Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Yasmin, pytałam o studia, bo ja najpierw studiowałam ekonomię, a teraz zarządzanie, a konkretniej moja specjalność, to Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi na AE w Katowicach i mamy pokrewne przedmioty. Poza tym mieszkasz na zachodnim Pomorzu- uwielbiam tamte okolice. Kiedyś co roku tam wyjeżdzałam na wakacje. Mowić Ci coś Niechorze, Rewal, Pogorzelica??? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala dziewczynki,jak Wy szybko \"produkujecie\" te stronkie,kiedy ja to przeczytam;) Mam w domku ekipe remontowe,halasuja starsznie i trzeba ich czasem dyscyplinowac,zeby sie nie obijali;) Bobasekm-super,ze jednak zostajesz...buziaki🌻 Kropelka-witaj 🌻 ja mam termin na druga polowe kwietnia i tez nie moge sie doczekac,a moj maz to juz w ogole \"zwariowal\" na punkcie Naszego Kociatka,i codzinnie wraca do domu z nowa rzecza dla dziecka;)W przyszlym tygodniu ide na kolejna kontrole i bede miala badanie usg,wiec poznam plec malenstwa...ale czuje ze to dziewczyneczka:) Yasmin-robie,co moge zeby przeslicznie wygladac;) Mimo ciazy,nie zrezygnowalam ze szpileczek;) Problem w tym,ze brak jest eleganckich ciuszkow dla kobiet w ciazy...niby sa sklepy dla ciezarnych,ale wszystko tam jest takie workowate i \"babcine\" za przeproszeniem...wiec musze sie udac w swiat po jakies gustowne ubranka i namawiam meza na jakis zagraniczny wyjazd;) Chcialabym Ci powiedzie,ze bardzo wspolczuje z powodu smierci Taty i zycze wszystkiego dobrego Tobie i Twojej Rodzinie,zeby omijaly Was wszelkie nieszczescia.Musi byc lepiej...😘 Do uslyszenia wieczorkiem....duzo zdrowka i usmiechu dla Wszystkich Kobietek 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia widze, że masz termin porodu taki jak moja kolezanka ze stazu:) Pamietam jak jej powiedziałam, że wg mnie jest w ciąży. Zapierała sie i nie chciała mi wierzyc a teraz cieszy sie stanem ciążowym. U niej to na bank będzie chłopiec bo promienieje:) Naprawde bardzo ładnie wygląda. Jak to wszyscy twierdza - ciąża jej słuzy:) Monia spokojnie. Według mnie nie jestem w ciąży tylko mój organizm zwariował;) A z tym szpitalem to faktycznie niewesoło, tym bardziej, że lezałabym pewnie pół ciąży w łodzi:( Ale póki co nie mam sie co zamartwiać. Co będzie to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia - masz termin porodu taki sam jak moja siostra:D. ona ma na 20 kwietnia. Ja tam mysle że będzie cóka. Lekarz jeszcze ostatnio nie powiedział jej co będzie bo tylko dawał 60% pewności więc Ania stwierdziła ze nie chce wiedziec. A jak już tak gadają to ja jej wróże dziewczynke. CMoja bratowa wiedziała w 6 miesiącu ze będą mieli chłopca. A mnie lekarz też na 80% powiedział dopiero pod koniec 7 miesiąca ze będzie dziewczynka. Więc skoro teraz nie może jej powiedziuec to wnioskuje z tego ze będzie dziewczynka:D. To nawet dobrze bo chcieli dla chłopca takie samo imię jak ja planuje:P. Więc jak będzie ONA to mam większe szanse hihihi. Zawsze się spieramy na ten temat z moją siostra. Bling - a ty nie popadaj w grobowo płaczliwe nastroje. Nie ma co sie stresować na zapas. Wiem ze rozmowy z koleżankami które gadają ze jest trudno, ze nie można znaleźć pracy i w ogóle że jest fatalnie i njalepiej to sie połozyć i czekac na zmiłowanie wpędzają człowieka w straszną deprechę. Ale wiesz co zawsez jest jakieś światłolo w tunelu i naprwde nie nalezy się przejmować tym co inni mówia - no chyba że podtrzymują cię na duchu. Kochanie wszystko się ułooży zobaczysz i rozwiązaniue problemó się znajdzie. Nie ma sytuacji bez wyjścia:D więc koniec smutasów!! Całuje