Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicja-Ala

Poprawa wzroku dzieki cwiczeniom?

Polecane posty

Gość mama 2ki z dużą wadą
nie odpowiadajcie nie na temat i nie robcie reklamy, piszemy tu o rehabilitacji wzroku ćwiczeniami i doświadczeniach osób które to robiły, wciąż czekam na odpowiedz czy ktoś probowal rehabilitować u dzieci.. ale to chyba ciezka sprawa, jak podrosną może same będą ta metode stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy posiada ktos ksiazkę pdf....z metodą Batesa???? prosze o przeslanie na pocztę ... madera_gd@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie sobie robić cwiczenia oczami ,a przyczyna czasem leży w kregach szyjnych,kregosłupie.Mój znajomy robi ćwiczenie na kregi szyjne i wzrok mu sie poprawil,ja tez troche próbowalam ,ale brak mi wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Picie tranu znakomicie wpływa na dobry wzrok! Synowi okulista zarekomendował podawanie tranu każdego dnia przez okrągły rok. Tak też robimy, aktualnie pijemy norweskiego Gala, który jest według mnie jednym z lepszych tranów na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto poczytać o wpływie tranu na wzrok. Tran w połączeniu z luteiną chroni nasze oczy! Jestem zwolenniczką tranów z oleju wątroby dorsza, np. Gal. Trany te mają inny skład niż olej z rekina. Trzeba umieć odróżniać te dwa suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millleniia
Ja przyjmowałam maxiluten z luteiną. Uwierzyłam w obiecujące reklamy. Po zjedzeniu trzech opakowań stwierdzam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Nie odczułam żadnej poprawy. Teraz szukam czegoś lepszego. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo te wszystkie syntetyczne suplementy niewiele dają :/ Już o wiele lepiej pić tran Gal - tak jak ktoś tu już wspomniał tran rewelacyjnie wpływa na wzrok. Warto go pić przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie pity tran, np. wspomniany tu Gal, znakomicie wpływa na wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aawwkk
Moja córka ma 10 lat. W lutym została stwierdzona wada -1 i -0,75. Zaczęłam z nią ćwiczyć wzrok ćwiczeniami znalezionymi w necie. Potem znalazłam informacje o Mikołaju Markiewiczu i treningu widzenia. Pojechała na weekendowy trening. Dostaliśmy wytyczne co do cwiczeń, diety, ogólnie dbania o wzrok. Po miesiacu ćwiczeń u okulisty już na oba oczy dostała mniejsze szkła - 0,5. Tak wiec moge szczerze powiedzieć, ze dieta odpowiednia i ćwiczeniami systematycznymi można wzrok poprawić. Córka nadal ćwiczy codziennie. Mamy wydrukowana tablice i sprawdzamy na niej sami w domu efekty naszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tran norweski w połączeniu z luteiną. Tranów na rynku jest mnóstwo, ale ja stawiam na polskich producentów i kupuje norweskiego Gala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
ja próbowałąm różnych sposobów aby poprawić wzrok i dopiero lesorowa korekta przyniosła jakieś efekty, robiła sobie w Sectrum we Wrocławiu, badzo profesjonalne podejście bo to kliniki z długoletnim doświadczeniem, dlatego tak długo szukałam odpowiedniej aż w końcu znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reliato7
Świetny artykuł o ćwiczeniu wzroku - https://adamed.expert/cwiczenia-oczu-na-poprawe-wzroku/ Jak pracujecie w biurze lub czytacie duzo ksiazek to raz na godzinie conajmniej powinniscie chociazby podejsc do okna i obserwowac odlegly krajobraz + patrzec na kolor zielony. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wrażenie, że widzę naprawdę o wiele gorzej niż wcześniej ,dlatego czym prędzej udałam się do apteki z nadzieją, że mi pomogą. Pomogli , dali mi lutezan. Łykam juz ddrugi tydzien i cos juz zaczyna sie poprawiac. To pewnie przez ta klime w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poltek269
Mnie niestety żadne ćwiczenia nie pomagały, nawet okulary i soczewki nie dały rady. Zrobiłam więc duży krok i zdecydowałam się na zabieg laserowy metodą Lentivu w Optegrze w Krakowie. Minęły 2 miesiące i jak na razie jest świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekotutka
na pewno można ćiwczyć wzrok, ja czasami w czasie pracy zeby ulżyć oczom wychodze na zewnątrz i parzę w dal, żeby oczy uspokoić, ale biorę też lutezan, który ma w składzie luteinę która wzmacnia narząd wzroku, niestety przez pracę przed kompem bardzo pogorszył mi się wzrok ale robię co mogę, żeby było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btyui
próbowałem kedyś ćwiczeń jak chciałem się dostać na akademię morską, parę tygodni dałem radę była lekka poprawa ale odpuścilem, teraz trafiłem na lutezan, poczytalem sobie skład, głownym skladkiem jest luteina która zapobiega zaćmie, chroni przed skutkami promieniowania uva, a tego mamy sporo nie tylko w lecie, warto na co dzień omysleć o takich witaminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krtek90
Oczywiście że można poprawić wzrok ćwiczeniami. W oczach są mięśnie, tak jak wszędzie indziej :) Trzeba patrzeć daleko na zmianę z blisko, obracać oczami w ósemkę itp, zależy od tego jaką masz wadę. Mui okulista też to kazał robić, ale jestem l,eniwym ziemniakiem i nie chce mi się, a natrzaskałam jużtych minusów jak choelra, kret ze mnie totalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janczarr
A co powiecie o suplementach takich jak http://lutezan.pl/ czy poważnie poprawiają wzrok? Nie znam żadnych ćwiczeń, ale czuje, że wzrok mi się pogarsza dlatego muszę o niego jakoś zadbać czy ktoś z obecnych przyjmował coś takiego jak Lutezan i moglby napisac o efektach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorix30
Suplementy, w które nikt nie wierzy naprawdę dobrze działają na organizm. Ja akurat stosuję Laminine i to ona poprawiła mi wzrok. Nie musze już nosić okularów na co dzień. Mała wada jest oczywiście ale widzę wszystko to co powinnam więc jestem zadowolona, a poza tym pozytywnie podziała też na inne sfery mojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisia77
Nie chce mi się wierzyć, że ćwiczenia wzroku faktycznie coś dają. Według mnie podstawą jest profilaktyka. Do okulisty powinno się chodzić tak samo często jak na wizyty kontrolne. Sama chodzę raz do roku do Centre de la Vision w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może kontakt z użytkownikiem o nicku: luminalum, a wcześniej Renia-1. Osoba ta stosując naturalne metody wyleczyła wzrok. Udzielała się na tym forum. Niestety nie mogę się z nią skontaktować, ponieważ nie odbiera e-mailów ani nie udziela się na tym forum. W razie posiadania z nią kontaktu proszę dać mi znać. tel. 608 622 311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Gość Kisia77

Z takim podejściem nawet nie próbuj robić jakichkolwiek ćwiczeń. Po prost nie ma sensu. A profilaktyka jest dla osób zdrowych. Co z tymi, którzy już mają wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest moim zdaniem bezpiecznie. bo sama robiłam w Optegrze i jestem szcześliwym posiadaczem nowego wzroku! mega wygodnie i mega profesjonalna obsługa. Także bardzo jestem zadowolona z podjętej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×