Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagatka oto ja:P;P;O... w zależności od humoru :) a tak naprawdę daj mi adres meilowy to wyślę Tobie na skrzynkę bo nie umię tutaj umieścić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka- dla mnie rodzina jest bardzo wazna. wszyscy bliscy do mnie przyjda. mojasiostra bedzie swiadkowa, a siostry narzeczonego maz (czyli mojego TZ szwagier:) mial byc swiadkiem-wg. pierwszych ustalen. ale ze D. nie ma zadnego kontaktu i nie trzymuje zadnych stosunkow ze swoja siostra-wiec nie wiem kogo wziac na jego swiadka:( ja mam liczna rodzine,bedzie na weseleu ponad 50 osob, a od Dana max.10. w takim razie moze byc jego swiadkiem moj kuzyn??czy jak?? heh,fakt,zaczynaja sie pojawiac problemy:( i jego siostrze chyba tez zawiadomienie tylko wysle. i podpisze \'\'dla zolzy\'\':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 ten Wloch to twoj narzeczony?:) slicznie wygladasz na zdjeciach,jak ksiezniczka:) podaj maila, to ci wysle swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala prorytetem nie ma sprway :P:P:P heheh chetnie bym sie pozbyla z brzuch i boczków :) adres: a-g-a-j-a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka ja mam problem ze swiadkiem ale z mojej strony, nie mam siostry, ale mam 2 super kumpele chyba wybiore 1 z nich ale jeszcze nei wiem ktora, bo chce dobrze wybrac :) Gagatka pikna kobitka z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten włoch na zdieciu to moj Michał rodowity Polak :P:P:P ehhh ksiezniczka :) a jak mowie wszystkim ze jestem ksiezniczka to sie smieja :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 -zdjatka poszly na maila:) cafka - no to mamy problem,heh czy moge nie zaprosic jego taty i siostry?? skoro on i tak nie utrzymuje z nimi kontaktow?? ja zawsze uwazalam,ze nalezy zaprosic. ale od kiedy zaczelo mnie to dotyczyc...i tyle przykrosci...wiec chyba bede musiala byc twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 -przepraszam za pomylke:) ale od kiedy mieszkam w Londynie, to wszyscy sa dla mnie cudzoziemcami:) moj Dan jest brytyjczykiem, ale wyglada na Greka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Calineczko ja tez trwalam mocnow przekonaniu ze NIE zaprosze!!!!! nawet z ksiedzem sie sprzeczałam :) ale chyba otworzyl mi oczy, ze pomimo ze ON nie zachowuje sie jak ojciec a juz napewno nie chrzesciejanin, to ze ja mam byc lepsza i pokazac ze jestem jakby doroslejsza, nie wiem jak mam Ci to ubrac w slowa, mam nadzieje ze rozumiesz ;) ja jeszcze nie jestem gotowa do tego zeby wyslac ale powoli sie przelamuje, nei wiem co z tego wyjdzie, bo dodatkowej niespodzianki na slubie nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka nic nie szkodzi, duzo osob twierdzi ze to nie Polak, choc on tez lubi sciemniac ze nie jest Polakiem, kiedys jak sie poznalismy wmawial mi ze jest kambodzaninem :classic_cool: głupek Ide na tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która chce herbatkę wiśniową z rumem:) pycha.Zdjęcia wysłałam na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki ja dopiero z pracy i z angola a wy tu juz nastukalyscie tyle hohoho. Powiedzcie bylyscie kiedys u wrozki?:) co myslicie o takich \"wrozkarkach\" ciekawa jestem opini, bo ja bylam ale z czystej ciekawosci. Poza tym bedziecie sie opalaly na slub? jesli tak to moze wiecie czym sie roznia zwykle lampy od tych brazujacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Janne nie mam pojecia czym sie te lampy roznia, ja chodze na \"zwykle\" solarium :) co do wrozki ja nie bylam, chcialabym trafic na taka dobra wroze co powie mi dobre rzeczy, a nie te zle, ale narazie sie nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka lepiej nie idz bo ja bylam i zaluje. Choc nie sprawdzilo sie poki co pare rzeczy to zatrulo mi to glowe na dobrych pare miesiecy (te mysli) masakra. Znam wiele osob ktorym tez sie nic nie sprawdzilo. Cafka Ty masz tu elny etat na forum :D:D:D hehe ciagle jestes -fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janne no dlatego chcialabym do takiej naprawde dobrej cieplej i milej trafic, najlepiej do takiej staruszki :) wiesz Janne dzisiaj tak weekend tez ale ostatnio mnie tydzien nie bylo ;) od jutra tez mnie nie bedzie wiec ja albo znikam albo jestem caly czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jee Cafka bedziemy tesknic :( A powiedz mi czy Twoj chłop sprzata u siebie w domu?albo tez pomaga Ci w takich porzadkach domowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czy ja wiem czy reszta dziewczyn za mna teskni :P Janne sprzatanie? hmm, ile ja sie musze na wkurzac :D ja tylko czekam na moment kiedy zamieszkamy Razem bo wtedy bede mogla zostawic brudne naczynia, ciuchy i moze sie opamieta jak mu braknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuupiii to nie jestem sama :) moj chop to zanim poscieli lozko to musze mu wyslac z 5 smsow haha.No ale porzadze jak juz bedziemy mieszkali sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka -tęsknimy tęsknimy:) a co do sprzątania -to mój sprząta i nie muszę go prosić(odkurzanie,zmywanie podłóg,mycie prysznica itp-to jego bajka-ja tylko czasami.A i pozmywa i łóżko pościeli.Anioł:) a nie chłopak-gorzej z praniem i prasowaniem,ale to spoko a co do wróżki-ja kiedyś z psiepsiółkami wybrałyśmy się,byłyśmy tak przerażone kotami i rzeczami,bałaganem,że chciałyśmy uciekać,nic nie zapamiętałyśmy tylko marzyłyśmy by wyjść z tamtąd jak najszybciej.Do dziś na samą myśl mam dreszcze-nie polecam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj nie jestem az takim balaganiarzem, teraz inaczej to widze bo nie mieszkamy Razem, ale mysle ze jak juz zamieszkamy to bedzie mi wiecej pomagac bo bedziemy na swoim przeciez :) a teraz to troszke wiecej musze go prosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko doszły moje zdjęcia? apropos na Twoich nie widać tych zbędnych kg:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wasi panowie lubią wam podpatrywać o czym piszemy,bo mój J.się zainteresował i czasem nas czyta:)czasem chce zobaczyć zdjęcie i pyta lub prosi by pozdrowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala hehe pozdrow swojego mężusia i podziekuj za pozdrowionka. Moj nie czyta, bo biore laptopa do innego pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala moj nie czyta bo nie wie :) jakos tak wyszlo a jak jestesmy razem to ja nie wchodze na kompa no i tak to u mnie jest, ale nie mowie ze juz tak bedzie zawsze, moze kiedys mnie \"przylapie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dziękuje \"za pozdrowienia woła:) jak czytam szybko,to mówi nie tak szybko,albo czytaj na głos,pozdrów itp.a ja czasem chciałabym sama:P ale tak jest z facetami-może napiszecie mu coś by się przejął przygotowaniami -to jak sam wejdzie to się zdziwi:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×