Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

No to choleraka....ja tego nie roumie czemu nie pozwola sie wam spotykac???? A skoro lubia go twoji rodzice...to niech im wytlumaczy ze cie kocha i chce z toba byc. Ja wiem to nie takie latwe...ale moze jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra -ja wam współczuje, nie wiem czym bym wytrzymała w takiej sytuacji...ale musiscie sie bardzo kochac ze to jakoś przetrzymujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja raczej sie nigdzie nie ruszam...chyba ze robaczek poske mi sygnal od brata...to wtedy biegne do kolezanki....I czekam na telefon .......ale cos mam zle przeczucia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w porzadku. dzis po poludniu widze sie z moim misiem. a tak to wporzadku.upajam sie ostatnim tygodniem wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzi mi sie........................................................ .......................................strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...szkola byla,matura tes, chlopaki tez, co by tu jeszcze wymyslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a macie gg??bo fajnie sie gada to moze w razie czego zeby utrzymac kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka---> pytalas czy nie moze pogadac z moimi rodzicami.On sie boi ze jesli za bardzo sie pospieszymy o powiedzeniu rodzicom to cos sie zrabie i w ogole nie bedziemy mogli byc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no....czekaj zaloze taki tylko na chwilke numer i co podam...nie chec zeby wszyscy zanali moj prawdziwy.....a jak ktoras z dziewczyn tez chce jeszcze na gg pogadac to piszecie na ten,a ja wtedy podam wam prawdziwy.... a to ten....5831922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja tylko na chwilke z takim pytaniem - czy rok szkolny zaczyna sie 1 czy 4 września? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc nadrobiłam zaległości... Unitra, współczuje, dobrze, że u nas tak nie ma, do tej pory mieliśmy tylko jeden taki raz, że troszkę coś ,male nieporozumieine ale szybko to wyjaśniliśmy... A ha i o co chodzi z tymi najbardziej uczęśzczanymi topikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....a jestem zla :( zreszta sama nie wiem....poprostu chce zeby robaczek wrocil... ....chcialabym do niego pojechac a nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesz sie tym, że ja swojego jeszcze rzadziej widuje, Wy niedlugo bedziecie razem, na zawsze i w ogóle, a z nami to ja nie wiem co będzie. No i też za nim tesknie, tak mi go brak... Pewnie, to nie to samo, ale troszke Cie rozumiem - trzymaj się, uszy do góry, przecież on nie chce, żebyś sie smucila i skoro wyjechał to musiał, ale wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×