Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Mozna Gosiaczku :) Ja widzialam fryzury i makijaze wlasnie tej wizazystki i ani do jednych, ani drugich nie mozna sie bylo przyczepic :) Kwestia tylko tego, czy malowanie i czesanie jest pobocznym zajeciem wizazystki i robi to od czasu do czasu, czy to jej praca, pokonczyla kursy i szkolenia, robi to na codzien itd. Wydaje mi sie, ze jesli wizazystka jest profesjonalistka, to spokojnie mozna jej oddac i wlosy i twarz :) wiekszosc z nich umie sie tez zajmowac paznokciami...ale z tego juz nie skorzystam. Z reszta - na fryzure slubna zwykle umawiasz sie na probe wczesniej - jesli sie nie spodoba, nie skorzystam :) Z ponczochami bym potestowala - nie masz sie co zastanawiac - jak przymierzysz, zobaczysz, co Ci sie bardziej podoba. Feni - super - szybka jestes :) Ja kochana wychodze za maz troche po Tobie ;) 26 kwietnia, wiec moze Ty mi podoradzasz... Ale tak w temacie - podstawowa rada, jaka uslyszalam - NIE PRZEJMOWAC SIE DUPERELAMI (typu oczko w ponczochach - trzeba miec zapasowe :) ) i NIE PRZEJMOWAC SIE JESLI COS IDZIE INACZEJ, NIZ BYLO ZAPLANOWANE - wazne, zeby efekt byl oczekiwany :) Najgorsze co sie moze zdarzyc, to nerwy, lzy i stres jesli cos idzie nie tak, jak chcialysmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja niestety teraz tylko na chwile, mam w domu kupe prasowania i jeszcze chce posprzatac przed jutrzejszym wyjazdem bo siasiadka bedzie przechoddzila podlawec kwiatki i nie chce sie spalic ze wstydu :-P agital-------------- gratulacje dla mlodziutkiej mezatki :-) z jednej strony juz ci zazdroszzcze ze ty juz "po" a z drugiej fajnie jest czekac :-) "nowe" dziewczyny poslijcie prosze zdjecia, adres w nicku :-) zaraz sie odwdziecze :-) aa, agital-moja skrzynka lubi duze przesylki wiec slij smialo fotki ze slubu :-P pzdr 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem nerwowa,sama sie wszystkim zajmuję na mojego chłopa nie ma co liczyc,narazie w Anglii siedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feni------------ poszla do ciebie fotka :-) z adresu mailowego domyslam sie ze jestes 81 rocznik :-) to tak jak ja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feni a jak moge spytac co planujecie po slubie? wyjechac do anglii czy byc tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer dzieki za foto, po slubie moj facet wraca do Anglii a ja po obronie w lipcu dojade do niego,niewiem jak długo tam zostaniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...widze rozpisane mnie tu wczoraj nie bylam i troche do czytania jest :) .. ja fryzjerke mam tez sprawdzona z radomia zawsze na kazde wesele sie czesze tylko u niej i jestem bardzo zadowolona..co do sukni to mam duzo czasubo slub w pazdzierniku wiec mysle ze w marcu lub kwietniu sie wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej summer dzięki ja tez jestem 81 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze ze wiecej jest 81 a myslałam ze ja jestem stara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feni----------- a co niby za stare z nas :D mlodziutkie i juz :-P poza tym musialysmy sie wyczekac na tego jedynego :D agital---------- czekam na twoje fotki tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiacze86
Ja już w pracy! imili - no nie taka najmłodsza ja jestem Twoją rówieśnicą :) Powiem Wam , że do mojego ślubu jeszcze ponad 10 miesięcy a ja już się denerwuję, a jak myślę o Kościele to mi fruwa sto motylków po brzuchu :) nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh do mojego troche wiecej ale gosiaczku tez nie moge sie doczekac tego dnia...cciagle mysle o tym dniu:) i mam nadzieje ze wszystkjo bedzie tak jak sobie wymarzylismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już nikt z rodziny słuchać nie może bo ja ciąglę gadam o ślubie i o tych sprawach :) już nawet Marcin czasem ma dość ale co ja poradzę,że ja tak przeżywam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja wrocilam juz z pracy :) Nadal Pada deszcz. Widze ze troche sie rozpisalyscie musze was troche poczytac. Juz chcialam napisac tytul piosenki ale widze ze Babitek mnie