Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Belletyn_-mi też bardziej podobają się teco Tobie:) są takie delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaproszenia sliczne widać że kobiecy gust lepszy :) My już prawie wszystkie zaproszenia rozdaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) mały dziś kończy 2 mcy):):):):):) i spadamy na szczepienie:( a co do obrączek to jak chce żebyśmy poszli do sklepu to Sławek mówi że mamy czas........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia - wcześnie... My planujemy koło maja-czerwca porozdawać. A najpierw trzeba je kupić :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kierowalam sie (moze to glupie) faktem ze znajomi, ktorych bardzo lubimy przyjezdzaja w sierpniu do polski na inne wesele. Choc moja mama calkowicie zaszalala szukajac nam sali (akurat ona wtedy dzwonila) znalazla nam na czewriec gdzies 14 chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi znajomi też zaczli ok stycznia rodawać i było ok bo to chodzi głównie orodzinke z którąnie ma sie na codzien kontaktu a poza tym jak już dzwonie i mówie że mamy slub i wogóle zeby sobie urlop zaplanowali tood razu jest przyjedżcie i takie tam wiec od razu dajemy zaporszenie do 1 czerwca czekamy na potwierdzenie ostateczne bo musi dać znać w knajpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zastanawiam się na fryzurką chyba sobie pokręce i jakies dodatki delikatne bo bede miećdiadem i welon no i musze kupić sobie szkła kontaktowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, ano wczesnie, pracowac trza, na slub zarabiac ;) Kala, lez lez, korzystaj, poki mozesz ;) i niezmiennie zdrowiej! Nam juz zostalo ponizej setki :) Belleteyn, wg mnie najladniejsze to srebrne (pierwsze z tych, kt sie podobaja Tobie) :) Agatka, mi sie wszystko wyswietla jak trza Nam jeszcze z polowa zaproszen do rozdania zostala i jakos nam pod gorke :D Yza, sto lat sto lat dla Mlodego :) Gagatku, i co tak te kwiatki krzywisz w stopce :P a data slubu - my chcielismy na wiosne i nie przywiazywalismy sie do \"R\" :) wiec wypadlo na kwiecien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka - zmienilam wiek Tomka w kalendarzu :) Moze kogos jeszcze zaktualizowac? :) ktos sie postarzal? ktos odmlodnial? ktos zmienil date slubu? ;) Agatko Gagatko - ja mysle! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci sie bardzo chce babitku to mozesz zmeinic moj nick no i z jednym zamachem zmien mi wiek no i michałowi tez, ja 23 o on 24 :) dziekowac bardzo dobra kobieto :) narysowala bym Ci kwiatka ale zabronilas :) ale co tam :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze Cie uprzejmie Szanowna Wariatko :P zmienione. dziekowac za kwiatka :) (zabranialam krzywic a nie rysowac :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:)🌼 śmiałam się ostatnio z J,żeja na ślubie będę przed 30-ką a on już taki stary:P rocznikowo jest miedzy nami 4 lata,ale J. ma w styczniu a ja w czerwcu i nie omieszkam sobie żartować,że 5 lat starszy jest:P okropna jestem;D gagatko pomyte i obiadek jest,a odkurzone nie:( woda na kawkę wygotowana,sernik schnie a Ciebie niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×