Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja nie mogę nie pisać gdy go nie ma,bo oboję przychodzimy ok 19, a do pracy wychodzę ja wcześniej,Tak już jest jak się mieszka razem:) :P tylko czasem jak mu się znudzi lub robi coś innego to ja piszę sama,a i tak czasem pyta co tam u dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Kala calkiem fajnie :) my niestety nie mamy takiej okazji a jak jestem z Nim sama to wole byc SAMA :) pozdrowienia rowniez ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wieczorowo :) :):) ogladałam starszny film Bilet do piekła :) a cafka wykupiła abonametn razem ze mna i dlatego piszemy co dziennie o kazdej porze :P dzieki za zdiecia calineczko to Ty jestes ineska?? tylko pod innym nickiem?? Kala jestes cała mama :) A te kg to doszły niedawno :) wiec na styczniowych jeszcze nie widac :P Jarku pozdrawiam Cie serdecznie :) Jestes tu drugim facetem, pierwszy jest Wojtus, ktory na razie w ukryciu nas czyta :) A wlasnie ciekawe co z Yza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja pobilam chyba wszystko jeszcze nigdy o tej godznie nie gotowalam jajka :D zachcialo mi sie jesc a ze jajek mam nadmiar padlo na jajko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaspokoilam swoj głod tyle ze nie zdrowyszm serkiem danio jak w reklamie, ale co tam raz mozna ;) Gagatka ja sie tak zastanawiam czy oplata za abonament doszla w terminie, bo cos te kafe za czesto mi muli ;) a tak nie moze byc! ;) to dobranoc wszystkim i do sklikania rano :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam czytać.........uf co do zazdrości:P:P:P:P: ja jestem strasznie,ohydnie,okropnie zazdrosna....a teraz jak jestem w ciąży to już wogulę. A Sławek jest z tych osób które nie pokazują zazdrości i jak mnie to wkurza..... chociaz ostatnio dostałam mms-ka od kumpla z Włoch i na stronkę weszłam bo mi sie na telefonie nie wyświetlił... przesłał mi swoje zdjęcie-pojęcia nie mam po co-ale:P:P:P:P przez minutkę może dwie pokazał żę jest zazdrosny..... no ja nie potrafię tego nie pokazać,waśnie tym bardziej dlatego ze ja jestem jego pierwsza dziewczyna ...wiadomo o co chodzi:P:P:P:P:P miał wcześniej dziewczynę ale do niczego nie doszło... ja niestety miałam przed nim faceta ale to się nie liczy dla mnie bo mnie tylko skrzywdził...... wczoraj kupiliśmy narożnik-zielony:):):):) i niedługo przeprowadzę się do Sławcia... no i na usg byliśmy i ten nasz synek to tylko pokazuje siusiaczka:) poważnie-nie wiem po kim to ma:P:P:P:P:P w 36 i pół tygodnia waży 3240g. czyli tak jak dziecko w 38 i pół tygodnia.... lekarz powiedział ze jak doczekam do 40 to mogę urodzić prawie 4 kg klocuszka...nie widzi mi się to ale cóż:):):) no to spadam spać dalej bo wstałam tak wcześni-Sławek do przcy jechał na 5:30 do potem...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja wstalam i witam was z kawa ktos chce. Witam cie Yza ...milo ze napisalas...przynajmniej wiemy ze jeszcze nie zostalyscie przyszywanymi ciociami. Gdzie sie podziewaja nasze kolezanki \"Zareczona\"....napewno zapracowana ....\"ZAbusia!\"co sie dzieje ze nie zagladasz do nas ,jak tam poszukiwania pracy.I reszte dziewczyn co u was slychac.JA zaniedlugo bede przygotowywac obiadek a pozniej uciekam do pracy.Milego dnia.Aha podwiazka sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wuitam :) wczoraj w koncu dostałam okres, moze dlatego chciałam 3 godziny wczesniej pozabijav\\c :) alle juz czuje sie przynajmniej psychicznie lepiej, bo brzuch boli jak cholera, najchetniej zostawiłabym go w łozku :) Za godzinke wychodze do mieszka baardzo mi sie nie chce :o no ale coz zrobic!! Yza ja tez nie wiem po kim ma Wojtus pokazywanie roznych rzeczy ciałą :) ale pewnie kiedys mu przejdzie :) Lece kochane na kawusie potem perostowac wlosy a potem wychodze :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka -nie wiem czy gratulować okresu;P,ale zawsze cały nowy miesiąc możesz się starać;P yza-po kim to ma,to pokazywanie,to chyba ty wiesz najlepiej:):P jak ślubne zakupy?mi nie chce się robić zaproszeń i codziennie odkładam na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala ja sie wlasnie starałm zeby okres dostac nie na odwrot :P Bo dzidzi jeszcze nie :) Strasznie boli mnie brzuch :o moge zostac w domu?? Plis, plis, pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostań