Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

to jeszcze raz ja;) wlasnie rozmawialam z moja mama ktora ku pomocy obleciała u nas salony slubne..i mila niespodzianka....u nas (w moim rodzinnym miescie a nie bszczy) szyja sukienki w salonach na miare za kwote 1000-1200zł -->suknie takie jak chce..czyli falbaniaste drapowane i duuuuze takie jak na zdjeciach co wam pokazywalam;) bardzo ten fakt mnie ucieszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam sobie na baseniku.Bo tak dla niewtajemniczonych, mam dużą nadwagę z którą walczę (na razie jest minus osiem :) ). . Przecudna dziś pogoda, w sam raz na ślub :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, rzeczywiscie, ladny dzien dzisiaj mamy, jutro jeszcze ladniejszy:) a o sobocie nie wspomne:D he,juz nie moge sie doczekac jak pojade do Polski, bo nie chce zeby rodzice cos decydowali o moim slubie, i dopiero w czerwcu bede zalatwiac sale i reszte. Tzn. sale juz mam,tylko podpisac umowe, no i warto byloby zobaczyc ja w realu a nie w necie:D milego dzionka zycze:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy dzis nad morzem...byla ladna pogoda, pochodzilismy sobie troszke, hehe a potem fish and chips..czasami to lubie..ale jakbym miala jesc codzien to bym padla chyba..jednak dobry posilek to nie taki jak byl dzisiaj...zesmy sie dogadali z lukaszem....juz jest dobrze...ale teraz na slub i wesele ktore nas czeka patrze inaczej...dsis duzo rozmawialismy..i wiecie co wam powiem to nie to ze faceci nie ciesza sie ze slubu itp tylko oni na to patrza inaczej niz my..bez emocji bardziej racjonalnie...bo wedlug nich zacznie sie dorosle zycie na maksa...obowiazki, rachunki..potem przyjda dzieci itp...to inne zycie niby razem tak jak wczesniej ale inaczej...ja teraz tez patrzea ciut inaczej..niby wczesniej tez o chodzilo o cos wiecej niz tylko obraczka..ale czasami trzeba posluchac czego potrzebuje 2 osobka....:)to byl piekny dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh tez bym chciala mieszkac nad morzem... :P milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie 5da
hejka wszystkim ja jestem swiezo po oswiadczynach i chcemy ustalic date na kwiecien 2008 ale jeszcze dokladnie nie wiemy... myslicie ze jak zaczniemy szukac sali po siwtach do nie bedzie za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady please
ja zaczelam szukac w lutym i zdarzylam zamowic wszystko na pazdziernik 2007 ;) Wiec napewno zdarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kwiecien jest roszkę mniejszy popyt niz na miesiące z \"R\". Myśle, ze powinnaś dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie 5da
dzieki po swietach do Was dołącze i podam konkretną datę ale myślimy nad 26.04 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ale dzisiaj piekny dzionek mamy, akurat w sam raz na swietowanie!:D udanego dzionka zycze wszystkim przszlym Pannom Mlodym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie torchę mniej piękny, tzn. pogoda ładna, ale dośc zimno. No ale przecież to dopiero marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie powoli zaczynam konczyc swietowanie swoje..moje urodziny..bylo milo...tylko szkoda ze daleko od rodziny...bo zawsze spedzalam je z rodzina...a teraz z narzeczonym...az lub tylko narzeczonym?? dobrej nocki zycze:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines.ka --> spoznione ale super szczere i duze zyczenia;) u nas dzis pogoda fatalna:( witamw szystkich i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martttika
Hej kobietki! Jestem przeokropnie szczęśliwa, że mogę się do was przyłączyć!! Moja data 20.09.2008!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ i nusiaa, dziekuje serdecznie za zyczonka urodzinowe:) i witamy nowa przyszla Panne Mloda:) hip hip huuura:D a u mnie piekna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dołączam do zyczen:* pogoda sie zmienia chyba na gorsze a juz bylo tak ladnie... zycze milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)co u wasjak mija wam dzien?:)jakies nowe rzeczy pojawily sie na wokandzie:)?moze macie jakies szczegolne ozdoby na oku?:)ja poki co rozagaladm sie za bukietami..chce jakis uroczy i elegancki:)a wy jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to tak jak mnie bo to bardzo radosne kwiaty:)ale my sie pobieramy w styczniu wiec bedzie ciezko o sloneczniki..dlatego Ines.ka mi podsunela pomysl z Kaliami pomaranczowymi:)i szczerze mowiac bardzo mi sie podobaja te kwiaty:)zobacz kompozycje z nimi i nie tylko:) http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?p=747903 a to suknie:) http://www.weddingchannel.pl/?p=MjtwbDswOzA7NTY0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam sloneczniki ale zobacze co bede miala do wyboru...hehe zarowno kalie jak i sloneczniki maja cos w sobie:)bardzo dobry wybor..tak samo mi sie podoba to co wybralas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) jelsi chodzi o bukiet to nie moge sie zdecydowac ale chyba wybiore proste kalie bez zadnych ozdob albo bukiet z jakichs mieszanych roznokolorowych kwiatow, to zalezy od sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek! Proszę zaktualizować tabelkę- my na 23.08.2008 :-). Wczoraj podpisaliśmy umowę na salę i z zespołem już też mamy ugadane. W przyszłym tygodniu jedziemy podpisać z nimi umowę. No to o to już jestem spokojna, bo były pewne problemy z tą salą ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Moja data to 16.08.2008. Nasze grono cały czas się powiększa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
za bardzo dzierwczyny wybiegacie w przyszłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! kasiatko1983-11-14 ..................19.01.2008 _mona_..................................29.03.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 oleczkaaa................................06.09.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia83 nie pomyliłaś sie w moim pseudonimie? Chyba, że jest taka osoba na forum to sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! kasiatko1983-11-14 ..................19.01.2008 _mona_..................................29.03.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 gabisilk...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 oleczkaaa................................06.09.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×