Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Angelo Tobie równiez wszysykiego dobrego na nowej drodze zycia :) i jak tam stresy sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja tez swoj slub mam o godzinie 12 :) Ale jeszcze pozostalo mi 42 dni ... I co z Pogoda ...Bo jak dobrze pamietam pisalas ze nie masz klimatyzji w sali .... Agatko witaj rowniez ja tez wysprzatalam mieszkanie a teraz wyszlam z wanny dzisiaj jedziemy do Aquany ....Jezeli ktos chce sobie zdjecie poogladac musi wejsc na ta stronke http://www.aquana.de/Freizeitbad/galerie.htm I pozniej nacisnac na Zu den Bildern i tam sa pokazane zdjecia lub na Video to musi nacisnac Zuden videos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 dziękuję CI :) stresa mam wielkiego! ręce mi się trzęsą, ale jestem niesamowicie szczęśliwa że to dziś :) właśnie próbuje coś zjeść, bo nie chcę zemdleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a goraca masz? bo u mnie pogoda nie za bardzo jest zachmurzone i chłodno jest! Kurcze mi zostało jeszcze 56 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane..nie bylo mnie dwa dni chyba ale wykonczona jestem ...wlasnie wrocilam z restauracji bo bylismy z rodzicami i bratem na obiadku z okazji 30 rocznicy slubu rodzicow:") co prawda byla 3 czerwca ale kiedy jak praca..wiec dzisiaj pojechalismy.. A wszystkim dzisiejszym Panna Młodym zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:D.. Agatka u mnie tez jakos taki wiaterek i zachmurzone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko-wiele łask Bożych,radości ,miłościi zdrowia,a reszta sama przyjdzie:) dla Ciebie i Twojego Męża:)piękny dzień niech zawsze zostanie w Waszych sercach-kamila i jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela 24-Wam życzę aby opieka Boża Was nie opuszczała,miłości,uśmiechu na każdy dzień,niech te piękne chwile będą w Waszych sercach na wieki.Wracajcie do nich często,bądźcie zdrowi i szczęśliwi.:)-kamila i jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka -i Tobie wszystko co najlepsze,odezwij się czasem do nas:) bądźcie szczęsliwi i miłość niech wypełnia Wasze serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi to z tesknoty chyba odbija hehe i mecz ogladam...ogolnie to jak Polska gra ogladan ale dzisiaj nie gra i co i tak ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka-sorki,przepraszam pomyliłam po prostu weszłam na naszą listę szybciutko aby złożyć dziewczynyi nikogo nie pominąc i dlatego taka gafa:( ale spoko to pewnie będzie czerwiec któregoś roku... wierzę w to mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój męzulek właśnie przywiózł zdjęcia od fotografa ze ślubu,wcześniej nie mieliśmy jak odebrać,bo Grecja i te sprawy zaraz siadamy i oglądamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala no na pewno zdjecia super bez watpienia:) ...a teraz zycze slodkich snow wszystkim dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy bilans dnia" wypiłam 3 kawy, 2 szklanki soku i herbatke :) zaproszenie idzie pełna para :0 ddzis powtorka z rozrywki :) szkoda tylko ze jedziemy do naszych nie lubioanych cioc!! Mam tablice rejestracyjne w domu " Droga do raju" bedzie na przodzie a w tyle "Koniec wolnośći" :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie i słonecznie:) zdjęcia fajne,miło po miesiącu popatrzeć i poprzypominać sobie te chwile. dziś kino i może Ikea.Spacer i pełen luz.Niedziela rodzinna,tzn.mąż i ja:) mam@,a więc \"kreteńczyka\" nie ma;P;) i Wam życzę miłej niedzieli a swieżo upieczonym Mężatkom,jeszcze raz Wszystkiego naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie niedziela mija nudno pogoda popsula wszystko eh :( z poczatku planowalismy ze pojedziemy nad wode grila zrobimy te sprawy ale co z tego jak wczoraj juz mowili ze przeltne deszcz no to ok..nad wode nie ..to z bratem postanowialm ze pojedziemy do wesolego miasteczka i ?? hehe deszcz pada a nie tylko przelotny..slonca ani grama...normalnie zla jestem bo teraz sie bede nudzila cala niedziele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) korzystając z chwili czasu, chcę podziękować za życzenia skladane na forum i powiedzieć Wam że cudownie