Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

o hehe i nie doczytalam ze u Zabusi juz ok z sala:D...jakas gapowata dzisiaj jestem:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nasze imiona nazwiska...zapraszanych..oraz kosciol godzine..dzien..i miejsce wesela..hehe wiec troche jest:);..ale sama takie chcialam:) chciałam normalne tradycyjne zaproszenia..wiec mam to co chcialam hehe...sa piekne ale to wypisywanie to az mnie zmeczylo i zasnelam jak dizecko...jeszcze mnie czeka 40-45 zaproszen do wyspisania ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili:) mam takie same zaproszenia tradycyjne:) zabusia:) i fajnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zbiegłam z mojego miejsca pracy :) cichaczem :) dzieci maja mnie w wiec iech sie lachna nie bede sama tam siedziec!! Teraz zrobie pranie, pocwicze i heja banana :) mam weekend weselny weekend dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hej :) a co tu tyak cicho?? A Babitek co se własciwie mysli, ze jak sie juz jest zona to sie przestaje pisac czy hjak!!????????? Jezel kogos to interseuje to Agatka poćwiczyłam 55 minut, pranie zrobila jeszcze tylko jutro do pracy i mam weekend :) Jutro musze jeszcze wydrukowac 5 zaproszen i podzwonic za nasza podróza poślubna :) ponowaiam pytanie czy ktos juz był w Zakopcu i moze cos w miare taniego z łazienka polecic :) ?? No to ja mykam do wanny :) czołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w Zakopcu :D:D:D jesy cudnie uwielbiam tam jezdzic aaaa kocham to miasto aaa:D wspomnialas mi :D co roku ta jestem ja CI moge polecic:LD http://www.marekkacperek.republika.pl/I1.html Bardzo mili Panstwo i pokoje sa z lazienkami..lub jak chcesz taniej to sa z lazienkami wspolnymi tez:D ale jest chyba tylko 10 zl roznicy czy jakos tak:Dpolecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Imili dzieki za namiary :) bede dzwonic :) ja juz w pracy :) perspektywa piatku jakos mnie nastraja pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey I ja sie z wami witam i zegnam uciekam do pracy,Dobrze ze dzisiaj juz piatek ....Niestety pogoda sie popsula zachmurzone brak slonca i znowu bedzie padal deszcz i bedzie burza....Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was... Ciesze sie ze moglam pomoc co do noclego w zakopanem:D... Iza-RYbnik...to juz wiem od kogo przyszlo i do mnie zachmurzone niebo no w koncu od was na Slask he blisko..nieladnie taka pogode wysylac do mnie :P... Pozdrawiam i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wczoraj odebrałam suknie kupiłam też welon, bolerko i komplet dodatków mam pytanie do dziewczyn, ktore będą miały białe suknie jakiego koluru białeg,o czy cielistego będziecie miały rajstopy czy pończochy pozdrawiam Was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka napewno je wam udostępnie ale zbytnio nie widać na nich urody sukni. Wróce z pracy to wam wyśle link do zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczyny dziś piątek suuuper :) Wczoraj miałam super wiadomość :) mama spotkała dobrą koleżankę która zaproponowała żebyśmy od sierpnia zamieszkali w jej mieszkaniu bo ona przeprowadza się do swojego przyjaciela i chce nam wynająć na 5lat z góry 2 pokoje suuuuuper wyposażone z wszystkim nowe okna nowe meble kuchnia :) a co najważniejsze 3 miesiące bez opłat bo to prezen dla nas ślubny a potem tylko czynsz :) 200zł wiec po weselu idziemy można powiedzić na bardziej swoje niż teraz wynajmujemy no i większe a poza tym prawie w centrum na super osiedlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanqa ja bede mieć białe rajstopy cieniutkie a jak bedzie mi gorąco kupiłam sonie białe podkolanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mama mie zabiła, że mogą być cieliste a mi się zawsze wydawało, że mają być białe tzn cieniutkie białe rajstopki lub pończochy a jak wy uważacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że cieniutkie białe cielite nie pasują tak mnie sie wydaje przynajmniej ja mam 15 wiec są bardzo cieniutkie ale białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem cieliste są dużo lepsze. Ostatnio kupiłam sobie takie, maksymalnie cienkie, dokładnie w odcieniu mojej skóry, sporo jaśniejsze od klasycznego beżu, wyglądały świetnie. Białe kojarzą mi sie komunijnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABUSIA widzisz jak fanie z mieszkaniem!! super, ze sie tak złozyło!! zonqa ja bym postawiła na białe pończochy!!!!!!!! teraz to robią takie dobre pończochy, są białe bardzo cieniutkie i właściwie prawie bezbarwne jak już na nodze. Wydaje mi się, ze to najlepsza opcja... ja bym takie własnie miała, ale chyba nie będę miec wcale, bo w sierpniu może być za ciepło na takie rzeczy ;-) ale jak już to tylko białe pończochy hej dziewczyny zobaczcie jakie tu sa śliczne tapety slubne :-D http://www.przewodnikmp.pl/art/tapety_pmp/rozrywka/menu_rozrywka.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie myślałam o bardzo cieniutkich białych pończochać tylko rysujących biel na konturze nogi ale Mam mnie wczoraj zaskoczyła i się trochę zaczełam zastanawiać nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała rajstopy - nie lubię pończoch. Po oczepinach (może będzie coś z podwiązką) może zmienię na podkolanówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuper tapetki :) właśnie sobie wkleiłam tą białą róże :) Ja też rajtuzki nie lubbie za bardzo ponczoch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) zabusia;) super i z mieszkankeim i z sala się ułożyło:):):):) wczoraj zmieniłam świadkową tzn,naszą świadkową miała byc chrzesna Wojtka-ale ona jest teraz świadkową u swojej siostry-za tydzień w sobotę,była u nas i u kuzynki chrzesną a mamy jeszcze jedną Gosię kuzynke która jakos tak mało doceniana jest przez rodzinę-najmłodsza z całego rodzeństwa ciotecznego i zawsze byłoo ze dzieciak -no to stwierdziłam zę będzie świadkiem-ucieszyła się bardzo a ex świadkowa powiedziała zę ma Wojtusia "_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wam :) ja juz odliczam :D podczytuje was ale nie mam zbytnio czasu zeby cos wiecej napisac. co do koloru ponczoch ja zdecydowanie bede miala w kolorze skory nie podobaja mi sie białe i lepiej sie czuje w takim kolorze niz calutka na bialo i dodatkowo ponczochy bialego na sobie bede miala dosc :) wreszcie weekend juz marzylam zeby sobie odpoczac... pozdrawiam was kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no te korki troche niezbyt fajnie wyglądają :) Ja też odliczam hehe 65 dni zostało i kolorowy zawrót głowy :) Musze jeszcze: - kupić drugą koszule Rafałowi - zmówić kwiatki - zamócić ciasta i tort - kupic napoje - odebrać suknie i kupić welon - zapłacić w kościele - załatwić spowiedz i zapowiedzi - ustalić meni - dokupić wódki - spotkać się z fotografem - spotkać sie z dj-em - próbna fryzura i makijaż....o rany ale tego dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×