Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kurcze ale nudy....eh wiecie co juz bym wolala ogladac tego kubice byle moj Karol byl obok ...wam dobrze ze nie pada..u mnie leje deszcz...a milo byc tak cieplo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia:) u nas gorąco,ja popijam drinka,a J.-Mąż piwko;P byliśmy na noc u teściowej mieliśmy radochę,bo jak kiedyś tam sypialiśmy,to J. dmuchał materac(ma starszych rodziców).I wczoraj też zapytał,a gdzie jest materac:P,na to mama ,że na strychu iwstała i podała dodatkową powłoczkę na poduszkę dla mnie.To oznaczało zgodę na spanie razem;):P ach to nasze szczęśliwe małżeństwo. Jeszcze jutro i Grecjo-Witaj!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, dzieki dzieki dobra kobito za fotki :-) wygladals przecudnie :) skromnie, klasycznie, tak niezwykle dziewczeco :-) i J. jaki elegancki :-) bardzo mialas fajny bukiecik :-) no to po \"blogoslawienstwie\" tesciowej jestescie juz malzenstwem pelna \"geba\" :-P ja sie przed chwila poklocilam z M. i nie chce mi sie go widziec poki co.. jesli chodzi o klotnie to u nas niestety ostatnio wrze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawitałam znowu do was... Kala no to teraz naprawde małżeństwa pełną para:P Summer pewnie stres przedslubny dlatego kłotnie bedzie dobrze..ja to nawet niemam z kim sie klocic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Babitkowi i Kali dziękuję za zdjęcia - śliczne :) Raz jeszcze sto lat Młodym Parom :) My byliśmy u rodziców w ten weekend, odebrać naszą kicię, która pojechała na wakacje jako że my jechaliśmy do Niemiec :) Dopiero wróciliśmy, więc lecę pod prysznic :) Kala życzę miłego wyjazdu z małżonkiem w piękne kraje :) A podziękowanie dla gości mieliśmy identyczne :D Całuję Was wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mam czasu by tu napisac!!! a by sie przydalo :) 1. babitek piekne zdjecia bardzo fajnie wyglądaliście juz samemu chce sie takie miec ah a jeszcze tyle czasu 2. summer ja niby mam jeszcze tyle czasu do slubu a czuje ze tez wiecej sie spzreczamy i klocimy niz przedtem ale wszyscy mi mowia ze to przez stresy :( 3. agatka_wariatka sen z kubica dosc ciekawy ja ostatnio tez mam orginalne sny ciekawe dlaczego?? :) 4. kala prosze o zdjecia jak mozna, bo widze po opsiach ze pewnie sa piekne a ciekawosc mnie zżera :) planyweselne@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe czyżbym była dzisiaj pierwsza :) Musieliśmy dziś przyjechac wczesniej do pracy bo rafał drukuje szefowi mapki :) A ja z podekscytowania przymiarką nie mogłam już zasnąć i też już pracuje heheh Wczoraj był słodki dzien leniuchowania oj odpoczęłam jak nigdy :) Poza tym dziś czeka mnie ważny dzien jak bede miec fotki sukni to napewno wkleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jako druga :-) darianka, fajnie ze sie udal wyjazd z Mezusiem :-) zabusia, jak bedziesz miala fotki to oczywiscie wklejej jak najszybciej :-) ja ide na ostatnia przymiarke a tydzien. a teraz jesszcze pije herbate i sie zbieram powoli do pracy. ale mi sie nie chce :-( tez bym sobie pojechalam w jakies cieple kraje, fajnie ma sie ta nasza kala :-) :-D babitku, pliss o zdjecia :-) pozdrowki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, a jakie masz pierwsze wrazenia po pracy z rafalem w jednym miejscu? wspolnie w pracy, w domu..? nie za duzo? :-) no i jakies konflikty zawodowe..? tak pytam z ciekawosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i jeszcze mam pytanie do dziewczyn co do wierszyka o slodkosci. "aby nasi goscie w pamieci NAM (czy NAS) mieli"???? dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Summer wiesz tyle czasu już wszystko robimy razem że sie przwyczailismy ::0 5 lta studiów w jednej ławce, 3 lata mieszkamy razempotrafimy oddzielić jakos prace od życia i wspierać sie nawzajem wiadomo czasem jakieś sprzeczki sa bo idealni nie jestesmy ale jakoś szybko gasną i sie godzimy zresztą rzadko sie na szczęście kłócimy i z tego sie ciesze :) A w pracy jesteśmy w różnych zespołach projektowych i nie wchodzimy sobie w droge a poza tym ja siedze we własnym ppokoju wiec sie widzimy w pracy średnio :)a zawsze to fajnie jakiś wyjaz integracyjny albo coś hehe a teraz nasz ślub wiec jest wporządku fajnie nas traktują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wy pracujecie a ja odpoczywam