Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

agatka- wisiorek to dobry pomysł, ale Twoja mama musi lubić biżuterię. Moja uwielbia kuchenne pierdoły (miski tuperware, tortownice,....) i dostała od nas coś w tym gatunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:D u mnie tez na szczescie slonecznie:d cieplutko:) .. kwiaty wlasnie sie susza:D co bym miała pamiątke...nie wierze w przesady ze jak sie suszy kwiaty od chlopaka to sie ususzy milosc:D oj w naszym przypadku sie nieda:D ;.. Agatka to prawda jesli Twoja mama lubi bizuterie to jasne super prezent ja np uwielbiam bizuterie ale moja mama to juz zaklada tylko na jakies wesela itp.. ostatnio dostala od nas komplet garnkow tzn ode mnie i brata :) ale takich lepszych juz zrzute zrobilismy...a ogolnie to lubi takie dupsiki na meble ...:) .. -wiec propozycje00-- --bizuteria- -sprzet kuchenny czyli małe agd :D bo nie duze hehe no chyba ze chcecie zafundowac kuchenke gazowa:D-- - cos na meble...- - jakas fajna bluzke-- - no i wiecej to chyba nic nie wymysle hehe jakos od tego slonca myslec nie umiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) na początek wczoraj popsuł sie nam samochód i pożyczyliśmy od mojego brata autko...które też się dziś popsuło.....biednemu zawsze wiatr w oczy:( poza tym wkurzyła mnie moja przyszła świadkowa-w te sobotę jest panieński jej siostry i kupowałyśmy prezenty -składamy sie w 7 więc trochę kasy jest-kupiłyśmy bieliznę za 120 zł i do tego chciałam jakieś pierdoły typowo na panieński z jajem i kupiłyśmy kostki do gry w Kamasutrę:P:P:P i przebranie w kotkę-tzn,maskę,pejcz i rękawiczki -takie typowo śmieszne i świadkowa mówi ze tego to nie bo Olce się to nie spodoba bo ona ją dobrze zna-to jej mówię że chyba nie kupimy jej serwisu śniadaniowego ze to panieński i to po prostu zabawa ma być i śmiesznie ma być!!! spadam poczytać co napłodziłyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja juz zjechalam do domku ;-0 bylismy jeszcze po drodze zamowic kwiaty :-) wiec za moj bukiet, kwiat we wlosy i butonierke dla marcina i mojego taty bedzie ok 300 zl... chyba normalna cena... poza tym wlasnie moj m. kroi ananasa (heheh ruda ananas wiadomo na co dobry :-) pozdrófki :-P :-D ja tam czasem lubie spac sama. moge sie wtedy bezkarnie rozwalic w poprzek lozka :-) niedawno tak bylo, jak znajomy nas odwiedzil, zostal na noc a panowie teoche popili wiec wyladowali wspolnie w lozku w drugim pokoju a ja sama :-) ech blogo :-) agatka, ja bym mojej Mamie kupila cos ze zlota, bo lubi :-) jesli i Twoja lubi takie pierdolki to mysle ze wisiorek bedzie fajna pamiatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super summer ze zamówiłaś kwiatuszki:) ja nie dosc ze dla siebie butonierke dla Karola to jeszcze dla swiadkowej i butonierka dla swiadka..:)... Ja tez wiem na co dobry anananas:D hehe.. No i w ogole to ja sie przyzwyczailam do Karolka i nie umie spac bez niego pomimo jego strasznego chrapania ktorego nieznosze hehe to teraz bym wiele dala by je slyszec:D tak mi pusto w lozeczku eh....ze jak go niema to calego nawet nie rozkladam tylko polowe :) mam szczescie majac lozko strasznie duze ze moge spokojnie rozwalona nawet na polowce spac po rozlozeniu jest wieksze nawet od sypialnianego:D hehe... Agatlko i jak tam co wykombinowalas z prezentem:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer ananas daje radę :D Cena za kwiaty...cóż typowo ślubna :) Dziwnie wszystko drożeje, kiedy panie w sklepie skapną się, że na ślub :P YZULKA wg mnie prezent