jest obudzić się już jako mężatka :) Życzę wszystkim oczekującym na swój ślub dużo wspaniałych wrażeń i żeby każdej z Was ten wyjątkowy dzień udał się tak jak mnie :) Dzięki i pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilke zaraz idziemy na poobiedni spacer chciałam tylko dac znac że pierwsza spowiedz za nami nawet nie było tak zle :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela:) i ode mnie spóźnione ale najszczersze życzonka -aby życie było usłane różami i nie brakowało radosnych chwil🌼 tak sobie śpię:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f3be56595ccdf7a.html tak spędzam wolne chwile w łóżeczku :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00ca1d566e68469a.html a to ja i moja fura:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4777ec01429fbf65.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pusciutko pusciutko tu dzisiaj:d...ja ogladam mecz ...wlasnie przerwa jest...eh i niestety przegrywamy....zobaczymy jak dalej bedzie:)...no ciekawe za kim jest nasza Iza-Rybnik :P ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili Trudne pytanie mi zadalas ....Jestem za Podolskim a to przeciez Polak :) Mam jednak cicha nadzieje ze chociaz jedna bramke w drugiej polowce Polaki wrzuca Niemcom jedna bramke 3mam mocno kciuki .....Pozdrowienia dla wszystkich .Przeciez na naszym samochodzie i balkonie mamy POLSKIE FLAGI :) MILYCH SNOW UCIEKAM NA MECZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w domku,cichutko i przyjemnie zaraz myć się i spać ,padam(to przez@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety przegrali :(...no tak Podolski kiedys chcial grac u nas ale nasi go niechcieli i stracili na tym wiele a niemcy zyskali dobrego pilkarza..niestety ale jakos za nimi nie przepadam hehe:P...chociaz mialam dwie super kolezanki z Niemiec:).. Mam nadzieje ze w nastepnych meczach im pojdzie lepiej oby.... a teraz dobranoc slonka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, przede wszystkiem spoznone zyczenia dla naszej cafki i angeli :-) niech przed Wami beda same piekne dni, pelne milosci. takie jak ten wczorajszy :-) ja wrocilam wczoraj wieczorem ze \"wsi\" pieknie bylo.. slonce, lenistwo, brak komputera... zyc nie umierac :-) yzula, wojtus boski :-) do schrupania :-D kala, glowa do gory, na pewno niedlugo sie jakich maluch u ciebie pojawi :-) a moze i dobrze ze nie \"kretenczyk\" tylko \"polaczek\" ;-) malutka, pomysl dobrze, czy nawet jesli wroci, to go przyjmiesz? po tym, jak cie potraktowal? ja wiem, ze pwenie o niczym innym nie marzysz teraz, ale wytrzymalas juz tak dlugo, jest sens to przezywac jeszcze raz? takie zycie na wodzie pisane z nim bys miala, moim zdaniem ....❤️ dla ciebie... no, dziewczyny ja dzis i jutro ostatnie dni do pracy, w piatek mam jeszcze ten slawny egzamin :-P a pozniej to juz .... sama juz nie wiem co o tym pisac, pustke mam w glowie i wydaje mi sie jakby to mialo byc za miesiac. zaczynam sie stresowac, szczegolnie w nocy jak nie moge spac :-) a moze nie moge spac bo wlasnie sie stresuje?? :-D milego dnia kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja pierwsza dziś wczoraj spędziliśmy 6 godzin na Zegrzu na łódce więc ramionka mamy ładnie przypieczonę byle skóra nie schodsziła bo za tydzień wielki dzień Życze sobotnim panienkom a dziś już ŻONOM szczęsliwego i udanego pożycia małżeńskiego zmykam spowrotem do mojego skarba ps został już tylko jeden egzamin alr to już po ślubie Buziale dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Troche smutna ....i wesola Bo wczoraj po meczu pod naszymi oknami ...Szli Kibice Niemieccy ...I spiewali ....PODOLSKI :) Ale jeszcze nie zdjelismy naszych Flag :) Mam nadzieje ze sobotnie Zony ...Pokaza sie jak wygladaly....U nas znowu upal a ja caly dzien w pracy.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć i ja witam :) Ja dzięki Bogu mam faceta który wprost nie cierpi piłki nożnej wiec z meczami mam spokój wczoraj oglądalismy filmy wieczorkiem hehehe Nono czekamy na relascje sobotnich Panien Młodych teraz już żon z dwudniowym stazem :) U nas upał dzis ide szukać wisiorka na szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×