Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

tak, suknie z Maggie Sottero sa piekne:) dla tego zajmuje sie ich szyciem:) mam problem - tesc mnie nie lubi, i ja go nie lubie (to za malo powiedziane)- czy mam prawo go zaprosic?? (rodzice TZ sa po rozwodzie) ps. tesciowa - jest zajebista:) sie nie wtraca, jest zyczliwa, i mnie b.lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, ja mam ten sam dylemat z moim ojcem, jak bylismy u ksiedza to sie poradzilam go co zrobic, jak on to widzi, bo ja byłam na zdecydowane NIE, po tym co mi powiedzial zmieniam powoli zdanie ale jeszcze nie w pelni, bo ciezko tak od razu sie przestawic jak gdyby nigdy nic, wiec poradzil mi zeby wyslac ZWIADOMIENIE, ale NIE zaproszenie!!!! powiedzial ze z jego doswiadczenie bede kiedys zalwac ze tego nie zrobilam ja na to ze nie zapowiada sie ze kiedykolwiek bede tego zalowac!! ale myslalam o tym i MOZE wysle, musze byc pewna tego!! nie wiem jak sie zapatruje Twoj przyszly maz na to ale moim zdaniem nie jest to glupi pomysl z tym zawiadomieniem, ja sie tylko boje ze moj kochany tatus pomyli pojecia zawiadomienie a zaporszenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam Was :) ja w połowie po obiedzie :) na drugie danie musze zcekac do 16 :) i dobrze :) Zostałam poinformowana ze egzamin razcej lajtowy wiec poprzestane na sciagach i na odpisywaniu :) tzn cos tam jeszcze sie poucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sciagam piosenki dla dzieci :D moja chrzesniaczka ma za 2 tygodnie urodziny i wpadlam na to zeby oprocz prezentu nagrac jej plytki z piosenkami bo niedawno poszla do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny ja dzis cały dzień latałam za zaproszeniamy i chyba wiemy co wezmiemy postanowilismy ze kupimy zaproszenia obraczki i alkohol w najblizszym czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłąm z pracy i czytam was:);)🌼 ładna podwiązka:) cafko-ja też włączyłam pranie:) jeszcze obiad i prasowanie mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonka fajnie :) Kala tyle ze ja rano pranie robilam ;) teraz sie grzeje herbatka, a piosenki dla tego malego szkraba sciaglam az na 3 plyty jak nie wiecej ;) reszta gdzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! 🌻 🌻 🌻 nie ma mnie ostatnio bo choruje straszliwie :-( mam silne przeziebienie, z anginą i zapaleniem ucha! masakra! w zeszłym tygodniu w czwartek gdy choroba ta miała swój początek doswiadczyłam gorączki 40,1 stopniowej... coś okropnego!!!!!!!!! Staram się jak najszybciej wyzdrowieć ale coś mi to nie wychodzi :-( POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE PANNY MŁODE!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie dziewczyny :) moze dziwne ale zadam hihi. świadkow zaprasza sie wczesniej od pozostalych gosci, to wiem, ale pytanie czy jak sie zaprasza swiadka to w zaproszeniu wypisuje sie rowniez osobe towarzyszaca? pytam, bo nie przepadam za dziewczyna swiadka, nie lubie jej poprostu i chyba nie chce zeby ona te zaproszenie dostala wczesniej od wszystkich, wiec chyba zrobie tak ze swiadkowi dam osobno a jej pozniej? hmm nie wiem czy to glupio nie bedzie ale znowu nie zalezy mi na jej opini i przejmowac sie nie bede, nie wiem jak to rozwiazac, moze podsunie mi ktoras pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki zdrowiej szybciutko nam :) :) cafka chyba czas na przerwe w graniu i zaczac nauke :) wkurzyłam sie juz 2 miesiace chodze na swietlice i jak na razie kasy z tego zadnej nie mam :( na koncie pustki, dlugi mi rosna, legitymacji nie mam nadal, mam egzamin w sobote, na przyszły tydzien musze napisac prace zaliczeniowa z socjologi wspólnot lokalnych (tematu nie mam bo mamy sobie sami wymyslic---swietnie, nie mam pojecia), przygotowac sie na cwiczenia z przemian cywilizacji wspolczesnej (nie mam ksiazki, jeszzce lepiej), po prostu cudownie!!! POMOCYYYYY :(:(:(:(:(:(:( wszystko mnie przerasta (mam nadzieje ze to oznaka zblizajacego sie okresu) zonqa fajnie ze juz macie plany co do takich zakupow, my chcielismy juz kupic alkohol ale na razie nie mam kasy!! chce juz grudzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka tylko sie nam nie doluj 🌻 to pewnie okres :P zobaczysz wszystko sie powoli rozwiaze i nie bedzie tak zle, mowi Ci to cafka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka najbardziej wkurza mnie brak kasy :o a co do Twojego pytania to Twoj slub, masz prawo zapraszac kiedy chcesz i kogo chcesz :) i mysle ze mozesz zaprosic ich odzdielnie, choc pewnie aj bym zaprosila ich razem ze sknerstwa (2 razy wydawac kase na 2 zaproszenia ). Ja tez musze zaprosic mojego chrzestnego z rodzina, a