie rozstac jak wyjade oj bedzie:( gosiaczek jestem z Inowroclawia z wojewodztwa kujawsko pomorskiego a u nas takie bezrobocie. ale nie chce juz dolowac w poniedzialek moze juz dadza znac z jakiejs firmy tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pracy juz od 8.00 do 18.00 dzis..teraz mam chwilke przerwy by sie przebrac..tak to jest jak mieszka w miejscu pracy...ehhh czasami mam dosc..Babitku zdjecia wysle ci po 18.00 oki bo teraz nie zdarze:)a co do wlosow na slub itp to ja nie mam zileonego pojecia mam dlugie wlosy..milo by miec ropuszczone ale sadze ze sie upoce itp qlle pewniej sie czuje w rozposzczonych..w upietych wydaje mi sie ze mam odstajace uszy wiec sama nie wiem..no i czuje sie lysa bo cale zycie chodze w rozposzczonych hehe wiec nie mam zielnego pojecia:)do zobaczenia wieczorekim:)milego dnia Ps; gosiaczku napewno znajdziesz prace..zobaczysz...tyle jak sie juz ja ma to potem chce sie jej nie miec hehe...:)uszka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze nie jestes z Łodzi, szukałybyśmy razem. 2 miesiące to nie długo, wiem, ze jesteś przybita, ale jestem przekonana, ze jak juz znajdziesz pracę, na pewno niedługo, to juz jej nie puscisz, taka bedzie fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jak ja Wam sie zrewanzuje Wy takie kochane jestescie naprawde :) umiecie czlowieka podniesc na duchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest kwestia czasu czasami dluzszego by znalezc prace..tylko jesli moge dac rade..jak znajdziesz jakas z ktorej nie bylabys zadowolona to lepiej poczekaj ciut dluzej aby znalezc taka ktora bedzie cie satysfakcjonowala bo wiem z doswiadczenia ze w pracy mozna latwo utkwic na bardzo dlugo...a potem ciezko odejsc..:) NAPEWNO ZNAJDZIECIE PRACE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie moge przeczytac zaleglych postow czekam na gosci nusiaa podaj emaila to wysle ci zdjecia dziekuje rowniez dziewczynom ktore wyslaly mi swoje zdjecia. Ja mam nazwisko tylko meza Dobra ja uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyndziowa@interia.pl ja wlasnie wrocilam z zajec..najnormalniej w swiecie poszlam na blauke:)) nawialam z 1,5h wykladu coz za satysfakcja-->dawno tego nie robilam hehe i dzis bbb sie dowartosciowalam bo jakis gosciu z zajec na kolacje chcial mnie zabrac hehehe....coz nie jest chyba ze mna az tak zle;))) a no i jutro mam WOLNEEEEEEE i koniec wykladow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia - ja dzisiaj nawiałam z całego dnia!weszłam podpisałam się i wyszlam :-) ja lecę spać bo ostatnią noc kiepsko spałam i jestem bardzo zmęczona!mieliśmy gości i musiałam spać z tatą a on okropnie chrapie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy nusiaa zaraz wysle ci zdjecia. tez tu chyba dzis nie zajrze,znow IMPREZKA musze wszystko przygotowac.za oknem brzydka pogoda,dopiero wstalam ide zrobic sobie kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo gosiaczek to bylas lepsza niz ja:))tez poszlam wczesnie spac....cos kolo 23ej... izabelka dostalam foty super:))ach kobieta zmienna jest co zdjecie to inna hehehe ja to tobie zazdroszcze kurcze ciagle imprezki...ja ostatnio na imprezie to bylam chyba z 2lata temu....tzn takiej prawdziwej...bo ze znajomymi to sie czesciej spotykamy.... ja zaraz robie sobie pyszna kawuche..troche ogarne mieszkanie i spadam na zakupy:) nienawidze jechac z zalozeniem kupna czegos...a dzis musze kupic kostium jakis i bluzke...kicha na maxa:) pozdrawiam w jakze paskudno-deszczowy poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana! Mam wielką prośbę do babitaka o jakąś recenzję zespołu MEGIDO. No i Belleteyn jakbyś mogła o Amigosach coś bo muszę w tym tygodniu podjąć decyzję pomiędzy tymi dwoma zespołami a wiem, że u Was grają!powiedzcie proszę co zadecydowało o tym, że ich wybrałyście? Będę dozgonnie wdzięczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia masz racje przez ostatnie kilka lat bardzo duzo eksperymentowalam z kolorem wlosow po blond az po czarne w ostatnim czasie. Wiesz co ja juz w sumie mam dosc tych imprez ....lubie do kogos chodzic a niestety ten weekend musze neistety ja przygotowac (dlatego ze mam mmmmmmmmmm) Wszystko bylo by dobrze gdyby nie tylko jedni znajomi maja 2 dziecii te dzieci sa bardzo zle wychowani wszystko otwieraja ,robia balagan i wogole zero zainteresowac...lubia pisac po