Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

thahluant---fajny ten przepis na lodowca i chyba w miarę łatwy :).Na sobotę go zrobię,bo mają przyjść znajomi.Szkoda,że ze zdjęć nic nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annah - pomyliły ci sie dzieciaczki - moja mała to Beatka - ale nic to. Dzisiaj wróciłyśmy nawet nawet - byłam przygotowana na gorsze. Ja za to nadrobilam zaległosci porządkowe - zrobilam wreszcie czystkę w zabawkach młodej. Acha - Beatce dzisiaj w przedszkolu wyleciał ząb!!!boze - znowu musi przyjsć zębowa wrózka - jak moj portfel to wytrzyma hihi! Strasznie się ciesze że się spotykamy na tej stronce. Jak tylko włączam kompa to patrzę co u Was słychać Milego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mój mężuś pomaga w przeprowadzce sąsiadom, więc mam chwilkę, żeby tu do Was zajrzeć. Ale widzę, że ruch dziś mały. Halo dziewczyny i inni szczęśliwi gdzie się podziewacie :D b.ona 🌻no to fajnie się rozpoczął dla Was rok szkolny. Ale będzie dobrze, początki zawsze są trudne fajna-aj🌻 potem z dalszych wypowiedzi wyczytałam, że Ty masz odmienne zdanie. I ja się zgadzam z Tobą w zupełności co do dziecka. Choć są w życiu różne przypadki. Widzę, że naraziłaś już się jakiejś pomarańczy? Mam nadzieję, że to Cię nie zrazi do dalszego pisania? e.w.k.a 🌻 no właśnie, trochę Cię tu nie było ostatnio. To ja Ci powiem na pocieszenie, że mój mąż ma taką pracę, że niestety czasem go nie ma w domu po 3 tygodnie 😭 annah 🌻 może to dobry pomysł, żeby na razie ktoś inny odprowadzał małego do przedszkola? Co do zdjęć to przynajmniej będzie pretekst to kolejnej wyprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b.ona hehe tak długo pisałam i pisałam, że mnie wyprzedziłaś. Wy i dzieci tez mi się jeszcze mylicie. Chyba sobie zrobię jakies notatki na karteczce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b.ona---przepraszam najmocniej 🌻 To przyznać mi się,która ma Dominikę ;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to macham Wam :D i ide sie zakopac w zdjeciach od kolezanki:D ech... moglabym znow isc na urlop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz o swoim urlopie zapomnialam dawno... za to jestem tak zapobiegliwa ze sylwester juz zaplanowany i zarezerwowany;) kolezanka za to wrocila dopiero co i przeslala cudne skandynawskie zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na moment powiedzieć dobranoc,bo juz lecę z nóg mój Pawełek ma w piątek urodzinki i imprezka się szykuje,więc masa roboty mnie czeka, b.ona-musisz mi opowiedzieć więcej o tej wróżce ząbkowej,może mi się przyda:) thahluant-jak ty wytrzymujesz jak męża nie ma czasem tak długo,ja bym się zaryczała chyba,oj tkliwa się zrobiłam...... dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to ja mam Dominikę! e.w.k.a to już niestety pogodzenie sie z życiem, bo wiem że i tak nic nie moge zrobic w tej sprawie.Za to potem nadrabiamy czas rozłąki;) No dobra dziewczynki, zmykam na jakies filmisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
" do fajna aj-!!!! :-) A dlaczego mam krzyczeć i klnąć jeśli jestem wśród normalnych osób ?. A ty co śledzisz mnie:-) . Sam/sama jesteś pewnie taka święta/-ty ,że nie zdaża ci się ponieść emocjom . :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Thahluant : zaklimatyzowałam się już u Was i nawet pomarańcza mnie nie zniechęci do rozmów z Wami , ponieważ panuje tu naprawdę sympatyczny klimacik :-) Annah : Widzę ,że dalej walczysz o to aby Jaś polubił przedszkole . Bidulka :-) ewka.- mmmmmm Pawełek ma urodzinki . W takim razie zaśpiewamy mu na forum wirtualne sto lat ,a mama będzie musiała poczęstować nas wirtualną lampeczką szampana . b. ona - hi hi Z tą zębową wróżką to dobre. Uważaj bo będziesz musiała brać kredyt w banku aby wykupić wszystkie wypadające ząbki od zębowej wróżki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Isa _ Dawno Cię u nas nie było . Witaj . Mam nadzieję ,że tym razem to już częściej będziesz do Nas zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
eeeeeeelllllooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!! Jest tu ktoś ???? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja jestem, ale też tylko na chwilkę, bo musze jeszcze biec na miasto załatwić jedna sprawę. Fajna-aj no to fajnie, że dobrze się tu czujesz i zostajesz z nami Dziewczyny gdzie sie podziewacie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja na chwilke się przywitać🖐️ mąż teraz z Pawełkiem to może uda mi się coś zrobić w koncu ,bo z jego pomocą to urwanie głowy:D miłego dnia ,u mnie słonko trochę swieci mam nadzieję ze u was też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) Jasiek znowu zrobił scenę w przedszkolu :(.Z ciężkim sercem go zostawiłam... Nie mam w ogóle humoru,wzięłam się za sprzątanie,żeby czas szybciej zleciał,ale i tak ciągle myślę o moim smyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah - nic nie szkodzi - mnie się też jeszcze wszystko myli e.w.k.a. - dziecko wkłada pod poduszke wieczorem ząbek, który wyleciał a zębowa wrózka w nocy go zabiera i zostawia w zamian pieniażka (albo banknocik - hihi). dziecko mniej stresowo przechodzi wypadanie zębów dziewczyny - dzisiaj w szkole było spoko - Beatka nie chciala wracac do domu! - musze lecieć papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b.ona--ale ci zazdroszczę,że małej się tak podobało :).Jasiek już zapowiedział,że jutro nie idzie do przedszkola,bo tam jest nudno....Ech,ciężkie jest życie mamy przedszkolaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Nie piszę codziennie, ale jak tylko mam czas to czytam :) co u Was :) Witam nowe kobitki :) Dzis tylko tak na krótko, bo naprawdę cały dzień \"zabiegana\" jestem ,a teraz mężuś mnie do łóżeczka woła, bo zasnąc beze mnie nie może bidulek :) Odrobię straty jak do Anglii wrócimy :) Znów zagoszczę tu codziennie :) PS. co do posiadania dziecka to zgadzam się ze wszystkimi, że to największe szczęście :) i chociaż sama go jeszcze nie mam to zrobię wszystko, aby niedługo się pojawiło w naszym domku :) Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah - no tk - wczoraj nie chciala wracać do domu a dzisiaj rano znowu łezki. A jak twój Smyk? Daje radę? Oj cieżki jest los mamuś... Lecę gotować obiadek - kończy mi sie właśnie urlop i po niedzieli do pracy brrrr:( pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że wtrącę swoje 3 grosze na Waszym sympatycznym topiku. Ja boję się cokolwiek pochwalić w swoim życiu, jak już coś się układa to natychmiast wszystko się wali gdy tylko pochwalę. Więc nawet gdy mnie ktoś pyta zdawkowo jak leci, to boję się odpowiadać ze wszystko dobrze :-)) Pozdrawiam szczęśliwców :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to wali się expresowo. Pamiętam gdy umawiałam się z koleżanką, która miala małe dziecko. Ona mnie spytała czy jestem zdrowa, to była zima i ona bała się o dziecko odpowiedziałam zgodnie, że tak, a na drugi dzień dostałam anginę. Następnie przyznałam przyjaciółkom, że faktycznie świetnie mi się wiedzie w małżeństwie, na drugi dzień tak pokłóciłam się z mężem, że widziałam widmo rozstania. Przykładów mogę dać bez liku. Podsumowując: wiedzie mi się do luftu, w małżeństwie jest fatalnie, dziecko fatalnie, relacje do d.. i w pracy też b. źle. To tak dla bezpieczeństwa :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej b.ona--rano znowu płacz!!!Mówił:mamusiu,ja jestem jeszcze taki malutki,nie zostawiaj mnie tu...błagam... No i te \'błagam\' mnie rozwaliło na łopatki :(,ryczałam w samochodzie dobre 10 minut.Zadzwoniłam do jego pani,a ona na to,że przestał płakać po minucie dosłownie :). Balbino kochana---ty się tak nie zasmucaj,bo jeśli ciągle wali się coś na łeb,to mów:Inni mają jeszcze gorzej! i żyją,bo muszą.A ja mam pracę i mam rodzinę i muszę się postarać,żeby wszystko było ok,bo prawie wszystko zależy tylko ode mnie :) Duża bużka i nie przejmuj się 🌻.Myślisz,że ja też ma tak różowo albo pozostałe dziewczyny?A to za mało pieniędzy,a to to czy tamto...ALe nie wolno narzekać,bo szkoda życia na takie gderanie i marudzenie.Przyłącz się do nas!!!Wyleczymy cię z tego stanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha byłam dziś u lekarza :) i chyba znowu będzie chłopiec :) i co???mam narzekać,bo chciałam dziewczynkę??? A właśnie,że super,że będzie chłopak,bo mam już doświadczenie,nie będzie musiał rodzić ;) i będę dostawać kwiatki od trzech facetów na dzień kobiet.Żyć nie umierać!!! a najważniejsze,że jest cały i zdrowy i ciąża przebiega superowo!! i w ogóle mam dziś dobry humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annah, dziękuję za miłe słowa. To wspaniale, że będzie dzidzia, ja też baaaaaardzo baaaaaardzo chcę. Pozdrawiam pozdrawiam cieplutko :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina---ty nie dziękuj tylko się do nas przyłącz ;).A jak co to się będziemy wspierać,więc wygadaj się ile chcesz:). A brzdąca to ci życzę z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
annah - Moje najszczersze gratulację , szcęściaro tylu samców w domku mieć :-) Tylko ci pozazdrościć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×