go nie trawie!! Do tego mojego kuzyan, ktorego weicznie boli glowa, on juz musi isc, bo on sie nudzi!! leeee (oj chyba musze sobie jakas melise albo cos na uspokojenie zazyc bo mnie roznosi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafko-ja też kiedyś ściągałam piosenki dla koleżanki małego:)fajny to był pomysł,bo do dziś kilka razy dziennie włączają płytki i śpiewają piosenki.Ania(moja kumpela) bardzo się ucieszyła, bo jak był kinder bal to muzykę miała z głowy.;) już po obiadku:P,ale się dziś obiadłam z moją szefową sobie folgujemy(serniczek,rurki z bitą śmietaną)-trwam w postanowieniu,ciekawe czy wagi przybędzie pod koniec miesiąca minimum 1 kg;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Gagatka, wydawac 2 razy na zaproszenie :) ale wiesz nie chodzi mi o ta kase, chodzi mi glownie o to ze ta dziewczyna nie zasluguje na wczesniejsze zaproszenie razem ze swiadkiem,gdzie rodzina nie dostanie jeszcze zaproszenia a ta glupiutka malolata dostanie, moze wyplywa teraz ze mnie troche egoizmu, ale ja jej poprostu nie trawie!! dawalam jej szanse na poprawe stosunkow, ale stwierdzilam ze sie nie dogadamy!! dlatego chcialam sie was poradzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala jak chcesz to wysle Ci anwet z 5 kg :P:P:P:P chcesz mailem, smsmem, poczta zwykla, kurierem czy osobiscie?? :) a wlasnie my sie chyba nie widzialysmy na zdieciu ?? pokaz mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronie co cafko podałas (strona slubna płocka) jest fajna zabawa list od kolegi po włosku, rok temu byłam na weselu gdzie było to czytane, była swietna zabawa. Tylko ze byla tam rodzina michala (wesele jego kuzynki) i tak sie zastanawiam czy moge to powtorzyc ?? Jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Gagatka, ona jest chyba jedyna osoba ktorej naprawde nie lubie :) i chyba tak zrobie ze brata mojego zaprosimy najpierw a ja pozniej, trudno moze to i glupio wygladac, ale jak swiadek to swiadek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozesz Gagatka, przeciez tyle jest zabaw co sie powtarzaja wiec jak najbardziej jestem za :) Kala mam nadzieje ze piosenki jej sie spodobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto mi chodzi :P List od kolegów Bongiorno Kamillo frajera (Dzień dobry drogi Kamilu) Kontato schizofrenio (bardzo nas cieszy) Liberta kaput (że się ożeniłeś) Akademio kabaretto (w tym uroczystym dla Ciebie dniu) La dyscyplina dyktatore (życzymy Ci wiele radości i szczęścia) Paloma maszkarone (pojąłeś piękną żonę ) Katorga, galera, patoga (po weselu rozpoczniesz normalne życie) Finito amore... (wasz związek będzie pełen miłości) Cinquecento bambini (potem może przyjdą dzieci) Padre Virgilius (zostaniesz ojcem) Silencio mortale (będziesz się cieszyć tą perspektywą) Arszenikos cyjankare (dbaj o teściową) Piwencjo kuflozo (i o teścia) Vizitato prokuratore (a zostaniesz doceniony) Gratulacjone (życzymy Ci) Non kolaboracjone (miłej współpracy) Forsa finito (dużo pieniędzy) Apartamento sutereno (ładnego mieszkania) Karocze sireno (dobrego samochodu) Prego ciao Italia Bongiorno ogródek, sekator, działka (udanych wakacji co roku) Cavalieros Sicilianos Italianos (tego wszystkiego życzą Ci koledzy ze słonecznej Italii) Kumplos smutatos (podpisano koledzy z Klubu Starych Kawalerów) P.S. Bongiorno stonka inwazione (Pozdrowienia dla gości weselnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cafka- to witaj w klubie,heh:D rzeczywiscie, jesli cos mu wysle-to tylko zawiadomienie. tylko ze sie boje czy zrozumie ze to \'\'tylko\'\' zawiadomienie. sa 2 fakty, ktorych sie boje : 1. moze nie przyjechac do Polski na slub, bo jest Szkotem 2. on lubi wyjazdy zagraniczne, i lubi robic na zlosc no i boje sie ze zepsuje mi wesele, lacznie z humorem:( kto mi jeszcze nie wyslal zdjatka?!:P na wymiane of course!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka wiem wiem :) ja tez to chce bo maz mojej kuzynki jest Włochem i sie pewnie ucieszy :) Calineczka dosc ze mamy tyle spraw i problemow to jeszcze takim czyms sie musimy przejmowac :( ale mam nadzieje ze jakos to bedzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki-zdrowiej nam szybko:) cafko-nasi świadkowie wiedzą ustnie, a zaproszenia dostaną tak jak wszyscy 3-miesiące przed gagatko 85-głowa do góry i uszy też:) wszystko się ułoży, u mnie też myślałam ,że \"zabiję\" uczniów za ich tępotę,ale już jest lepiej;) zjadłam dużo słodkiego i dobra herbatka -działa;) sprawdzone.polecam też masaż ukochanego-ale oni nie zawsze mają czas,a herbatkę i słodycze możesz sobie zaserwować sama;P;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×