scianach itp,nie usiedza na jednym miejscu i dlatego zawsze po nich jestem wykonczona bo nie to ze przed impreza trzeba posprzatac to jesczze po niej koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyyyyy chyba bym nie wytrzymala...opis tych dzieciakow wyglada jak opis ataku kosmitow hehehe:) masakra.....u nas na szczescie pomimo ze wszyscy juz starzy to nasi znajomi dzieci nie maja;) mamy jednych takich co juz jedno chowaja drugie juz niedlugo=vel wlasnie kosmitow;) ale z nimi widujemy sie tylko sporadycznie nie czesciej niz raz na rok:)i na szczescie nie u nas bo mamy za male mieszkanie na przyjmowanie tylu gosci:)toc dzieciak na materacu spac nie ebdzie:) no to milej imprezy....ja sie maluje i spadam na zakupupy.......bleeee nie chce mi sie nieznosze tego:( trzymajcie i dam znac pozniej czy wrocilam z czyms ciekawym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik ma jutro urodzinki :) Tu coś dla ciebie. http://img144.imageshack.us/my.php?image=artificiitortby3.png Wszystkiego najlepszego :) Co do Amigosów. Szukałam zespołu przesłuchując dema na różnych stronach. Nic mi się nie podobało, i mój znajomy wspomniał, że robił stronę dla zespołu no i dał adres. W sumie to członkowie zespołu chodzili do podstawówki z najlepszym kumplem mojego Tomka a potem z nim pracowali. Miałam wobec tego relację z pierwszej ręki. Znajomy ich zdecydowanie polecał, i to nie ze wzgledu na znajomość, bo zna akurat członków 2 czy 3 zespołów weselnych. Akurat Amigosi wg niego są solidni i profesjonalni. Umówiliśmy się na spotkanie i po obejrzeniu filmu z wesela (żona jednego z członków zespołu robi filmy z wesel a on je montuje) byłam pewna. Nie był to montaż \"najlepszych kawałków\", tylko prwdziwy film o tym, jak grają. Poza tym dysponują też fajnym oświetleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik Wszystkiego njalepszego :-) Balleteyn - dzięki za opinię muszę się szybko zbierać bo coraz mniej zespołów ma ten termin wolny, a Amigosi też mi się bardzo podobają :-) czekam jeszcze na opinię babitka i się decydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik wszystkiego naj naj naj:) ja spasowalam i dzis nie ide na zakupy hehe posprzatam w domku i poucze sie czekajac na mojego micha:) milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) A babitek spał :) Rybnik - i ja wszystkiego naj! :) Znajduj kochana powody do usmiechu kazdego dnia, niech spelniaja Ci sie marzenia a zycie uklada sie tak, jak sobie tego zyczysz! :) - to tak na jutro z wyprzedzeniem :) My czesto imprezujemy, ale raczej w bezdzietnym towarzystwie na razie :) Gosiaczku kochany, Megido. Nie moge napisac nic o znajomosciach - znalazlam ich sama przez siec, pozniej szukalam (podobnie jak z salą) opinii w necie na ich temat, co by sie utwierdzic w wyborze :) I tak - wybralam ich, poniewaz szukalam zespolu, ktory dobrze spiewa po angielsku (zeby nie brzmialo to żenująco), w ktorym spiewają i meskie i damskie glosy, ktory ma repertuar rozbudowany daleko poza discopolo - baaaardzo chcialam tego uniknac. No i z ktorym moge sie dogadac :) Ci spelnili powyzsze warunki, pogadalismy sobie jak sie spotkalismy, maja doswiadczenie - wiedza, przy czym ludzie sie dobrze bawia, 3 kolesie i panna, dodatkowo z akordeonem - jak trzeba - co do mojej sali bardzo pasuje :) No i coz - z ich demo, przekonala mnie bliskosc do oryginalow - po prostu uwazam, ze ladnie spiewaja. Kosztuja 2700 (jak pisalam wczesniej), graja 10h od momentu przyjazdu pary mlodej na wesele, w trakcie przerw - dogadujesz sie, czy ich plyty, czy Twoje. aliczki biora 400pln :) A z opinii na jakis forach slubnych znalazlam info, ze: nie pija, umieja rozbawic towarzycho, ze czesto zostawali dluzej (bez doplaty), jesli ludzie sie dobrze bawili (cytuje \" ciezko ich bylo sciagnac ze sceny\" :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Babitek! Ciężki będzie wybór bo obydwa zespoły mi się podobają i zupełnie nie wiem co robić i jak ustalić, który lepszy!! będę musiała przemyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradzic obiektywnie Ci Gosiaczku nie umiem :) Bo podswiadomie ciagne do \'mojego\' zespolu :) Ale powodzenia! I daj koniecznie znac, jak wybierzesz, bom ciekawa.. A, proponuje Ci zamknac oczy, i niech ktos Ci puszcza muzyczke - ktoras w koncu Ci sie bardziej spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×