cię mocno 😘 Yasmin - trzymam za twoją mamusie żeby ułożyło się wszystko pozytywnie. Zobaczysz będzie dobrze. Nie zamartwiaj się tak bo mama tyo tez wyczuje i będzie jej jeszcze bardziej źle. Bądź przy niej jak tylko będziesz mogła - nie koniecznie fizycznie ale tak jak mówisz telefonicznie. napewno oczątki samotności sa trudne - ale mama ma ciocie, ciebie siostr twoją. I zobaczysz że będzie dobrze. A jak tam ty i M. Mam nadzieje ze dobrze. Całuje cię mocno 😘 wczoraj dostałam jakiś atak jajników. Normalnie az mnie kręciło z bólu. takie skurcze miałam jakbym miałą zacząć rodzić. Tylko zastanawiam się co bym uroidziła. Normalnie nie wiem co się dzieje. Weszłam pod gorący prysznic i troszku mi ulzyło a zaraz po wyjściu znowu się zaczęło. Chyba będe zmuszona powiedziec mojemu kochanemu panu gin \"witam pana\". Brrrr az mnie ciarki na samą myśl o tym pzrechodzą. Straszne. Zapowieda się cięzki tydzień. A w piątek jeszcze wywadówka semestralna u Sarki. A za to w sobote jedziemy z miskiem sie odchamić - jedziemy do Opery:D. Raz w roku moja mama - pponieważ jest nauczycielką - załatwia bilety dla dzieci szkolnych no i my się łapiemy przy okazji. Fajnie trochę odetchne kulturalnie i podniose swoje kwalifikacje kulturowe:P. potem opowiem jak było:D. Lece teraz robic kolacje i chyba będę msiała się zadowolić telekamerami. Bo emka nie leci:P. Wrócę potem. Całuje mocno i ściskam 😘 E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia, a moze to nie atak jajnikow, tylko skórcze macicy okołoowulacyjne lub przed okresem. Czy leki rozkurczowe na Ciebie działają? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Mam nadzieję, że można się do Was przyłączyć. Jestem mężatką od ośmiu lat i mamą prawie pięcioletniej dziewczynki. Mimo różnych burz i raf jesteśmy razem i szczęśliwi ze sobą. Cieszę się z optymizmu i radości na Waszych stronkach( a macie ich sporo). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ to nasze grono w zawrotnym tempie się rozrasta. MAMA.. witaj i zgladaj często a nawet zakotwicz tu na stałe. Ale będzie wesolo w tak licznym gronie,hoho!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko nospa na mnie dział zawsze i wszedzie - niezawodny lek. Może być jakieś owulacje czy coś w tym stylu. Nigdy nie prowadziłam kalendarzyka więc jakaś zielonkawa jestm z tego. Chyba będe musiała zacząć prowadzić bo mój mąż chcce syna więc chyba jakoś trzeba trafić:P. Mirek dał ci znac co z kosztorysem?? mamaejo - witaj wśród opymistek pałąjących szczęściem:D. Mam nadzieję ze bedziesz się czułą z nami tak dobrze jak my się czujemy dobrze ze sobą. - ale skomplikowane zdania buduje - ale to dlatego że po piwie jestem:P. Oglądnęłam sobie telekamerki - z małymi przerwami na W11 i na wspólnej. Musze powiedziec że powygrywali moi faworyci:D. teraz ide uspać julaska niewiem czy zdołam sie obudzic przed rankiem więc na wszelki wypadeczek mówię wam dobranoc:D. całuje i ściskam mocniutko 😘 dla wszystkich - nie będę wymieniac bo rozrosłysmy się i znowu o kimś zapomne a nie chcę tego. papa kobitki do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaejo witaj wśrod szczęśliwców:) Elusia, nie wiem, muszę sprawdzić pocztę....zaraz Ci napiszę:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie mam zadnych wiadomości od Pana Mirka..... Ale lubi trzymać w niepewności... Jesli chodzi o naukę objawów, jest to proste jak bułka z masłem- przeczytasz kilka ksiazek i będziesz wiedziała:P żartuję, wystarczy jedna: \"Skuteczne metody planowania rodziny\"-Polecam. Buziaki na dobranoc M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.........chyba