Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witaj kati24....miło poznać kolejną czerwcową pannę młodą :) Zazdroszczę, ja oprócz daty w kościele nie mam nic...ale już zaczynamy rozglądać się za salą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na datę w kościele u nas za wcześnie. Tzn 21 czerwca napewno będzie, ale ksiądz kazał nam przyjść 3 mies przed ślubem i ustalić godzinę tylko. Wcześniej nie chcą zapisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się bałam, że ksiądz nas nie będzie chciał zapisać, ale bierzemy ślub w najpiękniejszym kościele w mieście (moim zdaniem), więc jest wielu chętnych i bez problemu zapisał. A ja wykorzystałam czas wolny od pracy na ustalenie daty najpiękniejszego dnia w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bierzemy slub o 17.15 w przepieknym kosciele w ktorym chca brac slub pary z innych parafi i bez problemu nas ksiadz w lutym zapisal na czerwiec 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem cos niestety o dnaich wyjetych z zyciorysu... a co tam u leosi naszej przyszlej mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! kasiatko1983-11-14 ..................19.01.2008 _mona_..................................29.03.2008 slubna....................................29.03.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 kati24.....................................21.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 Oleczkaaa...............................18.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim weteranom topiku i czesc nowym kati;) dzis ogladalam sobie znowu suknie i stwierdzilam ze bezsensowne jest przegladanie katalogow...bo laski ktore suknie prezentuja maja rozmiar 34-36...i im we wszystkim ladnie:( jak ogladalam sobie sukienke w katalogu-->piekna...jak ogladalam np na allegro kogos z rozmiarem 39-40 w niej-->masakra:( chyba bedzie trzeba poprostu chodzic i mierzyc mierzyc mierzyc az sie cos trafi;) u nas super pogoda dzis;) bylam z kumpela na spacerku i pyysznym gyrosie;) bo niestety w ten wekend sama jestem:(Men na wyjezdzie:(ale to nic...jakos bedzie wieczorem fajne filmy kupilam sobie pyszne martini...jakas swieczka...cos do przegryzienia i szybko zleci;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusiaa ----> a jaki film? :) Ja bardzo serdecznie polecam \"W pogoni za szczęściem\" :) sama mam zamiar go po raz kolejny obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam wszystkim załatwiliśmy dj-a jest to super facet więc kolejna rzecz odchaczona hurra, dzwoniłam tez do salonu sukni i pani kazała przyjść w styczniu to zaczniemy coś kombinować superkowo miłego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w kościele nie ma aż tylu chętnych. Mieszkam w małym mieście i terminy są. Jak będą 2 śluby w tą samą sobotę to i tak dużo. Planujemy ślub gdzieś na 16 albo na 17, ale to się jeszcze zobaczy. Za sukienką będę się rozglądać najwcześniej 6 mies przed ślubem. Kurcze siedzę w pracy dzisiaj i już nie wyrabiam. Fajnie chociaż że mam tego swojego obok siebie. Co prawda założył słuchawki na uszy i ogląda film ale ważne że jest :) Idę na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c(_) to jest myśl! :) Czemu Ty, Niewiasto, pracujesz w niedzielę?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewiasta pracuję 7 dni w tygodniu niestety :( No, ale tak postanowiliśmy i tak ma być :) Prowadzę z narzeczonym firmę - sklep komputerowy, cafejkę internetową, xero itp - mamy czynne 7 dni w tygodniu. Na szczęście lubię swoją pracę, ale czasem mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w porządku, bo jak to Wasza firma, to dbacie o swoje, a nie harujecie dla kogoś :) życzę wielu klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziękuję. Przyda się. Narazie niestety spłacamy długi zaciągnięte na początku, ale jakoś leci do przodu. Właśnie kupujemy samochód :) Już taki nasz, wspólny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! jak wma tam