Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

iwona jestes z rzeszowa? u nas jest taka restauracja moja kolezanka miala tam wesele i tez byla niezadowolona... obsluga wziela polowe wodki i ciast dla siebie i na drugi dzien malo co zostalo... My mamy fajna sale zaklepana i orkiestre na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze bede na 2008r;) w tym roku latem slub cywilny....i mam nadzieje ze nastepnego lata koscielny...ale nie mam pojecia jak sie zabrac do tego..tym bardziej ze moj narzeczony to czlowiek ktory stwierdzil ze w 3miesiace zalatwi sale...ksiedza...orkiestre itd...ja dowiadywalam sie w listopadzie 2006 o sale w naszym miescie-->wolne terminy mieli od listopada ale 2007 roku hehe...i jak mu przetlumaczyc ze to wlasnie tak wyglada zalatwianie formalnosci zwiazanych ze slubem??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
ja mam zamiar dopiero w lutym rozejrzec sie za sala do ksiedza mamy sie zglosic pod koniec maja mam nadzieje ze wszystko zgramy bo narazie nie mamy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zdązycie dziewczyny:) najgorzej jest ze znalezieniem sali, moja kolezanka szuka teraz orkiestry na pazdziernik i wiekszosc ma wolne terminy takze glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na etapie poszukiwania sukni ale jak narazie nic mi sie nie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barm-anka
A kiedy wy macie ślub w 2008 ? na początku czy na końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzaciekawionaaaaa
Do _mona_ - czy mogłabyś napisać na jaką restaurację i jaką orkiestrę się zdecydowałas? Jestem z okolic Rz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego w sprawie slubu....ale poszukujemy mieszkania...i narazoe to zajmuje mi cale dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowalismy sie na Boheme kolo teatru wdk:) a Wy gdzie juz byliscie szukac? placimy okolo 115/120 od osoby jeszcze bedziemy dokladnie ustalac menu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzaciekawionaaaaa
My się zastanawiamy nad Kleopatrą, Klubową, Błękitną. Szukamy czegoś na ok 100 osób. Co _mona_ myślisz o nich? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Pannom Młodym 30 stycznia mamy spotkanie z fotografek którego chcemy wynająć na ślub pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoras z Was jest moze z okolic Bydgoszczy ???lub Inowrocławia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w kielanowce tylko w kielnarowej jak juz cos:) w kleopatrze jest drogo z tego co wiem, klubowa jest ok- tez ja chcielismy ale nie bylo terminu, a blekitnej nie znam gdzie to?? jaki chcecie termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge wiedziec jakie tam sa ceny? i już caly catering jest na miejscu? bylam tam raz przejazdem to jest taka karczma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:D tak karczma ale w takim ladnym stylu wszystko nowe w jasnym drewnie. katering jest na miejscu jedzenie pyszne bo nawet próbowałam co do cen nie wiem ale jak chcesz mogę ci podać maila do kobiety która to prowadzi. ale z tego co wiem to da się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie w takiej karczmie wesele w zupelnie innym stylu niz w restauracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulka123456
ja 16.08.08 ::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to była taka typowa z jakimiś zwierzakami na ścianach czy coś to na pewno bym się nie zastanawiała nad tą salą. Ale To nie jest do końca taki typo. Poza tym jest mnóstwo miejsca nawet pomieszczenie w którym będzie zorganizowane coś dla dzieci. Gdzie niania b ęzie mogła z nimi posiedzieć i pobawić sie. Poza tym to wszystko jest pod samym lasem:D i To miejsce na zewnątrz z altaną i wogóle. Fajne miejsce do ceremonii ślubu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielnarowa to
zwykla wiocha i nic nie ma wkolo.... tylko hala sportowa i se rektor buduje wielkie centrum teraz bo nie ma gdzie wydac kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy robi tam gdzie chce to do tej wypowiedzi wyzej... ja juz mam sale, bylam tylko ciekawa jak tam jest bo nie widzialam z bliska ale na pewno oryginalnie, ale chyba bardziej pasuje na lato prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello;) przenosze sie na topik do was...bo tez slub bede miala w 2008 roku a narazie troche zawracalam glowe tym z 2007;) otoz moj pierwszy krok: jade obejrzec sale w sobote..z moja Mama oczywiscie bo facet przed zimą nie tnie palcem w przygotowaniach;) chce zarezerwowac termin w moje imieniny 26lipiec....mysle ze to nie jest za wczesnie skoro interesuje mnie konkretnie ta data..no ale zobaczymy jak sprawy sie potocza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×