Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Malutka dacie sobie rade:* zawsze mozecie brac tylko slub cywilny skoro koscielny nie jest dla was bardzo wazny i zostawic go do powrotu:) a cywilny ja bym wziela na waszym miejscu juz teraz jak bedzie okazja, nie ma duzo zalatwiania, mozna zrobic jakies romantyczne przyjecie... wszystko sie da zalatwic jak sie chce, a rodzice Wam na pewno pomoga w przygotowaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. Malutka kiedys jak jeszcze bylismy narzeczonymi ...(moj maz)powiedzial ze jemu tez nie potrzebne jest wesele i tzw papiery. uszanowalam ta decyzje bo przeciez bylismy jeszcze mlodzi. w 2004 roku to on sam wymyslil sobie zeby wziasc CYWILNY (i narazie na tym koniec)ucieszylam sie ....bo zalezalo mi na tym aby wziasc z nim slub. Teraz jak troche zmadrzal to powiedzial ze on tez chce juz KOSCIELNY.i zwiazku z tym ciesze sie podwojnie ze sam doszedl do tego wniosku . Malutka nie osadzam cie ja napisalam ci jak to u mnie wygladalo. wiem ze tak zawsze sie mowi po co PAPIERKI. Ale tak przynajmniej wiesz na czym stoisz. Ale oczywiscie decyzja nalezy do ciebie. mam nadzieje ze oboje bedziecie szczesliwi. --------------------------------------------------- Mam Nadzieje Ze sie Nie obrazilas na mnie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim:) malutka....moj facet tez jest mega anty-weselnik:) ale pomalu sie daje przekonac...dzisiejszy dzien poswiecam na ogladanie sal...w przyszlym tygodniu w wekend bede jezdzila z nim....no zobaczymy jak to wszystko wyjdzie:)pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze byc ze ta roznica wieku jest powodem zawarcia malzenstwa choc moze nie ....WAZNE ZE SIE KOCHACIE I JESTESCIE ZE SOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wydaje mi sie ze chce wziasc z toba slub dla tego ze cie KOCHA i dlatego ze boi sie ze go zostawisz(takie jest moje zdanie choc moge sie mylic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak dziewczyny co u was slychac??? Jakie plany na dzis??? My dzis jedziemy po poludniu do znajomych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helo everybody
wiecie co dziewczyny?? jak nie chcecie byc na 2008 to sie przeniescie na 2009 naprawde to glupie tak tu bezczynnie siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny? co u Was ? w rzeszowie zima w pelni, obiecalam moim kuzynom kulig i zaraz pędzę go przygotowac razem z moim tata:) milej niedzieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam ogladac sale...termin ktory by mnie interesowal...-->WOLNY ale juz facet mial wg mnie sporo rezerwacji...niestety sala nie powalila mnie na kolana...podobno jest na 100osob..ale te moje 60-70 jakby ruszylo na parkiet to chyba by sie nie pomiescili....moze to takie tylko wrazenie...nie wiem sama...w przyszla sobote jade na dalsze poszukiwania...mam nadz ze juz z moim facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a co do zimy mona:) u mnie pada deszcz i po sniegu juz prawie sladu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Jakos nie w humorze jestem.Pogoda do bani, jutro juz poniedzialek, dzien pelen pracy...zreszta jak reszta tygodnia. Popstrakalam sie z mezem. Jak to facet wymyslil, ze przed slubem (sami sobie na wszystko placimy) chce kupic jeszcze auto.Hilfe!!! Cz ktos zna numery toto lotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Chetnie do was dolacze dziewczynki.Moja data to 18 pazdziernik 2008 wiec zostalo jeszcze mnostwo czasu.Puki co sale mamy juz zamowioną .Drugą rzeczą bedzie zespol i fotograf:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Doriks:) ja jestem sala w sińcach po wczorajszym kuligu, ale moze dobrze ze zrobilismy bo dzis juz pogoda sie popsula i pada deszcz... patrzylam ktora pierwsza z nas bierze slub a ktora ostatnia, moze zrobimy tabelke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz prawie wiosna chyba:) pełnia słońca:) co do tabeli....ja wstępnie 26.07.2008:) jesli wszytsko pojdzie tak jak planuje:) pozdrawiam w poniedziałkowe przedpołudnie.....czy wy tez macie taki młyn od rana??bo ja ledwo sie wyrabiam...a mialam od dzis byc na tygodniowym urlopie:(....moze od przyszlego tygodnia mam pytanko...czy Wy tez mialyscie taki problem z wyborem sali??mi sie wydaje ze te co widzialam sa za male na moje 60osob..choc zapewniaja mnie wlasciciele ze 100 bawi sie swietnie:( sama juz nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie co do sali jak szukalismy ..... to tak pierwsze wpisywalismy na karteczke sale na ktorych bylismy, pozniej te ktore znalezlismy w internecie a na samym koncu propozycje znajomych. i po wszystkich staraniach wybralismy w sumie przez internet sale ktora najbradziej nam odpowiadala i jestesmy zadowoleni. my mamy koscielny 19.lipiec.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o szukanie to u mnie w mieście jest ylko ok. 10 takich miejsce, więc nie było strasznego problemu z objechaniem ich, tymbardziej, ze 2 miejsca od razu odrzuciliśmy. Odbywało się to tak, że ustaliliśmy maksymalnie ekonomiczną trasę i objeżdzalismy domy weselne spisując sobie w notesie warunki urzadzania przez konkretne miejsca wesel. No i sie zdecydowalismy na 1 miejsce, za tydzien jadę zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie moze jakies linki zeby obejrzec Wasze sale na necie?? u nas z tych co bierzemy pod uwage to do wyboru mamy jakies 4sale...strasznie malo:(no ale jeszcze trzy przedemna do ogladania \"na zywo\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety izabela:) sliczna sala:) to ta moja co ogladalam to nawet nie 1/6 tej Twojej hehe a na ile osob przewidujesz wesele? ja w sobote jade ogladac tu: http://www.foryou.com.pl/ sala na zdjeciach super...ale slyszalam ze kiepskie jedzenie:( pojedziemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ta sala NAJBARDZIEJ NAM SIE SPODOBALA :D i bardzo mi na niej zalezalo i zwiazku z tym mamy inna date wesela niz na poczatku planowalismy ALE WESELE MAMY W NASZEJ WYMARZONEJ osob bedziemy mieli ok 120 . FOTKI NA TEJ STRONCE CO WYSLALAS bardtzo ladne napewno bedziecie sie tez dobrze bawic jak ja wybierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie zastanawialismy sie dlugo nad salą, tym bardziej ze nie ma zbyt duzego wyboru w mojej okolicy.Bylismy tylko w jednej i ta tez wybralismy.Cieszy sie bardzo dobrą opinią.Koszt 125 zl od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ -->sala fajna a na ile osob bedzie Twoje wesele? tak sie wypytuje zeby miec orientacje.....jaka wielkosc do jakiej ilosci osob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni w reklamie podają, że niby na 180, ale mi się to wydaje lekko nieprawdopodobne, moim zdaniem 130 to max. Inaczej będzie ścisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×