dzisiaj mamy jeszcze wolne bo tutaj swieto :) Pogoda dopisuje ...jak maz wroci to jade do Babci zrobic jej trwala ondulacje a pozniej nad jezioro,lub na basen ...Trzeba korzystac z pieknej pogody bo to juz chyba koncowka. Summer napewno wasze klotnie to stres ,bedzie dobrze ...w kazdym zwiazku czasami sa potrzebne klotnie. Kala milego wyjzdu i urlopu. Zabusia oczywiscie jezeli fottki bedziesz miala pokaz nam :) Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i dziękuję:) byle przeżyć te 8 godzin pracy i wakacje!:D a wtedy do pracy 2 dni i czerwiec bedzie:) ach lubię ten maj:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) powiedzcie mi czy zestaw Dove pro age (dla kobiet po 40 roku zycia: żel pod prysznic, balsam, szampon) może być odpowiedni dla mamy na prezent w dniu slubu? zamiast kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer/ zdecydowanie NAS. My wczoraj byliśmy na wycieczce w Warszawie z teściami - pochodziliśmy po Starówce, byliśmy na Zamku, oglądaliśmy niedźwiedzie :D. Ja mam straszliwy atak alergii - wyglądam jak zapuchnięty kartofelek ;). Aha, wydałam już większość szczurków - mam w domu już tylko 4, z czego jedną samiczkę już niedługo tez ktoś zabiera. Dziś powinny przyjść moje butki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cuz tu u nas takie pustki no dzwoniłam i już wiem o 18 mam być w salonie hurra :) mam ndzieje ze moja świadkowa która bardzo chciała być ze mną na przymiarce da rade wpaść bo podobno mama sie zle czuje no oby poczuła się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam stanik - 85G, wydaje się być całkiem dobry, a jest prześliczny, leciutki, nie sztywny a zbiera i trzyma biust - fajnie. Czekam na butki - jak dziś nie dojdą to sie zdenerwuję bo wysłano je w piątek priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane..ja dzisiaj w dobrym humorku:D.. w koncu doszly zaproszenia na zywo wygladaja cudnie :D... no i kupilam sobie moj wymarzony tel samsunga U700:D .. w koncu ehhe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja dziś jadę spisać umowę z muzyką, powoli zaczyna mnie to wszystko przerażać czas goni a ja ani obrączek ani zaproszeń nawet jeszcze mój ukochany starszego nie wybrał!!! I mówię i tłumacze ze nie może komuś na ostatnia chwile powiedzieć ale nie rozumie:) chyba muszę wałka użyć:)))!!!! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alo:) Nie zaglądam na neta bo czas odrobić zaległości na studiach i ślęczę nad papiórami. Z ślubnych nowinek- udało się nam obronić NASZĄ DATĘ :D zostaje w kalendarzu na 2008 :D :D :D w przyszłym tygodniu wpłacamy zaliczkę na salę (była już wybrana i dogadana, ale nie zarezerwowana- myslę, że jest nadal wolna- właściciele mieli się odezwać, gdyby ktoś był zainteresowany, poza tym grudzień rzadko wybierany jest na takie imprezy) Najbardziej z tego obrotu sprawy zadowolony jest M- jedziemy zaraz po weselu do Pragi na sylwestra :classic_cool: Teraz trzeba pieronem wszystko załatwiać, myślę, że niepopularność zimy w tym pomoże :) Rybnik-Iza suknia ładna, czy planujesz rękawiczki tak jak modelka? kami2 oszczędzaj ukochanego do ślubu przynajmniej ;) belleteyn_ które ostatecznie buty wybrałaś? biust rozmiaru G (WOW!!!!!!) Całkowicie poza strefą moich marzeń....... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda tak bede miec rekawiczki ...a dlaczego pytasz? My wlasnie wrocilismy z jeziora ide zrobic kolacje,A jutro do pracy i ....... :) POzdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak przeczytałam o jeziorku to westchnęłam z żalu, że siedzę w tym bloku na 9 piętrze tak, że aż firanki się poruszyły.....nie nadaję się do zycia w mieście :( O rękawiczki pytam, bo jestem ciekawa jakie planujesz dodatki (suknia jest dość "bogata" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza sukienka sliczna:) na pewno będziesz boskko w niej wyglądac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie,my już urlopujemy-do pracy wracamy 29 maja:) pakowaliśmy część rzeczy,jutro kończymy i jedziemy do Warszawy,a z tamtąd na Kretę:) bajecznie-miesiąc poslubny;)-sypialnia;P;)i...:P dziś moja młodsza sis powiedziała nam,że jest w ciąży tak,że będę kolejny raz ciocią natomiast mój J. po raz pierwszy wujkiem:) bardzo się cieszę-dzidzia ma być 3 grudzieńlub koniec listopada:)super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×