jutro rano zrobie test. Coś jest nie tak.......:-O pobolewa mnie podbrzusze jakos dziwnie ale okresu jak nie bylo tak nie ma. nie to zebym sie martwiła, Broń Boże, ale mam dziwne przeczucia. Jeszcze przed chwilą dostałam fajnego smsa od mojej siostry zeby zrobiła test jutro bo snił jej się trup a to oznacza ponoć wesele w rodzinie i narodziny dziecka:-D ale by były jaja. Hm.....no zobaczymy. Ja tam jestem ZA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin rób test. Moze zostane topikowa ciocią:) Ale by było fajnie:) Ja tez musze zrobić teścik, ale sie boję:O Na mój gust na bank nie jestem w ciąży, ale jak to lekarz powiedział: nigdy nic nie wiadomo, różne rzeczy sie zdarzają:) Myśmy wczoraj mieli gości. Przyjachała G z D i ich synkiem. Widziałam tego smyka 3 tyg temu i... normalnie szok, jak on urósł. Sliczne dziecko:) Zastanowiłam sie nad tą pracą i raczej jestem na nie. Nie to, żebym była wybredna, ale ja potrzebuje stabilizacji a tu tego nie będzie, więc... Monia dzięki:) Witam nowa osóbkę:D Dołącz do Nas i bądź nadal szczęśliwa:) Elcia kobieto szybciutko do lekarza. Nie ma zartów ze zdrowiem. Ale zobaczysz, że wszystko będzie dobrze:) Smiać mi sie chce, bo dostałam \"zaproszenie\" na badania bilansowe Alka do przychodni w swojej miejscowości, a od 2 lat jeseśmy zapisani do przychodni gdzie indziej. Zadzwonie do nich i powiem zeby sobie zrobili porządek w papierach. A i nie mam zamiaru nigdzie iść. Na bilans pójdę z Alkiem do naszej przychodni:) Dziś przyjeżdżają kupcy samochodu. Normalnie chyba będę tęsknić za naszym starym wysłużonym samochodem. Na szczęscie mamy drugi więc staruszka mozna sprzedać, ale i tak nam będzie trochę żal. Wiem, że to głupie ale ja po prostu sentymentalna jestem. Kolega mówi, ze największym błedem jest przywiązanie do samochodu i chyba ma racje. No zyczę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBEREK moje mile kożelanki:D JAK TAM TEŚCIKI,zostaniemy ciociami??? POZDRAWIAM I CAŁUJE W ZIMOWY DZIONEK,NORMALNIE MAMY SNIEG.aLE JAJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słoneczka:) mam od samego rana ;podniesine ciśnienie. Az szkoda gadac. Kropelka - gratuluje śniegu - u nas ani jednego grama płatka sniegowego. :( a chciałam moje dzieci na sanki zabrać a tu nici. Yasmin - rób teścik rób - moze tobie się uda na zaciociowic;P ale hasło niemoge. Monia - dzieki za wyszukanie mi książeczki. Ja nie wiem czy to nie jest ta książka o kórej mi koleżsnka mówiła ze mi ja pożyczy więc wstrzymam się z kupnem. A i Mirek do mnie dzwonił on ma prace licencjacka i nie dał rady zrobić tego ale dzisja wieczorem siada i jutro do wieczora ci to wyśle. Obiecał mi. Więc prosze cię bardzo o cierpliwość:D bobasekm - chyba pójde do tego lekarza. bo dzisiaj znowu cierpie ałłłła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Yasmin - zrób test to się okaże co tam w trawie piszczy:) a ile spóżnia się okres? Elżuniu- idz Skarbie do lekarza, widzisz ja gdybym nie poszła to bym już pewnie zwariowała do tej pory, a tak wiem co i jak. Tak wiec idz.. mam ndzieje że to nic poważnego. Daj koniecznie znać co i jak! A ja dziś od rana znowu biegam, byłam na badaniach w mojej przychodni, zrobili kuj kuj, jutro bedę miała wyniki cześci badań a reszta za 2 tygodnie, niestety toxoplazmoze robią długo:O Ale spoko i tak mi sie bardzo nie spieszy. zapraszam wszystkich entuzjastów gołąbków, własnie gotują się w dwóch garnkach:) Kto się łapie na wyżerke?