Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ładna sukienka :)a jak bedziesz miała upiete włosy?jaki welon? pamiętam jak ja chodziłam na przymiarki:) dziś jedziemy wieczorem do Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welon poniżej pasa taki to tyłka hehehe :) a włosy coś ala kok ale z kosmyków włosów poupinanycy wychodzi taki super kwiatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia - super kiecka, ładnie podkreśla biust i jest skromna, ale z klasą :). Ja dziś idę na obronę koleżanek - miałąm się z nimi bronić, ale nie zdążyłam pracy napisać (wciąż się z nią grzebie :-/) i trochę im zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! kurde u mnie w pracy sie chrzani internet i jak ostatnio napisałam dłuuuuuuuuuuugi poemat to mi go wcięło 😠 Ruda duper że Ci się udało załatwić, teraz juz na pewno jesteś spokojniejsza! :-) Rybnik Iza ładna sukienka, taka zrównoważona, ani za mało, ani za duzo, złoty srodek!!!! :-) Zabusia też ładna sukienka, prosta i klasyczna, takie mają zawsze sporo uroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, nie wiem czemu mi tam wypikało :-( :-D pisałam, ze dobrze, ze Ci się udało pozałatwiać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal igdzie nie moge znaleźć fotki przedstawiającej suknię choć troche podobną do mojej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
śliczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam zaproszenia - warto było czekać, są absolutnie śliczne, dokładnie takie jak chciałam. W przeciwieństwie do zawiadomień nie mają śladów, że wykonano je ręcznie (bo na zawiadomieniach są przybrudzenia :-/, ale to inna firma) i były świetnie zabezpieczone, popakowane po 2 w oddzielnych folijkach. Super! Teraz tylko wypisać i zaczynamy rozsyłanie i rozdawanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki jedna literka, a tak zmienia sens :D A spokojniejsza jestem, bo co to za przygotowania do slubu, który nie wiadomo kiedy bedzie :O przynajmniej moge iść do krawcowej w kwestii sukienki (bo jesli w grudniu to z jakimś cieplejszym bolerkiem/płaszczykiem- suknia musi do takiego pasować, no i też trzeba uszyć). zabusia suknia ładna, zwiewna i fajnie modeluje biust. Ty chyba bardzo wysoka jesteś? Mam rację? Fryzurę o ktorej piszesz miała moja koleżanka na studniówce i wyglądała super kala321 życzę wspaniałego miesiąca miodowego- Kreta to idealne miejsce dla Just Married :) Romantycznie i chyba nie będzie jeszcze tłumu turystów. Cykaj fotki:) W mojej rodzinie jest dużo dzieci, jedna z dziewczynek jakieś pół roku temu uczyła sie mówić. Pojechałam z M na urodziny mojej mamy, była tam również ta mała, jej rodzice przedstawili M jako wujka (jeszcze wtedy nie byliśmy nawet zareczeni). M zamurowało :D ale potem stwierdził, że nawet fajnie być wujkiem no i przyjeli go do rodziny ;) belleteyn_ bardzo podobaja mi się buty- bez czuba no i nie świecą się jak....wiadomo co ;) A obrączki już przerobione? Bo jakis problem był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa.. Przerobione. Tomek mówi, że on nie powiększy jej do ślubu i już. Na pytanie "czemu" nie umie odpowiedzieć :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to jednak inna konstrukcja niż my..... Babeczki siedzą miesiącami na forum ślubnym, głowią się nad każdym szczegółem, a mężczyzna to się nie przejmuje takimi drobnostkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was....Waikiki i Zabusia sukienki piekne:)... Kala życze udanego pobytu w Grecji..ja co prawda na Krecie nie bylam ale w mniejszych miastach Grecji tak..i urzeklo mnie to Panstwo eh..z checia nieraz bym tam jeszcze pojechala... Dzisiaj w koncnu cieplutko jest u nas..:D Belletyn super ze zaproszenia przyszly,,,Ty z tego co wiem to jeszcze dluzej niz ja czekalas mi sie aby 2 dni opoznily wiec nie jest zle:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda co racja to racja...:P faceci tak mają hehe...czasami to i moj sie ostro zaangazuje ale teraz on sobie siedzi i pracuje w Norwegii a ja tu sie glowie nad wszystkim...zaproszenia...lista gosci...suknia itd..bimberek na wiejski stol zalatwialam z tata eh normalnie wszystko..nawet nad jego garniturem juz mysle...a on jak dzwoni to nie pwoiem zapyta sie czy idzie cos do przodu z przygotowaniami hehe ale jednak to ja musze zalatwiac:D...w sumie to jedyne co razem zalatwilismy heh to byl fotograf kamerzysta i data w kosciele hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój Łuki stwierdził, że jego obrączka brzydko leży na palcu :) a wszystko przez to, że ma duzo kostki a poźniej chudy paluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek ma dokładnie tak samo - i obrączka, mimo że ogólnie nie jest zbyt ciasna to ciężko przechodzi przez kostkę - nawet bardzo cieżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) 🌼Izus wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek;):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) ide dalej odsypiac po komunii:P:P:P:P ps,ale sie objadłam;P:P:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdy facet (no oprócz pianisty ;) ) tak ma- mój też. Przez kostkę cieżko przechodzi, jak już jest na "właściwym miejscu" to sie nie chybota, tylko siedzi normalnie. Kiedyś był taki filmik na smogu- pani młoda usiłuje założyć obrączkę facetowi, za chiny nie chiała przeleżć, ktos z gości rzucił tekst "Miejmy nadzieję, że z prezerwatywą lepiej wam pójdzie" . Dżizas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn widze że nasi mężczyźni życia mają ten sam problem. Mojemu to przez kostkę bardzo trudno przechodzi a później lata. Ale jubiler go pocieszył, że w kostce nie przytyje a palec już tak i będzie ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to w ogóle mamy śmiesznie, bo Tomek ma dłuuuugie chude paluchy i on ma tylko 0.5 mm szerszą obrączkę w obwodzie niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) Iza -Rybnik;):)-jeśli dobrze pamiętam-ale chyba dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza życzę Ci Marzeń, o które warto walczyć. Radości, którymi warto sie dzielić. Przyjaciół, z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×