Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snicket

Dieta ketogeniczna

Polecane posty

Tyle co czytałam, że zwykłe brzuszki za bardzo nie pomagają. więc nie wiem. wszyscy polecają Hula-Ho i skakanke:) Nie mam ani tego ani tego, może kupie, prędzej skakanke:D Robiłam przysiady to mi sie bardzo mięśnie ud rozwinęły, mam jak kulturystka:D nie każdy tak lubi, ale już mi znikają i teraz jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie jadłam normalnych posilków:D a w roku szkolnym by sie przydało masz wage w domu? Czy po tej zupie:D miałas jojo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wage;) wiec tak schudłam rzucilam sie na jedzenie i waga pokazala tyle co przed zupką:D ide spac juz;P do jutra buziaki;) achaa kupuje skakanke lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to na razie:) pisz o efektach ciągle nęci mnie tak norweska, ale teraz nie dam rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba ZREZYGNOWAĆ z węglowodanów prawie całkowicie, a nie tylko ograniczać, a zwiększyć ilość białka. Pierwsze 2 dni są b. trudne, bo organizm się domaga. W 3 dniu włącza się ketoza i juz dalej idzie gładko. Kilogramy wróciły po 3 latach jak zaszłam w ciążę i musiałam leżeć i sie obżerałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent J-23 -> To co jesć?? we wszystkim są węglowodany, czy to owoce i warzywa, pieczywo Dieta super bo nie ma jojo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo dziewczynki pobudka:P ja juz jestem na nozkach;) jeszcze nic nie jem czekam do godziny 11:P dzisiaj mam w planie cały dzien od czasu do czasu skakać na skakance zamiast siedziec i bez sensu przelanczac kanaly poskacze sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja jestem już po śniadaniu - 2 Wasy z pomidorem i troche majonezu, żeby dopełnić do 200 kcal. 6Weidera zrobie po południu. Trzymajcie się:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ketoze woli ścisłości wchodzi sie od tygodnia do ok 2.... można sobie kupić keto diastix żeby zobaczyć czy weszło sie w ketozę....ja schudłam 20 kg w 2 miesiące bez efektu jojo..połączyłam dietę keto z adipexem... a kupiłam go z doping-online.com...sama dieta w sobie już bardzo dużo daje a adipex podbija efekty i to bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej czy jest tu jeszcze ktos kto nadal stosuje diete ketogeniczna? Ja ja stosuje od tygodnia i zamierzam przynajmniej do sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPodol
Jeśli dieta ketogeniczna to polecam specjalistów z http://happyfood.com.pl/ doradzą Ci tak, że będzie smacznie i zdrowo. Ja jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane gdzie znajdę przykladowe jadłospisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comte
Zerknij sobie tutaj https://zdrowie.tvn.pl/a/dieta-ketogeniczna-efekty-jadlospis-i-przepisy Na stronie są podane przykładowe przepisy na obiadki plus jadłospisy. Dieta przy dłuższym stosowaniu daj***ardzo dobre efkty. Sama jestem bardzo zadowolona,udało mi sie schudnąć i bez uczucia głodu ( wcześniej stosowałam kilka innych diet i byłam wiecznie głodna, tutaj jestem najedzona) Pamietaj jednak,ze ta dieta to nie zabawa i nieodpowiednio stosowana moze przynieść wiele efektów ubocznych tak wiec najlepiej jest stosować ją pod kontrolą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam tego spróbować przy diecie keto https://leadmy.pl/p/bbw3/lZ2h/URvt używałam podczas całego cyklu i efekty były bardzo przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×