Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej. Ja tylko na chwilkę. Właśnie Was czytam i zajrzałam zobaczyć sukienkę Żabusi. Każdy ogląda sukienkę, a ja przeczytałam opis dnia. I niespodzianka. Nie wiem czy to samo tak, czy nasza Żabusia coś wypiła przed tym wpisem :D, ale u mnie pojawia się tak: \"PO DZIEŃ A SUKNIA CHOĆ TO POCZĄTEK JEJ ISTNIENIA I GENIALNIE SIE W NIEJ CZUJE JESZCZE NA I NIE MA TEZ Z DOSZYTA ALE JEST ŚLICZNA :) A POZA TYM DOWIEDZIAŁAM SIE ŻE MAM 28 I JUŻ NIE MAM GOTOWA :0 AHA SCHUDAŁM WIEC PANI MUSIAŁA PO 2CM Z KAŻDEJ :) \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izo - od J i ode mnie:)-wszystkiego naj 🌼❤️🌼🌼 mój J. powiększył obrączkę przed slubem-za dobrze go karmiłam:):P,ale on nie ma tej kostki co wy mówicie,ale go kocham:) jeszcze bardziej niektórzy sie pytaja co sie zmieniło?Powiem Wam,że czuję jakbysmy byli pełnią,jedno,razem-szczęście i wielką radość.Nawet sex-jest pełniejszy,a nie żeby mu coś wcześniej brakowało;P:D jest poprostu super a teraz Kreta,juz spakowani,niedługo jedziemy do Warszawy,a rano wylot:) i nawet jeszcze się nie boję,chyba dlatego,że jestem razem z meżem i wiem,że on jest i bedzie ok.Choć kiedys myslałam,że będę się bała lotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wszystkiego Naj zdrówka szczescia spelnienia marzen i wszystko co najlepszE:D W ogole jestem w szoku..zbieram sobie pranie...na tarasie i wchodzi sobie Pan w garniturku okularki i trzyma piekny bukiet roz no to sobie pomyslalm ze sasiadka ma urodziny a on do mnie i czy EMilia K. a ja ze tak no to mam dla Pani kwiaty w srodku jest liscik..hehe poczulam sie jak w jakims filmie a to moj kochany na druga rocznice bycia razem ...pomimo ze to dopiero 23 ale wie ze jade na wies na Boze ciało wiec teraz mi wyslal..eh jaki on kochany a roz jest 19:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie byłam na wielu weselach wiec sama nie wiem. ostatnio kupiliśmy wódkę na nasze wesele a teraz sie zastanawiam czy starczy :( nasze wesele jest pod koniec jesieni, mamy gości ok 75 osób razem z niepijącym zespołem i fotografem. wesele jest i poprawiny, kupiliśmy 70 butelek 0,5 litrowych wódki i sie zastanawiam czy starczy. w tym nie liczymy na bramki tu chcemy osobno. tez chcemy dokupić wino i na poprawiny piwko. ale ja nadal sie boje ze może zabraknąć! :( poradźcie ile najlepiej na wesele i poprawiny. bo często jest napisane tylko o samym weselu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm u nas sie liczy litr na pare...juz na poprawiny..wiadomo ze wiele osob nie bedzie pilo dlatego tak liczymy...ja jeszcze mam czas jeszcze nie kupuje wodki..a wesele 4 pazdziernika...myslimy kupic dopiero w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no Kala powiem Ci ze szczesciara:D przyznam CI racje...w takim szoku bylam ze nie wiedzialam co powiedziec facetowi ktory mi je przywiozl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Dziekuje wam Dziewczyny za zyczenia i pamiec Yza szczegolnie dla Ciebie ...ale dla pozostalych rowniez . My wlasnie wrocilismy po pracy bylismy u Hinczyka . Zabusia sukienka sliczna . Ja w mojej sukience bede miec welon i rekawiczki ! Ok dziewczyny uciekam do meza ide sie napic szampana urodzinowego.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izusia - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! :D milego dnia zycze wszystkim Pannom i Paniom:) a ja pisze w przerwie i wracam znow do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baloo - ja tez martwie sie ta sprawa. bede miec gosci 60-65 osob. zakupilam juz 40 butelek Pana Tadeusza 0,5l. mam tylko jednodniowe wesele. osobno kupuje wodke na bramy i do drinkow. u nas 1/3 osob bedzie nie pijaca wodki, tylko wino itd. takze mam 40 butelek wodki, tyle samo bede miec butelek wina (biale,czerwone i rozowe), i po 4 butelki - whisky, gin i passoa. i sie przejmuje, czy nagle sie nie odwidzi ludziom i zaczna pic sama wodke, lub tylko same drinki. i boje sie ze ktoregos z trunkow zabraknie:/ slub mam 16 sierpnia. heh, nie dogodzisz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dziewczyny,ja też się bałam,a bardzo dużo zostało i wina i wódki:),soki,woda,pepsi,owoce,ciasta,jedzenie-a bałam się jak wy czy straczy winko popijamy teraz po:) ;) chyba,ze u was duzo piją to nie wiem,u nas zostało my za godzinkę ruszamy w podróż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Iza