Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

e tam,narazie musze sie przyzwyczaic do mysli ze zamąż wychodzę więc o sukni nie myslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam się i mieszkałam w Wawie przez 19lat.Wyprowadziłam się za Warszawę 30 km.Codziennie w niej jestem ale wolę mieszkać tu gdzie teraz - cisza i spokój zero pośpiechu :)i tak mi dobrze!JAk wyjeżdzamy na wakacje i ktoś pyta nas skąd jesteśmy i gdy mówiłam, że z Warszawy ludzie zawsze się krzywili :( brzydal i złośnica no bo tak siebie nazywamy :) bardzo dobrze pasuje do nas ten opis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Gosiaczku, dokladnie o tym mowie. Wiadomo, ze nie wszyscy Warszawiacy sa zli. Ale ogolnie opinia o Warszawiakach jest fatalna.. My tez planujemy wyniesc sie pod Warszawe - glownie ze wzgledu na ceny dzialek i domkow, ale to jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital,dzwoniłam na Piastowska do Classy miła Pani powiedziała mi ze jeszcze mam czas w listopadzie powinnam zaczac rozgladac sie za suknią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka piosenka tylko nie znam ani tytułu ani wykonawcy - może, któraś mi pomoże to leci jakoś tak.. wielka miłość nie wybiera - zostajemy jej wierni na zawsze.Wielka miłość wielka siła czy jej chcemy nie pyta nas wcale.. napewno namieszałam ale może, któraś wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - Serweryn Krajewski \'Czekasz na tę jedną chwilę\' - muzyka z filmu Uprowadzenie Agaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dokładnie Babitek mnie uprzedził... a Panie w Classie sa bardzo miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
feni a co do przyzwyczajanie się do bycia zoną to sama w to uwierzyc jeszcze w dniu slubu nie mogłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
feni a ślub kiedy w sierpniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czego sie jeszcze boje ze w dniu slubu ogromny pryszcz mi wyskoczy na nosie,albo na czole,albo na dekoldzie albo na plecach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj to coś mi się pomyliło :) ja miałam 2 czerwca i końcem listopada suknie wybrałam (w sumie nie poszłam wtedy już wybierać tylko tak popatrzeć, bo byłam wcześniej z tym welonem) a w grudniu zapłaciłam zaliczkę Panie zabrały miarę i w lutym była 1 przymiarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feni - to tzw sila wyzsza - nic nie zrobisz. Mozemy miec nadzieje, ze tak sie nie stanie. No i powinnysmy sobie jakis czas przed slubem odpuscic slodycze i ostre potrawy - bo i te i te sprzyjaja powstawaniu syfow. Mozna tez jakis czas przed slubem isc do kosmetyczki na oczyszczanie, wtedy tez jest mniejsze prawdopodobienstwo, ze cos wyskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
feni będzie ok a makijażystka może zdziałać cuda (mnie w sumie malowała koleżanka ze szkoły podstawowej) ja byłam szalenie zadowolona a dekolt czy plecki tez może zatuszować z lekka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybieram sie do makijazystki ale oczywiscie nie powiem ze to na moj slub bo skasuje mnie jak za zboze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja umowilam sie z wizazystka, ktora juz mnie malowala - wlasnie na to swiadkowanie. Dla mnie wazne jest, ze jest sprawdzona, bo jestem alergikiem i nie wszystkich kosmetykow moge uzywac - a z jej kosmetykami juz probowalam, no i wiem, ze podobal mi sie jej makijaz i ze byl bardzo trwaly. A place 100pln z dojazdem do mnie do domu na umowiona godzine. Jesli bedzie wiecej osob, to mniej - np. moja siostra, mama, tesciowa, swiadkowa..wtedy policzy mniej, niz 100pln za osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dojazdem do domu to jest genialny pomysł,ale niewiem czy u nas sa takie makijażystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem umówiona z makijażystką do mnie do domku przyjedzie - jest rewelacyjna i kosztuje mnie 150 :( ale co tam to przecież jedyny taki dzień w życiu!! Wiem,że pytam o głupotę ale jakoś to mi ostsnio spokoju nie daje.Tylko bez śmiania się :) pończochy powinny być białe czy koloru ciała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem umówiona z makijażystką do mnie do domku przyjedzie - jest rewelacyjna i kosztuje mnie 150 :( ale co tam to przecież jedyny taki dzień w życiu!! Wiem,że pytam o głupotę ale jakoś to mi ostsnio spokoju nie daje.Tylko bez śmiania się :) pończochy powinny być białe czy koloru ciała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Feni :) http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=36 pod tym linkiem sa wlasnie ogloszenia ale poprzegladaj sobie cale forum, moze w innych dzialach tez jakies ogloszenia sa. Mozesz pomyslec nad tym, zeby wizazystka byla od razu fryzjerka - moja takze czesze, wiec prawdopodobnie przyjedzie do mnie do domu, uczesze mnie, pozniej zrobi makijaz, a potem zajmie sie reszta rodziny a ja pojade sobie na zdjecia :) w ten sposob oszczedze sobie sporo jezdzenia i czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek na innych forach piszą ze białe i pewnie takie maja byc,chociaz do sukni ecru bezsensu zeby były białe,lepiej cieliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek Ty normalnie zorganizowana jestes:D mnie i moje druchny bedzie czesać ciotka kolezanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc dziewczyn zaklada biale. Ale prawde mowiac, mi sie biale nie podobaja - wg mnie ladniej wygladaja cieliste - ale to Gosiaczku glownie chyba zalezy od Twojego gustu :) Ponczochy sa drozsze, wiec jak juz bedziesz miala sukienke w domu, kup sobie 2 pary podkolanowek - biale i cieliste, przymierz te i te i od razu bedziesz wiedziala, jakie ponczochy kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feni - taki moj los, musze byc zorganizowana - w pracy koordynuje projekty z wieloma podwykonawcami, wiec nauczylam sie wszystko planowac :) Slub tez w koncu jest projektem ;) Poza tym, przyznam, ze korzystam z doswiadczen przyjaciolki, ktora podpowiada mi wlasnie, na czym sie wysypala, z czym zabraklo czasu i co w jakiej kolejnosci :) to wiele ulatwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi też się bardziej podobają cieliste ale suknię mam białą więc podobno powinny być białe :( wygląda na to, że się rozdwoję - nad suknią się tyle nie zastanawiałam co przy pończochcch :) normalnie komedia :) A co do pań fryzjerek i kosmetyczek w jednym to ja trochę sceptycznie podchodzę do tego - bo czy można być perfekcjonalstką w jednym i w drugim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek a Ty kiedy zamaz wychodzisz moze tez mi cos podoradzasz?? znalazłam makijazystkę z Bielska:D wysłałam jej juz zapytanie,z dojazdem i makijazem próbnym bierze 100zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×