wyprzedzila :) Zgadzam sie jezeli ktos powie ze chce sie pomalowac na slub to zaraz cena wzrasta :) Babitek Twoja wizazystka bierze tak jak wszystkie ja tez wlasnie takie znalazlam ze 100 zl od osoby.z dojazdem.Ja Wlasnie chce makijazystke i fryzerke do domu nie mam zamiaru gdzies sie jeszcze wloczyc w korkach. summer milego wyjazdu i odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh skad ja to znam...tez ciagle o tym mowa :) a jak moj Karol dzwoni do mnie tez aby mu opowiadam co i jak a on sie smieje ze mnie :) i mowi co to bedzie jak bedzie miesiac czy dwa przed hehe to dopiero bede nawijała:D... U mnie grzmi zachmurzylo sie ale cosik deszcze nie umie spasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już poprawiłam sobie humorek :) kupiłam sobie właśnie sweterek bieliznę i pończochy samonośne białe :) oj Marcin się dziś zdziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a my wlasnie po rozmowie z fotografem, zdecydowalismy sie na ceremonie+zyczenia+plener za 2300 :-( ale dalej nie wiem czy bedziemy robic plener w dniu slubu czy nie. jak wy myslicie zrobic? marcin chce w inny dzien zeby nie zostawiac gosci a ja sie boje ze w inny dzien nie bedzie juz takiego nastroju... co do zakupow to ja dzisiaj "wyszperalam" sobie w second hand-zie swietna spodnice. lubie czasem cos poszukac w takich sklepach ale zadko jest cos na mnie, raczej wieeelkieee rozmiary :D u mnie burza, mam nadzieje ze na wyjezdzie bedziemy miel lepsza pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer - ja mam plener dwa dni po weselu.Wybraliśmy tak ponieważ a)nie będzie czasu przed Kościołem na zdjęcia b)po Kościele też nie a nie chcę gości zostawiać samych c)to mają być zdjęcia ślubne a przed ślubem to byłyby zdjęciami narzeczonych d)będziemy mieli więcej czasu na zdjęcia a nie w pośpiech bo zaraz trzeba gdzieś tam jechać e)opadnie stres a na zdjęciach będzie widać już tylko radość a teraz minusy a)trzeba zrobić fryzurę i makijaż lub samej go wykonać (ja tak robię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek------------ moze sie zdecydujemy na plener na inny dzien ale na pewno bedziemymiec zdjecia przed kosciolem w trakcie zyczen (mam nadzieje ze bedzie pogoda ) co do pleneru to nie wiem sama. a ja sobie wlasnie zjadlam miche fasolki szparagowej - moje ulubione danie i na moje mozliwosci kulinarne doskonala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jasne zdjęcia przed Kościołem muszą być ja mówiłam o plenerze.My mamy zdjęcia z przygotowań, reportaż, Kościół, zabawa na weselu do tortu i plener ;) razem ma być 300zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy zdjecia w dniu slubu tzn na 16 mamy studio i pozniej zaraz plener . Zaraz wybieramy sie do restauracji na kolacje :) milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek a mozesz napisac ile plaicie za foto?? i w albumie macie ile zdjec? 300? czy 300 to sa wszystkie juz razem na plycie? my mamy w albumie 60 a w sumie 100... chyba nic nie pomieszalam z tymi liczbami :-) rybniczku na o udanego wieczorku :-) ja niestety sama dzis do pozna ale jak marcin wroci to moze tez jakas kolacyjke zrobie dobra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kamerzystę i fotografa płacę 1600zl.Odzielnie nie wiem ile bo wzięłam taki pakiet :) 300 zdjęć na płytce.Album kupuję sama taki jaki mi się będzie popdobał i tyle ile będę chciała tyle zdjęć mi do niego wklei :) a płacę za normalne wywołanie ok 39 groszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my planujemy slub na okolo godzinke 16 lub 17 cos takiego a przed zdjecia plenerowe chyba tak zrobimy tzn na 11-12 zdjecia :) a dlatego tak poniewaz swiadka raczej bedziemy mieli nie z tej miejscowosci co bedzie slub tylko bedzie z lodzi dlatego lepiej bedzie nam tak pasowalo dla mnie to obojetne z reszta jestem przyzwyczajona bo z rodziny i na jakim bym weselu nie byla tak zawsze robili...a na pewno nie po kosciele bo gosci zostawiac nie bedziemy bylam na jednym takim weselu wlasnie na slasku i nie podobalo mi sie to bo 3 tygodziny byly spedzone bez pary mlodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×