świetny, sama bym taki chciała (ze szczególnym wskazaniem na pejcz ;) ) M podczas \"wycieczki\" śiął sobie kłaki....ich długość ledwo starcza na związanie kitka, wyglada 2 lata młodziej....ehhhhhh ale co poradzić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyrka- to ja podobno STRASZNIE sie rozwalam (nie rozumiem dlaczego, przecież ja taka mała jestem .....;) ) studencki tryb życia to częste zmiany miejsca zamieszkania w tym i łóżek- kiedyś bylismy skazani na pojedyńcze i M zaliczył 2 razy glebę :D :D :d kurna sama nie wiem jak ja to robię, że się mi we śnie taki agresor budzi...:) kiedy się kładziemy to zawsze ja jestem przy krawędzi (tak zapobiegawczo) a rano zawsze M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda dokladnie cena jest za slowo SLUBNA, bo jak 6 kwiatkow obwiazanych wstazka moze normalnie kosztowac ponad 200 zl !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie placi sie za samo slowo...pamietam jak ciocia kupowala 18 roz na osiemnastke swojej corce w lutym i bukiecik wygladal identycznie jak slubne,...wiecie taka kula z roz tak scisniete o cos takiego http://forum.we-dwoje.pl/files/thumbs/t_bukiet_822.jpg tylko ze nie byly tak rozwiniete ale scisniete i byla czerwona na srodku a reszta biale..i dawala ja wiem cos kolo 80zl... a slubne oczywiscie jakos 200-250 zl...no nie rozumiem tego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, wiadomo, kazdy chce zarobic :-) a wiadomo ze kobitki bukiet na slub kupia wiec moga sobie robic przebicie. przykre to troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKIE CIEKAWE TEMATY PORUSZACIE::p:p:p spanie -nie wysypiam się bez Sławka mimo ze on chrapie:P:P: bukiet -niestety większość za to ze śLUBNY krzyczy sobie astronomiczną cenę-ja za bukiet z przybraniem zapłacę ok 100 -bo płace tylko za kwiaty po 10 zł za szt i za przybranie-butonierki i kwiatek dla świadkowej niecałą 100 też;) słuchajcie dziś Wojtuś -perełka włożył nogę do buzi;););):):):):):)::) nio miałam ochotę go wszamać:):):)::)::):)::):):):):):) taki słodziak:):):):):) papatki idę sie przytulać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Co do spania z ukochanym ja tez lubie spac z moim mezem w lozku ...ale niestety razem tylko spimy na weekend bo tak to on wstaje o 23:30 do pracy wiec spimy ok 2 godziny razem . Co do prezentu ....mysle ze wisiorek to dobry pomysl ....a do tego zrobilam duze zdjecie ....dzieci i mama i obramowalabym je w ramke pamiatka na cale zycie . U nas w nocy padal deszcz i byla burza :( Yzulka no to Wojtus juz jest bardzo duzy :) Ja nie wiem ile bede placic za bukiet slubny bo nie zapytalam sie kwiaciarki ale mysle ze do 300 zl napewno . Pozdrowienia i Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane:) dzien dobry...i milego dnia zyczE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i ja już jestem wkurzona od wczoraj na maksa :/ Poszłam wczoraj do naszej knajpy po meni i co sie okazało że jestesmy zapisani w innej restauracji a w naszej wniarni jest wesele na 15 osób masakra co gorsza tamci mają od września umowe tylko że to ja w lipcu dałam zadatek i na kwitku pisze winiarnia a jakaś lewa laska żle w zeszyt wpisała i teraz jest problem ale nie mój ja byłam pierwsza i jak tamci spisywali umowe to winiarnia była już moja czekam dziś na telefon co z tym zrobili.... Chce mi sie płakać ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia 3mam kciuki zeby wszystko sie udalo . Przykro mi :( Ale bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia głowa