Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

A ja tego kalendarza nie widziałam - chyba powstał jak mnie nie było. Albo mi się coś pozajączkowało. Gdzie on jeeeeeeeest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziś mam trochę wolniejszy dzień. W końcu uporałam się z zamknięciem miesiąca. Co do zmiany danych zmień Babitku nam wiek: ja 26 lat, a Darek 30 lat. Kurcze pasowałoby nick zmienić :) Kala odpoczywaj i wracaj do zdrowia. Widzę, że wszystkie zaczęłyście ostre przygotowania, obrączki, zaproszenia itd. Ja jutro wysyłam pierwsze zaproszenia (te co za granicę muszą dotrzeć). W lutym trzeba też zacząć zbierać dokumenty z D parafi itd. Coraz bliżej godziny 0 :) Pozdrawiam i lecę popracować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala - a na innych topikach nie wiedza? :P Babitek - to ja poprosze o zmiane w kalendarzu, zmienic moj nick, nasze lata na: moje 26, a narzeczony 32. z gory dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp. dla mi malej: co do fryzjera, mam sporo kolezanek fryzjerek ,ale z tego co wiem, najwiecej pracy jest w weekend, no i glownie czesanie na sluby i inne okolicznosciowe imprezy, wiec zadna (chodzi o fryzjerki pracujace w salonach) nawet nie moglaby zrobic sobie wolnego, zeby do mnie przyjsc do domu. chyba ze to jest fryzjerka, nie pracujaca w salonie, tylko ''chodzaca po domach''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci napisze mi mała :) jak na razie to wiem ze makijaz bedzie mnie kosztowal 50 zł z probnym (avon), natomiast co do fryzury to jeszcze nie wiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala- napisalam ze ''na innych forach'' (o tematyce slubnej) a nie o fryzjerze (jest takie forum tutaj takze). i juz ci odpisalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ulozenie jest najdrozsze, zwlaszcza jak powiesz SLUBNA FRYZURA. ja kiedy mam miec ulozonego koka, to i tak wczesniej musze miec nakrecone na walki, tak sie poprostu roki, no chyba ze ktos chce ''ulizanego'' koka:D i to juz jest podwojna robota:P ps. mi mala, znam realia, bo sama mieszkam w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn - jestes jestes i bylas jak robilam kalendarz :) Kati - zmienilam :) U nas juz czas na ostre przygotowania, bo wszystko odkladalam na pozniej, a teraz zostaly 3 mies i jak odloze na pozniej to sie obudze po slubie :D mi mala - fryzjera jednak odlozylam na pozniej, wiec nie wiem :) Calineczka - zmienilam :) nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh u mnie zmiany co do wieku 1 lutego rafał skończy 26 lat a ja 24 czerwca skończe 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nie będę zmieniać dopoki nie skończę. Przeraża mnie, że to już ostatni rok, w którym mam do 30. dalej niż bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh u mnie zmiany co do wieku 1 lutego rafał skończy 26 lat a ja 24 czerwca skończe 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! mam straszny zapierdziel z praca i nauka, więc rzadko zaglądam na forum :-( ale powiem Wam, ze byłam teraz weekend obejrzec sukienki w salonach slubnych...i ... masakra!!! nic mi sie nie podobało 😭 wszystko jakies falbaniaste albo takie z zapięciem na szyji :-( jak góra ładna to dół brzydki i na odwrót :-( phi, chyba bede musiała udac się do wiekszego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6565955
Ja wychodzę za mąż 26 kwietnia 2008 ciekawe jak będzie pogoda :) :) .zdecydowalismy sie z moim narzeczonym w grudniu i już prawie wszystko mamy ..dziwi mnie to zamawianie z wyprzedzeniem rocznym dziwne to jest .......................zycze cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Waikiki :) kope lat. Zabusia, zabij mnie, ale nie wiem, jak masz na imie...wybacz. Jesli chcesz, zebym zmienila wpis (bo moze jeszcze nie chcesz :) ) to napisz mi imie :) 6565955, to nie jest dziwne, tylko podyktowane potrzeba...w warszawie moja sale na 4 mies przed slubem moglabym sobie jedynie poogladac, podobnie z wieloma innymi elementami...z reszta - wieeeele razy tu o tym bylo, wiec kolejny raz chyba bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6565
ja własnie mam super zarezerwowana restauracie w Warszawie ...............udalo sie w styczniu poszliśmy zaraz po nowym roku i mamy na kwiecien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki witaj :) oj kpoe lat heh :) ale tłumaczy Cie tez zapierdziel :P ja zaraz bede jadla druga czesc obiadku :) i uwaga dzis tez cwiczylam godzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz 6565, masz super restauracje na 4 mies przed, pozostaje sie cieszyc i gratulowac. co niniejszym czynie. Agatko, dziekuje :) moze Zabusia sie nie doczyta, ze pytalam o imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6565955 - ja tez sie dziwie, ale wejdz na topik 2009, to sie jeszcze bardziej zdziwisz:D ale kazdy robi jak chce i jak uwaza, i jakie ma mozliwosci:) mi mala - wydaje mi sie (w moich stronach tak jest) ze to mama albo swiadkowa zaklada welon w domu. poniewaz, nie widzialam jeszcze zeby jakas dziewczyna u mnie w miescie wychodzila z salonu fryzjerskiego z welonem. przeciez mozna lekko pociagnac i fryzura sie zepsula. poza tym jak bedziesz zakaldac suknie? (niektore suknie zaklada sie przez glowe, albo jesli masz welon bardzo dlugi)? welon, powinien byc na samym koncu zalozony. prawo logiki:) a welon jest prosciutko zalozyc, bo to grzebyk wsuwasz tylko we wlosy. wiec no problem. poza tym przeciez najpierw powinno sie robic fryzure a potem makijaz- czy nie?:) wiec welon,jako dodatek, zakladamy na samym koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej) mi mała:) jeśli chodzi o fryzjera to pojęcia nie mam co do fryzury-co za tym idzie ceny też:P:P makijaż i paznokcie razem około 150 zł. dziewczyny a może się wstrzymajmy z bólami i zacznijmy przygotowania do ślubu tak miesiąc przed?????????????albo tydzień bo miesiąc to za wcześnie co kogo obchodzi kiedy??? niektóre dziewczyny są tak podekscytowane ślubem i załatwianiem formalności ze chcą jak najszybciej wszytko załatwiać-przynajmniej potem maja z głowy... i jest to każdego prywatna sprawa,kiedy ,jak i gdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×