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ,JA SIĘ ZGŁASZAM! a PÓKI CO IDĘ WCINAC SURÓWKĘ Z KAPUSTKI PEKINSKIEJ Z ANANASKIEM I KUKURYDZA.oCZYWISCIE Z DODATKIEM JOGURTU NATURALNEGO. tEŻ CHĘTNYCH POCZĘSTUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia----te bóle skontroluj u lekarza. Bedziesz spokojniejsza. A moze to zwykła owulacja? pamiętasz jakie ja cyrki przechodziłam a juz sobie wmówiłam Bóg wie co:) ale lepiej przejdz sie do specjalisty. Ejmi-----no dzis mija 5 dzien jak okresu nie ma. W zeszłym m-cu przed terminem miałam takie delikatne plamienia ze wiedziałam ze juz okres nadchodzi i na 2 dzien z reguły dostawałam. Teraz nic. Co chwila latam do toalety bo mam dziwnie mokro (kurde smiesznie to brzmi), wydaje mi sie ze chyba okres dostałam a tu nic. No nie wiem. Nie bede sie nastawiac. Bo moge sie rozczarowac a po co mi to. Ide dzis po test i jutro rano przed pracą robie. Zobaczymy:) a moja siostra normalnie juz dzis wie ze jestem w ciąży.:-) Czarownica normalnie;-) a co do gołąbków to az mi zaburczało w brzuchu jak przeczytałam. MNIAMMMM!!!!! uwielbiam!! moge się wprosic??? :) witaj Kropelko 🖐️ rozpisałabys sie kiedys troche więcej niz 3 zdania:-D kuleczka-----co u Ciebie? mam nadzieje ze troche lepiej? 👄 pamiętam o Tobie i myślę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz tu byłam, ale sie nie przywitałam:) Dzień Dobry Moje Drogie Kolezanki Ejmi, ja poproszę po 2 dla mnie i 2 dla mojego męża- zaraz przyjdzie tu do biura. Wszystko wskazuje na to, ze dziś mam owulacje, czuję skórcze macicy, podskoczyła mi temp. do 36,9 i mam śluz od kilku dni.... Wiem, że to dziś, celowo nie mówię mojemy Wojciowi, zeby się nie nastawiał na prokreację, ale dziś zadziałam;) Trzymać kciukasy;) Elcia, mam nadzieję, ze warto czekać aż do jutra wieczora... Co do Twoich dolegliwosci, to koniecznie idz do lekarza, tak jak dziewczyny mówią- będziesz od razu wiedziała... Apropos Ginów, moja Kochana Teściowa miała ostatnio kiepską cytologię, bała sie, że to cos poważnego, ale USG jest ok, ma stan zapalny szyjki macicy i bierze dopochwowo czopki, miała ostatnio straszne boleści, ale podobno przy tych czopkach tak się ma...ona jest juz po menopauzie, miała zabieg na cewke moczową, bo kobiety w tym wieku mają problem z utrzymaniem moczu. Co roku robi komplet badań, w marcu wybiera się też na mamografię- jej siostra miała mastektomię- ale na szczeście teraz już jest w porzadku. My kobiety to mamy przerąbane... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmn, umieram z ciekawosci... wiesz, czasem tak jest, ze w danej rodzinie ktoś umiera a za jakis czas rodzi się ktoś.....jak to będzie chłopiec....chyba wiem jak go nazwiecie?! :) M. ps. ale nie zapeszajmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Monia--------zgadłaś:) jeśli byłby to chłopiec (zakładając ze jestem w ciąży hehehe ;-) ) to nazwałabym go po Tacie. To jasne i mój M nawet to wiedział. Tak więc........jakby co to będzie mały Julian:) mi się osobiście bardzo podoba i zdania juz nie zmienię. A jesli dziewczynka no to bedzie mały problem:) no chyba ze wtedy Julia;-) widzisz...ja tez jestem strasznie ciekawa, najchętniej to bym ten test dzis po pracy zrobiła ale z tego co wiem to powinno się go robic po przebudzeniu. Tak więc poczekam do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ustawiać się w kolejce po gołębie:) zaraz zrobie sos pomidorowy do nich i będzie obiadek gotowy:) Monia - no to działaj! skoro znosisz jajeczko to warto:D My kobiety to jak kwoki.. co miesiąc jedno jajko powinno być:classic_cool: Co do cytologii to wszędzie piszą że trzeba ją robić co pół roku a moj gin i ten co ostatnio u niego byłam uważaja że my młode to mozemy robić co 2 lata byleby tylko odwiedzać lekarza co pół roku