ja również życzę CI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Fajnie tak dostać kwiatki, ja też miałam raz taki zaszczyt:) Fajne uczucie otwierasz drzwi a tu kurier z bukietem:))) Waikiki - śiczna sukienka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) podczutyje Was ale z czasem krucho :-( nie mam czasu wszystkiego przeczytac... zostal nam miesiac do slubu. za miesiac o tej porze bede juz paznokcie zjadac ze strachu :-) kala, zycze Wam cudownej podrozy, pieknie wypocznijcie, nacieszcie sie soba :-) iza, spoznione ale najlepsze zyczenia :-) milosci, radosci, usmiechu. STO LAT STO LAT 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) qrcze, jak ja juz cos napisze to pozniej jak na zlosc cisza :-P dziwczynki, wskoczylysmy dzis z zonqa na zaczerniona liste na naszym kalendarzu :-P :-) :-D a oprocz tego mamy z M. dzis nasza prywatna uroczystosc : 1 rok i 7 miesiecy :-) ugadalam sie z dziewczyna co ma za nami slub w sprawie kwiatow ze zlozymy sie po 100 zl i jak nie wystarczy na nic fajnego to nic nie dajemy. mnie to pasuje, moj kosciol i tak nie jest piekny trzebaby bylo wlozyc z 600 zeby jakos wygladal a to dla mnie bez sensu :-) w piatek ide z mlodym zamawiac bukiet, coby mu pokazac gdzie ma go odebrac w dzien slubu :-) a a weekend moze skoczymy kupic mu krawat :-) nasraszylam go, ze musi miec pod kolor kwiatow, czyli caly pomaranczowy :-P :-D na poczatku uwierzyl :-P dziewczyny, spoznione ale dziekuje Wam za wierszyk na ciasta i poprawienie mnie :-) ide na kawke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życze miłego, słonecznego, cieplutkiego dnia:)...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Jeszcze raz dziekuje wam wszystkim za zyczenia :) Summer Gratuluje Rocznicy:D Kala juz napewno dolecialo na swoj urlop ! Zycze wam wszystkiego Milego Dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Iza sto lat sto lat :) duzo szczescia, powodzenia w miloesci :) udanego slubu, radości, zdrowia :) spoznione ale szczere :) Mi chyba jednak nie bedziemy tancvczyc slow floxa tylko przytulanca i juz :) przynajmniej nie bede sie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka nie wspominaj mi o pierwszym tancu hehe...bo mojego Karola trzeba podszkolic..ciezko mu idzie taniec taki weselny:P... i my to musimy sie zapisac chac czy nie na kurs tanca jak wroci...eh..mi sie marzy walc na pierwszy taniec ale kto wie co z tych marzen wyjdzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja witam :0 piekny słoneczny dzień :0 jade w teren oglądać coś tam Rafała też jedzie do Jaworzna w teren szkoda że nie razem bo bylibyśmy szybciej w domku :) Moja suknia bedzie mieć jeszcze z tyłu sznurowanie gorsetowe :) BUZIAKI MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Iza :) mam nadzieje że już nie bede musiała do biura wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciebie to naprawde agatka_ wariatka :) pisz pisz a co tam hehe zawsze sie o czymś pogada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec pisze :) wlasciwie to jestem bezrobotna po program na ktorym pracuje sie zawiesił :) i dobrze :) głodna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moja mama za niedługo konczy 50 lat co mozemy jej kupic?? Kwiaty wiadomo ale cos zeby pozostało (kwiaty zwiedna) macie pomysły jakies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są teraz super komplety kosmetyków z serii Dave dla Pań po 45 roku zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia dziekuej za pomysł, ale myslałam nad czyms bardziej trawlszym, chyba kupimy jej wisiorek :) albo literke M ze złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mój N pojechał na kilka dni do swojego rodzinnego domu, właśnie czekam na jego powrót (wykapana, wybalsamowana i takie tam ;) kupiłam nawet lody, ananasy i bitą smietanę w sprayu- będzie pyszny deserek). Powiem Wam, że odwykłam od spania samotnie- dziwnie jakoś całe wyrko dla siebie......Jak sobie pomyślę, że przez 2 lata widywaliśmy się max 2 razy w tygodniu to się zastanawiam jak daliśmy radę :) Jutro wolny dzień - juwenalia -jak dobrze być studentką, szkoda, że jeszcze tylko rok..... imili86 szczęściara z Ciebie :) baloo calineczka25 wydaje mi się, że wódki starczy- jedni piją tylko toasty, jedni wcale, ostatnio kobiety na rodzinnych imprezach preferują wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×