wdomu,ale masz zadanie-wyśpij się za mnie:) przypomnij mi ile ty masz lat i Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny :) ja zaniedlugo zmykam i bede moze w sobote ;) to do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza! Trafilas w 10-tke. Zapracowana i to strasznie. A jaka rozleniwiona. Wczoraj od miesiaca marudzenia zebralam sie na silownie, zaliczylam tez saune. Oj jak sie bosko czuje dzisiaj. Jak mlody Bog. I zaciekawil mnie jeszcze trening ktory sie nazywa Tae Bo. To polaczenie karate z muzyka. Chyba sie w sobote wybiore zobaczyc. Kiedys trenowalam karate, ale to byla jakie 15 lat temu. Hehe Yza! To ja widze ze z moja zazdroscia nie jestem sama. Problem polega tez na tym, ze w pierwszym moim powaznym zwaizku facet mnie wysterowal i wyrolowal i bardzo zranil.Dlatego teraz tak swiruje z moja zazdroscia. Pomimo tego, ze od roku jestem mezatka (po cywilnym). Moj mezus czasem mi dogryza, ze romansuje tutaj z kims na kafe. Podejrzewam, ze jak mnie nie ma to podczytuje te nasze gadu-gadu. Slyszalyscie o tym wlochu co go postrzelili w aucie? Jestem w szoku, bo wlasnie wczoraj zadzwonila moja siostra (mieszka w Rzymie), ze jej chlopak siedzial w tym aucie po lewej stronie a Gabriele, ktory zginal siedzial po srodku. A kula leciala od lewej strony. Chlopak mojej siostry cudem nie dostal tego strzylu. A Gabriele byl jego i mojej siostry najwiekszym przyjacielem. Strasznie mi smutno z ich powodu. Dzisiaj jest pogrzeb. Dziewczynki Buziolki dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona:) przykro mi bardzo🌼dla właśnie przed kilkoma momentami wstałam. i nie wiem co mam ze sobą zrobić:P jakieś zajęcie by sie przydało...może dziecko....muszę pertraktować z młodym... a może dzisiaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej miło ze o mnie pamietacie no cóż u mnie różnie ostatnio bywało ale czytałam was z namietnoscią :) Mój Skrbek znalazł prace :) bedzie kierownikiem zmiany w Zakładach Mięsnych DUDA w Sosnowcu wiec dojazd ma super :) Ciesze sie bardzo bo ostanio chodził bardzo załamany :) Ja koncze w tym miesiącu staż i cały czas szukam pracy :) W sprawach slubnych zaproszenia wypisane, pomału do przodu musze do salonu zajść pogadac o mojej sukni :) mam nadzieje ze teraz zacznie się już pomału układać :) POZDRAWIAM IZA W SZCZEGÓLNOŚCI CIEBIE NO I CAŁĄ RESZTĘ MŁODYCH PANIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia:) ciesze się bardzo że sie ułożyło i Rafał znalazł prackę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia Duda to ulubiona paszczetowa mojego psa :D:D gratuluje pracy :) Zareczona Wlasnie wrociłam z pracy i pedze na swietlice znow!! Wolałabym posiedziec w domku z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po nieobecnosci :-) nie przeczytalam wszystkiego, tylko ostatnia strone :-) zareczona - przykro mi strasznie zabusia - fajnie ze sie udalo z praca ;-) brak pracy moze zdowlowac wiec teraz juz wszystko powinno isc do przodu :-) z dudy ostatnio czesto jem pasztetowa pomidorowa .. mam wiec cos wsplnego z psem gagatki?? :-P yza - alez ja bym chciala tak nic nie robic i spac do poludnia :-) ty korzystaj kochana poki mozesz bo jak bedzie maly to jeszcze zatesknisz za nuda :-) a u mne nic ciekawego. jestem zawalona robota, ale ciesze sie bo dostalam bardzo fajne zlecenie od firmy w belgii. niestety troche musze na dtym posiedziec i to jest ta gorsza strona :-P fajnie jakby wszystko sie robilo samo :-D nastepna wiadomosc: okresu nadal nie mam :-D no moze ponadrabiam was w czytaniu :-) teraz chyba sobie cos zjem slodkiego :-) moze budyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka już jestem:) J.wyprawiłam do teściów i znów dziś śpię sama:( yza 23-jak możesz to się wysypiaj na zapas.Później ze snem będzie krucho:) za mnie też odeśpij;) zabusia24-fajnie,że masz już zaproszenia,a mi nie chce się robić:( mam lenia wogóle co do przygotowań:( aż mi głupio,bo Ty masz chyba na lipca i już masz gotowa,a ja 3 maj i nawet nie zaczęłam gratuluję Twojemu pracy, a Ty napewno znajdziesz:) summer-dla mnie też budyń proszę;P;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie bawie na stronie nasza-klasa :-) wiem wiem sponiona jestem bo wy juz jakis czas temu pisalyscoe ale ja to odkrylam dzis przez przypadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×