niedziela mija? ja wlansie gotuje obiadek , a po obiadku bedziemy ogladac \"swiadek koronny \"i zajadac sie truskawkami z bita smietana mniam mniam(ale kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak pisałam wyżej jeszcze pracuję - do 16. Na obiadek nie wiem jeszcze co zrobię, ale musi to być coś szybkiego:) Daj znać jak tam \"Świadek koronny\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie bede ogladac milosc. nie przeszkadzac a potem moze królowa :) dzis robie sobie dzien z filmami, oczywiscie nie sama tylko z moim menem i kolezanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My zaraz zjemy obiadek a potem imprezka ur mojego brata kończy 20 lat hehe Moja dopireo w czerwcu ale też szybko zleci. Co do sukni pozałatwiane hehe mam przyjechąć w grudniu to bede mieć cene tegoroczną. Dj zamówiony, a w kościele u mnie śluby zaczynają się od 15 do 18 włacznie heheh ja mam o 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobacze \"swiadek koroonny \"dam znac choc slyszalam ze film przereklamowany.zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlasnie wracam powoli do zycia (mialam 9 dni koszmaru=czekanie na zbawienie,czyt.na miesiaczke) wlasnie rzucilam tabsy, i dostalam okres na drugi dzien,kolejny po 14,a teraz to juz ponad miesiac na nia czekalam. i po 9 dniach boli (prawie porodowych) dostalam. az juz sie balam ze jestem w ciazy. Pragne dziecka bardzo.....ale chce je miec po slubie. ps. moze i Swiadek Koronny jest przereklamowany,ale mi osobiscie sie podobal, byl nie tyle sensacyjny, co psychologiczny. a ja lubie psychologiczne filmy. milej nocki zycze:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie ines.ka to sie czesto zdarza po rzuceniu tabletek, rozne takie historie:* ale wszystko sie ureguluje bardzo szybko ja dzis na uczelni caly dzien:/ powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wiec wczoraj zobaczylismy \"swiadek koronny\"osobiscie mi nie przypadl do gustu. Ja wlasnie wstalam,w sumie z humorkiem zle,dlatego ze prawie cala noc nie zmruzylam oka,nie wiem dlaczego :) wlasnie pije kawe na pobudke.Dzis mam chyba wolne ,wiec chyba bede myc okna na swieta (ale na razie nie mam checie) pozdrawiam i zycze milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez planuje na 2008 ale jeszcze nie mam ustalonej dokladnej daty w zasadzie to jeszcze nic nie zalatwialam ale widze ze chyba trzeba sie pospieszyc i powaznie zabrac do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! :-) Nasi rodzice mieli wczoraj nieoczekiwane spotkanie ;-), ale było super. W sumie to ja miałam jechać na urodziny siostry mojego mena, a wyszło na to, ze i moi rodzice zostali \"wciągnięci\" na imprezę. Ale było ok. Cieszę się, że nasze rodzinki się polubiły, bo z tym to różnie niekiedy bywa :-). Pozdrawiam was ciepło. P.S. czy ma któraś z was linki do sukienek, które mają szelki/ ramiączka, badź jakoś fajnie wykończoną górę (np. koronką albo coś)? Ja raczej czegoś takiego będę szukać. Na pewno nie chcę sukni z odsłonietymi plecami, bo mam trochę odstające łopaki i dość duze znamię. Jakby któraś miała to niech wrzuci linka. Z chęcią sobie polookam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos o sobie chmmm... no coz mam juz ponad dwadziscia latek na karku, moj narzeczony jest starszy ode mnie o 2 lata zareczeni jetesmy od kwietnia 2006 (juz dos dlugo) palnujemy wziasc slub w przyszlym roku ale mi czasem ta chwila wydaje sie tak odlegla przed chwila ogladalam program o slubach i jakos mnie to tak nastroilo ze chyba poszperam na internecie i poczytam to i owo pozdrawiam was dziewczyny i mam nadzieje ze bedziemy tu w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia - wrzucałam chyba w ten topik zdjęcia sukienek \'z górą\'. Ja sama mam grube ręce i niestety ze względu na zmianę wagi rozstępy i muszę to ukryć. Poszukaj sobie- nie wiem niestety ktora strona. Jeśli nie znajdziesz, to widac nie ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×