do góry :) musisz ta sytułacje jak najszybiec wyjasnic i pokazac im kwitek ze Ty bylas wczesniej, tak to juz jest jak pare osob sie jedna rzecza zajmuje, potem wychodza z tego niezłe cyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co no myślałam ze mnie szlag trafi wczoraj czekam na telefon a jak nie zadzwonią to moja mama dziś tam idzie oj bedzie sie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia Tez bym sie zdenerwowala ....Miejmy nadzieje ze Twoja mama nie bedzie musiala tam isc .3mam kciuki. Ja wlasnie wrocilam z Targu bylam u Polaka kupic Prince Polo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 ZABUSIA25 z salą to faktycznie kicha.....ale tak to jest gdy działa \"głuchy telefon\" (gdybyśmy miały chociaż wpływ na tę całą papierologię....) Życzę jak najszybszego załatwienia sprawy Rybnik-Iza nie ma co Prince Polo to rarytas :) agatka_wariatka głowa do góry, cyc do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Zabusia:) często niestety przez brak kompetencji tak się dzieję ale głowa i (.)(.) do góry P:P:P:P dobrze będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! No, Żabusia, ale przypał.... Walcz o swoje! Ja wypisuję nasze zaproszenia - ale mam stresa, że się pomylę, mimo, że mamy 15 zaproszeń więcej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn stresik jest :) hehe ja tez mialam a jak zamowilam o 5 wiecej to Michal mi sie pytal po co mi az 65!! Teraz sie okazało ze nam zabrakło (zniszczylam tylko 3 ale osób mi doszło - nie policzyłam tych tylko do koscioła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tylko do kościoła mamy oddzielne zaproszenia - zawiadomienia. Nie udało mi się kupić tych drugich butków, które pokazywałam, gdyby wpadły wam w oko buty ecru, "bez palca" (peep toe) na lekkim koturnie lub malutkim obcasiku to dajcie znać - szczególnie jeśli będzie to jakiś sklep sieciowy, który może być i u mnie. Dziękuję z góry :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mama rozmawiała z menadżerką i jest ok powiedziała że niepotrzebnie sie denerwowałam bo już załatwiła i my mamy w Winiarni a tami załatwiła nie wiem co i jak ale najważniejsze że ja mam tam gdzie miałam mieć wkońcu pierwsza miałam rezerwację :) 20 maja spisujemy umowe i koniec ohh stresy przedślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety to są właśnie nie kompetentni ludzie!!! ja tez miałam taka sytuacje i niestety 4 miesiące przed ślubem zostali bez sali, bo źle wpisani byli niby, ze chcą na takiej malej sali tylko dziwne ze przed podpisaniem umowy właściciel pokazywał im ta duża, jak niby była zajęta już to po co?? a mieli chodliwy termin bo na lipiec i niestety musieli szybko szukać innej sali a łatwo nie było!!! niestety tez nie mieli podpisanej umowy tlkyo zaliczka wpłacona, która odzyskali ale co po tym jak wymarzonej sali brak!!! niby na tej nowej zaoszczędzą ale to njie to samo!! wiec bywa tak bywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zabusia walcz i jeszcze raz walcz...co oni sobie mysla ze im to ujdzie na sucho?? No ja wypisalam polowe zaproszen przedwczoraj hehe i nie mialam ani jednego wiecej i sie na jadnym pomylilam ale ze mnie ofiara losu zeby nie zamowic wiecej hehe ale niedaleko mam sklep gdzie maja dupsy takie jak zaproszenia komunijne slubne itp :)..wiec najwyzej dokupie..druga czesc wypisze w lipcu jak dostane od Karola liste::)..wolalam juz zaczac bo po moich 43 reka mi wysiadla a gdzie tam jeszcze drugie tyle hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×