żeby zajrzał w dziurke:) Aha rozmawiałam z ginem na temat szczepionki hpv. Okazuje się że narazie przeprowadzono badania na kobietach do 26 tego roku życia i narazie wykonują szczepienia do tego wieku. Oczywiście najlepiej by było gdyby kobieta była dziewicą.. no ale w tym wieku no to już tylko jakieś ewenementy:) Szczepionki są 3 szczepi się tak jak żółtaczke w odstepach 1-1-6 miesięcy. I najlepsze.. każda szczepionka kosztuje 500 zł:O gdyby nie ta cena to bym się nie zastanawiała.. Yasmin - to już śmiało możesz robić test, zobaczymy czy będzie 1 czy 2 kreski:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminko ja tu wpadam jak po ogien.Traz kiedy mam męża domu nie chcę przesadzać z siedzeniem przy kompie.Szkoda mi na to czasu. Wczoraj był na wizycie kontrolnej i dostal jeszcze zwolnienie do 9-go lutego.Alez sie nim naciesze.Tylko jak wróci do pracy to cięzko bedzie się przestawic. A wiec wpadam,że byscie mnie nie zapomnialy a głównie po to aby zobaczyc co u was słychowac i dorzucić swoje 3 grosze. A i zagładam,zę by wiedziec,czy u jakiejs kochaniutkiej osóbce jakas dziecina na świat się nie chce pchać. 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi, sama sie zastanawiałam nad szczepionka na raka szyjki macicy, ale nie sądziłam, że to takie drogie, buuuu....moze jak urodzę dziecko i wykarmię, to do tego czasu to spowszednieje i stanieje??? Jak myślicie? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie cena za tą szczepionke jest kolosalna.Interesowałam się juz nią,bo przy moich ciągłych stanach zapalnych,to muszę sparawdzać,czy cos się mnie nie czepilo na powaznie.Moja pani doktor mi tak polecila.mówi,że trzeba to kontrolowac,tym bardziej,że rodziłam duze dzieci. Ale mysle,że z czasem cena pójdzie w dół. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholipka......strasznie drogie te szczepionki!!!!!! :-O masakra normalnie! mysle ze z biegiem czasu stanieją, tak mi się wydaje. Wszystko co nowe na początku jest drogie ale potem cena robi sie taka w miare:) sama bym sie zaszczepiła ale narazie nie dam za taką szczepionke 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu - kiedyś napewno stanieje i napewno bedą mogły szczepić się kobiety do wieku menopauzy. Ciagle jeszcze robią badania w tym temacie. Poza tym gin powiedział mi żeo n sam nie wie czy polecać to szczepienie bo głównie na tego rana narazone są kobiety obciążone genetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba mnie przekonałyście do tego lekarza. Pójde zaraz po okresie. U mnie co prawda nigdy nie wiadomo kiedy to nastapi ale pójde - bo już mnie to ma mieć... Ejmi - ja poproszę gołłąbeczki mnia mniam, ja nie mam talentu do tego typu dań. Kiedyś chciałam zabłysnąć i zrobić gołąbki i wyszła mi.....zupa kapuściano - mięsna hihihi. Ale misiek miał ubaw pffff... kropelka - no własnie wpadasz jak po ogień. kiedyś pisałas i pisąłaś i tak fajnie się czytało a teraz....popraw się no bo przez kolano:P. Yasmin - a ty zaraz rano dawaj znać jak tam teścik. A Julian b ładne imię. Ty wiesz moja babcia umarła a za miesiąc okazało sie zę moja siostra w ciąży, więc kto wie moze u coebie tez tak będzie :) Życzę ci tego z całego serca i czekam z niecierpliwością na wiadomoci....Julian ładne imię a Julia jeszcze ładniejsza:p. Chociaż wiecie co teraz co druga to Julia. TylkRomeów jakoś mało hihihi. Ciekawe co się dzieje z naszymi starymi kolezankiami: Fajna, thahuland i Kinga - hello gdzie wy jesteście tęsknimy za Wami... Gawit i asiula dla Was specjalnie 😘 jak się zadomowicie to wracac do nas.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×